Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Darcia  

Pogromca postów



ImiÄ™: Daria

Wiek: 29

Do³±czy³a: 10 Sie 2009

Sk±d: Gdañsk

   

Wys³any: 2010-07-26, 17:43   MaÅ‚a propozycja odnoÅ›nie dziaÅ‚u 'ProÅ›by, skargi, zażalenia'

Mała propozycja, co sądzicie o tym, żeby w dziale 'Prośby, skargi, zażalenia' założyć jeden wielki temat, w którym zgłaszałoby się spam na PW? Wydaje mi się to praktyczniejsze i bardziej estetyczne, bo teraz roi się w tym dziale od setek takich samych tematów, które co i rusz zostają zamykane po ukaraniu danego spamera. Nie lepiej założyć do tego jeden temat, który cały czas byłby otwarty, niż ciągle tworzyć nowe po to, by za parę minut, godzin je zamknąć? Tak samo mógłby powstać temat typu 'Skargi na moderatorów i administratorów', 'Skargi na użytkowników'.
_________________
Hey, believe me: our dreams really can come true!
 

Ostatnio zmieniony przez Darcia 2010-07-26, 17:55, w ca³o¶ci zmieniany 1 raz  

Gabrielle1912
[Usuniêty]

   

Wys³any: 2010-07-26, 17:54   

Jako pedantka uważam, że jest to pomysł bardzo dobry. :)
 

stubarwny  

Pogromca postów

Ten zły



Wiek: 18

Do³±czy³: 13 Pa¼ 2008

   

Wys³any: 2010-07-26, 18:40   

Spam na PW można spokojnie zgłaszać poprzez właśnie PW. Nie wymaga on jakiś wielkich grupowych rozmyśleń, narad i dyskusji.
A jaki jest sens zakładania zbiorczych wątków w dziale, który nie przypomina 'wasze problemy' czy 'ogólnie'. Lepiej szukać tematami, niż przeglądać poszczególne posty, ale to tylko moje skromne zdanie.
 

Darcia  

Pogromca postów



ImiÄ™: Daria

Wiek: 29

Do³±czy³a: 10 Sie 2009

Sk±d: Gdañsk

   

Wys³any: 2010-07-26, 18:44   

stubarwny napisa³/a:

A jaki jest sens zakładania zbiorczych wątków w dziale, który nie przypomina 'wasze problemy' czy 'ogólnie'.


A jaki jest sens zakładania po 50000 razy takich samych tematów? Według mnie lepiej założyć jeden, a porządny, a nie zakładać temat, który po kilku minutach, godzinach i tak będzie zamknięty. Wygląda to, według mnie, bardziej estetycznie, teraz wchodzisz do tego działu, a tam milion tych samych tematów, a każdy zamknięty.

stubarwny napisa³/a:

Spam na PW można spokojnie zgłaszać poprzez właśnie PW. Nie wymaga on jakiś wielkich grupowych rozmyśleń, narad i dyskusji.


Ok, rozumiem, ale w takim razie, skoro powstał już ten dział, to w jakimś celu ;) A jak już jest i spełnia należycie swą funkcję, to miłoby było, gdyby był w nim porządek, tak jak w reszcie działów.
_________________
Hey, believe me: our dreams really can come true!
 

Ostatnio zmieniony przez Darcia 2010-07-26, 19:07, w ca³o¶ci zmieniany 1 raz  

motyl  

Moderator

gryzÄ™.



Wiek: 34

Do³±czy³a: 13 Cze 2009

Sk±d: Wielkopolska

   

Wys³any: 2010-07-26, 18:48   

Darcia napisa³/a:

A jaki jest sens zakładania po 50000 razy takich samych tematów? Według mnie lepiej założyć jeden, a porządny, a nie zakładać temat, który po kilku minutach, godzinach i tak będzie zamknięty


Zgadzam się z Darcia. Przynajmniej od spamu na pw powinien powstać jeden zbiorczy temat. Nie mnożyłoby się ich niewiadomo ile.
_________________
"Nadal wierzę w marzenia z dzieciństwa.
W niewysłane listy, że nadejdą...
Wierzę, że pijąc wódkę za błędy nigdy nie powiem "żałuję" i wciąż nowe popełniać będę...
W numery telefonów, które w słuchawkach nigdy nie zamilkną..."
 

alpen.  

Pogromca postów

małe duże dziewczę.



ImiÄ™: Klaudia.

Do³±czy³a: 09 Sty 2010

Sk±d: Wadowice.

   

Wys³any: 2010-07-26, 18:59   

Jestem na tak. Nie byłoby takiego syfu. Praktycznie i estetycznie. Dobry pomysł!
_________________
jak Cie odnaleźć, gdy nie wiem gdzie szukać
 

Nekes  

Pogromca postów

MNML love



Do³±czy³: 14 Lip 2009

   

Wys³any: 2010-07-26, 19:15   

Jestem na tak.
_________________
"We'll meet again
Don't know where
Don't know when
But I know
We'll meet again
Some sunny day"
 

Klaudia121121  

Mega wymiatacz

nieudacznik życiowy.



ImiÄ™: Klaudia

Wiek: 28

Do³±czy³a: 22 Cze 2010

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2010-07-26, 19:34   

Masz głowę ;p ¦wietny pomysł :-P
_________________
And not matter who’s around you that is being negative or thrusting negative energy at you, totally block it off. Because whatever you believe, you become.
 

slow  

Moderator



Wiek: 33

Do³±czy³a: 15 Gru 2008

Sk±d: Barcelona

   

Wys³any: 2010-07-26, 19:51   

Nie widzę takiej potrzeby zważywszy na to,że jest to temat dla administracji oraz danego interesanta.
Osoby nie związane bezpośrednio z tematem prośby/skargi/zażalenia nie mogą się tam wypowiadać.
_________________
Drugs&hugs.
 

Darcia  

Pogromca postów



ImiÄ™: Daria

Wiek: 29

Do³±czy³a: 10 Sie 2009

Sk±d: Gdañsk

   

Wys³any: 2010-07-26, 19:55   

slow napisa³/a:

Nie widzę takiej potrzeby zważywszy na to,że jest to temat dla administracji oraz danego interesanta.
Osoby nie związane bezpośrednio z tematem prośby/skargi/zażalenia nie mogą się tam wypowiadać.


No dobra, w porządku, rozumiem, ale przecież jak dana osoba w takim zbiorczym temacie zgłosi spam, to nie wywiąże się raczej dyskusja, tak jak teraz nie zauważyłam, by było kilka tematów o spamie rozsyłanym przez jednego użytkownika. A i zasady zawsze można zmienić.
Nie mówię, że tak, jak jest teraz, jest źle, ale uważam, że tak, jak ja proponuję, byłoby bardziej estetycznie ;) A - jak wiadomo - estetyka na forum to ważna rzecz.
_________________
Hey, believe me: our dreams really can come true!
 

coca.cola  

Hiper wymiatacz

Oh. Wow. Lovely.



Do³±czy³a: 27 Cze 2010

   

Wys³any: 2010-07-26, 20:45   

nie lepiej po prostu usuwać tematy którymi zajęli się już moderatorzy?
_________________
- Chyba się w panu zakochała, bo przeklinała pana całymi tygodniami.

Tumi Amar...
 

vialink  

Administrator

też człowiek .. :)



ImiÄ™: Bartek

Wiek: 31

Do³±czy³: 01 Pa¼ 2007

Sk±d: Stalowa Wola

   

Wys³any: 2010-07-27, 00:29   

Darcia napisa³/a:

teraz wchodzisz do tego działu, a tam milion tych samych tematów, a każdy zamknięty


Zawsze myślałem, że jest to dział dla nas i ewentualnych stron konfliktu :-)

stubarwny napisa³/a:

Lepiej szukać tematami, niż przeglądać poszczególne posty, ale to tylko moje skromne zdanie.


Popieram.
 

Darcia  

Pogromca postów



ImiÄ™: Daria

Wiek: 29

Do³±czy³a: 10 Sie 2009

Sk±d: Gdañsk

   

Wys³any: 2010-07-27, 20:13   

vialink napisa³/a:

Zawsze myślałem, że jest to dział dla nas i ewentualnych stron konfliktu :-)


I dalej byłoby tak, jak jest, tylko nie byłoby milionów takich samych tematów, a jeden wielki.
_________________
Hey, believe me: our dreams really can come true!
 

madeline134  

Moderator



Wiek: 29

Do³±czy³a: 14 Pa¼ 2009

Sk±d: ¦l±sk/Krk

   

Wys³any: 2010-07-27, 20:31   

Darcia napisa³/a:

I dalej byłoby tak, jak jest, tylko nie byłoby milionów takich samych tematów, a jeden wielki.


Nie jest ich tak wiele,a w zasadzie nikomu to nie przeszkadza,więc nie widzę potrzeby zakładania jednego,dużego tematu. ;)
_________________
There is nothing to fear but fear itself.
 

stubarwny  

Pogromca postów

Ten zły



Wiek: 18

Do³±czy³: 13 Pa¼ 2008

   

Wys³any: 2010-07-27, 20:32   

Ja tam się miliona nie mogę doszukać, prędzej jest ich z 10.