Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj si!

Zapomniae hasa?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo

¦piący  

Wymiatacz

wieczny śpioch



Imię: Marcin

Wiek: 34

Doczy: 24 Sty 2012

Skd: wawa

   

Wysany: 2015-01-26, 13:12   

Jaka niespodzianka. W tym kraju? A może wesołe chłopaki szybciej, bo szukają wsparcia w przyjaciołach, bo na rodzinę w tej kwestii nie zawsze można liczyć. Na szczęscie już chyba rzadko się zdarza, żeby rodziną wyklęła swoje dziecko/rodzeństwo z powodu orientacji. Mam nadzieję.
 

ewelina22  

User


Doczya: 21 Lis 2014

   

Wysany: 2015-01-26, 14:28   

Uważam, że to dobrze, że chodzisz do psychologa. Depresję w tym wieku ma wiele osób, więc to, że możesz się komuś wyżalić jest chyba jedną z najważniejszych rzeczy. Sama nie miałam takiego luksusu i teraz terapia się przeciąga. BTW, jak już będziesz w Warszawie i nadal będziesz czuł potrzebę terapii, to polecam panią psycholog z Pracowni Psychorozwoju Izabeli Kielczyk, tu jest profil: http://psychoterapia-kiel...arolina-jarosz/
Na comming out tez chyba jeszcze za wcześnie, szczególnie, że mieszkasz w małym miasteczku. Wiadomo jak ludzie reagują na gejów. Pewnie, że miło byłoby być w romantycznym związku, ale moim zdaniem nie masz się co do tego śpieszyć, szczególnie, że z powodu orientacji masz chyba utrudnione zadanie. Uwierz mi, wiele osób, a przynajmniej dziewczyn w twoim wieku ma podobne uczucia względem chłopców, których nawet dobrze nie zna albo nigdy z nimi nie rozmawiało i w tym wieku tak to niestety wygląda. Skoro czujesz się samotny, to może spróbuj poszukać jakichś stron dla gejów, ale nie erotycznych tylko takich normalnych, jest szansa, że znajdziesz tam przyjaciół z którymi będziesz mógł wymieniać się uczuciami i doświadczeniami. To chyba najlepsze, co możesz teraz zrobić dla siebie.
 

PUMAS

User


Doczy: 10 Cze 2015

   

Wysany: 2015-06-11, 17:57   

No to ogarnij sie chlopie wez sie za siebie jak cos chcesz to po prostu to zrob
Zrob wsystko by za cztery lata byc w tej Warszawie. Nie przejmuj sie tym co
Powiedza inni to twoje zycie wiec mozesz zyc jak zechcesz nie wstydz sie tego
Ze jestes gejem teraz sorry za słowo jak komus to nie pasuje to niech
Spier**** to tylko twoja sprawa i nie musisz nikomu o tym mowic jesli
Nie chcesz a co do psychologa to tylko niepotrzebnie wtraca sie w twoje zycie
Zaulwazyles? Mozesz robic co chcesz i byc kim chcesz wiec przestan ciagle
Tylko myslec jak moze byc w Warszawie tylo zrob wsystko by tam pojechac
I nie przejmuj się tym co mowia inni bo akurat ich zdanie jest najmniej warte
Trzymaj sie.Powodzenia.
 

marcinb  

Stały User



Imię: Marcin

Wiek: 30

Doczy: 09 Cze 2015

Skd: Szczecin

   

Wysany: 2015-06-14, 01:55   

Przede wszystkim nie zwracaj uwagi na innych. To powinieneś sobie zapamiętać. Jesteś jaki jesteś. ¯yjesz dla siebie.
_________________
 

Makabraa  

VIP

Wiedźma



Imię: Magdalena

Wiek: 44

Doczya: 13 Sty 2013

   

Wysany: 2015-07-10, 19:56   

Cytat:

Marzę, żeby było już 4 lata później, kiedy będę miał samochód, mieszkał w wymarzonej Warszawie wspólnie z wymarzonym chłopakiem i chodził na wymarzone studia.



Coś Ci powiem... DOBRZE JEST MARZYÆ ALE TO NIE TAKIE £ATWE. Dodatkowo: to, że teraz dostałeś po ryju od życia... To dopiero początek. Zamiast użalać się nad sobą weź się do roboty.
_________________
Na skutek klęsk i nieszczęść, które na mnie spadły, zostałam wiedźmą.

Ogień w głowie mam, w sercu siwy dym. Bóg opuścił mnie, urwał mi się film
 

Szej-Hulud  

Pogromca postów

Éminence grise



Imię: Łukasz

Wiek: 29

Doczy: 07 Sty 2010

   

Wysany: 2015-07-11, 14:14   

Makabraa napisa/a:

Coś Ci powiem... DOBRZE JEST MARZYÆ ALE TO NIE TAKIE £ATWE. Dodatkowo: to, że teraz dostałeś po ryju od życia... To dopiero początek. Zamiast użalać się nad sobą weź się do roboty.


Kołczing-srołczing :-)
_________________
"Polskie życie polityczne nie może być dżunglą afrykańską, w której buszuje kilkunastu hultai klasowych. Wasz faszyzm albo zginie w Polsce, rozbije głowę o demokrację, albo Polska zapłonie wojną domową." - Ignacy Daszyński
 

defdef

User


Doczy: 15 Lip 2015

   

Wysany: 2015-07-15, 15:06   

Powiedz psychologowi, on Ci powie co robić, zastosuj sie do jego rad, wie co robi. A nadwagi nie masz pozatym masz dopiero 15 lat jeszczechyba urośniesz. Co do oriętacji akceptuje ale nie rozumiem inni też zakceptują, tylko znaleźć kogoś kto Ci sie spodoba, a Ty mu będzie trudno.
 

Sebooo

User


Doczy: 31 Lip 2018

   

Wysany: 2018-07-31, 00:28   

anonimowygej, możemy popisać? 😁
 

Mentis  

User

Nieprzeciętni


Doczy: 07 Wrz 2018

   

Wysany: 2018-11-03, 20:38   

Nie wstydź się w dzisiejszych czasach jest to normalne
 

Forum modzieowe e-Mlodzi.com