Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeś hasła?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶ć

zego987

User


Doł±czył: 25 Wrz 2018

   

Wysłany: 2018-09-25, 19:28   Mam dylemat jaki zawĂłd wybrać. elektryka czy fryzjera

Witam chodzę do szkoły zawodowej profil elektryk na ul.Gintrowskiego 38 w Warszawie, kolega mnie namawia na fryzjera w tedy bym przeszedł do jego klasy. Czy fryzjer to dobry zawód ? W ciąż się waham, wiem, że jak teraz popełnię błąd to potem przez całe życie będzie się to ciągnęło za mną.
 

metalmummy  

Junior Admin

MATKA



ImiÄ™: Karolina Magdalena

Wiek: 32

Doł±czyła: 28 Gru 2010

   

Wysłany: 2018-09-25, 21:41   

Elektryk to dobry i opłacalny zawód. Do fryzjera trzeba mieć zacięcie, trzeba to lubić. Musisz dotykać cudze włosy w różnym stanie. Mnie to osobiście odpycha bardzo.
_________________
przestrzegaj regulaminu młody człowieku.
 

Joliness  

User


Wiek: 27

Doł±czyła: 18 Wrz 2018

Sk±d: Warszawa

   

Wysłany: 2018-09-27, 18:00   

Elektryk
 

Hella  

Pogromca postĂłw



Doł±czyła: 03 Sie 2014

Sk±d: Warszawa

   

Wysłany: 2018-09-29, 20:25   

Kolega chyba namawia Cię do zmiany profilu tylko dlatego, żebyście razem byli w klasie. Tylko co to Ci da? Czujesz jakieś powołanie do zawodu fryzjera? Kręci Cię to? Jeśli nie, to nie masz co o tym myśleć. Zawód elektryka jest dużo bardziej przyszłościowy.
 

Damn  

Pogromca postĂłw

Queen Dude



Wiek: 28

Doł±czyła: 10 Kwi 2010

   

Wysłany: 2018-09-29, 21:28   

Jeśli dysponujesz umiejętnością dobrej oceny rozmiaru to polecam zostanie fryzjerem, chodziłabym do ciebie - może wtedy moje włosy zostałyby podcięte o 2 cm a nie o 6 jak zwykle...
_________________

If you don't wanna see that sunset,
stop looking in a demon's eye

Temporarily online
 

stubarwny  

Pogromca postĂłw

Ten zły



Wiek: 18

Doł±czył: 13 PaĽ 2008

   

Wysłany: 2018-10-07, 08:22   

Jeśli pojmujesz elektrykę i jej otoczenie to wiesz co polecę. A czy czasami nie bierzesz pod uwagę profilu fryzjera, bo kolega tam do klasy chodzi?
 

zego987

User


Doł±czył: 25 Wrz 2018

   

Wysłany: 2018-10-26, 12:05   

stubarwny napisał/a:

Jeśli pojmujesz elektrykę i jej otoczenie to wiesz co polecę. A czy czasami nie bierzesz pod uwagę profilu fryzjera, bo kolega tam do klasy chodzi?



Wybrałem elektryka i nie żałuje , przemyślałem i fryzjer to chyba jest ciężki zawód, szczególnie damski , chodzi o fochy klientów itd....
 

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com