Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeœ hasła?

Przypomnij je

Autor

Wiadomość

Filip Muskalski

User

Wysłany: 2020-04-28, 12:52   Mam problem-jestem bi

Mam 14 lat, mieszkam w domu dziecka od 1,5 roku. Jakie? 4 miesi?ce temu zauwa?y?em ze zacz?li mi si? podoba? 12 ch?opcy. Czuj? si? jak kto? gorszy, jak zboczeniec. Nie wiem co robi? bo boj? si? o tym powiedzie?. Boj? si? ?e zostan? wy?miany. Trzyma? to w sobie, czy przyzna? si? wychowawcom albo w/w kolegom. Napiszcie prosz? co s?dzicie o mojej sytuacji.

Damn  

Pogromca postĂłw

Queen Dude

Wysłany: 2020-04-28, 12:55   

To nie jest problem. Takie upodobania s? zupe?nie naturalne i normalne u m?odych ch?opców. Twoja orientacja seksualna wyklaruje si? dopiero pod koniec dojrzewania, a nawet pó?niej. Ka?da orientacja jest tak samo normalna ale nie musisz nikomu o tym mówi? je?li nie chcesz. Tzn je?li ci? to dr?czy to jasne - znajd? kogo? zaufanego i mu si? zwierz, ale generalnie nie jest to ?adna nadzwyczajna sprawa i nie ma obowi?zku coming outu.

If you don't wanna see that sunset,
stop looking in a demon's eye

Temporarily online

Szej-Hulud  

Pogromca postĂłw

Éminence grise

Imię: ?ukasz

Wysłany: 2020-04-28, 18:14   

Popieram przedmówczyni?. Po pierwsze - to mo?e, cho? nie musi, by? tylko przej?ciowa faza. Po drugie, Twoja orientacja jest Twoj? spraw?. Mo?esz si? komu? zwierzy?, ale nie masz takiego obowi?zku, zw?aszcza je?li obawiasz si? braku akceptacji. Po trzecie, cho? nie najmniej wa?ne, biseksualizm to orientacja jak ka?da inna. Nie daj sobie wmówi? inaczej.
"Polskie ?ycie polityczne nie mo?e by? d?ungl? afryka?sk?, w której buszuje kilkunastu hultai klasowych. Wasz faszyzm albo zginie w Polsce, rozbije g?ow? o demokracj?, albo Polska zap?onie wojn? domow?." - Ignacy Daszy?ski

zombiepig10  

User

Palladyn

Imię: Janusz

Wysłany: 2020-04-28, 21:39   

Popieram Ci?. Boj? si?, ?e podobaj? mi si? ch?opacy, ale jak mam si? wymasturbowa? to tylko do dziewczyn. Jestem ch?opakiem. Mam prawie 15 lat. I chc? uprawia? sex tylko z dziewczynami, ale s?ysza?em, ?e nikt nie jest 100% homo ani hetero. Ka?dy ma poci?g do innej p?ci, ale to zupe?nie normalne. Powodzenia. I zapraszam do pomocy. W temacie https://www.e-mlodzi.com/...sex-vt49561.htm

Abotage

Stały User

Wysłany: 2020-04-29, 13:42   

Jaki to problem? To tylko Twoja sprawa kto Ci si? podoba i z kim chcesz by?. Opinie ludzi na ten temat olej, bo widocznie nie maj? swojego ?ycia i musz? si? zajmowa? czyim?.

maslanepienty  

User

maslanepienty

Imię: jowita

Wysłany: 2020-04-29, 22:11   

mojej kol??ance podoba?o sie na raz 22 typów to ona jest jaka? dziwna nie ty 12 to norma :cool: :cool: :cool:

taktak25

User

Wysłany: 2020-04-29, 22:36   

Ze swojego doswiadczenia wiem, ze jest to bardzo czesty przypadek, ktory przechodzi bardzo duzo chlopcow. Nie daj sobie wmowic, ze to cos zlego, bo to jest klamstwo. Kieruj sie swoim sercem, kochaj i ciesz sie zyciem.

Jeszcze dodam, ze nie musisz mowic nikomu o swoich upodobaniach, chyba, ze czujesz taka silna potrzebe, jakiegos wsparcia psychologicznego, porad, zrozumienia, ale pamietaj zeby porozmawiac o tym tylko z bardzo zaufana osoba.

Kolegom tez nie musisz o tym mowic, zwlaszcza, ze najaprawdopodobniej ich jeszcze dobrze nie znasz. Buduj z nimi relacje, przyjazn, nie boj sie okazywac uczuc jak bardzo sa fajni i ich lubisz, a reszta jakos samo pojdzie.

Swans

User

Wysłany: 2020-05-04, 13:11   

Oczywi?cie nie ma obowi?zku coming outu, biseksualizm to normalna sprawa, natomiast uwa?am, ?e zdrowiej dla Ciebie b?dzie, je?eli porozmawiasz o tym z kim? bliskim, z przyjacielem.

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com