Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

eM  

Administrator


ImiÄ™: lipek92@gmail.com

Do³±czy³: 01 Pa¼ 2007

   

Wys³any: 2008-06-22, 14:33   Mamy wakacje!

W końcu mamy oczekiwane od kilku miesięcy wakacje! :mrgreen: Dla niektórych z nas był to ostatni rok ze swoją dotychczasową klasą, szkołą. Co planujecie w te wakacje? Może jakiś wyjazd, zmiany? :-)
 

vialink  

Administrator

też człowiek .. :)



ImiÄ™: Bartek

Wiek: 31

Do³±czy³: 01 Pa¼ 2007

Sk±d: Stalowa Wola

   

Wys³any: 2008-06-22, 15:52   

lipek napisa³/a:

W końcu mamy oczekiwane od kilku miesięcy wakacje! :mrgreen: Dla niektórych z nas był to ostatni rok ze swoją dotychczasową klasą, szkołą.



Nom ... ale nie mogę powiedzieć, żebym jakoś szczególnie tęsknił za swoją klasą ... chociaż niektórych znam od przedszkola (10 lat) :-)

lipek napisa³/a:

Co planujecie w te wakacje?


Na pewno nie siedzieć w domu i się nudzić ... a co wyjdzie to się zobaczy.
 

aniolek16  

User


Wiek: 31

Do³±czy³a: 30 Kwi 2008

   

Wys³any: 2008-06-22, 17:16   

Ja to w sumie nigdy niczego nie planuje bo i tak robie inaczej ,, calkowity spontan hehe
 

Mariush_155  

Stały User

Enduro Boy


Wiek: 32

Do³±czy³: 20 Kwi 2008

Sk±d: z Polski;)

   

Wys³any: 2008-06-23, 20:42   

Cóż...Ja skróciłem sobie rok szkolny o...2 tyg? W każdym razie od kiedy zaczęły się sianokosy ;) 1,5ha łąk i pastwisk (nieużywanych już z resztą), w tym drogi polne, też zarośnięte;] Tak upłynął 1. tydzień. Drugi to zbiory truskawek. Niewielki areał, ale zawsze...16 arów w 3-4 osoby. Harówa jak nie wiem. 2 tyg. po truskawkach mam porzeczki. Zwykle wyrabiam się z tym w tydzień;] Po porzeczkach przerwa, aż do żniw ( w tym roku Mariusz ,,kombajnista" Kopeć ;D) Może po ludziach przejade i coś wpadnie do kieszeni 8-) Po żniwach niedługo znowu aronia. Ja tam mam tylko 1 rząd 700 metry, ale co ma powiedzieć mój chrzestny który ma 10 rzędów po 200 metrów i to dorosłe krzaki (wys. sięga 2,5 m!!!) - i weź se to wszystko zbieraj ręcznie. Podsumowując, mi wakacje upływają...no jak widać wyżej;] Tak wogóle, to jeszcze od najbliższej środy idę do roboty przy rozsadzaniu krzewów doniczkowych i ładowaniu palet wózkiem widłowym. Zbieram na nowe moto a 6,50 zł/h sprawia, że moje plany są coraz bardziej realne ;)
 

Locke108  

Mega wymiatacz

First Aider



Imię: Michał

Wiek: 31

Do³±czy³: 11 Pa¼ 2007

Sk±d: Stalowa Wola

   

Wys³any: 2008-06-25, 22:23   

Wakacje o takkk:P


No plany wyglądają następująco 23 Lipca - 3sierpnia obóz w Mikołajkach wspólnie z Karolinee i Vialinkiem a od 4-12 sierpnia ide jako pomoc medyczna do częstochowy w pielgrzymce:P
_________________
Go¶æ zapraszam www.ratmed.pl
 

selfishness  

User


Wiek: 34

Do³±czy³a: 07 Cze 2008

   

Wys³any: 2008-06-26, 18:04   

Nareszcie wakacje !:D
Od 13-23 czerwca byłam w Norwegii,jutro jadę do Warszawy. No i 9-16 sierpnia jestem w górach.A na lipiec nie mam planów, mam nadzieję,że uda mi się wyskoczyć na jakieś jeziorko.
 

Lena  

Pogromca postów

<3



Imię: Mieczysława

Wiek: 33

Do³±czy³a: 10 Cze 2008

Sk±d: Miasto Kobiet.

   

Wys³any: 2008-06-26, 18:10   

Mierzwice - Mierzwice :D cudownie.
Na kilka dni nad Jezioro Białe do Okuninki.
Na kilka dni Klaudia do Mierzwic do mnie.
Na kilka Patrycja.
Na kilka Karina.
Na kilka Beata i Ewelina.
Później do Serpelic do Bartka.
A później do Serpelic do Beaty.
Cudownie.
_________________
"strach jest niezwykle podniecający. Ludzie lubią być straszeni. To działa na nich jak chwile przed orgazmem. Wszyscy pragną tego zaznać. To niezwykłe doświadczenie."
<3
 

Xaarrdas  

Stały User

;]



Imię: Paweł

Wiek: 31

Do³±czy³: 27 Cze 2008

Sk±d: Nowy S±cz

   

Wys³any: 2008-06-27, 11:35   

10- 24 lipca = Sopot ;D
tak do wypady nad Kamienice ^^ no i odwiedziny ze znajomymi ;P
 

lusia  

Mega wymiatacz

subtelna wariatka



ImiÄ™: Lucyna

Do³±czy³a: 30 Kwi 2008

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2008-06-28, 00:02   

Teraz spędzałam długi miesiąc albo więcej w Hiszpanii. Moja mama musiała tam wyjechać (sprawy zawodowe) więc pojechaliśmy z nią. Za 3 tyg. natomiast jadę na 14-sto dniowy rajd konny po Dolinie Kłodzkiej, a pod koniec sierpnia do Włoch. Zabieram ze sobą koleżankę.

[ Dodano: 2008-07-03, 16:03 ]
Ale tak na serio, to strasznie nudne sa te tegoroczne wakacje. W ogóle nie czuć lata, choć owszem słonko mocno świeci ;-) Nic sie nie chce robić. Ja to bym najchętniej spała, choć też mi się nie chce ścielić wyrka :-P
_________________
Niech nikt nie mówi jak mam żyć, bo nikt za mnie nie umrze!
Nigdy nie dyskutuj z idiotami, bo ściągną Cię do swojego poziomu i pobiją doświadczeniem.
 

kasiaaa  

Hiper wymiatacz

Walk to remember.



ImiÄ™: Kasia

Do³±czy³a: 13 Pa¼ 2007

Sk±d: Stalowa Wola

   

Wys³any: 2008-07-07, 09:44   

Ja oczywiście jade na termalne basney na Słowacji <3 3, do Austri. Plus pojedyńcze wypady nad jeziora, itp ;)
_________________
'Nieznajomość zła nie jest cnotą, lecz głupotą; zachwycanie się nią to jakby nagradzanie za uczciwość człowieka, który nie ukradł ci zegarka, bo nie wiedział, że go masz'

Nie jesteśmy normalni.
Jesteśmy lepsi.
 

Monisia18  

Stały User

; *


ImiÄ™: Monisia

Wiek: 28

Do³±czy³a: 02 Gru 2007

Sk±d: y...?

   

Wys³any: 2008-07-08, 12:54   

kasiaaa napisa³/a:

basney na SÅ‚owacji



pewnie chodzi o tatralandiÄ™??:)
_________________
^^ A księżyc właśnie dziś opowiada mi najpiękniejsze w jego życiu sny. ^^
 

evelinka:)  

User



Wiek: 32

Do³±czy³a: 18 Cze 2008

Sk±d: tam gdzie jestem

   

Wys³any: 2008-07-08, 23:09   

ta.... ja tez sie pozegnalam ze szkola, z klasa... troszke szkoda. tylko z 5 osobami ze starej klasy bede chodzic teraz( m.in. z Lipkiem :shock: :-P )
a wakacje.... bylam u babci a teraz czeka mnie wyjazd do siostry i mojej milosci(siostrzeniec;)) do Niemczech :-)
 

Harder_Girl  

Wymiatacz

Zakochaniec !



Wiek: 32

Do³±czy³a: 14 Maj 2008

   

Wys³any: 2008-07-08, 23:43   

ah wakacje... imprezka , browarek, sloneczko , plaza znajomi i faza o xD

wyjazd jasne;d juz jeden zaliczony ;d kolejne niebawem ;d
_________________
By oddać jemu serce < 3


"¦wiat na trzeźwo jest nie do przyjęcia.. "
 

karola505  

Stały User

karo



ImiÄ™: Karolina

Wiek: 29

Do³±czy³a: 21 Maj 2008

Sk±d: Stalowa Wola

   

Wys³any: 2008-07-11, 13:06   

hmm pierwsze 2 tygodnie to byly spotkania ze znajomymi i z misiem :-P teraz do 3 sierpnia siedze u cioci w niewiadowie niedaleko lodzi :-> potem od 4 do 14 na mazury z rodzicami potem od 15 chyba nad morzem bo 16 wesele, po weselu na tydzien jeszcze do niewiadowa potem 24 i 25 chyba jestem w stalowej a potem od 26 sierpnia do 9 wrzesnia wypoczywam w egipcie :mrgreen:
 

buziak

Stały User


Do³±czy³: 09 Lip 2008

   

Wys³any: 2008-07-15, 12:43   

ja przed dużą cześc wakacji siedze na praktykach bo musze je odrobić- czyli spędze przy papierach wakacje i biurku;)
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com