Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

destrukcyjna  

Pogromca postów



Wiek: 35

Do³±czy³a: 04 Maj 2009

Sk±d: Berlin.

   

Wys³any: 2009-07-08, 14:53   

kiedyś często kupowałam książki - teraz szkoda mi forsy.
wolę iść do biblioteki i wypożyczyć, a kupuję dopiero jak bardzo mi się jakaś lektura spodoba i wiem, że jeszcze parę razy będę do niej wracać
_________________
meow
 

wronka  

Mega wymiatacz



ImiÄ™: Lena

Wiek: 31

Do³±czy³a: 04 Kwi 2009

   

Wys³any: 2009-07-08, 15:05   

Kiedyś kupowałam książki, teraz wole iść do biblioteki. ;p
_________________
¯aden dzień sie nie powtórzy,
Nie ma dwóch podobnych nocy,
Dwóch tych samych pocałunków,
Dwóch jednakich spojrzeń w oczy.
 

daj dziaba  

Mega wymiatacz

wjeśniara ; )



ImiÄ™: Daria

Wiek: 35

Do³±czy³a: 28 Sty 2009

Sk±d: spod kapsla

   

Wys³any: 2009-07-08, 22:16   

nie bądźcie tacy, dajcie zarobić; d
ja na pewno będę kupować w przyszłości ; )
obecnie planuję przynajmniej jedną w miesiącu kupić.
_________________
pal to i trzymaj w płucach, nie puszczaj nim wszystko znów nie będzie wporzo!
 

pryzmat  

Pogromca postów



Wiek: 32

Do³±czy³: 26 Cze 2009

   

Wys³any: 2009-07-08, 22:43   

czasami kupuje, i wszystkie przeczytane, nawet po kilka razy
_________________
_______________

Człowiek e, to wyścig szczurów,
do szklanych domów, z szarych murów,
jak twój guru to PeeLeN, ty przegrasz wyścig ten..


 

moja

User


Do³±czy³: 19 Lip 2009

   

Wys³any: 2009-07-19, 21:32   

Ja staram się systematycznie powiększać swoje prywatne zbiory, choć ostatnio mi to nie wychodzi. Moja biblioteczka jest pokaźna dzięki książkom rodziców, które ją tworzą. Moich jest tam niewiele, a część z nich dodatkowo dzielę z siostrą pod względem własności. Powoli, ale zdecydowanie będę jednak powiększała zbiory osobiste, aż stworzą osobną biobliotekę:)

WÅ‚asne - przeczytanie wszystkie.
Rodziców - tylko te ciekawsze zostały przeczytane;)
 

Corrie  

Stały User


ImiÄ™: Patrycja

Wiek: 31

Do³±czy³a: 02 Lip 2009

   

Wys³any: 2009-08-18, 12:42   

daj dziaba napisa³/a:

Marzę o gigantycznej biblioteczce, żeby zajmowała cały pokój ; )



Dokładnie! Regały pod sam sufit, mmm... Jak sobie kupię lub wybuduję własny dom, to jeden pokój na 100% będzie taką właśnie biblioteką ;] Chociaż narazie mam może koło 20-25 książek z zakupu, ale jak jestem w mieście, to koniecznie włażę do księgarnii ;] A nóż widelec coś wypatrzę ;D
Zdecydowanie wolę kupywać książki niż ciuchy.
_________________
Najgorsze w tym wszystkim jest to, że ja nie potrafiÄ™ bez Niego żyć…

Z Nim, niestety, też nie…
-------------------------------------------------------
Piszę powieść.
27.07.2009 - ?
 

SweetGirl  

Pogromca postów

nie taka słodka



Wiek: 28

Do³±czy³a: 18 Mar 2009

   

Wys³any: 2009-08-18, 22:41   

Kiedyś tak miałam , nawet wydrukowałam takie karty jakie są w bibliotece. ;) . Lektury do szkoły zawsze kupuję. Nie lubię czytać książek co mają już brudne kartki , porozwalane . Z samych lektur trochę tych książek jest , do tego dochodzą sagi i eria książek które bardzo mi się podobały i po prostu musiałam mieć wszystkie swoje. `harry potter ` i `Zmierzch `. do tego nagrody , prezenty.
_________________
` jedziemy żółtą ciężarówką... jest droga i same możliwości `
 

deszczowa

User


Do³±czy³: 19 Sie 2009

   

Wys³any: 2009-08-28, 18:50   

uwielbiam kupować książki :) poza tym, jakoś same też "wpadają" na moją półkę. nie wiem czy kojarzycie akcję "book-crossing", bardzo fajna sprawa, już ładnych kilka książek znalazłam na tej zasadzie, choć o akcji oficjalnie prawie nie było słychać. poza tym zaopatruję się w antykwariatach (wprost kooocham stare książki!) i w księgarni selkar.pl , po prostu szukam tam, gdzie jest najtaniej... iść do byle jakiej księgarni i wydać majątek nie jest żadną filozofią, naprawdę.
 

Fretka  

Wymiatacz



Do³±czy³a: 11 Sie 2009

   

Wys³any: 2009-08-28, 18:55   

oj gdybym miała więcej kasy to bym ponakupowała! ale i tak się pewnie nie dorobie domowej biblioteki bo jestem zbyt wybredna :mrgreen:
 

Q  

Wymiatacz



Wiek: 34

Do³±czy³: 23 Maj 2009

   

Wys³any: 2009-08-28, 18:59   

Potrafię przepuścić mnóstwo pieniędzy na książki. Jak tylko uzbiera mi się pewna sumka, to od razu wybieram się do księgarni, żeby zrobić poważne zakupy. Tu nawet nie chodzi o moje zamiłowanie do literatury, ale fakt czerpania przyjemności z tworzenia kolekcji. Lubię patrzeć na wszystkie moje uzbieranie książki, układać je, oglądać okładki...
_________________
Ludzie powinni zostawać tam, gdzie się ich postawiło.
 

Iwona  

Pogromca postów

Iwona



ImiÄ™: Iwona

Do³±czy³a: 19 Sie 2009

   

Wys³any: 2009-08-28, 19:45   

moze nie ksiażki ale raczej płyty.:D

średnio mam ochote czytac a nawet jak juz zaczne to ciągnie mnie do słuchania muzyki-uzależniona od muzy jestem :P
 

Irma  

Hiper wymiatacz



Do³±czy³a: 01 Sty 2009

   

Wys³any: 2009-08-30, 19:55   

Wczoraj zamówiłam sobie 3 nowe książki. 83zł na moją edukację :-P
 

lovez8  

Hiper wymiatacz

obserwatorka.



Wiek: 28

Do³±czy³a: 17 Kwi 2009

   

Wys³any: 2009-08-30, 20:28   

mam stale listę książek, które chciałabym mieć, i w miarę ich kupowania paradoksalnie się wydłuża. uwielbiam kupować i dostawać książki, dla przyjemności czytania, ale też powiększania biblioteczki.
_________________
My dear fellow, the truth isn't quite the sort of thing one tells to a nice, sweet, refined girl.
One should always be in love. That's why one should never marry.

Oscar Fingal O'Flahertie Wills Wilde
 

Taurie  

Mega wymiatacz

Włóczęga



ImiÄ™: Sylwia

Wiek: 34

Do³±czy³a: 26 Maj 2009

   

Wys³any: 2009-08-31, 07:25   

lovez8 napisa³/a:

mam stale listę książek, które chciałabym mieć, i w miarę ich kupowania paradoksalnie się wydłuża. uwielbiam kupować i dostawać książki, dla przyjemności czytania, ale też powiększania biblioteczki.



Zgadzam się, to straszne ile ja pieniędzy wydaje na książki, a potem jeszcze ich oprawa... nawet sobie kupiłam taki ogromny regał na nie, nie wiem gdzie to wstawie :-/ chyba wyrzucę łóżko z pokoju :->
_________________
I queta ar umë lastaina, ómalóra ná.

"Człowiek w czerni uciekał przez pustynię, a rewolwerowiec podążał w ślad za nim" - S. King
 

Justencja  

Pogromca postów



ImiÄ™: Justyna

Do³±czy³a: 16 Wrz 2008

   

Wys³any: 2009-08-31, 07:38   

Faktycznie, gdybym miała kupić każdą książkę, którą przeczytam pieniędzy nie starczyło mi by nawet na połowę.
Jednak mam taki nałóg wracania czasem do starych lektur/powieści, które mi się podobały. Jeśli mam odłożone jakieś pieniądze kupuje książki. Moja biblioteczka ogranicza się do paru półek.

Nie kupuje na ślepo, zazwyczaj są to książki, które znam. Mam nadzieję, że w przyszłości dorobię się pokaźnej kolekcji, którą będe mogła zaprezentować potomkom.
_________________
(...)
"Wyszedł w samą porę. A jednak on jest za inteligentny, aby być czymś dzisiaj: żeby dziś czegoś dokonać, trzeba być trochę durniem jednak."
'Szewcy' S.I Witkiewicz

http://www.lastfm.pl/user/Justencja
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com