Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

ksawierw

User


Do³±czy³: 15 Lut 2016

   

Wys³any: 2016-02-15, 09:36   

W końcu ktoś się wziął za te guwno!
Ludzie powinni na własne oczy zobaczyć co się dzieje z osobami, które biorą. Sam wiem po moim przyjacielu, który bardzo często pali marihuane, bierze amfetaminę lub kokainę, to nie jest ten sam człowiek co kiedyś, nie panuje już nad sobą, agresja jaka udziela się ludziom uzależnionym jest przerażająca, a co dalej?
Bardzo dobrze, że jest jakaś fundacja, która może to ograniczyć! Pozdro
 

Patryk29

User


Do³±czy³: 15 Lut 2016

   

Wys³any: 2016-02-15, 09:46   

Pani Ewelino, takich akcji jest mnóstwo, ale plus za innowacyjność. Będę przyglądał się tej fundacji i mam nadzieję, że zbiorą jeszcze więcej tych plusów.

Może warto poruszyć kwestie narkotyków na zebraniach z rodzicami i zaproponować wejście w ten projekt, co o tym sądzicie????????????? :-)

Pozdrowienia z Gniezna :)
 

PotrzebujÄ…cy1990

User


Do³±czy³: 15 Lut 2016

   

Wys³any: 2016-02-15, 14:53   

Powiem tak: zdarzyło mi się zajarać nie raz i nie dwa.Uważam, że wszystko jest dla ludzi, ale dla ludzi dorosłych. Co z tego, że młodemu jednemu z drugim wydaje się, że podejmuje dobrą decyzję, jak w rzeczywistości nie ma nawet świadomości, co robi...

Moje zdanie jest takie: zioło dla świadomych, dla dzieciaków - nie. Dlatego też akcja na plus. Nie można zbawić od razu świata, ale można uchronić tych, którzy nie są świadomi konsekwencji...

pozdr
 

ewelina29  

User


Do³±czy³a: 11 Lut 2016

   

Wys³any: 2016-02-17, 09:22   

Patryk29 napisa³/a:

Pani Ewelino, takich akcji jest mnóstwo, ale plus za innowacyjność. Będę przyglądał się tej fundacji i mam nadzieję, że zbiorą jeszcze więcej tych plusów.

Może warto poruszyć kwestie narkotyków na zebraniach z rodzicami i zaproponować wejście w ten projekt, co o tym sądzicie????????????? :-)

Pozdrowienia z Gniezna :)






myślę, że to dobra sugestia, jednak to już nie w mojej kwestii leży bowiem nie jestem z tej fundacji osobiście :)
jednak myślę, że można by im podsunąć taką myśl!
 

marcinnn

User


Do³±czy³: 17 Lut 2016

   

Wys³any: 2016-02-17, 09:25   

dokładnie! dorośli to dorośli, są a przynajmniej powinni być całkowicie świadomi konsekwencji swoich działań. natomiast dzieciaki, młodziez są naiwni - nie chcę ich wybielać - no ale taka jest prawda. myślą, że świat stoi przed nimi otworem i że wszystko jest dla ludzi, a tak naprawdę to nieprawda!
super, że w końcu ktoś nie zamiata sprawy pod dywan tylko mówi, że jest problem i ma konkretny pomysł jak go rozwiązać!
 

zatroskany-ojciec

User


Do³±czy³: 17 Lut 2016

   

Wys³any: 2016-02-17, 09:39   

moja siostra jest nauczycielką w gimnazjum w Poznaniu i opowiada jak czasami się zdarza, że coś się podejrzewa jednak dyrekcja z powodów oczywistych, typu prestiż szkoły, zamiatają problem pod dywan, udają że nic się nie dzieje. ale to wszystko do czasu aż nie zdarzy się konkretna tragedia. i to jest właśnie najgorsze, że ludzie, którzy mogli by coś z tym zrobić, bo wiedzą doskonale o problemie, przewartościowują życie i zdrowie dzieciaków nad inne kwestie.
bardzo dobrze! mam nadzieję, że ta fundacja coś dobrego zrobi przez ten właśnie program.
z ciekawości wszedłem na ich profil na fb i widzę, że prężnie działają, zdobywają poparcie w różnych kręgach, mam nadzieję, że im się uda! :)
 

anna79

User


Do³±czy³: 26 Lis 2015

   

Wys³any: 2016-02-17, 09:47   

ostatnio zaczęłam śledzić profil tej fundacji na fb: https://www.facebook.com/FundacjaCBDIO/?fref=ts

widzę, że robią coraz wiecej, że działają w różnych kręgach, mam nadzieję, że im się uda, widać, że nie ograniczają się do zwykłych pogadanek. super, tak trzeba działać, konkretnie, a nie...
 

ewelina29  

User


Do³±czy³a: 11 Lut 2016

   

Wys³any: 2016-03-14, 10:51   

wchodzę sobie od czasu do czasu na profil tej fundacji i działają dosyć prężnie, fajna sprawa
 

sznurek  

Pogromca postów

Defqon1 Festival!



ImiÄ™: M

Wiek: 32

Do³±czy³: 28 Pa¼ 2012

Sk±d: Pó?nocny-Wschód

   

Wys³any: 2016-03-21, 19:36   

ja pier...cywilizowany świat leczy ludzi konopiami, a w Polsce ?! dyskusja o mitach,które zostały obalone już dawno temu.
po tych argumentach raka można dostać.
co to ma być?! "zioło dla świadomych, dla dzieciaków - nie."
experci co zioła od majeranku nie rozróżnią .
_________________
You know who i am
 

Mister Klikacz  

Wymiatacz

Duże dziecko



ImiÄ™: Marcin

Wiek: 30

Do³±czy³: 25 Sty 2016

Sk±d: Rybnik

   

Wys³any: 2016-04-01, 18:21   

To jak to jest z tÄ… marihuanÄ…, warto spróbować czy lepiej nie ryzykować?…
_________________

 

BiaÅ‚y diabeÅ‚  

Pogromca postów



Wiek: 29

Do³±czy³: 16 Maj 2012

Sk±d: z Polski

   

Wys³any: 2016-04-01, 19:30   

Mister Klikacz napisa³/a:

To jak to jest z tą marihuaną, warto spróbować



nie warto
_________________
Lepiej być martwym niz czerwonym
 

sznurek  

Pogromca postów

Defqon1 Festival!



ImiÄ™: M

Wiek: 32

Do³±czy³: 28 Pa¼ 2012

Sk±d: Pó?nocny-Wschód

   

Wys³any: 2016-04-01, 20:15   

Mister Klikacz jak masz chęć to spróbuj.
_________________
You know who i am
 

Mister Klikacz  

Wymiatacz

Duże dziecko



ImiÄ™: Marcin

Wiek: 30

Do³±czy³: 25 Sty 2016

Sk±d: Rybnik

   

Wys³any: 2016-04-01, 21:09   

BiaÅ‚y diabeÅ‚ napisa³/a:

Mister Klikacz napisa³/a:

To jak to jest z tą marihuaną, warto spróbować



nie warto

Dlaczego?
_________________

 

Egoistka  

Mega wymiatacz



ImiÄ™: Agnieszka

Wiek: 29

Do³±czy³a: 01 Lis 2014

   

Wys³any: 2016-04-01, 22:27   

Mister Klikacz napisa³/a:

BiaÅ‚y diabeÅ‚ napisa³/a:

Mister Klikacz napisa³/a:

To jak to jest z tą marihuaną, warto spróbować



nie warto

Dlaczego?



Według mnie po niej człowiek się zwyczajnie odmóżdża. Te wolne ruchy, wolne myślenie i obserwacja swojego stanu - dla mnie koszmar. No ale co kto lubi. Jak cię bardzo ciągnie to próbuj śmiało, to cię nie zabije.
 

BiaÅ‚y diabeÅ‚  

Pogromca postów



Wiek: 29

Do³±czy³: 16 Maj 2012

Sk±d: z Polski

   

Wys³any: 2016-04-02, 16:28   

Mister Klikacz napisa³/a:

Dlaczego?



Bo bedziesz wygldał i mówil tak jak oni : D https://youtu.be/Lr8o2ZSekII
_________________
Lepiej być martwym niz czerwonym
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com