Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

atlantyd123

User


Do³±czy³: 10 Sty 2009

   

Wys³any: 2010-01-29, 10:15   Mass Effenct 2 - kto zamierzea grać? + sceny ocenzurowane!

Nadchodzi gra która zabije dwa tygodnie mojego życia. Czytałem recenzje, zapowiedzi, oglądałem filmy, zapowiada się bosko, wspaniale cudownie. Jestem tak podekscytowany tą gierką! :D

SÄ… tutaj jeszcze jacyÅ› fani? Maniacy? :)


Poza tym na onecie znalazłem newsa o cenzurze niektórych scen w grze, może kogoś zaciekawi:
http://gry.onet.pl/211749...,wiadomosc.html


Kto zamierza w to grać? Może podzielimy się odczuciami co do gry? :)
 

Constantine  

Pogromca postów

Odszedł.


Wiek: 37

Do³±czy³: 19 Sty 2010

   

Wys³any: 2010-01-29, 11:33   

Nie lubię takich gier, a odpowiedź jest prosta teraz gry robi się dla osób pełnoletnich bo większy popyt i większy zarobek. Gry z myślą dla dzieci, nie mają żadnego nakładu jak 5 komputerów oraz tak nie rozchodzą się wszystkie egzemplarze. Grami dla dzieci głównie zajmują się małe firmy lub początkujące, lub wynajęci przez disneya. Rynek gier głównie skierowany jest do osób 16-35 wieku życia, tym samym tworząc fabułę muszą ją zrobić dla oczekiwań i piszą ją scenarzyści filmowi. Moim zdaniem gra nie powinna zostać wycofana tylko wprowadzić znaczek +18, seks otacza sam teraz dookoła. Każda reklama z kontekstem erotycznym daje większe źródło sprzedaży danego produktu, jak w każdym praktycznie tworzonym filmie jest wątek seksualny.
 

sydnej  

Pogromca postów

Last White Hope



Wiek: 34

Do³±czy³: 29 Pa¼ 2009

Sk±d: Leszno

   

Wys³any: 2010-01-29, 12:17   

Moim zdaniem lepszy seks niż realistycznie ukazana przemoc. Nie ma co się oszukiwać, że ludzie przed 18 rokiem życie nie wiedzą "co i jak". Znają to doskonale i w dużej części tego doświadczyli. Więc nie rozumiem o co ta cała afera? Lepszy brutalny, szczegółowy headshoot niż w gruncie rzeczy niewinne pieszczoty?
A co do gry to najpierw muszę zagrać w "jedynkę", a potem zacznę myśleć o części drugiej.
 

wrzochu  

Wymiatacz



ImiÄ™: Hubert

Do³±czy³: 29 Cze 2009

Sk±d: Twoja Pod¶wiadomo¶æ

   

Wys³any: 2010-01-29, 17:01   

sydnej napisa³/a:

Moim zdaniem lepszy seks


Heh...ale kolega woli grać na koputerze!! A o gustach sie nie dyskutuje!!
_________________
 

Woman Hunter  

Stały User

Wysłannik Pana



Imię: Mieczysław

Wiek: 31

Do³±czy³: 07 Lut 2010

Sk±d: Ziemia Pana

   

Wys³any: 2010-02-10, 22:32   

Najbardziej podobał mi sie moment gdy Człowiek Iluzja probowal nas zabic wysylajac na niebezpieczna misje(sam wtedy udawal ze wszystko powinno pojsc gladko)
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com