Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Asasello  

Wymiatacz

Asasello



Wiek: 30

Do³±czy³: 15 Cze 2012

   

Wys³any: 2012-08-07, 15:27   

TomasH94 napisa³/a:

Ale wiesz, będę czuł się lepiej jako człowiek ,niż zwierzę



Co katolicyzm robi z ludzkÄ… seksualnosciÄ… :zalamany:
Współczuję, ale jestem przekonany że jak zaczniesz współżycie to seks szybko wybije Ci te brednie z głowy :)
 

TomasH94  

Wymiatacz

Life is journey.



ImiÄ™: Tomasz

Wiek: 29

Do³±czy³: 26 Lut 2012

Sk±d: Lublin, okolice.

   

Wys³any: 2012-08-07, 15:41   

wiem o tym :p
Wiesz, moja rezygnacja ma mały związek z kościołem:p poprostu chcę mieć silną wolę, i przy tym realizować swoje cele.
 

Akeyo20  

Pogromca postów



Wiek: 31

Do³±czy³: 16 Cze 2010

   

Wys³any: 2012-08-07, 15:44   

Grasz w pokemony. Twoja silna wola właśnie spoczywa na dnie oceanu. Nie wiesz, że kościół tępi pokemony?
_________________
There can be only one
 

Asasello  

Wymiatacz

Asasello



Wiek: 30

Do³±czy³: 15 Cze 2012

   

Wys³any: 2012-08-07, 15:54   

TomasH94 napisa³/a:

poprostu chcę mieć silną wolę, i przy tym realizować swoje cele



Jeśli to jest Twoja prawdziwa motywacja to życzę powodzenia.
 

Damn  

Pogromca postów

Queen Dude



Wiek: 28

Do³±czy³a: 10 Kwi 2010

   

Wys³any: 2012-08-07, 18:35   

TomasH94 napisa³/a:

Być może... Ale wiesz, będę czuł się lepiej jako człowiek ,niż zwierzę :p które nie kontroluje swojego zachowania.



To, że ktoś "samogwałci" nie znaczy, że nie potrafi kontrolować tego zachowania :D
_________________

If you don't wanna see that sunset,
stop looking in a demon's eye

Temporarily online
 

Alcatraz  

Hiper wymiatacz

Upadły Anioł


Do³±czy³: 15 Kwi 2011

   

Wys³any: 2012-08-07, 22:28   

TomasH94 napisa³/a:

Być może... Ale wiesz, będę czuł się lepiej jako człowiek ,niż zwierzę :p które nie kontroluje swojego zachowania.


Człowiek to jest zwierzę. Obdarzone większą inteligencją, ale nadal zwierzę i ma swoje potrzeby.
 

NeSamurai  

Stały User


Do³±czy³: 09 Sty 2012

   

Wys³any: 2012-08-08, 08:55   

TomasH94 napisa³/a:

Ja tam z tym skończyłem bo jestem w trakcie poznania ciekawej osoby. 15dzień bez samogwałtu! I spokojnie z tym wygram.



Miałbyś problem ,gdyby Twoi realni znajomi oglądali Twoje fotki w innym temacie,w którym je pokazujesz,a tutaj opowiadasz ,że już kilka dni się nie masturbujesz?
Wiadomo,niby wszyscy to robią,mało kto się przyznaje,ale jednak siara ,gdy takie info wypływa.
Jak jest u Ciebie z tym ?
_________________
Samurai
 

Akeyo20  

Pogromca postów



Wiek: 31

Do³±czy³: 16 Cze 2010

   

Wys³any: 2012-08-08, 14:01   

No nie. Wrócił. A było tak względnie spokojnie
_________________
There can be only one
 

kosma  

User


Do³±czy³: 03 Lis 2012

   

Wys³any: 2012-11-20, 22:41   

ciekawe czy jest jakiś światowy dzień walenia, pewnie wypada w moje urodziny.
_________________
'I feel his hand on my brain ,
When I write rhymes, I go blind, and let the lord do his thing'
 

mat1313

Mega wymiatacz


Wiek: 28

Do³±czy³: 28 Lut 2012

   

Wys³any: 2012-12-12, 22:12   

E tam, bardziej się zawsze bałem że sobie zmoczę gacie w nocy przez nocne polucje i będę musiał w nocy szurać i szukać suchych gaci. Było, minęło, nie wiem może dorosłem i się pogodziłem z tym, że tak w okresie dojrzewania jest.

Nigdy nie patrzyłem na kobietę jak na obiekt seksualny, który ma otwory do penetracji. Na razie z waćpannami nie nawiązuję żadnych większych rzeczy, bo wszystkie te, które wydają mi się normalne i godne uwagi, są już "zajęte" kolokwialnie ujmując, a reszta mi się wydaje taka jakaś... nie wiem, czuję, że w związku by była lipa.
 

sterile

User


Do³±czy³: 12 Sty 2013

   

Wys³any: 2013-01-12, 14:19   

jak mozna się uzaleznić od czegoś po czym tylko ręce śmierdzą i wokół ciebie śmierdzi moczem?masturbacja to nic przyjemnego.
 

mat1313

Mega wymiatacz


Wiek: 28

Do³±czy³: 28 Lut 2012

   

Wys³any: 2013-01-12, 19:25   

sterile napisa³/a:

jak mozna się uzaleznić od czegoś po czym tylko ręce śmierdzą i wokół ciebie śmierdzi moczem?masturbacja to nic przyjemnego.


Trzeba umyć się czasem, polecam :D
 

Oriflamme  

Hiper wymiatacz

FSM!



Wiek: 31

Do³±czy³: 03 Gru 2012

Sk±d: Kalisz

   

Wys³any: 2013-01-13, 16:20   

TomasH94 napisa³/a:

Być może... Ale wiesz, będę czuł się lepiej jako człowiek ,niż zwierzę :p które nie kontroluje swojego zachowania.


Człowiek = zwierzę. Jesteś zwierzęciem czy ci się to podoba, czy też nie. Masturbacja jest naturalnym zjawiskiem, niezbędnym do poprawnego rozwinięcia się naszej seksualności.
Teraz wmawiasz sobie, że chcesz mieć silną wolę, a potem gdy będziesz z laską, to nawet nie będzie chciał Ci stanąć, bo okaże się że w mózgu wytworzyła się naturalna blokada przed podnieceniem.
_________________
"Nauka to nie tylko element wiedzy. To sposób myślenia i postrzegania rzeczywistości" - Carl Sagan
 

cappuccino  

VIP



ImiÄ™: Mama Madzia

Wiek: 36

Do³±czy³a: 04 Pa¼ 2009

   

Wys³any: 2013-01-14, 19:36   

W dzisiejszym świecie bardzo mocno podkreślamy naszą "wolność", wolność wyboru, wyznania, wyboru partnera, orientacji seksualnej, płci itd., skoro tak, to osoba wybierająca życie bez masturbacji nie powinna spotykać się z naszą krytyką, bo ma prawo do wolnego wyboru, nie musi się przed nami tłumaczyć i udowadniać, że jest zdrowa seksualnie, mimo iż nie zabawia się sama ze sobą. Jeden jest fakt, że masturbacja może uzależnić, a uzależnienia są jednak dla nas niedobre. I pomimo, iż jestem katoliczka pragnę zauważyć, że to co napisałam wcześniej (to o uzależnieniu) nie ma tak naprawdę nic wspólnego z jakąkolwiek religią, tylko z jakimś czynnikiem społecznym, nie trzeba być wierzącym, żeby wiedzieć, że jak się będzie codziennie obalało kilka flaszek wina, to się w końcu człowiek uzależni, tak samo z masturbacją, jeśli ktoś to robi, to musi mieć na uwadze ten fakt, tak samo jak osoba lubiąca sobie codziennie popić.

Cytat:

Co katolicyzm robi z ludzkÄ… seksualnosciÄ…



Ja jestem katoliczką i mnie jakoś nic nie zrobił :P, nie jesteśmy w temacie wiara tylko uzależnienia, mam czasem wrażenie, że jak nie ma się już czego czepić to czepmy się czyjejś wiary. Skupmy się bardziej na tym, że to faktycznie może uzależnić.
_________________


http://mama24na7.blog.pl/
 

arnie3  

Wymiatacz


Wiek: 29

Do³±czy³: 29 Kwi 2013

Sk±d: st±d

   

Wys³any: 2013-05-05, 00:17   

allah napisa³/a:

Czesc wam mam problem juz od paru lat z masturbacja jestem od niej uzalezniony i tak ze przez to mam przed wczesny wytrysk:( poradzcie mi jak z tym walczyc??


Wbrew pozorom jest parę sposobów na to, aby się tego pozbyć. Na przykład dobrym sposobem jest wciągnięcie się w coś co lubisz i pozwoli Ci o tym zapomnieć, tj. hobby. Można spróbować też spróbować uciec od tego, dosłownie. Kiedy będziesz miał chęć na to, zrób sobie przerwę we wszystkim, wyjdź na dwór, na spacer, pojeździć rowerem, cokolwiek, byle o tym zapomnieć i przypomnij sobie jak to było kiedy tego uzależnienia jeszcze nie miałeś, gdy byłeś wolny, co wtedy czułeś. Spróbuj znów się tak poczuć. Nie myśl o tym.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com