Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

lubiÄ™ deszcz  

Stały User

fotomaniak



Wiek: 34

Do³±czy³: 23 Kwi 2012

Sk±d: Mazury

   

Wys³any: 2013-03-07, 18:45   matiasphoto.mazury.pl

Cześć

Jakiś czas temu w jednym z tematów pokazałem Wam kilka swoich zdjęć.Teraz chciałbym Wam zaprezentować swoją stronę.

www.matiasphoto.mazury.pl

Na stronie znajdują się różnego rodzaju zdjęcia. Od krajobrazów po fotografię rajdową i fotoreportaże z imprez. Współpracuję z lokalnymi redakcjami, które regularnie publikują moje zdjęcia z koncertów i innych masowych imprez. Największym plusem tego wszystkiego jest darmowy wjazd na większość imprez w województwie :) Ciekawym doświadczeniem jest możliwość obserwacji wszystkiego zza kulis.

Fotografia koncertowa to nie jest zwykłe pstrykanie. Przed każdym z koncertów trzeba omówić zasady fotografowania z organizatorem imprezy bądź z managerem zespołu. Jedni nie życzą sobie lampy błyskowej. Inni natomiast pozwalają na fotografowanie tylko przez np. pierwsze 3 utwory. Pod względem współpracy najmniej wygodne było Kombi. Najlepiej współpracowało mi się z grupą Blenders oraz Enej. Mogłem pozwolić sobie na wszystko :)


Legitymacja prasowa pozwala na wejście w miejsca, do których nie każdy ma wstęp. To natomiast daje szanse na uzyskanie lepszych ujęć :)

JeÅ›li ktoÅ› uważa, że fotografowanie jest spokojne i bezpieczne to grubo siÄ™ myli. Takich delikwentów zapraszam do fotografii rajdowej. Dwa razy samochód leciaÅ‚ prosto na mnie – muszÄ™ przyznać, że gacie peÅ‚ne :P

Mógłbym tak pisać i pisać, ale kto to chce czytać :P

Zapraszam do odwiedzania i lajkowania na wszechobecnym facebooku :)
_________________
Mazury Kocham!
 

lexie  

Hiper wymiatacz



ImiÄ™: Ola

Wiek: 31

Do³±czy³a: 28 Sty 2012

   

Wys³any: 2013-03-08, 16:19   

Zdjęcia całkiem spoko, jestem dość sceptycznie nastawiona do fotografii (choć może lepszym słowem by było - krytycznie). Mało które zdjęcie jest w stanie mnie zachwycić, ale obiektywnie patrząc, całkiem nieźle sobie radzisz. Tak trzymaj, rozwijaj się dalej.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com