Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeœ hasła?

Przypomnij je

Przesunięty przez: stubarwny | 2011-05-12, 22:26

Autor

Wiadomość

sydnej  

Pogromca postów

Last White Hope

Wysłany: 2011-06-27, 19:43   

Nie chodzi mi o film tylko tą jakby to ująć, fascynację niggerami, czyli posługując się przykładem zwroty w stylu:

Maka napisał/a:

Peace to my real g'zzz.

mnie to osobiście cholernie bawi, ale co kto lubi.

matiz55  

Hiper wymiatacz

Wysłany: 2011-06-27, 21:29   

Tamten post był kierowany do kolegi, którego wypowiedź zniknęła z tematu. Co do takich tekstów jakie zacytowałeś to przecież nie można brać ich na poważnie ;)

destrukcyjna  

Pogromca postów

Wysłany: 2011-06-27, 21:44   

Trochę potrzebowałam, żeby się przekonać, że jednak nie jest aż takim bufonem. Da się z nim pogadać, mimo, że szczyl. Chciał, żeby mu tu haiku napisać, ale niestety, zabrakło mi czasu - mam nadzieję, że wybaczysz.
I fajne ma bokserki. :hyhy:

matiz55  

Hiper wymiatacz

Wysłany: 2011-08-07, 16:45   

Trochę narcyz ze mnie i lubię słuchać o sobie, może ktoś chce coś dodać, a tematu nie widział, więc REFRESH

Alcatraz  

Hiper wymiatacz

Upadły Anioł

Wysłany: 2011-08-24, 10:14   

Miły i obeznany w temacie. Zawsze ma coś mądrego do powiedzenia. Słucha co prawda innego rapu niż ja, ale i tak ma u mnie za to plusa.
"Hip hop nie dzieli nas a łączy." : )

Jimmy FoX  

VIP

Imię: Tomasz

Wysłany: 2011-10-24, 13:31   

Czy to Ty kiedyś napisałeś, że jesteś najbardziej, albo jednym z najbardziej rozpoznawalnych userów na forum? Nie wiem, a może to Cera. Nieważne. Pamiętam, że na początku miałeś avatary z, brzydko mówiąc, czarnuchami. Nie słucham Twojej muzyki. Nie śledzę Twoich postów. Mimo wszystko wydajesz się być "wporzo" gościem. Mam do Ciebie stosunek kompletnie neutralny, może kiedyś to się zmieni. Yo.

Feuerleben  

Hiper wymiatacz

Nowik

Imię: Dawid

Wysłany: 2012-07-13, 01:52   

Zapewne nie byłoby mnie tu gdyby "niegodny" opis mojej osoby. Twierdzisz ze pieprze głupoty a nie potrafisz nawet przedstawić argumentów. Co do twojej osoby uwazam ze jestes osobą bez charakteru, bez aspiracji która sprawia wrazenie że żyje od 1 do 1 . Taka mało znacząca postać z Ciebie co mnie specjalnie nie dziwi m. in. ze względu na brak pokornosci z twej strony czy braku aspiracji. Jeśli obrazilem szanownego kolegę najmocniej przepraszam ;)

matiz55  

Hiper wymiatacz

Wysłany: 2012-07-13, 19:41   

Oj Feuer, Feuer, widzę, że Cię dupka boli, ale już nic się nie odzywam, bo co tam taki człowiek

Cytat:

bez charakteru, bez aspiracji

jak ja może wiedzieć.

Feuerleben  

Hiper wymiatacz

Nowik

Wysłany: 2012-07-13, 22:41   

matiz55 napisał/a:

Oj Feuer, Feuer, widzę, że Cię dupka boli,

Po prostu bronię swoje dobre imię a ty jestes jednostką która nie sprawia wrażenie ze ma plany na przyszłość

Sweeetie  

Wymiatacz

Pierwsza Dama Dworu.

Wysłany: 2012-07-13, 23:42   

Feuerleben zostales mistrzem odgrzewanego kotleta:D Jak trzeba byc glupim i dziecinnym, by po przeczytaniu kilku slow na swoj temat, przeszukiwac flame autora i ponad rok od zalozenia mu napisac:D wogole nikt sie nie domyslil, ze nie radzisz sobie ze zloscia i flustracja. Dlaczego uwazasz, ze matiz55 nie ma planow na przyszlosc? Wogole jak to stwierdziles? Rozmawiacie o swoich planach?
matiz55 nie znam Cie za bardzo bo czesto mijamy sie w dzialach. Ale gdy czytam twoje posty, wydajesz sie osoba inteligentna, opanowana, sympatyczna i z doswiadczeniem zyciowym, masz tez duzy dystans do siebie. Zdajesz mi sie osoba nie zadufana w sobie, szczera i baaardzo mila.

Feuerleben  

Hiper wymiatacz

Nowik

Wysłany: 2012-07-13, 23:50   

Sweeetie napisał/a:

Feuerleben zostales mistrzem odgrzewanego kotleta:D

Dobrze że z gramatyką polskiego już u Ciebie lepiej/

Sweeetie napisał/a:

wogole nikt sie nie domyslil, ze nie radzisz sobie ze zloscia i flustracja.

Co to jezd flustracja?

Sweeetie napisał/a:

Dlaczego uwazasz, ze matiz55 nie ma planow na przyszlosc? Wogole jak to stwierdziles? Rozmawiacie o swoich planach?

Wywnioskowałem to z jego stylu pisania i nie wydaje się człowiekiem pewnym planów w swoim życiu

matiz55  

Hiper wymiatacz

Wysłany: 2012-07-14, 11:57   

Cytat:

Wywnioskowałem to z jego stylu pisania

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Nie mam więcej pytań, wszystko jasne.

Sweeetie  

Wymiatacz

Pierwsza Dama Dworu.

Wysłany: 2012-07-14, 22:15   

Feuerleben dziekuje. Ja rowniez sie ciesze. Moje osiagniecia gramatyczno-fleksyjno-skladniowe zawdzieczam smutnemu_obserwatorowi, ktory biegal za mna po calym forum ze slownikiem:) Aczkolwiek literowki jak kazdemu, czasem mi sie zdarzaja np ,,flustracja''.
Jak mogles na podstawie postow uznac ze matiz55 nie ma planow na przyszlosc???jak dla mnie to on wyglada na osobe ambitna i z aspiracjami, nie znajduje w jego postach czegos co by temu przeczylo.

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com