Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Ower  

Hiper wymiatacz



Wiek: 27

Do³±czy³: 08 Lut 2010

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2010-05-04, 17:29   

ja piszÄ™ dwie :-P
_________________
[...] samotność nie jest naszym przeznaczeniem, a samych siebie poznajemy tylko wtedy, kiedy możemy się przejrzeć w oczach innych ludzi.

P.C
 

farbenka  

Hiper wymiatacz



Wiek: 32

Do³±czy³a: 14 Lis 2009

Sk±d: Honolulu

   

Wys³any: 2010-05-04, 17:33   

To życzę mózgu w postaci stałej po 17 godzinie :]
_________________
Nie wiem jaki jestem, ale cierpiÄ™, gdy mnie deformujÄ…... Wbrew wszystkiemu chcÄ™ być sobÄ…. — Witold Gombrowicz
 

Krit  

Pogromca postów



Do³±czy³: 23 Maj 2009

Sk±d: Górny ¦l±sk

   

Wys³any: 2010-05-04, 18:25   

Polski zdany. Proste to było, tylko w temacie nie opisałem tego tak, jakbym chciał, ale mocno przysypiałem nad arkuszem. Teraz tylko do histy. :)

farbenka

A ty jaki poziom zdajesz? Czyżbyś też liczyła na boską opatrzność? : P

A zauważcie, że na ostatnich 3 egzaminach z CKE wszędzie ¬ydzi byli :P
_________________
#truestory
 

slow  

Moderator



Wiek: 33

Do³±czy³a: 15 Gru 2008

Sk±d: Barcelona

   

Wys³any: 2010-05-04, 18:28   

Uważam,że źle to rozwiązali,zwłaszcza,że przerwa zbyt duża nie była i chcąc nie chcąc człowiek chciał już jak najszybciej wyjść do domu.Podstawę uważam za średnią ,myślę,że mogłam bardziej rozwinąć temat wypracowania,jednakże nie powinno,być aż tak źle.Co do rozszerzenia pisałam temat pierwszy.Teraz wszystko zależy jedynie od modelu :) Stresu wielkiego nie ma,nie było i mam nadzieję ,że nie będzie.Matematykę oraz j.angielski zdają na podstawie.Pozostaje mi jedynie rozszerzenie Wosu.Chociaż jeśli chodzi o WOS rozpuściłam się zbyt dobrymi wynikami z innych arkuszy i mogłabym jeszcze przysiąść do książek.
_________________
Drugs&hugs.
 

pryzmat  

Pogromca postów



Wiek: 32

Do³±czy³: 26 Cze 2009

   

Wys³any: 2010-05-04, 18:35   

nie napisałem xD czytanie ze zrozumieniem lipa, wypracowanie też :D sierpień czeka xD
_________________
_______________

Człowiek e, to wyścig szczurów,
do szklanych domów, z szarych murów,
jak twój guru to PeeLeN, ty przegrasz wyścig ten..


 

CzeczenskiCzolg  

Wymiatacz

Kontrrewolucjonista



Do³±czy³: 20 Kwi 2010

Sk±d: Niepodleg³y ¦l±sk

   

Wys³any: 2010-05-04, 19:04   

Cytat:


Pff, właśnie skończyłam testy robić i czuję, że nic nie umiem. ;/
Ale na 30% na pewno jakoÅ› wyciÄ…gnÄ™ :-D


Nie chcę nikogo obrażać, ale trzeba być skończonym kretynem by nie zdać podstawowej matmy...
Tak samo jak podstawowego polskiego.

Ja tak samo jak kolega wyżej, dwie matury jutro.
 

Ower  

Hiper wymiatacz



Wiek: 27

Do³±czy³: 08 Lut 2010

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2010-05-04, 19:10   

CzeczenskiCzolg, no to zobaczymy co tam wyjdzie z tego.
_________________
[...] samotność nie jest naszym przeznaczeniem, a samych siebie poznajemy tylko wtedy, kiedy możemy się przejrzeć w oczach innych ludzi.

P.C
 

farbenka  

Hiper wymiatacz



Wiek: 32

Do³±czy³a: 14 Lis 2009

Sk±d: Honolulu

   

Wys³any: 2010-05-04, 20:20   

Krit, podstawa.Heh, coś w tym rodzaju. ; ) Liczę na łatwy arkusz (łatwy tzn. taki, z którym będe wiedziała co robić :-D )

Cytat:

Teraz tylko do histy. :)


No włacha, ale to w przyszłym tygodniu. ; )

Cytat:

A zauważcie, że na ostatnich 3 egzaminach z CKE wszędzie ¬ydzi byli :P


No i nas to nie ominęło. :-/
Z wielkim bólem pisałam pracę na ten temat, bo nawet nie wiedziałam, że "¦więtoszek" jest w kanonie lektur :evil:
CzeczenskiCzolg, wolę być przezorna i liczyć się z rzeczywistością. No, i obraziłeś mnie w tym momencie. :-(
_________________
Nie wiem jaki jestem, ale cierpiÄ™, gdy mnie deformujÄ…... Wbrew wszystkiemu chcÄ™ być sobÄ…. — Witold Gombrowicz
 

Krit  

Pogromca postów



Do³±czy³: 23 Maj 2009

Sk±d: Górny ¦l±sk

   

Wys³any: 2010-05-04, 20:24   

CzeczenskiCzolg napisa³/a:

Nie chcę nikogo obrażać, ale trzeba być skończonym kretynem by nie zdać podstawowej matmy...
Tak samo jak podstawowego polskiego.



I podstawowej histy, chemii, bioli, geci itd.
_________________
#truestory
 

CzeczenskiCzolg  

Wymiatacz

Kontrrewolucjonista



Do³±czy³: 20 Kwi 2010

Sk±d: Niepodleg³y ¦l±sk

   

Wys³any: 2010-05-04, 20:31   

yyy nieprawda. Angielski, matmę i polski masz w każdym roku, przynajmniej po 2h. W wielu przypadkach więcej razy. Ja bio miałem tylko w pierwszej klasie...chemie w 1i2 itd...

Ower, Å‚ap zadanie :

Robotnik wykonuje swoją prace w 4 dni i 5 godzin. Pijany robotnik tę samą pracę w 7 dni i 8 godzin. Na budowie pracuje 7 robotników i 1 majster nadzorujący. Majster przychodzi trzeźwy na budowę co 3 dzień a do sklepu monopolowego jest 13 minut biegiem. Oblicz zysk sklepu monopolowego gdy budowany jest dom dwukondygnacyjny?


Chyba rozszerzony, nie ?
 

slow  

Moderator



Wiek: 33

Do³±czy³a: 15 Gru 2008

Sk±d: Barcelona

   

Wys³any: 2010-05-04, 20:45   

O właśnie.Hista !
To w takim razie niestety jestem skończoną idiotą.Zawsze miałam niestety problem z matmą,chociaż nawet ją lubię.Aczkolwiek nie zdarzyło się jeszcze,że jej nie zdałam.

E tam ja pisałam o Edelmanie.Gładko i szybko poszło,może trochę za bardzo na zasadzie,byleby napisać.
Zastanawia mnie tylko klucz odpowiedzi do poziomu rozszerzonego.
_________________
Drugs&hugs.
 

Ower  

Hiper wymiatacz



Wiek: 27

Do³±czy³: 08 Lut 2010

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2010-05-04, 20:55   

CzeczenskiCzolg napisa³/a:

Chyba rozszerzony, nie ?



chyba az za bardzo, ale zysk duży :-D
_________________
[...] samotność nie jest naszym przeznaczeniem, a samych siebie poznajemy tylko wtedy, kiedy możemy się przejrzeć w oczach innych ludzi.

P.C
 

CzeczenskiCzolg  

Wymiatacz

Kontrrewolucjonista



Do³±czy³: 20 Kwi 2010

Sk±d: Niepodleg³y ¦l±sk

   

Wys³any: 2010-05-04, 21:12   

Kmiń rozwiązanie :


Zgodnie z polskimi realiami robotnicy będą pijani cały czas, a dom będzie budowany 366 dni roboczych. Każdy robotnik wypija 2 piwa na godzinę w 8 godzinnym dniu pracy.

2*8*7 = 112 piw dziennie
112*366 = 40992 piw w ciÄ…gu budowy domu

Majster jest pijany przez dwie trzecie roku, czyli przez 244 dni.

2*8 = 16 piw dziennie
16*244 = 3904 piw w ciÄ…gu budowy domu

Czyli łącznie budowlańcy wypiją 44896 piw. Przyjmijmy, że jedno piwo kosztuje 3zł, a piwa zakupione przez monopolowy w cenie hurtowej kosztują 1,5zł. Wtedy zysk monopolowego będzie wyglądał następująco.

44896 (3 - 1,5) = 67344 zł



Czasami siÄ™ zastanawiam z kim ja siÄ™ zadaje :evil:
 

szostol  

Pogromca postów


Do³±czy³: 03 Kwi 2009

   

Wys³any: 2010-05-04, 21:15   

Cytat:

Robotnik wykonuje swoją prace w 4 dni i 5 godzin. Pijany robotnik tę samą pracę w 7 dni i 8 godzin. Na budowie pracuje 7 robotników i 1 majster nadzorujący. Majster przychodzi trzeźwy na budowę co 3 dzień a do sklepu monopolowego jest 13 minut biegiem. Oblicz zysk sklepu monopolowego gdy budowany jest dom dwukondygnacyjny?



Tu trzeba wybrać odpowiednie informacje. :D Samo zadanie brzmieć powinno:

Pijany robotnik wykonuje pracę w 7 dni i 8 godzin. Na budowie pracuje 7 robotników i 1 majster nadzorujący. Majster przychodzi na budowę co 3 dzień a do sklepu monopolowego jest 13 minut biegiem. Oblicz zysk sklepu monopolowego gdy budowany jest dom dwukondygnacyjny?

:)
 

hasita

User


Do³±czy³: 05 Maj 2010

   

Wys³any: 2010-05-05, 11:50   Matura 2010 z matematyki!!! rozwiÄ…zania

dzisiaj egzamin maturalny z matematyki --->> Matura z matematyki 2010. Zadania, rozwiÄ…zania, odpowiedzi, arkusze
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com