Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Pokrak  

Stały User

Illuminatus



Do³±czy³: 27 Wrz 2009

   

Wys³any: 2009-10-16, 13:21   Matura- oszustwo.

Witam serdecznie!
Chciałbym przedstawić państwu dość dziwną sytuację.
Obecnie jestem na zwolnieniu lekarskim więc jeszcze nie rozmawiałem z wychowawcą.
Okazało się w czwartek, że podobno jestem oskarżony o sfałszowanie dokumentu, który źle wypisałem(podobno). Podobno źle wpisałem temat matury z języka polskiego i jestem oskarżony o kupno matury od klas starszych. Jakoś dziwi mnie to, że wypisałem temat bezpośrednio z listy tematów OKE i jestem niedopuszczony do matury. Osobiście mnie to śmieszy i będę sprawę w poniedziałek wyjaśniał.
Spotkaliście się z podobnymi przypadkami? Co radzicie mi zrobić w związku z tą sprawą?
_________________
 

krasta1990  

Stały User



Do³±czy³a: 23 Cze 2009

   

Wys³any: 2009-10-16, 13:47   

ale jesli zle wpisałes temat matury to mozesz isc do dyrki i powinni dac ci nowy arkusz deklaracji i wypełnił bys jeszcze raz. zreszta u mnie było cos takiego ze dziewczyna po złozeniu deklaracji zrezygnowała z dodatkowej matury i poszła do dyrki i odnowa ja pisała. tylko ze to było w zeszły piątek.
ale jesli tak sadza to sa idiotami bo i tak kazdy moze sobie kupic temat gotowej prezentacji chocby na necie lub od kogos innego.
haha rozj......... mnie ta sytuacja heheh :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 

Pokrak  

Stały User

Illuminatus



Do³±czy³: 27 Wrz 2009

   

Wys³any: 2009-10-16, 14:04   

Wiem, jeśli temat byłby zły to powinni mnie o tym poinformować a nie wysnuwać różne dziwny insynuacje. Podobno jestem niedopuszczony do matury,. Dodatkowo dodam, że złożyłem deklarację wstępną nie końcową!
_________________
 

Mizantrop  

VIP

Pstrykacz-amator



Wiek: 33

Do³±czy³: 22 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-10-16, 14:33   

Pokrak napisa³/a:

Podobno źle wpisałem temat matury z języka polskiego i jestem oskarżony o kupno matury od klas starszych. Jakoś dziwi mnie to, że wypisałem temat bezpośrednio z listy tematów OKE i jestem niedopuszczony do matury. Osobiście mnie to śmieszy i będę sprawę w poniedziałek wyjaśniał.



Z tego co mi wiadomo to każda szkoła ma inne tematy. Jedna może mieć ten a druga nie bo każda szkoła sama decyduje jakie daje uczniom do wyboru. I nie ma się opierać na OKE. Brat w technikum miał inne, i moje technikum też ma inne.
_________________
"Z radością witaj poważne, trudne i skomplikowane problemy. To w nich kryją się największe możliwości" - Ralph Marston

,,Może nie najważniejsze jest chcieć iść z kimÅ› do łóżka, ale chcieć wstać nastÄ™pnego dnia rano i zrobić sobie nawzajem herbatÄ™.”
-Janusz Leon Wiśniewski
 

Taurie  

Mega wymiatacz

Włóczęga



ImiÄ™: Sylwia

Wiek: 34

Do³±czy³a: 26 Maj 2009

   

Wys³any: 2009-10-16, 15:26   

Nie ma czym się przejmować. Wyjaśnisz sprawę i tyle co do tych tematów to możesz własny zaproponować, ale to już inna historia. Pewnie Cię postraszyli nikt przy zdrowych zmysłach nie oskarżyłby Cię za to że "źle" wpisałeś temat... Nie ma czym się przejmować...
_________________
I queta ar umë lastaina, ómalóra ná.

"Człowiek w czerni uciekał przez pustynię, a rewolwerowiec podążał w ślad za nim" - S. King
 

Pokrak  

Stały User

Illuminatus



Do³±czy³: 27 Wrz 2009

   

Wys³any: 2009-10-16, 15:53   

Szkoda. Chciałbym napisać tę maturę :/ Z tego co wiem u mnie w klasie jest takich 8 osób.
Więc jak to w zyciu bywa trzeba walczyc! ;-D
_________________
 

motyl  

Moderator

gryzÄ™.



Wiek: 34

Do³±czy³a: 13 Cze 2009

Sk±d: Wielkopolska

   

Wys³any: 2009-10-16, 16:27   

Pokrak napisa³/a:

Z tego co wiem u mnie w klasie jest takich 8 osób.


Być może lista tematów się zmieniła, a Wy dostaliście te stare? Ja miałem te same temety, które ma teraz moja kuzynka w tej samej szkole. Wybrała ten co ja, bo ma już gotowe napisane. Więc nie ma się czym przejmować. A najlepiej wyjaśnić na spokojnie, dopiero później się martwić. A

Pokrak napisa³/a:

Podobno


to nie znaczy, że tak będzie. Może to zwykła plotka?
_________________
"Nadal wierzę w marzenia z dzieciństwa.
W niewysłane listy, że nadejdą...
Wierzę, że pijąc wódkę za błędy nigdy nie powiem "żałuję" i wciąż nowe popełniać będę...
W numery telefonów, które w słuchawkach nigdy nie zamilkną..."
 

Norbs93  

Pogromca postów

the boy next door



ImiÄ™: Norbu$

Wiek: 30

Do³±czy³: 10 Cze 2009

   

Wys³any: 2009-10-16, 17:15   

napewno to jakas pomylka...za taka drobnostke nie dopuszczenie do matury :niepewny:
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com