Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj si!

Zapomniae hasa?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo

matiz55  

Hiper wymiatacz



Doczy: 12 Lip 2010

   

Wysany: 2011-05-01, 16:51   

O to, że to w jaki sposób formułujesz swoje wypowiedzi sprawia, że mam właśnie takie odczucie. Po prostu. Nie potrafię podać konkretnego przykładu. Nieraz ma się takie nie do końca uzasadnione odczucia w stosunku do ludzi.
 

Straho  

Pogromca postów



Imię: Jacław

Wiek: 35

Doczy: 04 Wrz 2008

   

Wysany: 2011-05-01, 17:42   

i tak byś nie przyjechał.
_________________
https://www.photoblog.pl/straho
 

Michael Cera  

Pogromca postów

angielski lord



Doczy: 30 Gru 2010

   

Wysany: 2011-05-01, 17:48   

Straho napisa/a:

i tak byś nie przyjechał.


No dajesz, nie wstydź się.
_________________
"Pamiętaj, aby codziennie brać swoje piguły.. to znaczy witaminy."
 

DeSade  

Pogromca postów



Doczya: 20 Lip 2011

   

Wysany: 2011-08-20, 11:43   

Michael Cera, z chęcią bym Ci pojechała, mam na to straszną ochotę, ale pewnie zostałabym ukarana warnem, więc napiszę łagodnie co o tobie myślę.
Nie lubię takich ludzi jak ty, typowy chłopak, o okropnym wyglądzie... nie dokończę jakim.
Podlizuje się do sheilven, myśli zapewne, że ma u niej szansę. Nie takich cwaniaczków widziałam.
Nie zauważyłam, żeby Twoje wypowiedzi były ekstra błyskotliwe. W sumie niczym specjalnym się nie wyróżniasz, może tylko nick mi się rzuca w oczy i miejsce zamieszkania. Poza tym jesteś namolny i kłótliwy. Typowy ograniczony chłopaczek.
_________________
W miękkim futrze kota
 

Isair  

VIP

Arcykapłan



Wiek: 35

Doczy: 12 Maj 2010

   

Wysany: 2011-08-20, 11:50   

Moim zdaniem jesteś bardzo aroganckim człowiekiem. Powinieneś nad tym popracować.
_________________
O upadku tego kraju świadczy fakt, że najpoczytniejsza książką jest Komentarz do ustawy o podatku VAT
Mój blog
 

Michael Cera  

Pogromca postów

angielski lord



Doczy: 30 Gru 2010

   

Wysany: 2011-08-20, 13:04   

DeSade napisa/a:

Michael Cera, z chęcią bym Ci pojechała, mam na to straszną ochotę, ale pewnie zostałabym ukarana warnem, więc napiszę łagodnie co o tobie myślę.


Wszystko, co leży Ci na sercu, możesz mi napisać na PW bez obawy, że nakabluje później na Ciebie moderatorowi.

DeSade napisa/a:

Podlizuje się do sheilven, myśli zapewne, że ma u niej szansę. Nie takich cwaniaczków widziałam.


Nie podlizuje jej się, ponieważ wiem, że nie mam u niej szans. Nawet jeśli byłoby odwrotnie, to chyba nie od Ciebie zależy to, czy by jej na mnie zależało, i odwrotnie.

DeSade napisa/a:

Nie zauważyłam, żeby Twoje wypowiedzi były ekstra błyskotliwe. W sumie niczym specjalnym się nie wyróżniasz, może tylko nick mi się rzuca w oczy i miejsce zamieszkania.


Nie każda moja wypowiedź musi być mega błyskotliwa, ociekająca mądrymi i trudnymi do wymowy słowami prosto ze słownika. Nie zależy też mi na tym, aby udawać kogoś, kim nie jestem. A jeśli za błyskotliwe uważasz wypowiedzi w tematach typu "walnij głową w klawiaturę", to trudno.

Cytat:

Poza tym jesteś namolny i kłótliwy. Typowy ograniczony chłopaczek.


To, że jestem kłótliwy, ma ostatnio swoją podstawę. Twierdzisz, że jestem namolny i ograniczony- jakieś argumenty potwierdzające te hipotezy?

Isair napisa/a:

Moim zdaniem jesteś bardzo aroganckim człowiekiem. Powinieneś nad tym popracować.


Wiem, ostatnio dopadł mnie lekki dołek, stąd ta arogancja i uszczypliwość.
_________________
"Pamiętaj, aby codziennie brać swoje piguły.. to znaczy witaminy."
 

FajnyNick ?  

Pogromca postów

Prezydent Forum



Wiek: 14

Doczy: 12 Sty 2009

Skd: California

   

Wysany: 2011-08-20, 14:54   

Michael Cera napisa/a:

To, że jestem kłótliwy, ma ostatnio swoją podstawę.


miesiączka?


nie zdziwiłbym się.
_________________
:cool: Słońce? Sam wybierz jak ma świecic Tobie. :cool:
 

stubarwny  

Pogromca postów

Ten zły



Wiek: 18

Doczy: 13 Pa 2008

   

Wysany: 2011-08-20, 15:03   

Arogancki nastolatek.
 

slow  

Moderator



Wiek: 33

Doczya: 15 Gru 2008

Skd: Barcelona

   

Wysany: 2011-08-20, 18:35   

Zraził mnie do siebie na początku podczas organizowania małego zlotu w Katowicach swoją powierzchownością. Raczej typ, który traktuję z dystansem zarówno w wirtualnym jak i rzeczywistym świecie. Kojarzy mi się z typowym chłopakiem, którego świat ogranicza się do zbijania popularności wśród nastek w centrach handlowych. Nie podoba mi się to, że zbyt często argumenty zastępuje arogancja. Niemniej stosunek neutralny.
_________________
Drugs&hugs.
 

szostol  

Pogromca postów


Doczy: 03 Kwi 2009

   

Wysany: 2011-08-20, 19:22   

Pedziowato wyglądający internetowy napinacz.
 

DeSade  

Pogromca postów



Doczya: 20 Lip 2011

   

Wysany: 2011-08-21, 10:25   

"Wszystko, co leży Ci na sercu, możesz mi napisać na PW bez obawy, że nakabluje później na Ciebie moderatorowi."

Twoje myślenie jest naprawdę płytkie, jeżeli uważasz, że będę pisała Ci na pw, tylko po to, żeby Ci nabluzgać i przy tym sobie ulżyć.

"Nie każda moja wypowiedź musi być mega błyskotliwa, ociekająca mądrymi i trudnymi do wymowy słowami prosto ze słownika. Nie zależy też mi na tym, aby udawać kogoś, kim nie jestem. A jeśli za błyskotliwe uważasz wypowiedzi w tematach typu "walnij głową w klawiaturę", to trudno."

Błyskotliwość to nie tylko mądre słowa. Widzę, że mnie do końca nie zrozumiałeś.

"To, że jestem kłótliwy, ma ostatnio swoją podstawę. Twierdzisz, że jestem namolny i ograniczony- jakieś argumenty potwierdzające te hipotezy?"

Namolny, choćby tematy w moim temacie o tym świadczą.
Ograniczony, poczytaj swoje posty, to zobaczysz, ja nie mam czasu na szperanie w tym syfie.
_________________
W miękkim futrze kota
 

slow  

Moderator



Wiek: 33

Doczya: 15 Gru 2008

Skd: Barcelona

   

Wysany: 2011-08-21, 10:43   

DeSade napisa/a:

Namolny, choćby tematy w moim temacie o tym świadczą.


Hipokryzja.
_________________
Drugs&hugs.
 

DeSade  

Pogromca postów



Doczya: 20 Lip 2011

   

Wysany: 2011-08-21, 10:45   

"Hipokryzja."

Nie, to nie jest hipokryzja. Moje posty w temacie przezroczystej są zupełnie inne, nienamolne.
_________________
W miękkim futrze kota
 

Michael Cera  

Pogromca postów

angielski lord



Doczy: 30 Gru 2010

   

Wysany: 2011-08-21, 13:02   

slow napisa/a:

Zraził mnie do siebie na początku podczas organizowania małego zlotu w Katowicach swoją powierzchownością.


Na swoje usprawiedliwienie mam to, że nie pisałem do Ciebie w mojej, lecz w intencji znajomego. Dla mnie sprawa, o której Ci pisałem, jest drugo, może nawet trzeciorzędna.

slow napisa/a:

Kojarzy mi się z typowym chłopakiem, którego świat ogranicza się do zbijania popularności wśród nastek w centrach handlowych.


A to ciekawe stwierdzenie. Przybliż.

DeSade napisa/a:

Twoje myślenie jest naprawdę płytkie, jeżeli uważasz, że będę pisała Ci na pw, tylko po to, żeby Ci nabluzgać i przy tym sobie ulżyć.


Twoje myślenie jest naprawdę płytkie, jeżeli uważasz, że pofatygowałbym się przeczytać Twoje wypociny na mój temat. Krytyka osób Twojego pokroju jest dla mnie jak młoda na młyn.

DeSade napisa/a:

Ograniczony, poczytaj swoje posty, to zobaczysz, ja nie mam czasu na szperanie w tym syfie.


Skoro znalazłaś czas, aby wyszperać mój temat flejmowy, to znajdziesz na wszystko.

DeSade napisa/a:

Moje posty w temacie przezroczystej są zupełnie inne, nienamolne.


Są nienormalne.
_________________
"Pamiętaj, aby codziennie brać swoje piguły.. to znaczy witaminy."
 

Szej-Hulud  

Pogromca postów

Éminence grise



Imię: Łukasz

Wiek: 30

Doczy: 07 Sty 2010

   

Wysany: 2011-08-21, 13:03   

Isair napisa/a:

Moim zdaniem jesteś bardzo aroganckim człowiekiem. Powinieneś nad tym popracować.


Ot co.

Michael Cera napisa/a:

To, że jestem kłótliwy, ma ostatnio swoją podstawę.


Tylko dlaczego swoją kłótliwość przenosisz na forum?
_________________
"Polskie życie polityczne nie może być dżunglą afrykańską, w której buszuje kilkunastu hultai klasowych. Wasz faszyzm albo zginie w Polsce, rozbije głowę o demokrację, albo Polska zapłonie wojną domową." - Ignacy Daszyński
 

Forum modzieowe e-Mlodzi.com