Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Przesuniêty przez: slow | 2009-03-01, 12:28

Autor

Wiadomo¶æ

Pelargonia  

User



ImiÄ™: Gonia

Wiek: 30

Do³±czy³a: 09 Lip 2009

Sk±d: Z dna szafy...

   

Wys³any: 2009-07-11, 20:05   

Czytam, czytam i oczy mam jak spodki. Dlaczego "Mein Kampf" jest na liście ksiąg zakazanych? Może dlatego, że Hitler zamieścił tam wszystkie swoje więzienne przemyślenia, także te, które jasno mówiły o eksterminacji ludzi "gorszych" - w tym ¯ydów, Rumunów i Cygan.

VITO napisa³/a:

W Polsce powinno się takie porządki zrobić, tak aby zostali tylko prawdziwi Polacy, prawdziwi katolicy.



No błagam. Jeśli w tym kraju żyje więcej ludzi z Twoimi poglądami, to proponowałabym zebrać się w kupę i popełnić masowe samobójstwo - nie będziemy płakać.
To już nie jest nietolerancja - ten pan właśnie promuje ideologię faszystowską. Próbuje podzielić Polaków na "lepszych" - katolików; i "gorszych" - całą resztę.
Polska przyjęła kiedyś tam chrzest, ale nie nawrócisz wszystkich na katolicyzm.
Biedny, ograniczony chłopiec.
_________________
Musisz mi pomóc, musisz mi pomóc,
Swoją miłością musisz mi pomóc;
Musisz pokochać mnie więcej,
Bliżej wyciągnąć kochane ręce
Musisz!
 

MÅ‚odyDuchem  

Pogromca postów


Wiek: 32

Do³±czy³: 02 Mar 2009

Sk±d: Kêty/Lublin

   

Wys³any: 2009-07-12, 00:06   

Ludzie :-o Jak takie poglądy panują w sieci, to ja się nie dziwię czemu wiele osób ma o Kościele takie zdanie jakie ma... Każdy człowiek powinien być tolerancyjny (to nie oznacza przecież przyjmowanie takich poglądów. Ktoś miał kiedyś mądry opis: Tolerować to nie znaczy zapominać, że dana rzecz zasługuje tylko na tolerancję. [czy coś w tym stylu]). A jak ktoś mówi, że trzeba kraj oczyścić z... to ja po prostu tracę wiarę w ludzi. Co do katolików - przemyślcie, czy to naprawdę jest po katolicku... Nawet tradycjonalista głoszący "Poza Kościołem nie ma zbawienia" powinien szanować drugiego człowieka bez względu na jego poglądy/rasę.
Co do książki: nie czytałem, nie wiem co tam dokładnie jest i póki co nie zamierzam tego ruszać. Nie interesują mnie poglądy sekciarza i okultysty. Mam ciekawsze lektury. W spisie ksiąg zakazanych była z wiadomych powodów ;)
_________________
“Nie mam co do tego żadnej wÄ…tpliwoÅ›ci, że Å›wiat istnieje tylko dziÄ™ki modlitwie chrzeÅ›cijan”. (Arystydes z Aten)


Macie takich księży, jakich sobie wymodliliście.

http://spes-moritur-extrema.blogspot.com
 

Klaudia...;p  

Wymiatacz


Do³±czy³a: 13 Cze 2009

   

Wys³any: 2009-07-16, 12:55   

heh... bardzo bym chciała przeczytac, poznac jego (Adolfa) myślenie...
 

miss.katy  

Stały User

Niezależna .



ImiÄ™: Marta

Wiek: 31

Do³±czy³a: 22 Pa¼ 2009

Sk±d: Poland?

   

Wys³any: 2009-12-02, 15:39   

Nie jestem katoliczką, więc nie uważam, ze 'inni' są gorsi. Nawet moim zdaniem [oczywiście bez obrazy] katolicyzm to nie do końca 'prawdziwa' religia. A ja mogę być nawet ateistką [choć wierzę w Boga], to to moja sprawa, bo mogę wierzyć w co chce. A przymusowy chrzest podczas 1 m-ców życia to moim zdaniem głupstwo, bo większość 'chrześcijanów' nie zna prawowitych poglądów życiowych i nie zasługuje szczerze mówiąc na to mienie.
_________________
`We live, as we dream - alone .
 

Bazyl666  

Mega wymiatacz

Bazyl


ImiÄ™: Magdalena

Wiek: 25

Do³±czy³a: 24 Kwi 2012

Sk±d: Mazury

   

Wys³any: 2012-11-15, 21:55   

Amellie napisa³/a:

uważam, że ta książka nie powinna być zabroniona


Och, no błagam, jak patrzę na mojego kolegę, to aż się boję, czy przypadkiem u nich w Hiszpanii tam tego nie wydają Q_Q

adikox napisa³/a:

Jeśli ktoś chce, mogę wrzucić ebooka.


Od lat za mną chodzi. Jeśli byłbyś taki miły c:

ladyBlack napisa³/a:

Ale czy słyszałaś o równie chorym człowieku jak Hitler?


Stalin?

VITO napisa³/a:

tak aby zostali tylko prawdziwi Polacy, prawdziwi katolicy.


Polska nie jest krajem, gdzie jest jedna, wyznaczona religia. Przykro mi, ale nie trafiłeś.

Lubię być archeologiem, odkopywać stare tematy xD
 

Cukierkowa  

Hiper wymiatacz



ImiÄ™: Paulina

Wiek: 64

Do³±czy³a: 28 Sty 2012

   

Wys³any: 2013-01-02, 18:15   

To ksiazka pisana stylem niedorozwinietego dwunastolatka a ludzie sie nia ekscytujacy sa zapewne na tym samym poziomie. Jeden wielki bezsensowny belkot i tyle.
_________________
Take my two hands and put them on my throat. God, give me a mirror so I can watch myself choke.
 

m4a1domin

Wymiatacz

No pain, no gain



ImiÄ™: Dominik

Do³±czy³: 14 Mar 2009

   

Wys³any: 2013-01-02, 19:45   

Cukierkowa to teraz pocisnęłaś. Jeśli uważasz, że autor Meinf Kampf był niedorozwinietym 12 latkiem to powiedz mi jak zwerbował tylu ludzi, wybitnych strategów i generałów, dlaczego Ferdinand Porsche finansował jego myśli technologiczne, dlaczego lis pustyni Rommel walczył pod banderą swastyki w myśl ideologi Hitlera (zostane pewnie zjechany, że się mylę i Rommel w pewnym czasie zaczą mieć sowje poglądy). Ta książka była lektura obowiązkową, dawano ją na ślubach a za brak jej posiadania, można było skończyć w obozie. Fakt, że nie cieszyła się powodzeniem w pierwszych latach po wydaniu, aczkolwiek po objęciu władzy stała się bestselerem. I soko uważasz, że Ci co to czytają są niedorozwinięci, proszę jedź do USA. Porozmawiaj z naukowcami z tamtejszych instytutów badawczych, nawet i z NASA. Są to niemieccy oficerowie, naukowcy zarówno z Niemiec jak i innych krajów po tzw. wybieleniu życiorysu. I jeśli nadal uważasz, że to jest beznadziejne to sama napisz coś lepszego, dostań się na szczyt władzy i spraw aby tą książkę przeczytało tyle milionów i po tylu latach dalej o niej mówiono. Osobiście czytałem tylko fragmenty (brak czasu na całość), hit to nie jest, wiadomo Hitler to niespełniony artysta.
_________________
Padlem, nikt nie poda reki.... Sam wstane... Silniejszy
 

sznurek  

Pogromca postów

Defqon1 Festival!



ImiÄ™: M

Wiek: 32

Do³±czy³: 28 Pa¼ 2012

Sk±d: Pó?nocny-Wschód

   

Wys³any: 2013-01-02, 20:02   

Cukierkowa napisa³/a:

To ksiazka pisana stylem niedorozwinietego dwunastolatka a ludzie sie nia ekscytujacy sa zapewne na tym samym poziomie. Jeden wielki bezsensowny belkot i tyle.



Słabo ,słabo trollu,ale tak jest jak się przesiada ze zmierzchu na książki,gdzie nie rozumie się sensu co drugiego zdania.
_________________
You know who i am
 

apocalypse  

Hiper wymiatacz

KRÓLOWA



ImiÄ™: Marcelina

Wiek: 28

Do³±czy³a: 20 Sty 2012

   

Wys³any: 2013-01-02, 23:18   

no Paulina, muszę przyznać, że się nie popisałaś. Nie docenić Hitlera to wstyd.
_________________
Za­bija­nie dla po­koju jest jak pieprze­nie się dla cnoty.

http://www.photoblog.pl/adrianar
 

Cukierkowa  

Hiper wymiatacz



ImiÄ™: Paulina

Wiek: 64

Do³±czy³a: 28 Sty 2012

   

Wys³any: 2013-01-03, 13:48   

m4a1domin dlaczego tyle osob holdowalo hitlerowi? No wiesz hitler twierdzil ze niemcy to narod wybrany lepszy od wszystkich i roztaczal wizje wladzy nad innymi narodami , ogolnie niemcy byli oszolomieni tymi realistycznymi planami wladzy i potegi. Tylko i wylaczmie to doprowadzilo go do wladzy, przeciez hitler nawet nie byl dobrym mowca,nie mial charyzmy,ale ludzi obchodzilo tylko przeslanie tego co mowil
Dlaczego tyle osob to przeczytalo? No ja np czytalam z ciekawosci.
Abstrahujac- nie powiedzialam ze hitler to niedorozwiniety 12 latek tylko ze ksiazka pisana jest takim stylem a to duza roznica
_________________
Take my two hands and put them on my throat. God, give me a mirror so I can watch myself choke.
 

BiaÅ‚y diabeÅ‚  

Pogromca postów



Wiek: 29

Do³±czy³: 16 Maj 2012

Sk±d: z Polski

   

Wys³any: 2013-01-03, 14:25   

Hitler był psychopatą nie dałem rady czytać tego bełkotu. Jest tyle fajnych ksiązek, po co marnować czas na takie bzdury
_________________
Lepiej być martwym niz czerwonym
 

placek

Wymiatacz



Do³±czy³: 19 Gru 2012

   

Wys³any: 2013-01-09, 13:22   

Z czystej ciekawości, a miałam kiedyś możliwość, sięgnęłam po Mein Kampf. Zatrważająca lektura, a w dodatku ciężka do przejścia. Hitler cały czas magluje w kółko te same tematy i próbuje wbić swoje racje w umysł czytelnika, co mu się zresztą przecież udało...
 

ashelos  

User



ImiÄ™: Marcin

Wiek: 29

Do³±czy³: 13 Sty 2013

Sk±d: Opole

   

Wys³any: 2013-01-14, 23:10   

Cukierkowa napisa³/a:

m4a1domin dlaczego tyle osob holdowalo hitlerowi? No wiesz hitler twierdzil ze niemcy to narod wybrany lepszy od wszystkich i roztaczal wizje wladzy nad innymi narodami , ogolnie niemcy byli oszolomieni tymi realistycznymi planami wladzy i potegi. Tylko i wylaczmie to doprowadzilo go do wladzy, przeciez hitler nawet nie byl dobrym mowca,nie mial charyzmy,ale ludzi obchodzilo tylko przeslanie tego co mowil
Dlaczego tyle osob to przeczytalo? No ja np czytalam z ciekawosci.
Abstrahujac- nie powiedzialam ze hitler to niedorozwiniety 12 latek tylko ze ksiazka pisana jest takim stylem a to duza roznica


Głupoty gadasz. Hitler był niezwykle utalentowanym mówcą. Mało wiesz o historii świata, skoro myślisz że to był główny powód dzięki któremu naziści doszli do władzy. Było ich bardzo wiele i to typowych dla lewicy.
A co do samej książki, pewnie przeczytam tak z czystej ciekawości. Warto poznać myślenie tego okultysty i poganina który uczynił tyle zła. Trzeba znać swojego wroga.
 

/dev/null  

User


ImiÄ™: Konrad

Wiek: 27

Do³±czy³: 12 Sty 2013

Sk±d: £ód¼

   

Wys³any: 2013-01-14, 23:46   

Przebrnąłem przez wersję papierową którą posiadam (czekam na ABW\CB¦\CBA\BOR\CIA :wstyd: ) i.... nic. Książka jak książka, strasznie ideologiczna i propagandowa, pisana dosyć chaotycznie, jednak krzywdy mi nie wyrządziła.
_________________
Va'esse deireádh aep eigean
 

Cukierkowa  

Hiper wymiatacz



ImiÄ™: Paulina

Wiek: 64

Do³±czy³a: 28 Sty 2012

   

Wys³any: 2013-01-16, 23:59   

[quote="ashelos"]

Cukierkowa napisa³/a:


Głupoty gadasz. Hitler był niezwykle utalentowanym mówcą. Mało wiesz o historii świata, skoro myślisz że to był główny powód dzięki któremu naziści doszli do władzy. Było ich bardzo wiele i to typowych dla lewicy.
A co do samej książki, pewnie przeczytam tak z czystej ciekawości. Warto poznać myślenie tego okultysty i poganina który uczynił tyle zła. Trzeba znać swojego wroga.


nie wiem z jakiego zrodla czerpiesz wiedze ale hitler niemalze byl socjopata.
nie rozumiem osob ktorzy uwarzaja hitlera za wroga i jakiestam zlo wcielone. ja w zasadzie rozumiem jego idee, i podziwiam za to ze swoje plany przerodzil w czyny. oczywiscie oceniajac jego postac a nie dokonania
_________________
Take my two hands and put them on my throat. God, give me a mirror so I can watch myself choke.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com