Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

TQIT  

VIP


Do³±czy³: 22 Gru 2008

   

Wys³any: 2010-06-18, 22:12   

psychopathicwizard napisa³/a:

A nie?


Raczej trzech czy czterech kawałków dobrych tylko nie mają.

psychopathicwizard napisa³/a:

A w ogóle, to nie Frozy pisał


Fakt.
_________________
"I dam wam serce nowe i ducha nowego tchnę do waszego wnętrza, odbiorę wam serce kamienne, a dam wam serce z ciała." Ez 36, 26
 

psychopathicwizard

Pogromca postów



Wiek: 30

Do³±czy³: 22 Sty 2009

   

Wys³any: 2010-06-18, 22:13   

Cytat:

Raczej trzech czy czterech kawałków dobrych tylko nie mają.


:(
Kto tu jara siÄ™ bm?
_________________
Zacznę od tego, czego nie ma. Nie ma wspólnego dyskursu.


Potem pomyÅ›laÅ‚em 'pier****™!" i przeleżaÅ‚em caÅ‚y miesiÄ…c...ćpaÅ‚em, oglÄ…daÅ‚em telewizjÄ™, lizaÅ‚em rany. ByÅ‚o fajnie.
 

TQIT  

VIP


Do³±czy³: 22 Gru 2008

   

Wys³any: 2010-06-18, 22:14   

psychopathicwizard napisa³/a:


:(


:)

Cytat:

Kto tu jara siÄ™ bm?


Niestety, nie ja. Ja robię drugie podejście do "Kind Of Blue" Miles Davis.
_________________
"I dam wam serce nowe i ducha nowego tchnę do waszego wnętrza, odbiorę wam serce kamienne, a dam wam serce z ciała." Ez 36, 26
 

Damn  

Pogromca postów

Queen Dude



Wiek: 28

Do³±czy³a: 10 Kwi 2010

   

Wys³any: 2010-06-18, 22:15   

psychopathicwizard napisa³/a:

HA, HA, HA



?

Cytat:

A black?




Też nie.

psychopathicwizard napisa³/a:

Ponieważ masz zerową wiedzę na temat muzyki. Bolesna prawda.



Może nie tak zerową, jeśli ktoś ma tylko nieco inne upodobania od Ciebie. Ja też nie uważam że Metallica jest świetna i każdy, kto miał z tym styczność wie, że się zepsuli i to bardzo, aczkolwiek jest to zespół z historią i w tej historii jest wiele dobrych utworów. Poza tym tak jak powiedział Bard jest to zespół bardzo wpływowy. I nie można powiedzieć, że jest takim całkiem z góry do dołu gównem bo na wiele innych tak właśnie można powiedzieć. No ale cóż, nie lubisz to Twoja sprawa, nie neguję Twojego osobistego gustu, a sposobu wyrażania. Ale cenię to z jakim zaangażowaniem się udzielasz.
_________________

If you don't wanna see that sunset,
stop looking in a demon's eye

Temporarily online
 

psychopathicwizard

Pogromca postów



Wiek: 30

Do³±czy³: 22 Sty 2009

   

Wys³any: 2010-06-18, 22:15   

Miles zawsze dobry, jazz dobry. Nikt nie jara siÄ™ blackiem?

Cytat:

Może nie tak zerową, jeśli ktoś ma tylko nieco inne upodobania od Ciebie.


Pisałam wyżej i pisałam wczoraj, tylko, ze slow usunęła, pomimo iz post był na temat. Na jakiej podstawie oskarżacie mnie o apodyktyczność, jeśli na tym forum mogę wyliczyć na palcu jednej ręki ile jest osób, słuchających czego innego niż 'zespołów "klasyków" których nie należy nie znać, bo siara"? Radze się dobrze zastanowić, bardzo dobrze, podumać przez chwilę.
_________________
Zacznę od tego, czego nie ma. Nie ma wspólnego dyskursu.


Potem pomyÅ›laÅ‚em 'pier****™!" i przeleżaÅ‚em caÅ‚y miesiÄ…c...ćpaÅ‚em, oglÄ…daÅ‚em telewizjÄ™, lizaÅ‚em rany. ByÅ‚o fajnie.
 

Frozy  

Pogromca postów

The Destroyer



Wiek: 25

Do³±czy³: 16 Gru 2009

Sk±d: Redania

   

Wys³any: 2010-06-18, 22:23   

Cytat:

jazz dobry. Nikt nie jara siÄ™ blackiem?



jazz dobry, black też dobry
_________________
"Raise your swords up high!
See the black birds fly!
Let them hear your rage!
Show no fear!
ATAAAAAAAAACK!" - Amon Amarth

http://www.formspring.me/Frozy1919
 

psychopathicwizard

Pogromca postów



Wiek: 30

Do³±czy³: 22 Sty 2009

   

Wys³any: 2010-06-18, 22:24   

Cytat:

black też dobry


Tak więc porozmawiajmy o blacku. Kapele, których jeszcze nie znam, mile widziane.
_________________
Zacznę od tego, czego nie ma. Nie ma wspólnego dyskursu.


Potem pomyÅ›laÅ‚em 'pier****™!" i przeleżaÅ‚em caÅ‚y miesiÄ…c...ćpaÅ‚em, oglÄ…daÅ‚em telewizjÄ™, lizaÅ‚em rany. ByÅ‚o fajnie.
 

Bard_Zerald  

Pogromca postów

Forumowy bard



ImiÄ™: Jakub

Wiek: 28

Do³±czy³: 27 Cze 2009

Sk±d: Tatry

   

Wys³any: 2010-06-18, 22:30   

Damn napisa³/a:

No ale cóż, nie lubisz to Twoja sprawa, nie neguję Twojego osobistego gustu


;] Ona by negowała

psychopathicwizard napisa³/a:

jeśli na tym forum mogę wyliczyć na palcu jednej ręki ile jest osób, słuchających czego innego niż 'zespołów "klasyków" których nie należy nie znać, bo siara"?



Zacznijmy. Ja ;]
A zespoły takie trzeba po prostu znać.
Bo załóżmy np że pyta jakiś kolega metal kolegę metala (że tak to obrazowo ujmę)
- No, ta piosenka trochÄ™ podobna do Iron Mana
- Czego?
- No tej piosenki Black Sabbath. Wiesz, Ozzy Osbourne, te sprawy.
- ?

I siara jak to ujęłaś.
I dlatego trzeba je przynajmniej znać.

A większość klasyki nie jest zła, a wręcz przeciwnie, jest dobra.
I wiele jest zespołów, których nikt nie zna, bo nie mają producenta, albo jak to jest najczęściej są nudne, niczym się nie wybijają. Ale zdarza się, iż trafi się na dobry zespół. Np polski zespół - Ptaky. Za darmo rozdają swój album na necie. Fajny zespół, teksty niezłe, jak na polskie że tak powiem realia to poziom wysoki. Ale nikt nie zna, bo nie są dobrze reklamowani. Ale to nie jest tak, że w klasyce siedzą rozpromowane przez media beztalencia i mają po 2 przeboje, a w cieniu siedzi mnóstwo zajebistych zespołów
_________________
 

psychopathicwizard

Pogromca postów



Wiek: 30

Do³±czy³: 22 Sty 2009

   

Wys³any: 2010-06-18, 22:38   

Cytat:

I siara jak to ujęłaś.
I dlatego trzeba je przynajmniej znać.


Spoko, ale trzeba się też rozwijać. ¯yć to znaczy rozwijać się, a stanie w miejscu równa sie powolnej śmierci. Szczególnie tej intelektualnej. A większośc z was tak właśnie umiera.

Cytat:

Ale to nie jest tak, że w klasyce siedzą rozpromowane przez media beztalencia i mają po 2 przeboje, a w cieniu siedzi mnóstwo zajebistych zespołów


Ale o czym ty jeszcze gadasz? Przecież ja napisałam co sądzę o klasyce.
_________________
Zacznę od tego, czego nie ma. Nie ma wspólnego dyskursu.


Potem pomyÅ›laÅ‚em 'pier****™!" i przeleżaÅ‚em caÅ‚y miesiÄ…c...ćpaÅ‚em, oglÄ…daÅ‚em telewizjÄ™, lizaÅ‚em rany. ByÅ‚o fajnie.
 

Piracy  

Pogromca postów

Makaveli



ImiÄ™: M.

Wiek: 32

Do³±czy³: 12 Wrz 2009

   

Wys³any: 2010-06-19, 00:25   

Hejterki, czy nie hejterki - szczerze to mam gdzieś opinię ludzi na temat jakiegokolwiek zespołu, którego słucham/słuchałem, jaram się nim, czy nie, ale jeśli nikt nie łapie potęgi "Oriona" to jest z nim coś nie tak. Ale niestety, ciężko się przemóc do tego kawałka. Ale uważałem i będę uważał zawsze "Kill'em All", "Ride The Lightning" i "Master Of Puppets" za świetne albumy. Mocy ich kawałków na żywo nawet nie będę wspominał, bo połowa z Was nawet ich nie słyszała na żywo, a powiadam Wam, że wielu mogłoby się od nich uczyć, a po drugie - inspirują, nawet mnie. Po trzecie - grają tak pozerską muzę, że na żywo połowa zespołów się przy nich chowa. I tyle w temacie.
 

Wench  

Stały User

damn pirate



Wiek: 31

Do³±czy³: 30 Maj 2010

   

Wys³any: 2010-06-19, 00:41   

@UP
Trafiłeś w te albumy, z tymi piosenkami o których pisałem ;)
//--------------------------------------------

Co do mojego trash metalu już się nie będe wypowiadać bo mam specyficzne poczucie humoru i widać tutaj się ono nie sprawdza ;)

//-------------------------------------------
To może porozmawiajmy o zespołach black metalowych które jeszcze się nie sprzedały i dalej grają tru blek metal? Z mniej znanych może podam Odious lub Morgul
_________________
LAST.FM Problem?
 

psychopathicwizard

Pogromca postów



Wiek: 30

Do³±czy³: 22 Sty 2009

   

Wys³any: 2010-06-19, 10:29   

Cytat:

a powiadam Wam, że wielu mogłoby się od nich uczyć, a po drugie


Przepraszam, czego?

Cytat:

grają tak pozerską muzę, że na żywo połowa zespołów się przy nich chowa.


?

Cytat:

To może porozmawiajmy o zespołach black metalowych które jeszcze się nie sprzedały i dalej grają tru blek metal? Z mniej znanych może podam Odious lub Morgul


Dobra idea, Morgul całkiem spoko. Jakieś fajne norweskie kapele z lat 90?
_________________
Zacznę od tego, czego nie ma. Nie ma wspólnego dyskursu.


Potem pomyÅ›laÅ‚em 'pier****™!" i przeleżaÅ‚em caÅ‚y miesiÄ…c...ćpaÅ‚em, oglÄ…daÅ‚em telewizjÄ™, lizaÅ‚em rany. ByÅ‚o fajnie.
 

Piracy  

Pogromca postów

Makaveli



ImiÄ™: M.

Wiek: 32

Do³±czy³: 12 Wrz 2009

   

Wys³any: 2010-06-20, 01:02   

psychopathicwizard napisa³/a:

czego?



Choćby rzeczy jednej z ważniejszych - interakcji z publiką. Sprawieniem, że ludzie są zainteresowani nie tylko samym show, ale i kapelą. Umiejętności już swoją drogą, ale żaden członek Metallici nie uważał się nigdy za wybitnego muzyka. Po prostu szarzy goście, którzy trafili idealnie w thrash, który podoba się ludziom na świecie (thrash rzecz jasna do '86).
 

psychopathicwizard

Pogromca postów



Wiek: 30

Do³±czy³: 22 Sty 2009

   

Wys³any: 2010-06-20, 12:19   

Cytat:

Po prostu szarzy goście, którzy trafili idealnie w thrash, który podoba się ludziom na świecie (thrash rzecz jasna do '86).


To że są szarzy, skromni i niewinni nie sprawia, że zajebiscie grają. Wręcz odwrotnie.
Mielismy o blacku dyskutować.
_________________
Zacznę od tego, czego nie ma. Nie ma wspólnego dyskursu.


Potem pomyÅ›laÅ‚em 'pier****™!" i przeleżaÅ‚em caÅ‚y miesiÄ…c...ćpaÅ‚em, oglÄ…daÅ‚em telewizjÄ™, lizaÅ‚em rany. ByÅ‚o fajnie.
 

Piracy  

Pogromca postów

Makaveli



ImiÄ™: M.

Wiek: 32

Do³±czy³: 12 Wrz 2009

   

Wys³any: 2010-06-20, 13:27   

psychopathicwizard napisa³/a:

Wręcz odwrotnie.



I to jest cała ich magia! Po prostu nie muszą być wybitni, a i tak jest spoko. Sam jestem szarym muzykiem i marzę o podobnej karierze... a ludzie się na to łapią. Na prostotę w dobrze obranej treści i tyle w temacie. Więc, ok - Metallica jest słaba na tle wielu innych zespołów i multum plebsu się nimi jara lub jarało (w tym ja), ale i wielko przez to czym się stała na przestrzeni lat, a nie ukrywajmy, ciężko o drugi zespół w tym kręgu o podobnej wadze, choćby medialnej. A co do blacku to teraz łykam 1349 i Desire. Polecam.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com