Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Przesuniêty przez: slow | 2009-11-30, 17:21

Wyniki ankiety

Czy pomysł jest dobry?

  • Tak 89% [ 43 ]
  • Nie 10% [ 5 ]

G³osowañ: 48

Wszystkich G³osów: 48

Autor

Wiadomo¶æ

motyl  

Moderator

gryzÄ™.



Wiek: 34

Do³±czy³a: 13 Cze 2009

Sk±d: Wielkopolska

   

Wys³any: 2009-12-02, 20:48   

Cytat:

p.s - motyl, jeśli istnieje taka możliwość to zamawiam kolejkę do chemii


Nie ma problemu;p. Jak cos to w profilu jest też nr gg;d.

Aha i ja bym ukryła tematy z pracą domową te już istniejące bo niektórzy rejestrują się tylko w tym celu.
_________________
"Nadal wierzę w marzenia z dzieciństwa.
W niewysłane listy, że nadejdą...
Wierzę, że pijąc wódkę za błędy nigdy nie powiem "żałuję" i wciąż nowe popełniać będę...
W numery telefonów, które w słuchawkach nigdy nie zamilkną..."
 

MJ  

Hiper wymiatacz

God sent us?



ImiÄ™: Michael

Wiek: 34

Do³±czy³: 28 Maj 2009

Sk±d: BDG

   

Wys³any: 2009-12-02, 20:50   

motyl napisa³/a:

vialink napisa³/a:


Taki dział byłby widoczny dla użytkowników, którzy mają 75 postów


I wyklucza jakiekolwiek rozwiązywanie zadań od początku do końca, między innymi w związku z pisaniem wypracowań. Bo szlak mnie trafia kiedy widzę post 'napisze ktoś itd'.


Dokładnie, wiele osób idzie na łatwiznę. Zamiast najpierw poszukać od razu zgłaszają się pomoc na forum.

Jeśli o mnie chodzi to jęz. francuski. Nie wiem czy w końcu mam pisać pw do założyciela czy będzie tego taka forma o jakiej wspomina vialink.
_________________
In this world people will always throw stones in the path of your success,it depends on you…
What you make from them, a wall or a bridge?
 

Peppino  

Stały User



ImiÄ™: Adrian

Wiek: 33

Do³±czy³: 08 Wrz 2009

Sk±d: Szczecin

   

Wys³any: 2009-12-02, 21:06   

Najprawdopodobniej skierujemy się w stronę pomysłu utworzenia działu "Międzyforumowa pomoc szkolna" i tam ja zamieszczę spis przedmiotów, w których będzie obowiązywała pomoc, oraz spis "korepetytorów", którzy tej pomocy będą udzielać.

Tematy pozostaną otwarte, nie będą zablokowane (tylko do odczytu) po to, aby userzy wyrazili np. swoje zdanie na temat "korepetytorów", i polecali ich np. innym userom.

Jeżeli już ktoś w poście napisał, w czym zechcę pomóc, to ja już to zapisałem. Nie trzeba oddzielnych prywatnych wiadomości pisać do mnie.

Zgłoszenia są wciąż przyjmowane do 20 grudnia. Po tym dniu zostanie utworzony odpowiedni dział, ja wkleję tematy i spis korepetytorów, natomiast pomoc oficjalnie wystartuje 5 stycznia 2010 roku.

Pisać śmiało, jeżeli ktoś ma jakieś pytania/wątpliwości.

Pozdrawiam serdecznie. :-)
 

MaliaDhey  

Hiper wymiatacz

Plum Plum Plum



ImiÄ™: Ja

Wiek: 28

Do³±czy³a: 17 Lis 2009

   

Wys³any: 2009-12-02, 21:51   

No i oczywiście ja :P Pisałeś do mnie, ale dla upewnienia jeszcze tutaj się wpisze.
Ja bym mogła udzelać pomocy z historii i polskiego - zakres podstawowy i gimnazjalny.
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=AtA-FpTZOQw
 

Grejpfrut  

Pogromca postów

28.08-19.09 - Vuelta



Wiek: 30

Do³±czy³: 07 Lip 2009

   

Wys³any: 2009-12-02, 23:03   

motyl napisa³/a:

Nie ma problemu;p. Jak cos to w profilu jest też nr gg;d.


na razie jestem 3 dni po sprawdzianie ale kiedyś na pewno się zgłoszę ;)

Ja jedyne co mogę zaoferować to coś na temat astronomii. Z innych przedmiotów nie czuję się na tyle mocny aby uczyć, poza tym czas !
_________________
http://tomworld.geoblog.p...855/grecja-2006 - Zapraszam
 

JustyÅ›ka  

Hiper wymiatacz

kocianka:)



Wiek: 30

Do³±czy³a: 22 Cze 2009

   

Wys³any: 2009-12-02, 23:28   

Zapomniałam jeszcze dopisać plastykę / sztukę.
Jeśli chodzi o matematykę u mnie to nie geometria. :-)
 

zuza18  

Stały User



ImiÄ™: Zuzanna

Wiek: 32

Do³±czy³a: 14 Wrz 2008

   

Wys³any: 2009-12-02, 23:35   

Ja mogę pomóc w języku polskim i angielskim, biologii (tu na wysokim poziomie), historii sztuki (z zamiłowania ;) ). Z licealną matmą jakby ktoś chciał, to tylko podstawową ;)

Na gimnazjalnym mogę wszystko, bo tam uczyłam się dobrze. Na licealnym to jak wyżej ;)

Tylko że u mnie w grę wchodzą jedynie weekendy.
_________________
There still isn't a Disney princess that's African
 

Peppino  

Stały User



ImiÄ™: Adrian

Wiek: 33

Do³±czy³: 08 Wrz 2009

Sk±d: Szczecin

   

Wys³any: 2009-12-20, 13:38   

Poniżej (narazie w tym temacie, dopóki administracja nie opublikuje osobnego działu) zamieszczam wykaz osób, którzy będą pomagać w wybranych przedmiotach userom tego forum. Zadaniem ich będzie WYT£UMACZENIE poprzez wybrane przez nich komunikatory osobom, które będą miały kłopot w rozwiązaniu np. jakiegoś zadania itp.
To, czy korepetytor rozwiąże w pełni zadanie zamiast wytłumaczyć to jest już indywidualna sprawa.

Korepetytorzy rozpoczną pomoc po przerwie świątecznej - od poniedziałku 04. stycznia 2010 roku.

Wszyscy korepetytorzy zarówno jak i osoby, którzy będą brać pomoc, w tej akcji podlegają mi. Jeżeli będą potrzebować wolnego, lub nie będą już chcieli udzielać pomocy wystarczy, że napiszą do mnie.

Osoby pobierające pomoc od korepetytorów również mogą do mnie pisać opinie lub ew. zażalenia jeżeli takie się pojawią.

Mam nadzieję, że taka forma pomocy okaże się sukcesem, i będzie chętnie pobierana od innych :)

MIÊDZYFORUMOWA POMOC SZKOLNA
Wykaz osób, którzy zadeklarowali się pomoc użytkownikom forum


************
MATEMATYKA

1. Websti / Gadu-Gadu / Dzień i godzina pomocy do ustalenia / Poziom podstawowy > gimnazjalny
2. Mihihih / Gadu-Gadu / Dzień i godzina pomocy do ustalenia / Poziom podstawowy > gimnazjalny

************
JÊZYK POLSKI

1. Justencja / Gadu-Gadu / Dzień i godzina pomocy do ustalenia / Poziom podstawowy > gimnazjalny
2. Sicklove / Gadu-Gadu / Dzień i godzina pomocy do ustalenia / Poziom podstawowy > gimnazjalny
3. Slow / Gadu-Gadu / Dzień i godzina pomocy do ustalenia / Poziom podstawowy > gimnazjalny > średni

************
JÊZYK NIEMIECKI

1. Peppino / Gadu-Gadu / Dzień i godzina pomocy do ustalenia / Poziom podstawowy > gimnazjalny > średni > zaawansowany
2. Haelfte / Gadu-Gadu / Dzień i godzina pomocy do ustalenia / Poziom podstawowy > gimnazjalny > średni > zaawansowany
3. Cappuccino / Gadu-Gadu / Dzień i godzina pomocy do ustalenia / Poziom podstawowy > gimnazjalny > średni > zaawansowany

************
JÊZYK ANGIELSKI

1. Norbs93 / Gadu-Gadu / Dzień i godzina pomocy do ustalenia / Poziom podstawowy > gimnazjalny
2. Miksik / Gadu-Gadu / Dzień i godzina pomocy do ustalenia / Poziom podstawowy > gimnazjalny > średni > zaawansowany
3. Madeline134 / Gadu-Gadu / Dzień i godzina pomocy do ustalenia / Poziom podstawowy > gimnazjalny > średni

************
JÊZYK ROSYJSKI

1. Coco Chanel / E-mail / Dzień i godzina pomocy do ustalenia / Poziom podstawowy > gimnazjalny > średni > zaawansowany
2. Destrukcyjna / Gadu-Gadu / Dzień i godzina pomocy do ustalenia / Poziom podstawowy > gimnazjalny > średni

************
JÊZYK FRANCUSKI

1. MJ / Gadu-Gadu / Dzień i godzina pomocy do ustalenia / Poziom podstawowy > gimnazjalny > średni

************
BIOLOGIA

1. Zuza18 / Gadu-Gadu / Dzień i godzina pomocy do ustalenia / Poziom podstawowy > gimnazjalny > średni
2. Dam94 / Gadu-Gadu / Dzień i godzina pomocy do ustalenia / Poziom podstawowy > gimnazjalny

************
CHEMIA

1. Motyl / Gadu-Gadu / Dzień i godzina pomocy do ustalenia / Poziom podstawowy > gimnazjalny
2. Mihihih / Gadu-Gadu / Dzień i godzina pomocy do ustalenia / Poziom podstawowy > gimnazjalny

************
FIZYKA

1. Cukierek / Gadu-Gadu / Dzień i godzina pomocy do ustalenia / Poziom podstawowy > gimnazjalny
2. Wojtas / Gadu-Gadu / Dzień i godzina pomocy do ustalenia / Poziom podstawowy > gimnazjalny

************
GEOGRAFIA

1. Justyśka / Gadu-Gadu / Dzień i godzina pomocy do ustalenia / Poziom podstawowy > gimnazjalny

************
HISTORIA

1. MaliaDhey / Gadu-Gadu / Dzień i godzina pomocy do ustalenia / Poziom podstawowy > gimnazjalny
2. Slow / Gadu-Gadu / Dzień i godzina pomocy do ustalenia / Poziom podstawowy > gimnazjalny > średni
3. Luuuna69 / Gadu-Gadu / Dzień i godzina pomocy do ustalenia / Poziom podstawowy > gimnazjalny

************
WIEDZA O SPO£ECZEÑSTWIE

1. Slow / Gadu-Gadu / Dzień i godzina pomocy do ustalenia / Poziom podstawowy > gimnazjalny > średni
2. Luuuna69 / Gadu-Gadu / Dzień i godzina pomocy do ustalenia / Poziom podstawowy > gimnazjalny

************
INFORMATYKA

1. CiRiO / Gadu-Gadu / Dzień i godzina pomocy do ustalenia / Poziom podstawowy > gimnazjalny > średni > zaawansowany

************
ELEKTROENERGETYKA. MASZ.ELEK. INSTALACJE. ENERGOELEK.

1. Stubarwny / Gadu-Gadu / Dzień i godzina pomocy do ustalenia / Poziom gimnazjalny > średni
 

motyl  

Moderator

gryzÄ™.



Wiek: 34

Do³±czy³a: 13 Cze 2009

Sk±d: Wielkopolska

   

Wys³any: 2009-12-20, 13:40   

Z tym, że u mnie z tą chemią to raczej każdy poziom. No i matematyka na podstawowym też.
_________________
"Nadal wierzę w marzenia z dzieciństwa.
W niewysłane listy, że nadejdą...
Wierzę, że pijąc wódkę za błędy nigdy nie powiem "żałuję" i wciąż nowe popełniać będę...
W numery telefonów, które w słuchawkach nigdy nie zamilkną..."
 

eM  

Administrator


ImiÄ™: lipek92@gmail.com

Do³±czy³: 01 Pa¼ 2007

   

Wys³any: 2009-12-20, 18:26   

Ok, dział został utworzony.

http://www.e-mlodzi.com/m...zkolna-vf49.htm

Dostęp dla osób, które posiadają 75 postów na swoim koncie (+ Peppino). :-)
Mam nadzieję, że pomysł ten zostanie dobrze zrealizowany bo poparcie jest spore.

Powodzenia!
 

Patrycja94  

Hiper wymiatacz

ZÅ‚a dziewczyna



ImiÄ™: Patrycja

Do³±czy³a: 15 Wrz 2009

Sk±d: wzi±æ na wino?

   

Wys³any: 2009-12-20, 19:20   

Pomysł jest świetny.
Ja osobiście mogę zaoferować swoją pomoc przy WOSie, biologii albo fizyce ;)
_________________
...I ślubuję Ci uśmiech przy porannej kawie, parasol w deszczu i stokrotki na wiosnę.
 

cappuccino  

VIP



ImiÄ™: Mama Madzia

Wiek: 36

Do³±czy³a: 04 Pa¼ 2009

   

Wys³any: 2009-12-20, 20:29   

Cieszę się, że pomysł wchodzi w życie :) właśnie przeczytałam prywatną wiadomość... no i mam nadzieję, że nie spłyci się to do odwalania za kogoś pracy domowej, ale myślę, że to już korepetytorzy osobiście ustalą między potrzebującymi :).
Fajna sprawa tak czy siak, ciÄ…gle mi siÄ™ podoba :)!
_________________


http://mama24na7.blog.pl/
 

Coco Chanel  

Pogromca postów



ImiÄ™: Coco

Wiek: 33

Do³±czy³a: 15 Sie 2009

   

Wys³any: 2009-12-20, 22:08   

Ja niestety swoją pomoc zaoferuję nieco później, ponieważ teraz nie będę miała dostępu do komputera, aczkolwiek proszę o wciągnięcie mnie na listę, z uwzględnieniem, że regularnej pomocy będę mogła udzielać dopiero od połowy stycznia.
_________________
zapuszczam włosy i chudnę 20kg.
 

sydnej  

Pogromca postów

Last White Hope



Wiek: 34

Do³±czy³: 29 Pa¼ 2009

Sk±d: Leszno

   

Wys³any: 2009-12-20, 22:13   

Chętnie również pomogę, a dokładniej z geografii i wosu na poziomie liceum. GG w profilu jak coś.
 

Peppino  

Stały User



ImiÄ™: Adrian

Wiek: 33

Do³±czy³: 08 Wrz 2009

Sk±d: Szczecin

   

Wys³any: 2010-01-14, 14:48   

Przypominam, że od 04 stycznia 2010r. 32 korepetytorów w 14 przedmiotach szkolnych czeka na osoby, które tej pomocy potrzebują.

Nie bać się, pisać śmiało na gadu do któregoś z kilku z danego przedmiotu, a na pewno pomoże.

Kilku korepetytorów doszło z danych przedmiotów dlatego od dzisiaj wszystkim chętnym wysyłam na pocztę e-mail lub przez gadu OFICJALN¡ TABELÊ Z NICKAMI KOREPETYTORÓW, MO¯LIWO¦CI¡ KONTAKTU I POZIOMAMI.

Kto chcę dostać plik PDF z pełną tabelą niech pisze śmiało do mnie!
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com