Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

MaÅ‚a  

User

DancehallQueen



ImiÄ™: Asia

Do³±czy³a: 20 Kwi 2009

Sk±d: Jamaica

   

Wys³any: 2009-04-21, 14:58   

Jeżeli chodzi o seks, to nie. Znam granice, których nigdy nie przekraczam. Uważam, iż jestem na to za młoda. W pewnym sensie nie dojrzałam do tego. Póki co zostaje przy całowaniu, pieszczotach i od niedawna przy pettingu.
Uważam, że to lepsze wyjście . Zamiast od razu zacząć od seksu, trochę odczekać, poznać nawzajem swoje ciało, reakcje itd. By potem czerpać maksymalne przyjemności bez skrępowania ;]
 

SweetGirl  

Pogromca postów

nie taka słodka



Wiek: 29

Do³±czy³a: 18 Mar 2009

   

Wys³any: 2009-04-21, 19:27   

Mój chłopak może mnie dotknąć wszędzie, ale pozwoliłam na to dopiero po 2 miesiącach.
Po miesiącu nie zrobiła bym tego, al to też zależy ile ktoś ma lat.
_________________
` jedziemy żółtą ciężarówką... jest droga i same możliwości `
 

destrukcyjna  

Pogromca postów



Wiek: 35

Do³±czy³a: 05 Maj 2009

Sk±d: Berlin.

   

Wys³any: 2009-05-05, 01:12   

miesiąc to chyba trochę za krótko, przynajmniej dla mnie.
dotykanie się wzajemnie... to chyba stopniowo przyszło. pozwalaliśmy sobie na coraz więcej, bo coraz większym zaufaniem siebie darzyliśmy.
_________________
meow
 

Lady90  

Stały User


ImiÄ™: Brydzia

Wiek: 33

Do³±czy³a: 29 Maj 2009

   

Wys³any: 2009-05-30, 10:58   

Pozwalam mu sie wszedzie dotykac ;)
 

nieobecna  

User

nieobecna



ImiÄ™: Julka

Wiek: 29

Do³±czy³a: 28 Lip 2010

Sk±d: Wroc³aw

   

Wys³any: 2010-07-28, 03:24   Re: Miedzy tobÄ… ,a chlopakiem?

paulinnkkka napisa³/a:

Gdzie pozwalacie sie dotykac chlopakowi?Czy lubisz sie znim calowac?-podnieca cie to? Czy bedac znim miesiac zgodzilabys sie znim to zrobic ?



w sumie nie mam ograniczeń gdzie może dotykać a gdzie nie, on sam zna umiar. hmm, calowanie sprawia ik bardziej przyjemność niz podniete. i po miesiacy bym tego na pewno nie zrobiła :)
_________________
kiedyÅ› blisko - teraz sobie obcy ludzie.
 

Iwona  

Pogromca postów

Iwona



ImiÄ™: Iwona

Do³±czy³a: 19 Sie 2009

   

Wys³any: 2010-07-28, 08:39   Re: Miedzy tobÄ… ,a chlopakiem?

paulinnkkka napisa³/a:

Gdzie pozwalacie sie dotykac chlopakowi?Czy lubisz sie znim calowac?-podnieca cie to? Czy bedac znim miesiac zgodzilabys sie znim to zrobic ?



juz teraz to wszędzie pozwalam mu się dotykać-jestesmy ze sobą 2 miesiace
uwielbiam sie z nim calowac, tak, podnieca mnie to

miesiąc to nie, ale przyznam sie ze po 2 miesiacach na seks oralny zgodzłam sie i niczego nie zaluje
 

QukuÅ‚ka  

Pogromca postów

'taka katarynka'



Wiek: 32

Do³±czy³a: 21 Mar 2010

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2010-07-28, 08:50   Re: Miedzy tobÄ… ,a chlopakiem?

paulinnkkka napisa³/a:

Gdzie pozwalacie sie dotykac chlopakowi?Czy lubisz sie znim calowac?-podnieca cie to? Czy bedac znim miesiac zgodzilabys sie znim to zrobic ?



Kocham dotyk. Więc dotykać pozwalam mu prawie wszystko.
Całować się też lubię ale na to czasem trzeba mieć nastrój. A jak się całujemy naprawdę namiętnie i z pasją, to podniecić to potrafi niezwykle.
Miesiąc to krótko ale znam moje "głupie i nowoczesne" podejście i swe słabe serce oraz brak asertywności. Normalnie bym wolała 2 miesiące związku (nie znajomości bo zazwyczaj z chłopakiem znam się dłużej niż z nim chodzę, więc go trochę znam. Zresztą, dla mnie czas nie jest wyznacznikiem "kiedy zacząć" a uczucie.
 

ninus112  

Stały User


Wiek: 31

Do³±czy³a: 15 Lip 2010

   

Wys³any: 2010-07-28, 10:29   

Pozwalam mu wszędzie dotykać ale jestem z chłopakiem już 2 rok i swój pierwszy raz miałam około pół roku temu więc mnie nie dziwi że teraz mnie dotyka bo ma do tego prawo.Jeśli tego nie chce to mówię że nie.
 

Tequila  

Wymiatacz

stare czytadło



Imię: Małgosia

Wiek: 38

Do³±czy³a: 23 Lip 2010

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2010-07-28, 14:40   

Nie mamy ograniczeń, bo fizyczność to po prostu fizyczność i oboje uważamy to za coś pięknego, co nie powinno mieć tabu i zakazów.
_________________
Przychodzę, by wchłonąć Twe usta, i by za włosy Cię powlec w świt, cały w perłowych muszlach.
 

legalna  

Stały User



ImiÄ™: Ola

Wiek: 33

Do³±czy³a: 21 Cze 2010

Sk±d: Radom

   

Wys³any: 2010-07-28, 21:00   Re: Miedzy tobÄ… ,a chlopakiem?

paulinnkkka napisa³/a:

Gdzie pozwalacie sie dotykac chlopakowi?Czy lubisz sie znim calowac?-podnieca cie to? Czy bedac znim miesiac zgodzilabys sie znim to zrobic ?



teraz pozwalam mu się dotykać wszędzie, zaczęliśmy po jakimś miesiącu może trochę później ale stopniowo, na szczęście sam wyczuwał na ile mu wolno. wprost uwielbiam się z nim całować i jeśli są to namiętne pocałunki to tak podnieca mnie to, jeszcze jak zacznie całować mnie po szyi czy karku to już po prostu odlot :oops:
a jeśli chodzi o sex po miesiącu to w sumie zależałoby od znajomości, jak długo trwała, jak dobrze się poznaliśmy bo jak dla mnie czas trwania związku ma tu najmniejsze znaczenie.
_________________
Chciałabym żeby czekolada nie tuczyła, papierosy nie uzależniały, przyjaźń była szczera, a miłość istniała.
 

LongIsland  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 26 Lip 2010

Sk±d: Szczecin

   

Wys³any: 2010-07-29, 13:53   

Kocham gdy nasze ciala stykaja sie powierzchniami... obojetnie czy dotyka on dlonmi moich plecow czy nogami oplata moje.. jest to najpiekniejsze na swiecie ;) Dlatego oczywiscie nigdy nie jest tego za duzo i nie widze potrzeby stawiania jakichs ograniczen ;) Nasze dusze sa polaczone a czymze jest cialo wobec duszy... chyba niczym waznym... wiec oferuje je kochanej osobie bo wobec takiej milosci nie ma rzeczy ktorej nie chcialabym oddac aby mu sprawic przyjemnosc ;)
 

Asku228  

User

zawsze młoda.


Do³±czy³a: 29 Lip 2010

   

Wys³any: 2010-07-30, 20:32   

Każda dziewczyna lubi gdy jej chłopak ja dotyka ;)
Calowac zreszta też kazdy lubi ;] A do sexu dochodzi tylko jak komuś sie do tego spieszy albo tez przez nic czyli w zaden sposob nie udowadnia to czy dziewczyna czy chlopak tego chcieli.. ja ze swoim jestem juz rok ale nie specjalnie sie nam do tego nie spieszy ..;D
_________________
WiszÄ™..
Między życiem, a śmiercią... miedzy światem a... nicością wieczną ?
 

Amelia  

Mega wymiatacz



Wiek: 33

Do³±czy³a: 22 Mar 2009

Sk±d: bdg

   

Wys³any: 2010-07-30, 23:06   

Jestem w związku ponad 2 lata, muszę się przyznać ze wlasciwie rozpoczął sie w sytuacji pościelowej-na ale znalismy się juz wtedy dość dlugo, bo 6 lat. Niczego nie żałuję, bo ufamy sobie i przede wszystkim dobrze się znamy. Nie ma między nami żadnych granic, oporów.
_________________
Wczoraj kwiatki sypała w kościele.
Dziś z kwiatków balsam smaruje po ciele.
 

koles1155  

Stały User



Wiek: 35

Do³±czy³: 13 Kwi 2009

Sk±d: WAWA

   

Wys³any: 2010-08-01, 00:59   

Pieszczoty sÄ… bardzo przyjemne ;)
_________________
Miłość nie zna granic...
 

aasiaa8123  

User

Nieśmiała postać



Do³±czy³a: 29 Lip 2010

   

Wys³any: 2010-08-01, 08:31   

Miesiąc to trochę za szybko na sex... Lepiej poczekać. A całować się zawsze można. Z dotykaniem to też lepiej poczekać. Zgadzam się z koles1155, ale nie można przesadzać wszystko z umiarem.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com