Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

mist  

Hiper wymiatacz



Do³±czy³a: 31 Sie 2010

   

Wys³any: 2010-09-02, 16:02   

Jak dla mnie nie ma przyjaźni damsko męskiej. Chyba, że na odległość- ale to i tak skończy się na wspólnych nocach. Zawsze albo jedno, albo drugie się zakocha i będzie to tłumiło więc to już nie jest przyjaźń taka prawdziwa, albo jedno drugiemu powie i przyjaźń się zakończy, albo się nie zakończy, będzie związek i będą się kochać. I nie piszcie mi, że się mylę, bo to tylko i wyłącznie moja opinia, a w sprawie własnego zdania mylić się nie mogę
 

enchantment  

VIP

osobliwy wypadek



ImiÄ™: Jakub

Do³±czy³: 28 Kwi 2009

   

Wys³any: 2010-09-02, 16:13   

mist napisa³/a:

Chyba, że na odległość- ale to i tak skończy się na wspólnych nocach.


To, że mam przyjaciółkę 'na odległość' to znaczy że wyląduję z nią w łóżku? Nie kochana, to tak raczej nie działa. Przyjaciel bez względu na płeć to po prostu osoba której ufamy i możemy wszystko powiedzieć, niekoniecznie musi nas pociągać seksualnie.

mist napisa³/a:

Zawsze albo jedno, albo drugie się zakocha i będzie to tłumiło więc to już nie jest przyjaźń taka prawdziwa


Nie zawsze. Jak wspomniałem, nie trzeba się od razu zakochać. Przyjaźń - to nie to samo co miłość. Działają podobne czynniki, ale nie tylko.

mist napisa³/a:

I nie piszcie mi, że się mylę, bo to tylko i wyłącznie moja opinia, a w sprawie własnego zdania mylić się nie mogę


W takim razie... to sÄ… kontrargumenty w stosunku do twojej opinii.
_________________
"Ludzie są jak morze, czasem łagodni i przyjaźni, czasem burzliwi i zdradliwi. Przede wszystkim to jednak tylko woda." - Albert Einstein
 

mist  

Hiper wymiatacz



Do³±czy³a: 31 Sie 2010

   

Wys³any: 2010-09-02, 20:15   

enchantment napisa³/a:

To, że mam przyjaciółkę 'na odległość' to znaczy że wyląduję z nią w łóżku?


Nie wiem jak Ty, ale tak najczęściej się kończy. Nie koniecznie na pierwszym, czy drugim spotkaniu, ale prędzej czy później owszem . Ja wyraziłam swoją opinię opartą na swoim życiu

enchantment napisa³/a:

Jak wspomniałem, nie trzeba się od razu zakochać.


Od razu nie. Poza tym wystarczy zauroczenie, które często mylone jest z miłością

I nie mam na myśli przyjaźni trwającej miesiąc czy dwa, ale latami.
 

destrukcyjna  

Pogromca postów



Wiek: 35

Do³±czy³a: 05 Maj 2009

Sk±d: Berlin.

   

Wys³any: 2010-09-02, 20:16   

Przez jakiś czas byłam pewna, że taka przyjaźń ma prawo bytu... teraz sytuacja trochę się pozmieniała i wydaje mi się, że z takiej przyjaźni szybko rodzi się "coś więcej".
_________________
meow
 

MrDj  

Mega wymiatacz



Imię: Paweł

Wiek: 32

Do³±czy³: 26 Lut 2010

   

Wys³any: 2010-09-02, 20:24   

Ja Wam powiem że miałem dziewczynę, którą kochałem i mimo że nie jesteśmy dalej to wciąż bardzo ją kocham. Teraz jak patrzę z perspektywy czasu (niedawno minął rok) to wydaje mi się, że jednak pozwalałem sobie na zbyt wiele, chociaż nie było dezaprobaty z jej strony to myślę sobie "cholera, a co miała powiedzieć?". Nie doszło do nie wiadomo czego, ale głupio się z tym czuję i teraz też czuję.
_________________

 

enchantment  

VIP

osobliwy wypadek



ImiÄ™: Jakub

Do³±czy³: 28 Kwi 2009

   

Wys³any: 2010-09-02, 21:39   

Cytat:

Nie wiem jak Ty, ale tak najczęściej się kończy. Nie koniecznie na pierwszym, czy drugim spotkaniu, ale prędzej czy później owszem . Ja wyraziłam swoją opinię opartą na swoim życiu


W sumie, dlaczego by nie :mrgreen: . Jednak takie coś najczęściej tą przyjaźń niszczy. No, ale ja i tak wiem swoje. Istnieje przyjaźń między mężczyzną a kobietą i ja jestem tego przykładem, ot co. Jeżeli już podajemy te które oparte są o nasze doświadczenia. Wiadomo też, że w większości pewnie przypadków jednak zaczyna już 'być' coś więcej - to też nie we wszystkich.
_________________
"Ludzie są jak morze, czasem łagodni i przyjaźni, czasem burzliwi i zdradliwi. Przede wszystkim to jednak tylko woda." - Albert Einstein
 

mist  

Hiper wymiatacz



Do³±czy³a: 31 Sie 2010

   

Wys³any: 2010-09-02, 22:02   

enchantment napisa³/a:

Jednak takie coś najczęściej tą przyjaźń niszczy.


Nie niszczy- zmienia, a nawet polepsza.

enchantment napisa³/a:

Istnieje przyjaźń między mężczyzną a kobietą i ja jestem tego przykładem, ot co.


jeszcze ;)
Nie- to nie jest obraza. Nie znam Cię, nie powinnam tego pisać, mogłabym to usunąć, ale tego nie zrobię, najwyżej mnie zjedziesz.
 

MalutkaNiunia

User


Do³±czy³: 09 Wrz 2010

   

Wys³any: 2010-09-09, 20:52   

Ja pozwalam dotykać się chłopakowi wszędzie, no chyba że jesteśmy w jakimś takim krępującym miejscu. Uwielbiam się z nim całować mogłabym nic innego nie robić, tylko się całować i całować :-P Raczej takie zwykłe całowanie nie podnieca mnie, no chyba że jak całuje po uszach, mmmm kocham to :oops: Zawsze zgadzałam się jeszcze zanim upłynął miesiąc i dlatego teraz już nie popełnię tego błędu, bo w większości przypadków później żałowałam. Obecnie jestem z chłopakiem od 3 miesięcy i jeszcze tego nie robiliśmy i chciałabym bardzo jeszcze z tym zaczekać :-)
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com