Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

paulinnkkka

User


Do³±czy³: 28 Wrz 2008

   

Wys³any: 2008-11-02, 09:06   Miedzy tobÄ… ,a chlopakiem?

Gdzie pozwalacie sie dotykac chlopakowi?Czy lubisz sie znim calowac?-podnieca cie to? Czy bedac znim miesiac zgodzilabys sie znim to zrobic ?
 

Grafik  

Wymiatacz

Ten zły!



ImiÄ™: Sebastian

Wiek: 32

Do³±czy³: 01 Lis 2008

Sk±d: Elbl±g

   

Wys³any: 2008-11-02, 09:41   

Ja pozwalam mojemu chłopakowi dotykać się wszędzie i mi to nie przeszkadza.
 

miczka  

Hiper wymiatacz



ImiÄ™: Monika

Wiek: 33

Do³±czy³a: 23 Pa¼ 2008

Sk±d: Gi¿ycko (okolice)

   

Wys³any: 2008-11-02, 11:44   

to zalezy od uczucia miedzy nami. jezeli cos do siebie czujemy to dlaczego mialabym nie lubic jego dotyku, calowania itp? przeciez to bardzo przyjemne.
 

Lena_no  

Pogromca postów

.'mama'.



ImiÄ™: Lena

Wiek: 34

Do³±czy³a: 15 Pa¼ 2008

Sk±d: Norwegia

   

Wys³any: 2008-11-02, 11:47   

paulinnkkka napisa³/a:

Czy bedac znim miesiac zgodzilabys sie znim to zrobic ?


ale o zrobić po miesiącu? Bo jak pójść to łóżka to troche za wcześnie i później można tego żałować.
_________________
21.09.2009 11:35 52cm 3625g 
 

Sagad  

Hiper wymiatacz

Pacyfista



Wiek: 34

Do³±czy³: 27 Pa¼ 2008

   

Wys³any: 2008-11-02, 16:09   

paulinnkkka napisa³/a:

Czy bedac znim miesiac zgodzilabys sie znim to zrobic ?



Po samej końcówce już wiadomo ile osoba ma lat. Jeżeli boi się nazywać rzeczy po imieniu.

Ja jako facet mam swoje zasady. Nawet gdyby dziewczyna pozwoliła mi dotykać się gdziekolwiek to bym tego nie wykorzystywał. Nie łapałbym jej np. za krocze gdzieś w neutralnej sytuacji. Co innego gdy się "zabawiamy" razem w domu to już inna kwestia.
_________________
¯yjemy w czasach gdy kurewstwo wzbudza zachwyt, a cnota śmieszność
Gigmu - Darmowe Ogłoszenia Online
 

BoSsSki  

Stały User



Do³±czy³: 31 Pa¼ 2008

Sk±d: Arnhem

   

Wys³any: 2008-11-03, 14:07   

Dokładnie Sagad, masz absolutną racje ! także mam swoje zasady i jeżeli szanuje drugą sobe i mi na niej zależy, to nie chce wykorzysywac sytuacji gdzie znamy sie krutko a dochodzi juz do takich zbliżeń, bo nawet gdyby to co to za przyjemosc gdy po miesiącu znacie się dogłębnie ;/ nie to odpada, ale rozumiem też takie sytuacje że każdy ma swoje chwile słabości i wtedy najczęsciej dochodzi to roznych sytuacji ale, po miesiącu kochac się (sex) to juz przegiecie ;/ ja o takich dziewczynach mam swoje zdanie ! nie bede go pisal bo ktos moze sie obrazic ! Pozdrawiam
_________________
I Live For Weekend, I Live For HardStyle, I Live For HardStyle Baby
 

Olalla_ZisS  

User

Bananowa Księżniczka



ImiÄ™: Ola

Wiek: 34

Do³±czy³a: 06 Lis 2008

   

Wys³any: 2008-11-06, 18:11   

Ja myślę tak że osoby które mają swój pierwszy raz jeszcze przed sobą, zdecydowanie dłużej poczekają, aby pozanć tą osobę lepiej itd... ale te które mają już go za sobą, zdecydowanie nie będą czekać tak długo i szybciej zgodzą się iść do łózka z nowym partnerem.
_________________
Kiedy patrze na to jak jest, już nie przechodzą mnie dreszcze, już nie brakuje mi powietrza,
już nie wołam jeszcze, jeszcze, jeszcze...
 

Justencja  

Pogromca postów



ImiÄ™: Justyna

Do³±czy³a: 16 Wrz 2008

   

Wys³any: 2008-11-06, 18:38   

Wszystko zależy od tego jak dobrze się znacie. Dla niektórych miesiąc to dużo a dla innych to za mało.
Jeśli jesteście już na tym stopniu że oboje tego chcecie no to nie ma zastrzeżeń, ale jeśli nie jesteś pewna to nie ma co się spieszyć... TRzeba być pewnym .
A co do pierwszych dwóch pytan to tak samo: jak go dobrze znam to tak, jak chodze tydzień, dwa no to sory ale lepiej się poznać musze ;-)
Bo po pierwsze jakoÅ› tak nieswojo
Po drugie se pomyśli że jakaś puszczalska jestem itp.
(najważniejsze są twoje potrzeby)
_________________
(...)
"Wyszedł w samą porę. A jednak on jest za inteligentny, aby być czymś dzisiaj: żeby dziś czegoś dokonać, trzeba być trochę durniem jednak."
'Szewcy' S.I Witkiewicz

http://www.lastfm.pl/user/Justencja
 

nana  

Stały User



Wiek: 33

Do³±czy³a: 07 Wrz 2008

   

Wys³any: 2008-11-06, 18:39   

Jeśli czuje coś do drugiej osoby, coraz bardziej zaczyna mi sie podobać pojawia się tak zwana chemia między nami czy chociażby kocham tą drugą połowke to zaczynają się pocałunki i pieszczoty aż w końcu zazwyczaj dochodzi do zbliżenia do sexu.
Z przypadkowymi osobami, których się nie zna dobrze to nie jest to fajne.
 

Anka123  

User


ImiÄ™: Ania

Wiek: 37

Do³±czy³a: 28 Pa¼ 2008

   

Wys³any: 2008-11-13, 14:57   

Ja pozwalałam mu się dotykać wszędzie.Krocze i piersi-podstawa.

//Błędy! [Funner]
_________________
Anna
 

Jimmy FoX  

VIP



ImiÄ™: Tomasz

Wiek: 33

Do³±czy³: 26 Lip 2008

Sk±d: Birmingham

   

Wys³any: 2008-11-13, 22:29   

Anka123 napisa³/a:

Ja pozwalałam mu się dotykać wszędzie.Krocze i piersi-podstawa.


Jak znajdzie...
_________________
Kadrowanie wspomnień
 

Justencja  

Pogromca postów



ImiÄ™: Justyna

Do³±czy³a: 16 Wrz 2008

   

Wys³any: 2008-11-17, 20:31   

Anka123 napisa³/a:

Ja pozwalałam mu się dotykać wszędzie.Krocze i piersi-podstawa.


Ciekawe... To się nazywa oddanie, masz już 21 lat...hmmn . Niby wskazane, a jak się mówi wprost to dziwnie.
Ale to sie chyba dzieje jakoś po wpływem chwili a nie mówisz: masz dotykaj mnie, rozkładając mu sie przy tym jak jakaś kotka...><
I tak najlepiej jak jest do tego Buzi buzi ;-)
_________________
(...)
"Wyszedł w samą porę. A jednak on jest za inteligentny, aby być czymś dzisiaj: żeby dziś czegoś dokonać, trzeba być trochę durniem jednak."
'Szewcy' S.I Witkiewicz

http://www.lastfm.pl/user/Justencja
 

lejdicaroline  

User



ImiÄ™: Karolina

Wiek: 30

Do³±czy³a: 07 Gru 2008

Sk±d: z daleka. (:

   

Wys³any: 2008-12-07, 16:55   

Byłam z chłopakiem ok. 4 miesięcy, nie byliśmy gotowi na seks więc postanowiliśmy znaleźc ' zastępstwo ' ;) Robiliśmy klimacik i prawiliśmy sobie różne przyjemności. Ale oboje tego chcieliśmy - nie było nic na siłę.
_________________
` W moim świecie jest inna prawda,
tu Ciebie nie ma to tylko wyobraźnia... `
 

bartek_LbN  

User


ImiÄ™: BaRtEk

Wiek: 37

Do³±czy³: 16 Gru 2008

Sk±d: Lublin

   

Wys³any: 2008-12-17, 18:56   

Olalla_ZisS napisa³/a:

Ja myślę tak że osoby które mają swój pierwszy raz jeszcze przed sobą, zdecydowanie dłużej poczekają, aby pozanć tą osobę lepiej itd... ale te które mają już go za sobą, zdecydowanie nie będą czekać tak długo i szybciej zgodzą się iść do łózka z nowym partnerem.

zgadzam sie z ta wypowiedzia w pelni...

jak dla mnie przespanie sie z kims z kim sie spedzilo nawet 3 doby nie jest niczym zlym... skoro jest iskierka w oku, chemia, obydwie strony chca to nie widze przeszkod. jesli ktos lubi seks a nie chce uprawiac go z kims kogo dobrze nie zna to da sie dotykac w intymne miejsca bo to podnieca i dla mnie nie jest niczym dziwnym....
 

dadexix  

Mega wymiatacz

...ale nie tutaj


ImiÄ™: Dawid

Wiek: 30

Do³±czy³: 13 Cze 2008

Sk±d: Bielsko

   

Wys³any: 2008-12-17, 19:28   

zależy od sytuacji, ale jeśli są obustronne chęci i warunki sytuacyjne to na całość... a to czy znam miesiac czy 3 dni.. żadna różnica...
_________________
JakbyNikt LoVV
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com