Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siŕ!

Zapomnia│eť has│a?

Przypomnij je

Autor

WiadomoŠ

Akeyo20  

Pogromca post├│w

Do│▒czy│: 16 Cze 2010

Wys│any: 2018-06-30, 19:58   Miejse na bloga

Hej. Chcia┼ébym za┼éo┼╝y─ç bloga. Polecicie jakie┼Ť przyjemne miejsce? W jaki spos├│b najlepiej znale┼║─ç czytelnik├│w?

Lady Virgin  

Moderator

Do│▒czy│a: 19 Cze 2012

Wys│any: 2018-06-30, 22:37   

Najlepiej to na własnej domenie budować, ponoć :)
A poza tym to blogspot chyba daje rade
Or unsingable songs

Akeyo20  

Pogromca post├│w

Wys│any: 2018-07-02, 00:00   

O domenie i przekierowaniach mo┼╝na pomy┼Ťle─ç, jak ju┼╝ uda si─Ö troch─Ö wybi─ç. Fajnie by by┼éo, ┼╝eby dostawca posiada┼é jaki┼Ť agregat, gdzie promowa┼éby hostowane u siebie blogi.

misia_pysia  

Wymiatacz

co tu wpiszesz?

Imi─Ö: Ola

Do│▒czy│a: 05 Kwi 2018

Wys│any: 2018-07-02, 08:55   

Darmowe to blogspot i wordpress.com - s─ů najlepsze. Je┼Ťli masz w planie przenie┼Ť─ç si─Ö potem na w┼éasn─ů domen─Ö i mie─ç stron─Ö na wordpressie (tym .org) to polecam za┼éo┼╝y─ç bloga na wordpress.com, p├│┼║niejsze przenosiny to kaszka z mleczkiem. Z blogspotem mo┼╝e by─ç problem, ale te┼╝ si─Ö da to zrobi─ç.

W┼éasna domena jest o tyle fajna, ┼╝e daje ogromne mo┼╝liwo┼Ťci dostosowania strony pod siebie, mo┼╝na j─ů personalizowa─ç, pozycjonowa─ç, podpi─ů─ç pod wszystkie potrzebne narz─Ödzia, Analytics itd - np darmowy wordpress ma wbudowane swoje narz─Ödzie do statystyk, na blogspocie chyba jest analytics, ale nie wiem, nie korzysta┼éam a┼╝ tak. No i na darmowym WP nie zainstalujesz ┼╝adnych wtyczek, szablon├│w, mo┼╝esz wybiera─ç z tego, co masz tam, wbudowane, mi to na par─Ö lat wystarczy┼éo :) teraz jestem na swoje domenie ju┼╝.

O promowaniu blogów przez hosting nie słyszałam ;)

Akeyo20  

Pogromca post├│w

Wys│any: 2018-07-03, 19:46   

misia_pysia napisa│/a:

O promowaniu blogów przez hosting nie słyszałam

Onet dawno dawno temu mia┼é agregator, gdzie jak─ů┼Ť karuzel─ů promowa┼é czasem blogi.

kammyk

User

Do│▒czy│: 13 Lis 2017

Wys│any: 2018-07-06, 09:37   

jak gmaila masz to na blogger.com , albo jak pisz─ů darmowa domena i w WordPressie pisa─ç

Cytrynkeje  

User

Do│▒czy│a: 16 Mar 2017

Wys│any: 2019-08-09, 14:48   

Wordpress + dzia┼éania SEO + fanpage w mediach spo┼éeczno┼Ťciowych

krevo

User

Do│▒czy│: 14 Maj 2019

Wys│any: 2021-03-01, 20:26   

Zgadza si─Ö, a je┼Ťli wordpress i strony internetowe to studio Entaris jest warte polecenia. Szczeg├│┼éowa oferta dost─Öpna tutaj https://entaris.pl/strony-internetowe/ - zrobili dla mnie projekt, p├│┼║niej go zrealizowali i jestem bardzo zadowolony z efektu.

Matek1  

Nowy

Imi─Ö: Mateusz

Do│▒czy│: 22 Kwi 2021

Wys│any: 2021-04-22, 11:45   

A na jakie tematy piszecie blog'a? Takie, ktore was ciekawia czy jednak te, ktore zaciekawia innych? Zastanawiam sie nad prowadzeniem wlasnego blog'a na stronie Vivasend jednak nie wiem w jaki sposob wybrac temat :oczami:

Forum m│odzie┐owe e-Mlodzi.com