Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Akeyo20  

Pogromca postów



Wiek: 31

Do³±czy³: 16 Cze 2010

   

Wys³any: 2018-06-30, 19:58   Miejse na bloga

Hej. Chciałbym założyć bloga. Polecicie jakieś przyjemne miejsce? W jaki sposób najlepiej znaleźć czytelników?
_________________
There can be only one
 

Lady Virgin  

Moderator



Wiek: 28

Do³±czy³a: 19 Cze 2012

   

Wys³any: 2018-06-30, 22:37   

Najlepiej to na własnej domenie budować, ponoć :)
A poza tym to blogspot chyba daje rade
_________________
There are no unlockable doors
There are no unwinnable wars
There are no unrightable wrongs
Or unsingable songs
 

Akeyo20  

Pogromca postów



Wiek: 31

Do³±czy³: 16 Cze 2010

   

Wys³any: 2018-07-02, 00:00   

O domenie i przekierowaniach można pomyśleć, jak już uda się trochę wybić. Fajnie by było, żeby dostawca posiadał jakiś agregat, gdzie promowałby hostowane u siebie blogi.
_________________
There can be only one
 

misia_pysia  

Wymiatacz

co tu wpiszesz?



ImiÄ™: Ola

Wiek: 26

Do³±czy³a: 05 Kwi 2018

   

Wys³any: 2018-07-02, 08:55   

Darmowe to blogspot i wordpress.com - są najlepsze. Jeśli masz w planie przenieść się potem na własną domenę i mieć stronę na wordpressie (tym .org) to polecam założyć bloga na wordpress.com, późniejsze przenosiny to kaszka z mleczkiem. Z blogspotem może być problem, ale też się da to zrobić.

Własna domena jest o tyle fajna, że daje ogromne możliwości dostosowania strony pod siebie, można ją personalizować, pozycjonować, podpiąć pod wszystkie potrzebne narzędzia, Analytics itd - np darmowy wordpress ma wbudowane swoje narzędzie do statystyk, na blogspocie chyba jest analytics, ale nie wiem, nie korzystałam aż tak. No i na darmowym WP nie zainstalujesz żadnych wtyczek, szablonów, możesz wybierać z tego, co masz tam, wbudowane, mi to na parę lat wystarczyło :) teraz jestem na swoje domenie już.

O promowaniu blogów przez hosting nie słyszałam ;)
 

Akeyo20  

Pogromca postów



Wiek: 31

Do³±czy³: 16 Cze 2010

   

Wys³any: 2018-07-03, 19:46   

misia_pysia napisa³/a:

O promowaniu blogów przez hosting nie słyszałam


Onet dawno dawno temu miał agregator, gdzie jakąś karuzelą promował czasem blogi.
_________________
There can be only one
 

kammyk

User



Do³±czy³: 13 Lis 2017

   

Wys³any: 2018-07-06, 09:37   

jak gmaila masz to na blogger.com , albo jak piszą darmowa domena i w WordPressie pisać
_________________
a nie, to nie...
 

Cytrynkeje  

User


Do³±czy³a: 16 Mar 2017

   

Wys³any: 2019-08-09, 14:48   

Wordpress + działania SEO + fanpage w mediach społecznościowych
_________________

 

krevo

User


Do³±czy³: 14 Maj 2019

   

Wys³any: 2021-03-01, 20:26   

Zgadza się, a jeśli wordpress i strony internetowe to studio Entaris jest warte polecenia. Szczegółowa oferta dostępna tutaj https://entaris.pl/strony-internetowe/ - zrobili dla mnie projekt, później go zrealizowali i jestem bardzo zadowolony z efektu.
 

Matek1  

Nowy


ImiÄ™: Mateusz

Wiek: 37

Do³±czy³: 22 Kwi 2021

   

Wys³any: 2021-04-22, 11:45   

A na jakie tematy piszecie blog'a? Takie, ktore was ciekawia czy jednak te, ktore zaciekawia innych? Zastanawiam sie nad prowadzeniem wlasnego blog'a na stronie Vivasend jednak nie wiem w jaki sposob wybrac temat :oczami:
_________________
https://www.vivasend.pl/
 

  

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com