Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Muszol  

Stały User



ImiÄ™: Monika

Do³±czy³a: 19 Sie 2010

Sk±d: Kalisz

   

Wys³any: 2010-08-20, 20:08   

Iwona napisa³/a:

to przez 5-7 dni....



u mnie trwa to max 5 dni
_________________
Czy kochałeś kiedyś kogoś tak bardzo, że ledwo mogłeś oddychać?

Ktoś kiedyś powiedział : " W życiu piękne są tylko chwile. " A ja dopowiem że : jeśli jesteś z tą 'drugą połówką' te chwile następują jedna po drugiej. " :)
 

weckly  

Stały User



ImiÄ™: Karolina

Wiek: 28

Do³±czy³a: 13 Sie 2010

Sk±d: Toruñ

   

Wys³any: 2010-08-20, 20:15   

U mnie 4 ;)
_________________

 

Iwona  

Pogromca postów

Iwona



ImiÄ™: Iwona

Do³±czy³a: 19 Sie 2009

   

Wys³any: 2010-08-20, 20:58   

ja raz mialam 10 dni ;] z tymze akurat wtedy wyjechałam w góry...brzuch nic nie bolał, dostałam tydzień wcześniej niż powinnam mieć, a leciało prawie nic? ale z podpaską trzeba było latać :P

ogólnie to miałam 7 dni, czasem 8 i to dość obfite krwawienie, miesiąc temu miałam 5 dni, a teraz znowu 7;/
 

Darcia  

Pogromca postów



ImiÄ™: Daria

Wiek: 29

Do³±czy³a: 10 Sie 2009

Sk±d: Gdañsk

   

Wys³any: 2010-08-20, 21:43   

Muszol napisa³/a:



jestem zapisana do ginekologa żeby porozmawiać o tym i nie cierpieć tak.
Darcia, tobie radze to samo !



Ja nie cierpię aż tak bardzo, nie wymiotuję, nie skręcam się ani nic, po prostu mocniej boli. Ale to tylko pierwszy dzień, czasami drugi. A i tak okres mam 3 - 7 dni w miesiącu, więc nie jest źle.
_________________
Hey, believe me: our dreams really can come true!
 

Izaz  

User



ImiÄ™: Iza

Wiek: 25

Do³±czy³a: 25 Lis 2010

   

Wys³any: 2010-11-25, 17:08   !!!

Witaj w klubie! ;) Też tak mam, ale to też zależy. :evil:
 

milus94  

Wymiatacz

buntowniczka ;**


ImiÄ™: Milena

Wiek: 28

Do³±czy³a: 16 Maj 2010

   

Wys³any: 2012-06-10, 19:44   

Wiem coś o tym. Trzy dni przed okresem strasznie boli mnie brzuch, ruszać się nie mogę. Potem mam 2 dni spokoju no i kolejny koszmar W 3 pierwsze dni krwawienia normalnie umieram z bólu. Boli mnie tak, czasem słabo mi się robi czy nawet mdleję. Czasem też wymiotuję z bólu. Zazwyczaj ląduję w szpitalu po zastrzyki przeciw bólowe i rozkurczowe. Ostatnio w szkole z tego bólu zemdlałam tak, że ocknęłam się dopiero w szpitalu.
 

Ola333

User


Do³±czy³: 25 Mar 2013

   

Wys³any: 2013-03-25, 15:26   

Ja bym zbadała poziom hormonów. Często to efekt podniesionego progesteronu.

Polecam artykuły o tego typu tematyce: http://www.strefarodzinka...d/przed-ci.html
 

Midori  

User

Midori


ImiÄ™: Gosia

Wiek: 27

Do³±czy³a: 02 Sie 2013

Sk±d: Mazowsze

   

Wys³any: 2013-08-03, 19:25   

Ja jem mało i nie mam bolesnych miesiączek a raz nawet zdarzyło mi się jej nie mieć
 

madeline134  

Moderator



Wiek: 29

Do³±czy³a: 14 Pa¼ 2009

Sk±d: ¦l±sk/Krk

   

Wys³any: 2013-08-03, 22:29   

Mam dość regularny okres, na szczęście trwa on zwykle 4 dni. Niestety 2 pierwsze oraz kilka poprzedzających miesiączkę są zwykle prawdziwym wyzwaniem. Bywa, że okres mija wręcz nieodczuwalnie, jednak najczęściej wiąże się on z uziemieniem w domu, zwijaniem się z bólu, wymiotami, kompletnym osłabieniem organizmu. I nie, nie pomagają lekarze, a większość leków działa znikomo.
_________________
There is nothing to fear but fear itself.
 

DeSade  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 20 Lip 2011

   

Wys³any: 2013-08-04, 09:29   

Regularny i długi.
Niektóre dziewczęta mają te 4 dni, a ja mam zwyczajowo 7.
Czuję się wtedy jakbym była w ciąży. Moje palce są grube, kostki i duży brzuch. Cera cała kiepska.
Nie wspomnę o włosach i ogólnym samopoczuciu.
Nie wychodzÄ™ wtedy z domu. barbi
_________________
W miękkim futrze kota
 

T0ksyczna  

Mega wymiatacz

poprostu



ImiÄ™: Marta

Wiek: 31

Do³±czy³a: 19 Sie 2013

Sk±d: Hiszpania

   

Wys³any: 2013-08-20, 09:37   

Ja też umieram pierwszego dnia. Ciepłe kompresy i tabletki. Możesz też iść do ginekologa jeśli Cię to bardzo martwi. Bóle miesiączkowe ma chyba każda kobieta.
_________________
`

Mentes huecas, vacíos los corazones.
 

Iwona  

Pogromca postów

Iwona



ImiÄ™: Iwona

Do³±czy³a: 19 Sie 2009

   

Wys³any: 2013-08-20, 20:31   

ja 2 miesiące temu mialam tak bolesny pierwszy dzien ze chcialam jechac na pogotowie ( a do lekrazy nie chodze zazwyczaj i w szpitalu nigdy nie lezalam). po okresie poszlam do ginekologa i zapisala mi AULIN-przeciwbólowe. pomoglo przy kolejnym okresie chociaz aż tak mocno na szczescie mnie nie bolał brzuch, ale musialam jednak cos wziac bo bym nie wytrzymala dlugo...a kolejny okres był bezbolesny :-D
 

Lawenda  

Wymiatacz

Oboistka



Do³±czy³a: 23 Gru 2012

   

Wys³any: 2013-08-21, 09:34   

Pierwszy dzień to katorga. Ostatnio mi się rozregulował i w dniu egzamiu końcowego z oboju dostałam (a dopiero co skończyłam) i lipa, bo było gorąco, grać się nie dało, a tu jeszcze to. No i oczywiście egzamin położyłam na całej linii... No i zazwyczaj mój okres to dwa dni krwawienia ostrego, w pierwszym ból brzucha, trzeci dzień to znośne, nieproblemowe krwawienie, czwarty dzień to subtelne brudzenie, piąty nie istnieje :). Ale kiedy mi się rozregulował, to był tydzień okresu. :/
_________________
"Dorożki mokrej w deszczu wrak
Spoczął na dnie wielkiej kałuży,
Wydęty ciszą żagla garb
Wspomina chwile wielkiej burzy."
 

Alraja  

User

I love books <3



ImiÄ™: Alraja

Wiek: 22

Do³±czy³a: 01 Lis 2013

Sk±d: z Polski XD

   

Wys³any: 2013-11-05, 23:12   

Nie chciałam niepotrzebnie zakładać nowego tematu o miesiączce, skoro mogę napisać tu.

Otóż trochę się niepokoję o moją miesiączkę. Miesiąc temu miałam pierwszą, a teraz mam drugą i zauważyłam, że krew przybiera taki ciemno brązowy kolor. Nie wiem czy to normalne, a wstydzę się zapytać kogoś innego (mama pracuje za granicą i nie mam jak się z nią skontaktować).
aha, i zapomniałam dodać że to się pojawia tak w 4 dniu (poprzednia trwała 6 dni).
 

apocalypse  

Hiper wymiatacz

KRÓLOWA



ImiÄ™: Marcelina

Wiek: 28

Do³±czy³a: 20 Sty 2012

   

Wys³any: 2013-11-06, 12:10   

Ja tak mam jak mi miesiaczka słabnie, wtedy krew jest właśnie takiego ciemnego koloru. Myślę, ze nie masz się czym martwic, bo moje znajome też mówiły, ze tak maja ;)
_________________
Za­bija­nie dla po­koju jest jak pieprze­nie się dla cnoty.

http://www.photoblog.pl/adrianar
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com