Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Przesuniêty przez: vialink | 2019-02-25, 21:51

Autor

Wiadomo¶æ

Twinky

User


Do³±czy³: 29 Sty 2019

   

Wys³any: 2019-01-29, 22:21   Mieszanka

Hejka. Ostatnio dzieje się ze mną coś dziwnego. Z ostatnim, A jednocześnie moim pierwszym chłopakiem rozstałam się ponad pół roku temu. Na początku wszystko było dobrze spotykałamm się ze znajomymi i było okej. Teraz jednak jestem jakby nie stała W uczuciach. Jest dwóch chłopaków którzy mi się podobają... Obaj są wyjątkowi, bardzo przyjacielscy I opiekuńczy. Jednak wydaje mi się, że znowu zostanę zraniona, A ja po prostu ostatnio potrzebuje trochę bliskości, żeby mieć z kim pogadać czy się przytulić jak tego potrzebuje.... Jednak obaj z nich boją się potwornie związków. Sama też nie wiem, którego wybrać. Z jednym czasem się spotkam W grupce znajomych, ale on nie trawi tego drugiego I mówi o nim rzeczy, które w moim odbiorze są przesadzone. Z drugim byłam na studniówce I mimo że mało się znaliśmy I obawiałam się trochę tego przez ostrzeżenia tamtego to noc była świetna.... Teraz jestem między młotem A kowadłem... Co zrobić? Czy spróbować z którymś z nim porozmawiać na temat tego? A co jeśli mnie odrzuci. Nie chce stracić dobrego kolegi. :-/
 

critof  

User


Do³±czy³: 23 Lut 2019

   

Wys³any: 2019-02-24, 11:54   

Myślę, że najpierw musisz się upewnić, iż przeżyłaś już tamto rozstanie. Teraz na pewno jesteś inną osobą bo masz nowe doświadczenia (z tamtego związku).
Nie warto zbyt szybko wchodzić w nowy związek a tym bardziej jeżeli masz dokonać jakiegoś wyboru.
Postaraj się poobserwować sytuację jaka wystąpiła i chłopaków jak się zachowują w stosunku do Ciebie ale też do siebie. Zauważysz wiele cech po których będziesz mogła ocenić potencjalnych wybranków. Warto jest zwrócić uwagę jak zachowują się w różnych trudnych sytuacjach.
Np. jeśli jeden oczernia drugiego to czy kiedyś kiedy wam nie wyjdzie nie będzie oczerniał Ciebie przed innymi?
Ta pozornie trudna sytuacja może być dla Ciebie korzystna. Poza tym to chłopaki powinni o Ciebie zabiegać więc niech się wykażą.
Daj sobie czas i nie angażuj się w poważny związek a ze znajomym jednym czy drugim zawsze możesz się spotkać.
Gdyby np. któryś z nich stwierdził, że spotykasz się z dwoma albo tym bardziej że zachowujesz się jak dziw*a. Odpuść jednego albo nawet obu. Jeśli któryś przetrwa próbę czasu i trudności to jest wart uwagi. Tyle myślę na tą chwilę.
 

Twinky

User


Do³±czy³: 29 Sty 2019

   

Wys³any: 2019-02-26, 11:52   

Dzięki. Aczkolwiek sytuacja jakby sama się rozwiązała. Jeden Z nich nagle mnie oświecił, że okazuje sie ze ma dziewczynę. Utrzymujemy znajomość, ale przynajmniej mam jasną sytuację. A kolega od studniówki nie ma go u mnie w mieście bo studiuje gdzie indziej. Jak przyjeżdża to mnie akurat nie ma. Czasem gadamy, ale narazie nie chce mu mówić o swoich uczuciach I dać mu czas
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com