Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Zamkniêty przez: Constantine | 2010-04-17, 14:04

Autor

Wiadomo¶æ

Patrycja94  

Hiper wymiatacz

ZÅ‚a dziewczyna



ImiÄ™: Patrycja

Do³±czy³a: 15 Wrz 2009

Sk±d: wzi±æ na wino?

   

Wys³any: 2010-04-06, 22:25   Co ja robiÄ™...

ImiÄ™: Patrycja
Wiek: 20-04-1994
O sobie: Niemiła, złośliwa, niezgodna. Lubię czarny humor i białe skarpetki. Kocham dzieci, zwłaszcza te dorosłe, a w przyszłości pragnę przejąć kontrolę nad światem i doprowadzić do całkowitej zagłady Yorków.
Oto ja:
(wrażliwych proszę o nie klikanie w odnośnik)
http://www.maxmodels.pl/jotka_.html

Pierwszy post wyraźnie mówi o ilości zdjęć jakie należy wkleić do tematu//motyl
_________________
...I ślubuję Ci uśmiech przy porannej kawie, parasol w deszczu i stokrotki na wiosnę.
 

Gary  

Hiper wymiatacz

Ban(d)ita



ImiÄ™: Remik

Wiek: 34

Do³±czy³: 03 Mar 2010

Sk±d: on siê wzi±³

   

Wys³any: 2010-04-09, 12:08   Re: Miss i Mister forum edycja Wiosenna.

no to jeszcze raz

Remik
89'
Kim jestem? sobą, nikim więcej i nikim mniej

S50022641111111111111.jpg

Plik ¶ci±gniêto 28 raz(y) 282,1 KB

S500226335656676666.jpg

Plik ¶ci±gniêto 41 raz(y) 303,54 KB

S50022532323232.jpg

Plik ¶ci±gniêto 63 raz(y) 306,55 KB

_________________
"jestem z pokolenia tych skazanych na banicjÄ™"
 

Piracy  

Pogromca postów

Makaveli



ImiÄ™: M.

Wiek: 32

Do³±czy³: 12 Wrz 2009

   

Wys³any: 2010-04-09, 22:13   

ImiÄ™: Mateusz
Wiek: 18 i pół roku
O sobie: Jestem przeciętnym facetem słuchającym ostrej muzyki gitar... Sam się param muzyką i dziennikarstwem. ¯yję, jem i ponoć mam fanklub na Forum. Nie polecam siebie, ale polecam miłą zabawę ;) . Słowem: Piracy. Pieprzony Irracjonalny Rarytas Albo Cycek Yntrygujący.



 

Constantine  

Pogromca postów

Odszedł.


Wiek: 37

Do³±czy³: 19 Sty 2010

   

Wys³any: 2010-04-10, 13:41   

Ankiety na głosowanie miss/mistera, zostają przesunięte na następnej soboty.
Odbędą się one 17 kwietnia, i będą trwały cały tydzień.
Powodem jest dramatyczne wydarzenie, jaki przeżywa nasz naród.


Więcej...

[ Dodano: 2010-04-10, 17:48 ]
PS. można zgłaszać się do 17 kwietnia do godziny 12:00.
 

Slider  

Stały User

Stałoogniskowy



ImiÄ™: Mateusz

Wiek: 28

Do³±czy³: 15 Gru 2009

Sk±d: Gdañsk

   

Wys³any: 2010-04-17, 02:37   Miss i Mister forum edycja Wiosenna.

- Zdjęcia
Na prośbę.
To zdjecie w zasadzie miało być z dedykacją dla Plackowej, która tak bardzo chciała mojego aktu w konkursie, ale skoro Constantine tak ładnie prosi w swoim podpisie:

Constantine napisa³/a:

Pokaż cycki!


Chciałoby się powiedzieć: Mówisz, masz! :P
Na prośbę.
- ImiÄ™: Mateusz
- Data Urodzenia 22 Lipca 1990 roku.
- Opis: Taka sobie Forumowa £ajza, o. £ażę raz to tu, to tam, zaglądam do różnych wątków i tematów przez dziurkę od klucza, by i tak w efekcie wrócić na SB. Nie piszę dużo, jeśli już to zazwyczaj w pomocach szkolnych. W innych wątkach się nie udzielam choćby dlatego, że mam taki zapłon, że zanim wysmaruję jakiegoś jednego posta, dziesięć osób przede mną napisze dokładnie to samo w trzech zdaniach co ja chciałem przekazać, rozpisując się przez godzinę. Po drugie zazwyczaj padła już wcześniej teza która popieram, więc niechce mi się ciągle pisac, że się zgadzam. Po trzece nie mam czasu. Gry Forumowe odpadają w przebiegach, bo tam nawet posty nie są naliczane.
Do konkursu startuję, bo mnie Placebowa namówiła. W zasadzie to ta chytra ¯mija (wiem Placku, że to lubisz:*) mi kazała się zgłosić, bo w przeciwnym wypadku sama by się wycofała..
Tak ogólnie o mnie to 19-letni student Mechaniki na polibudzie. Jeśli nie ma mnie na uczelni, to jestem w domu i robię zadania z matematyki. Jak obowiązujący materiał się skończy, to pomagam innym. Jak klienci i wszystkie książki od matmy się skończą, to gram w Icy Towera, bo chcę pobić rekord Plackowej w tej przeklętej grze. Z początku się z niej śmiałem, że jest słaba, ale jak się okazuje nie dorastam w tym nawet do jej płaskich pięt. Generalnie to nie mam do tego cierpliwości i wolę grać w Sapera. Odnośnie tego co lubię.. Lubię słuchać tykania zegarka, lubię też robić sobie nadzieję, że w carrefourze nie będzie kolejki (choć zawsze jest). Nie lubię przełączać wtyczek na przedłużaczu pod biurkiem, zamiennie lampki nocnej i TV, oraz tego, gdy niespodziewanie gaśnie światło na klatce schodowej, gdy zbiegam wieczorem w dół...

Pozdrawiam
_________________
"Nie wiesz i pytasz - Wstydzisz się raz. Nie wiesz, nie pytasz - Wstydzisz się całe życie.."

"Ci, co milczą, wykazują najwyższe poczucie odpowiedzialności za słowo."
 

shesatanek  

Mega wymiatacz

O N A



ImiÄ™: Adolfa

Wiek: 59

Do³±czy³a: 01 Kwi 2010

   

Wys³any: 2010-04-17, 12:04   

Patrycja
18 lat [ 16.03.1992 ]

O sobie: Jestem człowiekiem płci żeńskiej. Kocham muzykę, dzień bez muzyki jest dniem straconym. Osoba ze mnie dość kontrowersyjna :) ale nie gryzę. Nie wieem co tu napisać.
Tak więc już dziękuję :)

foty.




_________________
www.top-radio.info kanał Rock Zapraszam
 

Constantine  

Pogromca postów

Odszedł.


Wiek: 37

Do³±czy³: 19 Sty 2010

   

Wys³any: 2010-04-17, 14:04   

W poniedziałek powstaną tematy w których będzie można głosować na miss i mistera forum.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com