Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Zamkniêty przez: vialink | 2012-09-02, 20:43

Autor

Wiadomo¶æ

cala_w_trawie  

Hiper wymiatacz

alternatywna



ImiÄ™: Anet

Wiek: 30

Do³±czy³a: 06 Lut 2012

Sk±d: z lubelskiej wsi

   

Wys³any: 2012-09-02, 14:52   

Kennedy napisa³/a:

A żeby było sprawiedliwie wyłączam Mizantropa z możliwości udziału i administracji w tym wątku


Kennedy napisa³/a:

Temat jest dla administracji a nie dla was



To teraz ja posłużę się naszym pięknym przysłowiem:
Kto pod kim dołki kopie, ten sam w nie wpada.

Ken, masz tyle lat, a zachowujesz siÄ™ jak szczyl.
Szostol uwierz mi ze nasz miiziu nie chciał by się ze mną spotkać. Szkoda że nie doszedł do skutku ten zjazd forumowy
I Ty uważasz się za rozsądnego, dorosłego faceta?

Fajnie, że wygooglowałeś regułki na temat prowokacji, rozpowszechnianiu zdjęć, że się tak napracowałeś, ale myślę, że gdyby ktoś wsadził Twoją mordę do swojego avatara, takowe prawne uzasadnienia uznałbyś za idiotyczne.

Podsumowując: ¯AL DUPÊ ¦CISKA.
 

matiz55  

Hiper wymiatacz



Do³±czy³: 12 Lip 2010

   

Wys³any: 2012-09-02, 14:56   

Cytat:

Szostol uwierz mi ze nasz miiziu nie chciał by się ze mną spotkać. Szkoda że nie doszedł do skutku ten zjazd forumowy


O kurde, beka :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Gdzie ten geniusz to napisał?
 

Kennedy

Hiper wymiatacz

Devil Lawyer



Do³±czy³: 21 Lut 2012

   

Wys³any: 2012-09-02, 14:59   

cala_w_trawie napisa³/a:

I Ty uważasz się za rozsądnego, dorosłego faceta?


No tak. Liczę się ze słowami. Jeśli ktoś jest mocny przez kabel to zakładam że w realnym świecie będzie miał jaja i powie mi to patrząc w oczy.

cala_w_trawie napisa³/a:

ale myślę, że gdyby ktoś wsadził Twoją mordę do swojego avatara, takowe prawne uzasadnienia uznałbyś za idiotyczne.


Cóż. Ja wiem co bym zrobił. Jednak nie odpowiada mi że Straho i JustAnotherGuy zostali bez podstawie ukarani. Tak na prawdę pod wpływem impulsu.
Jeśli Mizantrop ma problemy z zaakceptowaniem swojej twarzy może dociekać wyroku w procesie sądowym. Nie na forum gdzie jego samowolka jest lekko mówią nie zgoda z regulaminem, którego Straho i JAG nie złamali.
_________________

"Lubię przeginać kiedy wiem, że już niczego nie zmienię... " - Kennedy

Don't Smoke - Skończ z nałogiem
 

Sweeetie  

Wymiatacz

Pierwsza Dama Dworu.



Wiek: 32

Do³±czy³a: 23 Kwi 2012

Sk±d: Bielsko-Bia³a

   

Wys³any: 2012-09-02, 15:53   

Cała w trawie a ty sie uwazasz za duza dziewczynke? Uzywasz przyslowia nie odpowiedniego do sytuacji:D a przynajmniej kierujesz je do niewlasciwej grupy osob. To mizantrop rozpoczal ta walke my tylko podjelismy rekawice.
Twojego pyszczka raczej nikt by sobie w avatar nie wstawil:D o to badz spokojna:D
Podpinam sie pod stwierdzenie Kennediego, ze Straho i Just Another nie zlamali regulaminu zostali ukarani bo Mizantrop ,,strzelil babskiego focha'' takiego z przytupem:)
_________________
I'm fucking genius.
 

Mizantrop  

VIP

Pstrykacz-amator



Wiek: 33

Do³±czy³: 22 Lut 2009

   

Wys³any: 2012-09-02, 15:57   

Kennedy napisa³/a:

Mówi nam tak:
Art. 81.
1. Rozpowszechnianie wizerunku wymaga zezwolenia osoby na nim przedstawionej.
W braku wyraźnego zastrzeżenia zezwolenie nie jest wymagane, jeżeli osoba ta
otrzymała umówioną zapłatę za pozowanie.
2. Zezwolenia nie wymaga rozpowszechnianie wizerunku:
1) osoby powszechnie znanej, jeżeli wizerunek wykonano w związku z pełnieniem przez nią funkcji publicznych, w szczególności politycznych, społecznych, zawodowych;
2) osoby stanowiącej jedynie szczegół całości takiej jak zgromadzenie, krajobraz, publiczna impreza.

Wytłuszczone obowiązujące informację. Mizantrop jako moderator forum jest osobą publiczną.



Osoba publiczna – osoba, która wykonuje funkcje publiczne lub przez innÄ… swojÄ… dziaÅ‚alność zawodowÄ…, gospodarczÄ…, spoÅ‚ecznÄ…, politycznÄ…, kulturalnÄ… itp. wpÅ‚ywa znaczÄ…co na funkcjonowanie spoÅ‚eczeÅ„stwa, przeciwieÅ„stwo osoby prywatnej.

Fail panie absolwencie polibudy Wrocławskiej. A forum jest działalnością prywatną.

Obydwoje wiedzieli na co się piszą tą durną prowokacją. Ja skończyłem ten cyrk, a jak dalej pragnęli w durny sposób mnie prowokować to mają za swoje.

Temat kończę, a multikonta i tak będę zbanowane.

Do widzenia.
_________________
"Z radością witaj poważne, trudne i skomplikowane problemy. To w nich kryją się największe możliwości" - Ralph Marston

,,Może nie najważniejsze jest chcieć iść z kimÅ› do łóżka, ale chcieć wstać nastÄ™pnego dnia rano i zrobić sobie nawzajem herbatÄ™.”
-Janusz Leon Wiśniewski
 

Kennedy

Hiper wymiatacz

Devil Lawyer



Do³±czy³: 21 Lut 2012

   

Wys³any: 2012-09-02, 16:15   

Jesteś osobą publiczną na tym forum i w jego obrębie. Zresztą sam udostępniłeś to zdjęcie na forum tak więc nie możesz mieć pretensji że jest na nim używane :).

A skoro forum jest działalnością prywatną i naruszono twoją prywatność w takim razie podaj Straha do sądu.

Nie możesz egzekwować swoich praw niezgodnie z regulaminem forumowym.
Niestety go złamałeś.

Ciekaw jestem jak długo Administracja będzie tolerować twoją samowolkę i negatywny wpływ na wizerunek forum.
_________________

"Lubię przeginać kiedy wiem, że już niczego nie zmienię... " - Kennedy

Don't Smoke - Skończ z nałogiem
 

Mizantrop  

VIP

Pstrykacz-amator



Wiek: 33

Do³±czy³: 22 Lut 2009

   

Wys³any: 2012-09-02, 16:18   

Kennedy napisa³/a:

Jesteś osobą publiczną na tym forum i w jego obrębie. Zresztą sam udostępniłeś to zdjęcie na forum tak więc nie możesz mieć pretensji że jest na nim używane :)


Mogę mieć, bo po pierwsze, nie zezwoliłem na wykorzystywanie mojego wizerunku na awatarze, a po drugie, nie udawaj głupiego, bo dobrze wiesz, że to była ich prowokacja, więc skończ udawanie tego betonu.

I na tym kończę ten temat i ten cyrk.
_________________
"Z radością witaj poważne, trudne i skomplikowane problemy. To w nich kryją się największe możliwości" - Ralph Marston

,,Może nie najważniejsze jest chcieć iść z kimÅ› do łóżka, ale chcieć wstać nastÄ™pnego dnia rano i zrobić sobie nawzajem herbatÄ™.”
-Janusz Leon Wiśniewski
 

Kennedy

Hiper wymiatacz

Devil Lawyer



Do³±czy³: 21 Lut 2012

   

Wys³any: 2012-09-02, 16:40   

Człowieku nie możesz karać użytkowników forum ze swoich prywatnych pobudek.
Koniec kropka.
_________________

"Lubię przeginać kiedy wiem, że już niczego nie zmienię... " - Kennedy

Don't Smoke - Skończ z nałogiem
 

Smutny_obserwator  

Mega wymiatacz


Do³±czy³: 01 Lut 2012

   

Wys³any: 2012-09-02, 20:18   

Jak to miło Kennedy, że w pierwszym poście zacytowałeś prawo, które złamali.
Otóż Mizantrop nie jest osobą publiczną, powszechnie znaną. Tyle w temacie ode mnie.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com