Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

TQIT  

VIP


Do³±czy³: 22 Gru 2008

   

Wys³any: 2011-08-25, 21:39   

Mleko z kartonu, oczywiście żadna odtłuszczona woda tylko 3,5%, nadaje się tylko do zagotowania do makaronu. Na zimno nie. Z płatkami tym bardziej, bo na samą myśl gotowane mleko + płatki mnie mdli.

Płatki tylko z ciepłym i świeżym.
Zimne, ale też świeże idealne do wszelkich odmian klusków ziemniaczanych (kopytka, pyzy) oraz placków, również ziemniaczanych.
_________________
"I dam wam serce nowe i ducha nowego tchnę do waszego wnętrza, odbiorę wam serce kamienne, a dam wam serce z ciała." Ez 36, 26
 

CrimsonMao  

User



ImiÄ™: Marta

Do³±czy³a: 31 Sie 2011

   

Wys³any: 2011-09-01, 00:05   

Mam uczulenie na laktozÄ™, a nie ma prawie nigdzie mleka bez niej :c
 

Marcinox  

User



Wiek: 36

Do³±czy³: 18 Lis 2010

   

Wys³any: 2011-11-09, 19:14   

Odkąd pamiętam zawsze lubiłem pić mleko, zimne jak i ciepłe. Prosto od krowy albo 3,2%
Musli, płatki bądź też kawa zbożowa albo kakao :serce:
 

slow  

Moderator



Wiek: 33

Do³±czy³a: 15 Gru 2008

Sk±d: Barcelona

   

Wys³any: 2011-11-09, 20:25   

Tylko 0% tłuszczu. Do owsianki, kawy. Sporadycznie zrobię kakao, bądź wypiję z kartonu. :-)
_________________
Drugs&hugs.
 

polka  

User



Do³±czy³a: 12 Maj 2012

   

Wys³any: 2012-05-15, 22:03   

Mleko zimne, delikatnie podgrzane z łyżeczką cukru, na ciepło z miodem :serce: , jak byłam mniejsza i chora byłam to mama robiła mi gorące mleko z czosnkiem, może niezbyt pyszne, ale zdrowe i dobrze mi się kojarzy ;] poza tym oczywiście płatki, wszystkie, począwszy od zwykłych kukurydzianych skończywszy na tych wszystkich neskłikach xP zacierki i kluseczki na mleku też niczego sobie ^^

[ Dodano: 2012-05-15, 22:04 ]
a no i do kawy obowiÄ…zkowo ^^
_________________
Jedno słowo, słowo znaczy tak wiele
jedno słowo, słowo i od razu się śmiejesz,
jedno słowo, słowo i wylewasz łzy'
 

Penelopa

User


Do³±czy³: 03 Lip 2012

   

Wys³any: 2012-07-05, 02:52   

Kocham mleko :)
w każdej postaci, nawet zimne kożuchy ;)

zużywałam około 3 litrów tygodniowo ale mi odradzono bo hamuje wchłanianie żelaza czy coś w tym stylu i nie mogłam oddać krwi :(
 

rozmarynowa  

Wymiatacz



ImiÄ™: Olimpia

Do³±czy³a: 06 Lip 2012

Sk±d: jeste¶?

   

Wys³any: 2012-07-12, 04:21   

Ja uwielbiam mleko w każdej postaci. Na zimno, na ciepło, z płatkami, w postaci kakao, z cappuccino. Dziennie wypijam bardzo dużo. Moja mama nie potrafi tego zrozumieć, bo ona mleka nie cierpi.
_________________
CaÅ‚e życie martwimy siÄ™ o przyszÅ‚ość. Robimy plany. Próbujemy przewidzieć przyszÅ‚ość. Jakby mogÅ‚o to (…)zaÅ‚agodzić wstrzÄ…s.
 

mr.somebody  

Mega wymiatacz



Imię: Paweł

Wiek: 27

Do³±czy³: 07 Lut 2012

Sk±d: Podkarpacie

   

Wys³any: 2012-07-12, 14:21   

Bardzo lubie mleko, aczkolwiek nie samo. Jak dla mnie najlepiej z płatkami lub nesquikiem, oczywiście na zimno. Mnie najbardziej smakuje £aciate, bo jest dość słodkie.
_________________
Nie ważne jest ile ciosów zadasz, lecz ile przyjmiesz na siebie, by móc dalej walczyć.

Miłość jest jak cień człowieka
Uciekasz - to CiÄ™ goni
A kiedy jÄ… gonisz, - ucieka
Jak cień, jak cień.
 

tigersuit  

Hiper wymiatacz



ImiÄ™: Lilia

Wiek: 27

Do³±czy³a: 19 Lip 2012

Sk±d: Gdañsk

   

Wys³any: 2012-07-20, 15:17   

Generalnie używam mleka tylko do płatków lub do kawy (na co dzień) i raczej wybieram 1,5% lub 3%. Nie wiem, jaki jest sens w piciu mleka pasteryzowanego, skoro taki twór jest szkodliwy dla naszego organizmu, niemniej lubię płatki z mlekiem, więc jem i piję. :D
_________________
"Stworzyłem wszechświat, ale proszę, nie wiń mnie za to. Bolał mnie brzuch."
 

ZjemCiBabcie  

Hiper wymiatacz

Medykamentka



Do³±czy³a: 29 Gru 2011

   

Wys³any: 2012-07-20, 15:45   

Nie lubię pić mleka. Szczególnie takiego prosto od krowy. Fuj.
Wyjątkiem jest mleko z kartonu, ale tylko 1,5%, które dodaję do kawy mrożonej czy innych takich napojów.
Kiedyś jadłam dużo płatków z 3,2% mlekiem, ale teraz jakoś trudno mi się co do tego przekonać.
_________________
hey you out there on your own
sitting naked by the phone
would you touch me?
 

ciekawy

Wymiatacz


Do³±czy³: 20 Kwi 2012

   

Wys³any: 2012-07-20, 16:54   

ZjemCiBabcie napisa³/a:

Nie lubię pić mleka. Szczególnie takiego prosto od krowy. Fuj.
Wyjątkiem jest mleko z kartonu, ale tylko 1,5%, które dodaję do kawy mrożonej czy innych takich napojów.
Kiedyś jadłam dużo płatków z 3,2% mlekiem, ale teraz jakoś trudno mi się co do tego przekonać.



Mam tak samo, mleko od krowy uznaję za maksymalne świństwo. Mleczko jak najniżej procentowe jest najlepsze. Poza tym z tego co wiem to i tak człowiek wysokoprocentowego nie wchłania i nawet nie jest zdrowe picie takowego mleka.
_________________
Uruchom wehikułu czasu i napisz list do siebie lub do znajomych, który odczytacie po latach.
 

MoniMich  

Stały User

słodsza niż ty ;*



Do³±czy³a: 16 Lip 2012

Sk±d: z Magicznego Lasu

   

Wys³any: 2012-07-20, 17:55   

ja nie lubie w ogóle, chyba że czekoladowe :mrgreen:
 

tigersuit  

Hiper wymiatacz



ImiÄ™: Lilia

Wiek: 27

Do³±czy³a: 19 Lip 2012

Sk±d: Gdañsk

   

Wys³any: 2012-07-20, 19:04   

Tak naprawdę mleko szkodzi zdrowiu, ale o tym się nie mówi, to tak jak z pastami do zębów zawierającymi fluor i innymi. :D
_________________
"Stworzyłem wszechświat, ale proszę, nie wiń mnie za to. Bolał mnie brzuch."
 

Falconer  

User


Wiek: 31

Do³±czy³: 10 Lip 2011

   

Wys³any: 2012-08-04, 12:09   

Płatki z mlekiem (Chocapic albo rzadziej dostępne Lions) są genialne. Ale piję tylko z chłodnym, najczęściej 2%. Poza tym do kawy i już rzadziej z kakaem Nesquik ale to też musi być zimne. Czyli gorącego/ciepłego raczej nigdy nie piję.
 

francine  

Stały User

manhattan



Do³±czy³a: 31 Sty 2011

Sk±d: tm

   

Wys³any: 2012-08-04, 14:48   

Samego mleka w życiu bym się nie napiła, bo mam ciarki, natomiast wszelkie budynie, płatki z mlekiem, jogurty itp lubię bardzo.
_________________
Bądź cudowny w swej niedoskonałości.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com