Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeś hasła?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶ć

SmokeMyWitch  

User

Dobrze Gada


ImiÄ™: Bartek

Wiek: 24

Doł±czył: 03 Lip 2013

Sk±d: CzĂŞstochowa

   

Wysłany: 2013-07-03, 14:22   Mocna Chrypa, czy to mutacja gĹ‚osu ?

Siemanko, mam do was takie duże pytanie. Wczoraj zauwazylem ze zaczynam mowić jakby z chrypką, nie zwracałem na to uwagi... ale gdy dzisiaj rano wstałem i zaczołem mówić to była okropność. Ni to chrypka, ni to bol gardła, poprostu ogromna CHRYPA. Jak jakiś gośc z TRAILERÓW . ;O Wręcz się nie dało mówić, dziwne uczucie... nie mogłem tego "wykaszleć" . Teraz, dosłownie 5 sekund temu mocno chrząkłem i troche ustąpiło... ale slysze ze zaczyna się od nowa.... Chciałbym się zapytać czy to jest zwykła chrypa czy mutacja? Na koniec dodam ze mam 13 lat, 26 sierpnia 14. Prosze o szybką pomoc, nie wiem czy powiedziec rodzicom zeby dali mi jakiś syrop czy coś na ugodzenie tego, to jest straszne ! Pozdrawiam, i licze na szybką ODP .
 

migel  

Hiper wymiatacz



Wiek: 30

Doł±czył: 17 Gru 2012

   

Wysłany: 2013-07-03, 14:40   

Możliwe, że mutacja. A jakieś inne objawy masz? Np. zmienione brzmienie swojego głosu? Jak nie, to poobserwuj trochę, najwyżej potem się zgłosisz do lekarza.
_________________
Time is the past, now and tomorrow
Days fly so fast and it leaves me so hollow
 

anestea  

User



ImiÄ™: Justyna

Wiek: 30

Doł±czyła: 06 Maj 2013

Sk±d: Lbn

   

Wysłany: 2013-07-03, 18:15   

Facet... pewnie mutacja, a nawet jak nie to tak czy inaczej Cie nie ominie : )

nie dramatyzuj, nie będziesz całe życie dzieckiem przecież, a do swojego głosu się przyzwyczaisz :) nie Ty jeden to przechodzisz aaalbo będziesz przechodził :)
_________________
..."Szczęście jest jak motyl.
Gdy będziesz próbował go złapać - nie uda ci się.
Gdy będziesz stać spokojnie - może usiąść Ci nawet na ramieniu..."
 

SmokeMyWitch  

User

Dobrze Gada


ImiÄ™: Bartek

Wiek: 24

Doł±czył: 03 Lip 2013

Sk±d: CzĂŞstochowa

   

Wysłany: 2013-07-04, 12:59   

Jak kaszle to mnie boli w piersiach jak by sie odrywala flegma.. gorÄ…czke sobie mierzylem bo mowie moze jestem chory, ale temp. 36.6 . :)
 

lexie  

Hiper wymiatacz



ImiÄ™: Ola

Wiek: 31

Doł±czyła: 28 Sty 2012

   

Wysłany: 2013-07-06, 13:54   

Nie wiem, czy przy mutacji występuje ból w klatce piersiowej, nie wydaje mi się... Ale lepiej jak się jakiś pan wypowie. Jak zaczniesz "piszczeć" to będziesz wiedział, że to mutacja :D I nie przejmuj się tak tym, to jeszcze nic strasznego!
 

Malolatka  

Hiper wymiatacz

wyrafinowana :-)



ImiÄ™: Magda

Doł±czyła: 12 Kwi 2011

Sk±d: z daleka

   

Wysłany: 2013-07-06, 14:15   

Smoke - niestety z Twojego opisu wynika, że to jednak nie jest mutacja, tylko nadchodząca chroba, rozwijająca się angina, bądź oskrzela (podczas kaszlu,występujący ból w piersiach)- albo piłeś zbyt dużo zimnej wody,kiedy byłeś rozgrzany, albo zjadłeś zbyt dużo lodów z tego samego powodu. najlepiej - jeśli Ci to nie przejdzie - udaj się do lekarza,bo z oskrzelami żartów raczej nie ma. Powodzenia i pozdrawiam.Trzymaj się.A mutację możesz przejść nawet nie zauważalnie - tak czasami sią zdarza. :-D
_________________
Patrz w przyszłość z nadzieją,a nie w przeszłość z żalem.
 

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com