Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

sheilven  

Pogromca postów



Wiek: 31

Do³±czy³a: 05 Gru 2008

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2009-03-16, 18:24   

w gazetach widziałam błękit i pomarańcz. nie lubię, więc nie będę nosić, co nie oznacza, że fasony mi się niektóre nie podobają. nie będę nosić czegoś, bo jest modne, tylko to, co do mnie pasuje.
a na 2009, kurtki skórzane były fajne, dopóki nie miały ich wszystkie dziewczyny w mieście. a ja chodzę w moim zamszaku, taki sam krój chociaż sprzed kilku lat jest z szafy wygrzebane a identyk. ;p
_________________
i'm burning up a sun just to say goodbye.
 

Iskra

Hiper wymiatacz



Do³±czy³: 20 Gru 2008

   

Wys³any: 2009-03-16, 18:36   

lusia napisa³/a:

Nie, nie, źle mnie zrozumieliście :-) Temat nazywa się "Moda 2009" i chciałam po prostu wyrazić swoje zdanie na temat bycia modnym :-) Jak dla mnie to bez sensu, ale przecież nikomu nie zakazuję.


aaa tam
to w co Ty sie ubierasz?
ja lubie nosić modne rzeczy, jeżeli tylko odpowiadają moim gustom.
Oczywiście nie ubiore czegoś, co wywołuje u mnie atak śmiechu, a jest aktualnie modne.
Ale jeżeli modny jest dany kolor, czy fason i mnie także sie podoba to dlaczego mam tego nie włożyć?
Lubie być modnie ubrana, no nie przesadzajmy, kto nie lubi.

Ja naprawde chce usłyszeć w czym chodzą osoby, dla których ubrania, któe teraz widzimy w sklepach to bezsens? W workach?
_________________
Bazgram na czystej BIA£EJ kartce, nie chce wprowadzać poprawek.

¯yje bez brudnopisu.
 

Missy  

Pogromca postów

Gwiazdka



Wiek: 31

Do³±czy³a: 22 Sty 2009

Sk±d: uæ

   

Wys³any: 2009-03-16, 18:41   

Nie lubię chodzić w modnych ubraniach, nie dla tego, że fason mi nie odpowiada tylko dlatego, że nie lubię biegać za modą, szukać na wyprzedażach jakiś ubrań, które idealnie pasują do teraźniejszego hitu. Ubieram się w moje "stare" ubrania, które np. wyszły już z mody i nikt na nie nie spojrzy po czym poleci do sklepu i kupi podobny ciuch. Nie znajdzie go już, bo to nie ten sezon. I to mi się podoba w nie modnych ciuchach, które wyszły już ze sklepów i mało kto w nich chodzi.
_________________
ona umrze martwa.
 

Iskra

Hiper wymiatacz



Do³±czy³: 20 Gru 2008

   

Wys³any: 2009-03-16, 18:42   

i w ogóle nie kupujesz nowych ciuchów?


aha i a propos wchodzących trendów, błagam niech nie będzie już modny kolor zielony ;D
od zawsze, od kiedy pamiętam zawsze ubieram sie na zielono. Przez to, że ostatnio zieleń jest modna, zaczęłam wtapiać sie w tłum :przestraszony: :wstyd:
_________________
Bazgram na czystej BIA£EJ kartce, nie chce wprowadzać poprawek.

¯yje bez brudnopisu.
 

Missy  

Pogromca postów

Gwiazdka



Wiek: 31

Do³±czy³a: 22 Sty 2009

Sk±d: uæ

   

Wys³any: 2009-03-16, 18:56   

Iskra napisa³/a:

i w ogóle nie kupujesz nowych ciuchów?


Kupuję, ale nie latam za modnymi ciuchami jak tylko można. Zazwyczaj biorę coś z "tylnej" półki, albo coś ze starego sezonu, bo zdarza się, że zostają im po jednej sztuce. To zbieram resztki z 2/3 kolekcji wcześniej. Nowe biorę, ale przebieram raczej w tym co mi odpowiada, a jakoś się składa, że nigdy jeszcze ze swoim gustem i upodobaniem na konkretny dzień nie trafiłam na dzisiejszą modę, więc nie mam co się przejmować. :-P
_________________
ona umrze martwa.
 

lusia  

Mega wymiatacz

subtelna wariatka



ImiÄ™: Lucyna

Do³±czy³a: 30 Kwi 2008

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2009-03-16, 19:01   

Iskra napisa³/a:

Ja naprawde chce usłyszeć w czym chodzą osoby, dla których ubrania, któe teraz widzimy w sklepach to bezsens? W workach?



A czytać ze zrozumieniem potrafisz? ;) Dla mnie bez sensu jest podążanie za modą - cóż to za przyjemność chodzić w tej samej bluzce co 99 % innych dziewczyn. Poza tym, to że ktoś nie jest modny nie znaczy chyba, że jest niechlujem i w workach chodzi :-/ Robię to samo co Missy :-)
_________________
Niech nikt nie mówi jak mam żyć, bo nikt za mnie nie umrze!
Nigdy nie dyskutuj z idiotami, bo ściągną Cię do swojego poziomu i pobiją doświadczeniem.
 

Porcelana.  

Pogromca postów

Laura Palmer



Do³±czy³a: 13 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-03-16, 19:08   

lusia, można być modnym, ubranym stylowo, można podążać za trendami, interesować się tym i nie wyglądać jak co druga panienka na ulicy, wierz mi ;)
_________________
Później luki w pamięci, zapatrzenia w okno -
tam mała dziewczynka w bloku naprzeciwko
uśmiecha się z żyletką pomiędzy zębami.
Myślę o jej chłodnych pocałunkach.




fire, walk with me...
 

Missy  

Pogromca postów

Gwiazdka



Wiek: 31

Do³±czy³a: 22 Sty 2009

Sk±d: uæ

   

Wys³any: 2009-03-16, 19:10   

Porcelana. napisa³/a:

nie wyglądać jak co druga panienka na ulicy,


Racja można potwierdzam ^^. Przyznam się, że osobiście nie umiałam nigdy komponować ubrań tak jak chciałam. Zawsze wyobrażałam sobie siebie, że mam pełno na sobie dodatków itd. ale nie umiałam tego dobrać. Dlatego zrezygnowałam z mody i idę starym tropem, czyli nie przywiązuję większej wagi do ciuchów, byle bym ładnie i prosto wyglądała. :-P
_________________
ona umrze martwa.
 

lusia  

Mega wymiatacz

subtelna wariatka



ImiÄ™: Lucyna

Do³±czy³a: 30 Kwi 2008

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2009-03-16, 19:22   

Porcelana., może ;) Ja wole się trzymać swojej wersji :mrgreen:
_________________
Niech nikt nie mówi jak mam żyć, bo nikt za mnie nie umrze!
Nigdy nie dyskutuj z idiotami, bo ściągną Cię do swojego poziomu i pobiją doświadczeniem.
 

sheilven  

Pogromca postów



Wiek: 31

Do³±czy³a: 05 Gru 2008

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2009-03-16, 19:26   

żadko kiedy kupuję modne, uwieliam lumpi i rzeczy niepowtarzalne.
jeśli moda mi się nie podoba, nie znajduję dla siebie absolutnie nic, to nie kupuję i chodzę w tym, co szafa moja mieści. :} problem jakiś? nie widzę.;}
_________________
i'm burning up a sun just to say goodbye.
 

Iskra

Hiper wymiatacz



Do³±czy³: 20 Gru 2008

   

Wys³any: 2009-03-16, 20:18   

lusia napisa³/a:

A czytać ze zrozumieniem potrafisz? ;)


a umiem! ;-)

bycie modnym to nie tylko latanie za nowymi trendami, ale kupowanie i noszenie rzeczy, które aktualnie są w sklepach. Bo one "są teraz modne"
_________________
Bazgram na czystej BIA£EJ kartce, nie chce wprowadzać poprawek.

¯yje bez brudnopisu.
 

easy  

Hiper wymiatacz



Wiek: 33

Do³±czy³a: 02 Lut 2009

Sk±d: pomorze

   

Wys³any: 2009-03-16, 21:35   

sheilven napisa³/a:

żadko



rzadko;P

lusia napisa³/a:

Dla mnie bez sensu jest podążanie za modą - cóż to za przyjemność chodzić w tej samej bluzce co 99 % innych dziewczyn.



a dla mnie bez sensu jest nie chodzić w czymś w czym sie dobrze czuje tylko dlatego, że ktoś już ma coś takiego..
zreszta ciuch może być modny i nie koniecznie 99% innych dziewczyn musi mieć to samo.. bo można znaleźć takie rzeczy, które będą modne, a jednocześnie bardzo niespotykane i trudno będzie spotkać kogoś w tym samym..
_________________
be high, fly away..
 

lusia  

Mega wymiatacz

subtelna wariatka



ImiÄ™: Lucyna

Do³±czy³a: 30 Kwi 2008

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2009-03-16, 21:45   

Ale, spójrz: temat zaczął się plotką, co jest w modzie - styl indiański. I już kilka dziewczyn w główkach planuje wycieczkę do sklepu, by sobie coś indiańskiego kupić. Te kilka dziewczyn przekazuje siostrom/przyjaciółkom/koleżankom/znajomym, że w modzie jest teraz styl indiański. Wiadomość dochodzi do taty redaktora, który pisze o tym artykuł w gazecie.. I tak wszyscy po kolei zaczynają się ubierać po indiańsku. Trochę to śmieszne, nie? ;)

easy napisa³/a:

a dla mnie bez sensu jest nie chodzić w czymś w czym sie dobrze czuje tylko dlatego, że ktoś już ma coś takiego..


Nie napisałam, że nie chodzę w wygodnych ciuchach tylko dlatego, że połowa społeczeństwa się w takie ubiera. Dla mnie twoje rozumowanie jest w tym przypadku logiczne. Coś mi się podoba to kupuję to, normalka. Ale jesli coś się komuś nie podoba, a musi to kupić bo Ola z 3C czytała na forum, że to jest teraz modne? Niestety, ale u mnie w klasie często widzę takie sytuacje (- Paula, idziemy w ta sobotę do sklepu? - Ok, a po co? - A bo słyszałam, że Betty Bopp jest teraz w modzie, musimy sobie coś z nią kupić! - Ale ja jej nie lubię... - Coś ty, nie chcesz być trendy?!) ¯enada moim zdaniem.
_________________
Niech nikt nie mówi jak mam żyć, bo nikt za mnie nie umrze!
Nigdy nie dyskutuj z idiotami, bo ściągną Cię do swojego poziomu i pobiją doświadczeniem.
 

Girl_D  

User


Wiek: 34

Do³±czy³a: 22 Sty 2009

   

Wys³any: 2009-03-19, 10:57   

gdzies czytalam ze szalenie modny bedzie kolor zielony :) duzoo zieleni :)) HE . a co do fredzli--- bleee .:/ No i ten indianski styl butow w deichamanie he.... ogolnei nie podoba mi sie ...
_________________
"Szczęście, to mieć przy sobie kogoś komu możesz zaufać" Kocham na zawsze :*:*:*
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com