Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj si!

Zapomniae hasa?

Przypomnij je

Zamknity przez: stubarwny | 2011-05-24, 15:31

Autor

Wiadomo

Czarodziejka

Wymiatacz



Doczy: 28 Kwi 2011

   

Wysany: 2011-05-23, 17:42   Moderatorzy

Na początku napisze, że moderatorzy na tym forum mają problemy ze wzrokiem. Zostałam obrażona w temacie nastoletni rodzice przez ^byku który mnie uraził słowami:sama jesteś pusta. Ja go w tym temacie nie obrażałam, a że on to wszystko bierze tak bardzo do siebie to nie mój problem, ale nie musi mnie obrażać. W regulamine jest wyraźnie napisane że nie można obrażać użytkowników tego forum. Niby jest tu tak dużo moderatorów a nic sensownego nie robią, oprócz wrzucania tematów do kosza... Napisałam do moderator madelina czy jakoś tak że zostałam obrażona, a ona niestety nie zareagowała. Nadal domagam się warna dla tego użytkownika, który nie potrafi normalnie rozmawiać, bez obrażania kogokolwiek. Nie usuwajcie tego tematu, bo dla mnie sprawa nie jest zamknięta.
_________________
Kiedy w nocy gasną światła miast, wtedy w nocy piszę list do gwiazd.
 

slow  

Moderator



Wiek: 33

Doczya: 15 Gru 2008

Skd: Barcelona

   

Wysany: 2011-05-23, 18:46   

Czarodziejka, a może wolisz nick Haker ? Brajla ?
Porozmawiamy o Twoich multikontach ? Tak, nie jesteśmy, aż tak ślepi.
_________________
Drugs&hugs.
 

Szej-Hulud  

Pogromca postów

Éminence grise



Imię: Łukasz

Wiek: 30

Doczy: 07 Sty 2010

   

Wysany: 2011-05-23, 18:51   

Nie przejmuj się, to chyba jakaś nowa strategia moderatorów, aby ignorować prośby i zgłoszenia użytkowników. Pomimo swojej aktywności omijają pewne tematy(jak ten o awatarze założony przeze mnie, na odpowiedź czekałem kilka dni. Nawet nikt nie raczył się odezwać, że "dotarło".).
_________________
"Polskie życie polityczne nie może być dżunglą afrykańską, w której buszuje kilkunastu hultai klasowych. Wasz faszyzm albo zginie w Polsce, rozbije głowę o demokrację, albo Polska zapłonie wojną domową." - Ignacy Daszyński
 

Czarodziejka

Wymiatacz



Doczy: 28 Kwi 2011

   

Wysany: 2011-05-23, 18:54   

Slow droga mądra slow. Nie mam tu żadnych multikont, jeżeli tak to udowodnij. Bo takie oskarżenia są nie na miejscu według mnie.

[ Dodano: 2011-05-23, 19:05 ]
A tak w ogóle to myślałam że to forum ma jakiś poziom, że użytkownicy nie są tutaj obrażani, że moderatorzy są sprawiedliwi, widzę jednak że grubo się myliłam. Może ja zacznę tutaj wszystkich obrażać, bo też mnie na to stać, tylko że ja z całą pewnością dostałabym warna nawet 6. Moderatorzy jesteście tacy świetnie! I bezstronni... Chyba zależy wam tylko na kolorze na niczym więcej. Jak napisał użytkownik wyżej nawet nie odpisaliscie w jego temacie co świadczy tylko o waszej niekompetencji. Teraz możecie mi napisać chociaż jeden mądry argument dlaczego byku nie dostał ostrzeżenia, wtedy się z tym pogodze i w końcu zamknę
_________________
Kiedy w nocy gasną światła miast, wtedy w nocy piszę list do gwiazd.
 

Ostia  

VIP


Doczya: 02 Lut 2009

   

Wysany: 2011-05-23, 19:26   

Chcesz być modem? ^^
 

matiz55  

Hiper wymiatacz



Doczy: 12 Lip 2010

   

Wysany: 2011-05-23, 19:35   

Ostia napisa/a:

Chcesz być modem? ^^



Ja chcę! Ale jaki to ma związek z tym, że medoracja rzeczywiście w niektórych sprawach działa opieszale i mało obiektywnie? Ja osobiście nie znalazłem się w takiej sytuacji, ale widziałem, że skargi innych użytkowników niejednokrotnie tak właśnie były traktowane. Poza tym, zauważyłem, że warny są rozdawane trochę na zasadzie "Ciebie lubię to nie dam, ale ty mnie wkurzasz to masz i to ze dwa nawet!"
 

Czarodziejka

Wymiatacz



Doczy: 28 Kwi 2011

   

Wysany: 2011-05-23, 19:35   

Nie chce tego tytułu. Bo bycie moderatorem na tym forum z takimi moderatorami jacy są teraz byłoby dla mnie obrazą. Nadal nie odpowiedzieliscie mi na pytanie, czyżby było dla was aż tak trudne?
_________________
Kiedy w nocy gasną światła miast, wtedy w nocy piszę list do gwiazd.
 

Nekes  

Pogromca postów

MNML love



Doczy: 14 Lip 2009

   

Wysany: 2011-05-23, 19:38   

Czarodziejka napisa/a:

Teraz możecie mi napisać chociaż jeden mądry argument dlaczego byku nie dostał ostrzeżenia

Ostia napisa/a:

Chcesz być modem? ^^



To jest ten argument?
_________________
"We'll meet again
Don't know where
Don't know when
But I know
We'll meet again
Some sunny day"
 

Ostia  

VIP


Doczya: 02 Lut 2009

   

Wysany: 2011-05-23, 19:40   

Nekes, a czy napisałam, że to argument? :)

Chcecie przestrzegania regulaminu - przestrzegajcie go też sami, bo w zasadzie każy, prócz czarodziejki i byku oraz moderatorów, który udzielił się w tym temacie powinien dostać warna :D

To akurat nie wiem, czemu tak wyszło - zapewne się wyjaśni :) To tylko forum, wyluzujcie, idźcie na dwór :)
 

Czarodziejka

Wymiatacz



Doczy: 28 Kwi 2011

   

Wysany: 2011-05-23, 19:48   

Tak to tylko forum, ale niestety szerzy się na nim chamstwo. Ja nie lubię być obrażana, szczególnie na forum, dlatego założyłam temat, bo chyba od tego ten dział jest, a moderatorzy są po to, żeby jakoś tę sprawę rozwiązać i odpowiednio nagrodzić, tego który mnie obraził. A nie tylko mieć zielony kolorek i nic poza tym na to forum nie wnosić.
_________________
Kiedy w nocy gasną światła miast, wtedy w nocy piszę list do gwiazd.
 

Ostia  

VIP


Doczya: 02 Lut 2009

   

Wysany: 2011-05-23, 19:51   

Czarodziejka, a nie pomyślałaś o tym, że twój post mógł obrazić kogoś, kto jest w ciąży, a? :)

Sprawa się wyjaśni, poczekamy na opinię innych i tyle, nie ma co ścisku na siłę tworzyć.
Dziękuję.
 

wolek14  

Hiper wymiatacz

Seksista;d



Wiek: 31

Doczy: 18 Gru 2009

Skd: ok ¯ywca

   

Wysany: 2011-05-23, 19:51   

Cytat:

Chcesz być modem? ^^


Zabrzmiało, jak byś to robiła za karę/z przymusu.

Cytat:

Może ja zacznę tutaj wszystkich obrażać, bo też mnie na to stać, tylko że ja z całą pewnością dostałabym warna nawet 6


Sie nie bój, nie dostaniesz :hyhy: Jeśli będziesz gnoić ludzi z zasadami poprawnej polszczyzny i w odpowiednim dziale to nikt na to nie zwróci uwagi:)
_________________
Tam gdzie kończy się logika, zaczynają się kobiety...

Dźwięk jest jak tworzywo... Daje się obrabiać, ale tylko w rękach zawodowca zmienia się w dzieło sztuki...

10.08.2011r [*]
 

Ostia  

VIP


Doczya: 02 Lut 2009

   

Wysany: 2011-05-23, 19:54   

Proszę o wypowiadanie się jedynie osób, których temat dotyczy :)
Dziękuję.
 

Czarodziejka

Wymiatacz



Doczy: 28 Kwi 2011

   

Wysany: 2011-05-23, 19:59   

Ostia, raczej wątpię, żeby na forum były nastolatki w ciąży... A byka niby z jakiej paki miało to obrazić, nie wiem może on czuję się kobietą, jest taki wrażliwy i wszystko bierze do siebie, nie wiem już sama, czemu aż tak się oburzył.
Po drugie, jest tu masa postów podobnych do mojego, na przykład, murzyni to brudasy itp. też mam się za to obrażać i najeżdżać na kogoś innego? to jest dla mnie chore... nie zwróciłam się do kogoś bezpośrednio w taki sposób, wyraziłam swoje zdanie co o tym wszystkim myślę, zresztą miałam rację...
_________________
Kiedy w nocy gasną światła miast, wtedy w nocy piszę list do gwiazd.
 

szostol  

Pogromca postów


Doczy: 03 Kwi 2009

   

Wysany: 2011-05-23, 20:08   

Czarodziejka, a ja dodam że jesteś głupia :) Solidaryzuje się z bykiem.

Oficjalnie Cię upominam, jeszcze jedna taka sytuacja (OT + obraza) i warn//TQIT
 

Forum modzieowe e-Mlodzi.com