Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Zamkniêty przez: Mizantrop | 2013-07-05, 12:53

Autor

Wiadomo¶æ

Sagad  

Hiper wymiatacz

Pacyfista



Wiek: 34

Do³±czy³: 27 Pa¼ 2008

   

Wys³any: 2009-08-03, 23:53   Modzi...

Otóż, chodzi o to że gdy powstanie flame w temacie, to warn dostaje ostatnia osoba, która napisała post albo osoba której mod nie lubi.

Np.

U1: JesteÅ› debilem.
U2: Ty pokrako.

W tym wypadku dostanie warn tylko jedna osoba.

Fakt rozgrzebię starą sprawę, ale jest to najlepszy przykład. Otóż był temat o nerwicy natręctw, gdzie pogryzłem się trochę z autorem. On mnie obrażał, ja potem też użyłem trochę mocniejszego słownictwa. w każdym bądź razie warna dostałem tylko ja za obrazę. Wystawiła mi go Kometa. Trochę mnie to wkurzyło, ale szczerze nie chciało mi się z nią kłócić na pw. Bo raczej nie użyłbym delikatnych słów.

!!!To nie jest skarga, sprawa jest zamknięta i już nie ważna!!!

Do czego zmierzam. Otóż powinna być kara wiązana. U1 zaczął sprzeczkę dostaje warn za prowokacje U2 obraził dostaje warn za obrazę.

Raczej wątpię by przez czas jaki mnie nie było coś się zmieniło w tej kwestii.

I np. w uzasadnieniu dawać adnotacje "Kara powiązana z użytkownikiem:tu wstaw nick".

Bo tak jedna osoba dostanie warn druga nie i jedna czuje siÄ™ pokrzywdzona.
_________________
¯yjemy w czasach gdy kurewstwo wzbudza zachwyt, a cnota śmieszność
Gigmu - Darmowe Ogłoszenia Online
 

malinkaa  

Pogromca postów


Wiek: 37

Do³±czy³a: 24 Pa¼ 2008

Sk±d: to pytanie ?

   

Wys³any: 2009-08-04, 00:29   

Sagad, najlepiej olać to wszystko..:)
 

daj dziaba  

Mega wymiatacz

wjeśniara ; )



ImiÄ™: Daria

Wiek: 36

Do³±czy³a: 28 Sty 2009

Sk±d: spod kapsla

   

Wys³any: 2009-08-04, 00:51   

Sagad, modzi nie roboty, nie sprawdzają dokładnie, kto zaczął i jakimi słowami obraził: )
Ale, fakt, zgodzę się z Tobą, że powinno być warnów po równo ; )

ach, ach.
_________________
pal to i trzymaj w płucach, nie puszczaj nim wszystko znów nie będzie wporzo!
 

Ostia  

VIP


Do³±czy³a: 02 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-08-04, 09:29   

Kiedy zazwyczaj widać kłótnie między dwoma użytkownikami...Więc nie ma tu za wiele do sprawdzania.
 

Straho  

Pogromca postów



Imię: Jacław

Wiek: 35

Do³±czy³: 04 Wrz 2008

   

Wys³any: 2009-08-04, 12:11   

Sagad napisa³/a:

Otóż, chodzi o to że gdy powstanie flame w temacie, to warn dostaje ostatnia osoba, która napisała post albo osoba której mod nie lubi.


Ja tutaj do tego zmierzam przez cały czas, dobrze, ze nie tylko ja to zauważyłem.

malinkaa napisa³/a:

najlepiej olać to wszystko..:)


Co kurna olać wszystko myślisz że to takie proste dla takiego impulsywnego człowieka jak ja? Jak raz warna dostałem to z nerwów rozwaliłem drzwi w pokoju pięściom.
_________________
https://www.photoblog.pl/straho
 

MJ  

Hiper wymiatacz

God sent us?



ImiÄ™: Michael

Wiek: 33

Do³±czy³: 28 Maj 2009

Sk±d: BDG

   

Wys³any: 2009-08-04, 12:22   

Również jestem za tym. Przecież to widać na pierwszy rzut oka kto z kim, dać jednemu i drugiemu i po sprawie.

W piłce nożnej już od dawna tak jest, jeśli zareaguje na prowokację to ma kartkę jeden i drugi.
_________________
In this world people will always throw stones in the path of your success,it depends on you…
What you make from them, a wall or a bridge?
 

Straho  

Pogromca postów



Imię: Jacław

Wiek: 35

Do³±czy³: 04 Wrz 2008

   

Wys³any: 2009-08-04, 14:50   

Ja się mogę założyć o gruby szmal, że wtrąci do tego tematu ktoś z administracji, i powie nam codzienny swój pacierz że oni też ludzie nie humanoidy, że to my mamy problem bo oni wykonują swoja pracę. Wybaczcie to nie praca bo wy to za free robicie. Dopowie jeszcze, że nie będzie karać kogoś za osobowość jak to gdzieś kometa napisała, że to nie kółko różańcowe karać będą tylko warchołów a liberałów, którzy wszczynają "zamieszki" nie będą bo nie obrażają nikogo.
_________________
https://www.photoblog.pl/straho
 

daj dziaba  

Mega wymiatacz

wjeśniara ; )



ImiÄ™: Daria

Wiek: 36

Do³±czy³a: 28 Sty 2009

Sk±d: spod kapsla

   

Wys³any: 2009-08-04, 15:22   

Straho, tak, a oni Ci teraz zrobią psikusa i, żeby Ci też zrobić na złość, powiedzą, że przepraszają i że będą grzeczni i sprawiedliwi ; )

Dajcie im spokój. Fakt, faktem, problem jest dość poważny, ale nie tylko tu on występuje.
Poza tym, każdy moderator przez to przechodzi. Postawcie się też na ich miejscu - ciągłe ataki ze strony użytkowników bardzo irytują, a to nie wpływa często dobrze na obiektywizm ; )

Pewnie oberwę po łapkach, ale cóż, serce się kraje, jak patrzę na te biedne sierotki : (
_________________
pal to i trzymaj w płucach, nie puszczaj nim wszystko znów nie będzie wporzo!
 

Straho  

Pogromca postów



Imię: Jacław

Wiek: 35

Do³±czy³: 04 Wrz 2008

   

Wys³any: 2009-08-04, 16:30   

daj dziaba, na bank w przyszłości będziesz nauczycielką :]
Od nas moderatorzy wymagają poprawnego zachowywania się my natomiast wymagamy od nich obiektywizmu czego brak się przejawia na każdym kroku
_________________
https://www.photoblog.pl/straho
 

daj dziaba  

Mega wymiatacz

wjeśniara ; )



ImiÄ™: Daria

Wiek: 36

Do³±czy³a: 28 Sty 2009

Sk±d: spod kapsla

   

Wys³any: 2009-08-04, 16:37   

Straho, ta, na pewno.
Tylko, że wy wymagacie od moderatorów tego, by na każdym kroku zachowywali się tak, jak wy uważacie to za właściwe, a jeśli któremuś podwinie się noga, od razu go atakujecie i zarzucacie błąd, a bo tu jest źle, tam źle, gdzie indziej też źle.
Nie zapominajmy, że im za to nie płacą. Doceńmy ich poświęcony nam czas.

A niektórym userom proponuję inne zajęcie, a nie tylko wytykanie ludziom błędów. Może spojrzenie na siebie?: )

idę na wódkę, będę wieczorem, jakby co ; )
_________________
pal to i trzymaj w płucach, nie puszczaj nim wszystko znów nie będzie wporzo!
 

eM  

Administrator


ImiÄ™: lipek92@gmail.com

Do³±czy³: 01 Pa¼ 2007

   

Wys³any: 2009-08-04, 17:58   

Sagad, mogę prosić o konkrety? Bo ciężko mi tak przejrzeć całe forum, żeby znaleźć incydent o który Ci chodzi.

daj dziaba, dziękuję za to że potrafisz postawić się na miejscu moderatorów i docenić ich ciężką pracę (którą w dodatku cały czas uprzykrzają niektóre osoby).

Straho napisa³/a:

Co kurna olać wszystko myślisz że to takie proste dla takiego impulsywnego człowieka jak ja? Jak raz warna dostałem to z nerwów rozwaliłem drzwi w pokoju pięściom.



Gratuluję mózgu. Odróżnij świat wirtualny od realnego.
 

Sagad  

Hiper wymiatacz

Pacyfista



Wiek: 34

Do³±czy³: 27 Pa¼ 2008

   

Wys³any: 2009-08-04, 18:42   

http://www.e-mlodzi.com/n...wica+natr%EActw

O ten temat chodziło.

Druga strona już jestem obrażany i też nie wytrzymuje, ale warna wklejono tylko mi (sprawdzałem czy Stahu dostał ale nie dostał). Nie chce wam uprzykrzać życia tym tematem. Po prostu to jest teraz trochę nie fair gdy tylko jedna osoba dostaje warn choć obie są winne.
_________________
¯yjemy w czasach gdy kurewstwo wzbudza zachwyt, a cnota śmieszność
Gigmu - Darmowe Ogłoszenia Online
 

motyl  

Moderator

gryzÄ™.



Wiek: 34

Do³±czy³a: 13 Cze 2009

Sk±d: Wielkopolska

   

Wys³any: 2009-08-04, 19:09   

Też to zauważyłam. Ogólnie niektórzy użytkownicy przez niektórych modów traktowani są bardzo pobłażliwie. Rozumiem wyraz sympatii, ale nie o to w tym wszystkim chodzi. Co do tematu zgadzam się, oboje ostrzezenie powinni dostać.
_________________
"Nadal wierzę w marzenia z dzieciństwa.
W niewysłane listy, że nadejdą...
Wierzę, że pijąc wódkę za błędy nigdy nie powiem "żałuję" i wciąż nowe popełniać będę...
W numery telefonów, które w słuchawkach nigdy nie zamilkną..."
 

slow  

Moderator



Wiek: 33

Do³±czy³a: 15 Gru 2008

Sk±d: Barcelona

   

Wys³any: 2009-08-04, 19:43   

Tak masz rację, tyle ,że nie robimy tego naumyślnie.Jak widzisz temat obserwowali dwaj moderatorzy faktem faktem konsultacje w naszej 'charytatywnej' pracy to podstawa,ale zdarzają się niedopatrzenia zwłaszcza jeśli jest więcej takich 'dyskusji' na forum.

Zalecam także z podkreśleniem na słowo kulturalne upominanie się o swoje prawa.

Zdażają się nam pomyłki ,o tak naprawdę nie jesteśmy botami tak tylko udajemy :-P
Ale to tak żart żartem. Oczywiście ,że są osoby ,którze darzymy większą lub mniejszą sympatią jednakże zdajemy sobie sprawę ,że moderator musi wykazać się bezstronnością,więc radziłabym nie doszukiwać się w tym problemu.
_________________
Drugs&hugs.
 

eM  

Administrator


ImiÄ™: lipek92@gmail.com

Do³±czy³: 01 Pa¼ 2007

   

Wys³any: 2009-08-04, 19:48   

Sagad, ok w tej sprawie masz rację - Stahu też powinien dostać ostrzeżenie. Tylko pytanie dlaczego dopiero po tak długim czasie to napisałeś? Specjalnie do tego zrobiliśmy dział "Prośby, skargi, zażalenia" aby tam zgłaszać takie sytuacje. Zawsze znajdzie się ktoś kto może czuć się poszkodowany, nigdy nie jest idealnie mimo starań.

Także myślę, że nie ma sensu Stahowi teraz wlepiać warna jako, że trochę czasu już minęło, po za tym widzę, że Twój warn już wygasł.

Jeszcze raz powtórzę... w przyszłości zgłaszajcie do nas takie sprawy i to najlepiej od razu.

Myślę, że temat można zamknąć? Czy chcesz coś jeszcze dopisać?
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com