Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Wyniki ankiety

Co myślisz o Radiu Maryja??

  • Powinno zostać 6% [ 1 ]
  • Powinni je zamknąć i to natychmiast 46% [ 7 ]
  • Jest mi to obojÄ™tne 46% [ 7 ]

G³osowañ: 15

Wszystkich G³osów: 15

Autor

Wiadomo¶æ

Locke108  

Mega wymiatacz

First Aider



Imię: Michał

Wiek: 31

Do³±czy³: 11 Pa¼ 2007

Sk±d: Stalowa Wola

   

Wys³any: 2008-07-16, 21:48   Moherowe berety i radio maryja

Jak w temacie
Co o nich sÄ…dzicie, moze jakieÅ› ciekawe przygody.
Youtube aż huczy od filmów z ich udziałem.
Czy sądzicie że to tylko chwilowy przebój i mania starszych pań i panów na pkt. Ojca dyrektora??

no i co sÄ…dzicie o raiu i tv O. Rydzyka??
_________________
Go¶æ zapraszam www.ratmed.pl
 

buziak

Stały User


Do³±czy³: 09 Lip 2008

   

Wys³any: 2008-07-16, 22:51   

Cytat:

no i co sÄ…dzicie o raiu i tv O. Rydzyka??




co do radia to niech sobie działa każdy ma wolną wole i gust oraz ma prawo słuchać to co mu się podoba w zależności od jego potrzeb tylko z jednym ale - niech nie zaprasza polityków i nie miesza się w owe życie gdyż kościół jak i radio powinny zostac apolityczne :mrgreen:


Locke108 napisa³/a:

Youtube aż huczy od filmów z ich udziałem.
Czy sądzicie że to tylko chwilowy przebój i mania starszych pań i panów na pkt. Ojca dyrektora??

mam nijaki stosunek do tego bo wiem że tak samo jak te babcie ojca OR. i sam on ma wiel przeciwników którzy znajdą wszystko aby tylko oczernić starsze kobiety;)
ale ale...jakolwiek nie tłumacze Rydzyka;) bo dla mie powinien on zostać odsuniety z prowadzenia radia;) ale wiadomo kościół go nie ruszy gdyż się go boi w końcu ma za soba wielu słuchaczy zapatrzonych w niego jak zakochany nastolatek w swą lubą:)
 

Monique  

Stały User

siostrzyczka Gringo



Do³±czy³a: 12 Lip 2008

   

Wys³any: 2008-07-21, 22:38   

Co do Rydzyka- psuje opinię na temat Redemptorystów i ogólnie, na temat kościoła. A kobiety w podeszłym wieku, nie wiem jakim cudem wierzą temu hmm.. wyłudzaczowi, co gorsza, dały by się zapewne pokroić za cudownego paPę RYDZYKA...
_________________
"Najważniejsze spotkania odbywają się w duszy, na długo przed tym, nim spotkają się ciała."
P.Coelho
 

Gringo  

Stały User

w dżungli...



Do³±czy³: 12 Lip 2008

Sk±d: Puszcza amazoñska...

   

Wys³any: 2008-07-21, 23:34   

Radio Maryja - piękna inicjatywa TYLKO W INNYCH RÊKACH, bo po za inicjatywą i relacją z Apelu Jasnogórskiego nie widzę tam za wiele KO¦CIELNEJ działalności. Apel prowadzą oo. Paulini, więc "ekipa radia" się nie wtrąca, a inicjatywa ciekawa, tylko szkoda, że w celu zarobkowym.

Pan Rydzyk - NO COMMENT! GURU

Mocherki - NO COMMENT! SEKTA

Czemu Kościół go nie rusza. Rydzyk dostaje opieprz prywatnie, jednak już drugi papież nie daje sobie rady, dlaczego? On założył jakby sektę, która będzie chwalić T. Rydzyka a karcić Ojca ¦więtego, sekta ta w Polsce liczy sobie kilkadziesiąt tysięcy osób - jakiekolwiek gwałtowne posunięcie mogłoby doprowadzić to schizmy i rozłamu Kościoła.
_________________
"Najważniejsze spotkania odbywają się w duszy, na długo przed tym, nim spotkają się ciała."
P.Coelho

 

Monique  

Stały User

siostrzyczka Gringo



Do³±czy³a: 12 Lip 2008

   

Wys³any: 2008-07-23, 17:37   

Gringo napisa³/a:

Czemu Kościół go nie rusza. Rydzyk dostaje opieprz prywatnie, jednak już drugi papież nie daje sobie rady, dlaczego? On założył jakby sektę, która będzie chwalić T. Rydzyka a karcić Ojca ¦więtego, sekta ta w Polsce liczy sobie kilkadziesiąt tysięcy osób - jakiekolwiek gwałtowne posunięcie mogłoby doprowadzić to schizmy i rozłamu Kościoła.

żeby tylko tej całej gwardii kobietek pokazac, potrafić przekazać prawdę...
_________________
"Najważniejsze spotkania odbywają się w duszy, na długo przed tym, nim spotkają się ciała."
P.Coelho
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com