Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Zamkniêty przez: motyl | 2009-08-11, 18:39

Autor

Wiadomo¶æ

madziulka

User


Do³±czy³: 25 Gru 2008

   

Wys³any: 2008-12-25, 19:37   mój boy ;*

Siemcia ;)
No więc ja przejdę od razu do sedna sprawy,chodzimy ze sobą już troszkę,rozmawiałam z nim na ten temat na wiele sposobów(na poważnie,pół żartem pół serio) wiele razy a o nic. Chodzi o jego oszczędność. Masakra jakaś. Parę razy zaprosiłam go do siebie,chlebek,masełko jakieś szyneczki,serki na stole a on je tylko chleb z masłem i pije wodę albo herbatę,bo mówi,że należy oszczędzać. Tak samo z ubraniami,ma 2 koszulki i 2 pary spodni ;/ Chciałam się z nim wybrać do sklepu ale on,że pieniędzy szkoda. Anie jest biedny,i w tym problem.Przykładów mogę jeszcze podać wiele. Nie chodzi oto,że się wstydzę go czy coś ale mnie to troszkę irytuje,a co Wy o tym sądzicie?
 

Iskra

Hiper wymiatacz



Do³±czy³: 20 Gru 2008

   

Wys³any: 2008-12-25, 19:40   

no to może jak będzie okazja to kup mu czapeczke z daszkiem, czapke zimową, jakiś T-shirt albo coś.
No nie wiem, co tu innego poradzić.
Może taki jest i już. Z jednej strony fajnie, że nie trwoni kasy na byle co.
_________________
Bazgram na czystej BIA£EJ kartce, nie chce wprowadzać poprawek.

¯yje bez brudnopisu.
 

madzik2601  

Hiper wymiatacz

Bejbii :) M...



ImiÄ™: Madzia <3

Wiek: 33

Do³±czy³a: 23 Gru 2008

Sk±d: ciep³e kraje ;-)

   

Wys³any: 2008-12-25, 21:43   

Ha ha mam takiego kolegę... nawet jak chodził z dziewczyna, kazał jej tankować samochód jak chciała gdzieś jechać :mrgreen: Poważnie!!! :)
Taka sama rada: Kupuj mu różne rzeczy na każdą okazję... (np. koszulkę, czapeczkę,) Może wtedy zrozumie, że zależy Ci na tym, bo fajnie wyglądał...może to Go ruszy :)
_________________
Seksualny klucz do moich emocji...

Popatrz na mnie jeszcze raz, w Twoich oczach widzÄ™ blask...
 

1anp  

Stały User


Do³±czy³a: 06 Gru 2008

   

Wys³any: 2008-12-25, 22:01   

Dokłaadnie kup mu jakieś ciuchyY :p
 

madziulka

User


Do³±czy³: 25 Gru 2008

   

Wys³any: 2008-12-26, 10:39   

No tak,ale on słucha metalu i nosi tylko te swoje czarne z zespołami...I jezt problem,bo mówi, że jemu więcej nie trzeba ;(
 

vialink  

Administrator

też człowiek .. :)



ImiÄ™: Bartek

Wiek: 31

Do³±czy³: 01 Pa¼ 2007

Sk±d: Stalowa Wola

   

Wys³any: 2008-12-26, 10:54   

Kup i wyjedz z tekstem "A ta mi się akurat tak spodobała" itd :-)

Swojej dziewczyny na pewno nie "zjedzie" :-)
 

Dociadotka

User

Toiowo



Do³±czy³: 03 Gru 2008

   

Wys³any: 2008-12-26, 13:04   

Nie dobrze z jednej strony bo o jest przeczulony na tym punkcie.. Jak zaczniesz mu coś kupować to stwierdzi że do siebie nie pasujecie bo on nie umie tak jak ty... Poprostu delikatnie zwracaj mu uwagę np. nie chce prawie nic jeść bo szkoda, powiedz że robi ci się przykro bo tak rzadko u ciebie jest i chciałabyś aby spróbował np. serka który ty uwielbiasz
 

madziulka

User


Do³±czy³: 25 Gru 2008

   

Wys³any: 2008-12-26, 18:02   

Nie chodzi oto,że mało je,kawał z niego chłopa(1,80m wzrostu i 75 kg wagi :)),ale raczej tak skromnie,tylko chlebek z masełkiem i herbatka a na obiad schabowy i ziemniaki,bo mówi że tanie i dobre. A ile razy jago już namawiałam:
spróbuj to,a może z tą szyneczką a on nic ;(
 

malinkaa  

Pogromca postów


Wiek: 37

Do³±czy³a: 24 Pa¼ 2008

Sk±d: to pytanie ?

   

Wys³any: 2008-12-26, 18:38   

vialink napisa³/a:

Dokłaadnie kup mu jakieś ciuchyY :p


ale ja nie rozumiem po co?

Nie kocha siÄ™ za coÅ› tylko mimo wszystko. Im szybciej to zrozumiesz, tym lepiej dla Ciebie.
Masz do wyboru: albo przyzwyczaić się do tego, albo podziękować mu. Na pewno nie możesz go zmieniać na siłę.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com