Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Lena  

Pogromca postów

<3



Imię: Mieczysława

Wiek: 33

Do³±czy³a: 10 Cze 2008

Sk±d: Miasto Kobiet.

   

Wys³any: 2009-12-04, 20:03   

nie liczy sie wielkosc a jakosc.
_________________
"strach jest niezwykle podniecający. Ludzie lubią być straszeni. To działa na nich jak chwile przed orgazmem. Wszyscy pragną tego zaznać. To niezwykłe doświadczenie."
<3
 

Martina  

Hiper wymiatacz

pomarańczowa mantra



Wiek: 33

Do³±czy³a: 08 Pa¼ 2009

Sk±d: Jastrzêbie Zdrój

   

Wys³any: 2009-12-04, 21:20   

AHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA lol rotfl ja pierdaczę, 9 cm? chyba bym się popluła ze śmiechu jakbym była napalona na jakiegoś kolesia i zobaczyłabym coś takiego :mrgreen:
_________________
potrafię już tylko pełzać po ścianach własnych struktur. teraz ich nie ma. moje myśli są bezdomne.
 

Krit  

Pogromca postów



Do³±czy³: 23 Maj 2009

Sk±d: Górny ¦l±sk

   

Wys³any: 2009-12-04, 21:22   

Cytat:

AHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA lol rotfl ja pierdaczę, 9 cm? chyba bym się popluła ze śmiechu jakbym była napalona na jakiegoś kolesia i zobaczyłabym coś takiego :mrgreen:



Pierwsza szczera w tym temacie xDD

No co ja Ci mogę. Tylko dać nadzieję, że urośnie ; )
_________________
#truestory
 

Mizantrop  

VIP

Pstrykacz-amator



Wiek: 33

Do³±czy³: 22 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-12-04, 21:24   

Martina napisa³/a:

AHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA lol rotfl ja pierdaczę, 9 cm? chyba bym się popluła ze śmiechu jakbym była napalona na jakiegoś kolesia i zobaczyłabym coś takiego



Gorzej jak by jakiś koleś się napalił i zobaczy Ciebie nago :] i wybuch śmiechem. Także wyśmiewanie długości członka trochę nie na miejscu, bo sama jakąś modelką nie jesteś.
_________________
"Z radością witaj poważne, trudne i skomplikowane problemy. To w nich kryją się największe możliwości" - Ralph Marston

,,Może nie najważniejsze jest chcieć iść z kimÅ› do łóżka, ale chcieć wstać nastÄ™pnego dnia rano i zrobić sobie nawzajem herbatÄ™.”
-Janusz Leon Wiśniewski
 

Straho  

Pogromca postów



Imię: Jacław

Wiek: 35

Do³±czy³: 04 Wrz 2008

   

Wys³any: 2009-12-04, 21:40   

Mizantrop napisa³/a:

wybuch


Nie żbym się czepiał, ale wybuchł się pisze w takim przypadku gramatycznym.

Chłopcze (zwracam się do założyciela tego tematu), co my ci możemy pomóc? Tak na prawdę nic, bo my nie mamy żadnego wpływu na długość twojego członka. Poradź się lekarza.

Martina, śmiejesz sie z niego, a sama jesteś gruba i pracujesz w McDonaldzie. Ironia losu?
_________________
https://www.photoblog.pl/straho
 

Martina  

Hiper wymiatacz

pomarańczowa mantra



Wiek: 33

Do³±czy³a: 08 Pa¼ 2009

Sk±d: Jastrzêbie Zdrój

   

Wys³any: 2009-12-04, 21:45   

to, gdzie pracujÄ™ nie ma akurat nic do rzeczy.
śmieję się bo mnie to bawi. a po mnie widać z wierzchu, jak wyglądam, więc jak ktoś idzie ze mną do łóżka to widocznie mu się to podoba, czyż nie? i raczej wie, czego się spodziewać kiedy mnie rozbierze.
zresztą ja się sobie podobam, i żeby było zabawniej, nie tylko sobie. możecie sobie myśleć co chcecie, ale w tym wypadku to ja wiem lepiej, że mam powodzenie i facetom pozostaje tylko patrzeć z zachwytem, a nie śmiać się, jak to by było w takim przypadku ;]
_________________
potrafię już tylko pełzać po ścianach własnych struktur. teraz ich nie ma. moje myśli są bezdomne.
 

McLarenLbn  

Pogromca postów

Deadnight Warrior



ImiÄ™: Kuba

Wiek: 30

Do³±czy³: 29 Sty 2009

Sk±d: Lublin

   

Wys³any: 2009-12-04, 21:48   

Martina napisa³/a:

śmieję się bo mnie to bawi.


A kogoś mogą bawić opony niczym od traktora na kobiecym brzuchu.
_________________
Satan
Laughs
As
You
Eternally
Rot
www.lastfm.pl/user/McLarenLbn
 

Mizantrop  

VIP

Pstrykacz-amator



Wiek: 33

Do³±czy³: 22 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-12-04, 21:53   

Martina napisa³/a:

jak wyglądam, więc jak ktoś idzie ze mną do łóżka to widocznie mu się to podoba, czyż nie? i raczej wie, czego się spodziewać kiedy mnie rozbierze.
zresztą ja się sobie podobam, i żeby było zabawniej, nie tylko sobie.



Albo idzie, bo u innych nie ma szans, tych ładniejszych. A tak zatopi, wyżyje się seksualnie i będzie zadowolony, czyż nie można tak na to spojrzeć?

Jeśli sądzisz, że długość członka odgrywa ogromną role, to mylisz się. No chyba, że dla Ciebie liczy się tylko to jak dużego penisa ma facet, to ok.
Polecam, szkoda, że chyba już nie żyje, murzyn, który miał 47 cm, byłabyś w 7niebie normalnie.

Ps. Kończymy OT.
_________________
"Z radością witaj poważne, trudne i skomplikowane problemy. To w nich kryją się największe możliwości" - Ralph Marston

,,Może nie najważniejsze jest chcieć iść z kimÅ› do łóżka, ale chcieć wstać nastÄ™pnego dnia rano i zrobić sobie nawzajem herbatÄ™.”
-Janusz Leon Wiśniewski
 

Martina  

Hiper wymiatacz

pomarańczowa mantra



Wiek: 33

Do³±czy³a: 08 Pa¼ 2009

Sk±d: Jastrzêbie Zdrój

   

Wys³any: 2009-12-04, 21:57   

McLarenLbn napisa³/a:

A kogoś mogą bawić opony niczym od traktora na kobiecym brzuchu.

to niech się śmieje, ktoś broni? :]

Mizantrop napisa³/a:

Albo idzie, bo u innych nie ma szans, tych ładniejszych. A tak zatopi, wyżyje się seksualnie i będzie zadowolony, czyż nie można tak na to spojrzeć?

patrz sobie jak uważasz, ja się za brzydką nie mam a i nie sypiam z każdym kto mi robi tę łaskę że ma ochotę, lol.

ok, EOT ^^
_________________
potrafię już tylko pełzać po ścianach własnych struktur. teraz ich nie ma. moje myśli są bezdomne.
 

Tofman  

Wymiatacz

[absztyfikant]



Do³±czy³: 30 Pa¼ 2009

Sk±d: oszo³omiasto!

   

Wys³any: 2009-12-04, 22:28   Re: Mój penis :(

nofak napisa³/a:

Mój penis ma tylko 6 cm, a w zwodzie 9cm. mam 15 lat! dlaczego jest taki mały? mam 174 wzrostu. widzę że się rozwijam, ale on nie rośnie :( co mam zrobić? pomóżcie prosze!



ty nawet jeszce pelnoletni niejestes na dodatek uzalasz sie nad swoim robaczkiem jak baba

jak bedziesz mial kolo 20 i dalej tak bedzie to mozesz sie zaczac martic a do tej poruy wyluzuj

a nawiasem mowiac w sexie chodzi wylacznie o rozmair czy o to zeby obojgu wam bylo poporstu przyjmnie..? :...:
_________________
a punkt 'G' to ja mam w d****
 

eminem

Stały User


ImiÄ™: eminem

Do³±czy³: 09 Lis 2009

   

Wys³any: 2009-12-04, 22:41   

a czym walisz konia ? przypuszczam że pęsetą nad lupą ?
 

Mizantrop  

VIP

Pstrykacz-amator



Wiek: 33

Do³±czy³: 22 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-12-04, 22:44   

eminem napisa³/a:

a czym walisz konia ? przypuszczam że pęsetą nad lupą ?



¦wietny dowcip - zabłysłeś niczym lampki choinkowe z Biedronki.
_________________
"Z radością witaj poważne, trudne i skomplikowane problemy. To w nich kryją się największe możliwości" - Ralph Marston

,,Może nie najważniejsze jest chcieć iść z kimÅ› do łóżka, ale chcieć wstać nastÄ™pnego dnia rano i zrobić sobie nawzajem herbatÄ™.”
-Janusz Leon Wiśniewski
 

Ostatnio zmieniony przez Mizantrop 2009-12-04, 22:49, w ca³o¶ci zmieniany 1 raz  

Tofman  

Wymiatacz

[absztyfikant]



Do³±czy³: 30 Pa¼ 2009

Sk±d: oszo³omiasto!

   

Wys³any: 2009-12-04, 22:44   

eminem napisa³/a:

a czym walisz konia ? przypuszczam że pęsetą nad lupą ?




a ty sowjego robaczka to niby ile rozwijasz pol dnia ...?

idz nim lepiej na ryby moze sie cos zlapie

p.s. pewnie sam masz niewiele wiekszy i tyczkarza udajesz :mrgreen:
_________________
a punkt 'G' to ja mam w d****
 

Placebowa  

Pogromca postów

lachrymology



ImiÄ™: nomen nescio

Do³±czy³a: 02 Wrz 2009

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2009-12-04, 22:46   

eminem napisa³/a:

a czym walisz konia ? przypuszczam że pęsetą nad lupą ?


I tak to jest się zwierzyć z problemu na forum...

Jeszcze pewnie trochę urośnie. Najważniejsza jakość, nie wielkość.
_________________
Połowa ludzkości nie istnieje; jej życie- to żart, dążenia naiwne, uczucia przelotne, poglądy śmieszne.
 

Martina  

Hiper wymiatacz

pomarańczowa mantra



Wiek: 33

Do³±czy³a: 08 Pa¼ 2009

Sk±d: Jastrzêbie Zdrój

   

Wys³any: 2009-12-04, 22:53   

no sorry, ale jak ja bym była facetem i miała małego to ostatnia rzecz na jaką bym wpadła byłoby żalenie się z tego na forum internetowym. jak walnął taki temat to powinien się spodziewać nie tylko pocieszaczy którzy są mili na siłę, ale i tych odwrotnych ;]
_________________
potrafię już tylko pełzać po ścianach własnych struktur. teraz ich nie ma. moje myśli są bezdomne.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com