Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Pianista  

User


Wiek: 36

Do³±czy³: 02 Wrz 2009

   

Wys³any: 2009-12-04, 22:54   

Jeśli już jesteśmy przy fizyczności to każdy, kto miał większe doświadczenie z kobietami wie, że nie długość, a grubość jest ważniejsza. A naśmiewanie się z rzeczy od człowieka kompletnie niezależnej jest po prostu chamskie i z takimi ludźmi nie ma sensu dyskutować, bo i tak do niczego to nie prowadzi. Kobieto, puchu marny !
 

theplayer  

User

mrrr...



ImiÄ™: Mateusz

Wiek: 32

Do³±czy³: 23 Lis 2009

Sk±d: ¦widwin

   

Wys³any: 2009-12-04, 22:59   

masz dopiero 15 lat,dopiero dojrzewasz i jestes w kwiecie wieku.Nie przejmuj się,jeszvze urośnie.Jak chcesz to zgłos sie do lekarza ;)
_________________
Jak ci spalą dom,spalą dach,będziesz miał przepiękny widok na niebo.
 

eminem

Stały User


ImiÄ™: eminem

Do³±czy³: 09 Lis 2009

   

Wys³any: 2009-12-05, 00:56   

O jejku ale mnie obrzucacie błotem po prostu się ładnie zapytałem;p A po za tym ja mam takiego że by wam się w buzi nie zmieścił :-D
 

Bayakus  

User


Do³±czy³: 30 Lis 2009

   

Wys³any: 2009-12-05, 04:00   

Cytat:

AHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA lol rotfl ja pierdaczę, 9 cm? chyba bym się popluła ze śmiechu jakbym była napalona na jakiegoś kolesia i zobaczyłabym coś takiego :mrgreen:



Cytat:

to, gdzie pracujÄ™ nie ma akurat nic do rzeczy.
śmieję się bo mnie to bawi. a po mnie widać z wierzchu, jak wyglądam, więc jak ktoś idzie ze mną do łóżka to widocznie mu się to podoba, czyż nie? i raczej wie, czego się spodziewać kiedy mnie rozbierze.
zresztą ja się sobie podobam, i żeby było zabawniej, nie tylko sobie. możecie sobie myśleć co chcecie, ale w tym wypadku to ja wiem lepiej, że mam powodzenie i facetom pozostaje tylko patrzeć z zachwytem, a nie śmiać się, jak to by było w takim przypadku ;]



Cytat:

to niech się śmieje, ktoś broni? :]



Cytat:

patrz sobie jak uważasz, ja się za brzydką nie mam a i nie sypiam z każdym kto mi robi tę łaskę że ma ochotę, lol.

ok, EOT ^^



Widać, że ktoś tu ma kompleksy ...

¯eby tuszować własną brzydotę, najlepiej pośmiać się z czyjejś przypadłości. Zabić własny ból, poprzez śmiech. W prawdziwym życiu, pewnie nie jest aż tak słodko.

Gdyby wstawił jeszcze zdjęcie, to z pewnością pod wpływem rżenia, tłuszcz zmiażdżyłby wątrobę.

A dla pana 9 cm, ta strona - Penis
 

Cm.  

User

Badhead



Do³±czy³: 26 Lis 2009

   

Wys³any: 2009-12-05, 11:38   

Martina napisa³/a:

no sorry, ale jak ja bym była facetem i miała małego to ostatnia rzecz na jaką bym wpadła byłoby żalenie się z tego na forum internetowym. jak walnął taki temat to powinien się spodziewać nie tylko pocieszaczy którzy są mili na siłę, ale i tych odwrotnych ;]



No wiesz, ja raczej myślę, że walnął taki temat właśnie na forum, by być anonimowym. Z reguły lepiej tak, niż pytać się koleżanek/kolegów z klasy...

A co do długości przyrodzenia, to faktycznie - pokaźny nie jest, ale ciesz się z tego co masz (możesz się pocieszać, że dziewczyny w ogóle nie mają... Zabawne, nie?). Zresztą członek rośnie do 18 roku życia, więc Twój ma jeszcze czas. Miejmy nadzieję, że go wykorzysta.
_________________
Sęk w tym że jestem dziwny, ale nigdy nie czułem się dziwny...
 

Nataniel

Pogromca postów

BORN TO BE



Wiek: 34

Do³±czy³: 28 Lis 2009

   

Wys³any: 2009-12-05, 12:21   

nofak, aby sprawić kobiecie pełną satysfakcję seksualną wystarczy ponoć 5,5 cm. Więc mieścisz się, bez obaw ;) . A czy poza tym rozwijasz się normalnie? Chodzi mi o owłosienie, budowę ciała, mutację itd.? Miałęś już pierwsze polucje?
_________________
nie daj zapomnieć
chleba i wody
zapachu i smaku

nie daj zapomnieć
piękna i prawdy
leżących na progu


GG: 25676781
 

ojzu  

Pogromca postów

.|.



Imię: Lesław

Do³±czy³: 05 Gru 2009

   

Wys³any: 2009-12-05, 16:40   Re: Mój penis :(

nofak napisa³/a:

Mój penis ma tylko 6 cm, a w zwodzie 9cm. mam 15 lat! dlaczego jest taki mały? mam 174 wzrostu. widzę że się rozwijam, ale on nie rośnie :( co mam zrobić? pomóżcie prosze!



www.powiekszaniepenisa.pl
 

pryzmat  

Pogromca postów



Wiek: 32

Do³±czy³: 26 Cze 2009

   

Wys³any: 2009-12-13, 08:36   Re: Mój penis :(

nofak napisa³/a:

Mój penis ma tylko 6 cm, a w zwodzie 9cm. mam 15 lat! dlaczego jest taki mały? mam 174 wzrostu. widzę że się rozwijam, ale on nie rośnie :( co mam zrobić? pomóżcie prosze!


pamiętaj że nie liczy się długość tylko technika :-D
_________________
_______________

Człowiek e, to wyścig szczurów,
do szklanych domów, z szarych murów,
jak twój guru to PeeLeN, ty przegrasz wyścig ten..


 

kosqaaa  

User



Wiek: 28

Do³±czy³: 26 Gru 2009

Sk±d: Z Polski

   

Wys³any: 2009-12-26, 12:41   

Możesz nie wiedzieć ale nie wszystkie kobiety lubią duże penisy.
Są takie które uwielbiają takie jak twój.
 

Frozy  

Pogromca postów

The Destroyer



Wiek: 25

Do³±czy³: 16 Gru 2009

Sk±d: Redania

   

Wys³any: 2009-12-26, 12:50   

technika techniką ale 9cm to mają 10 latki..., teraz powinien mieć ze 20 -.-
_________________
"Raise your swords up high!
See the black birds fly!
Let them hear your rage!
Show no fear!
ATAAAAAAAAACK!" - Amon Amarth

http://www.formspring.me/Frozy1919
 

Mizantrop  

VIP

Pstrykacz-amator



Wiek: 33

Do³±czy³: 22 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-12-26, 13:39   

Frozy napisa³/a:

technika techniką ale 9cm to mają 10 latki..., teraz powinien mieć ze 20 -.-


Skąd takie informacje? jakieś statystki? prowadziłeś ankietę wśród mężczyzn?
_________________
"Z radością witaj poważne, trudne i skomplikowane problemy. To w nich kryją się największe możliwości" - Ralph Marston

,,Może nie najważniejsze jest chcieć iść z kimÅ› do łóżka, ale chcieć wstać nastÄ™pnego dnia rano i zrobić sobie nawzajem herbatÄ™.”
-Janusz Leon Wiśniewski
 

stubarwny  

Pogromca postów

Ten zły



Wiek: 18

Do³±czy³: 13 Pa¼ 2008

   

Wys³any: 2009-12-26, 13:41   

Dobre słowo 'powinien'. Wiele rzeczy powinno... Ale nie są i nawet nie będą.
 

Yossarian

Wymiatacz


Do³±czy³: 26 Kwi 2009

   

Wys³any: 2009-12-26, 14:54   

Martina napisa³/a:

to, gdzie pracujÄ™ nie ma akurat nic do rzeczy.
śmieję się bo mnie to bawi. a po mnie widać z wierzchu, jak wyglądam, więc jak ktoś idzie ze mną do łóżka to widocznie mu się to podoba, czyż nie? i raczej wie, czego się spodziewać kiedy mnie rozbierze.
zresztą ja się sobie podobam, i żeby było zabawniej, nie tylko sobie. możecie sobie myśleć co chcecie, ale w tym wypadku to ja wiem lepiej, że mam powodzenie i facetom pozostaje tylko patrzeć z zachwytem, a nie śmiać się, jak to by było w takim przypadku ;]



no ja osobiście bym cie kijem od szczotki nawet nie tknął, bo brzydzę się tepymi pannami nabijającymi się z czyjegoś problemu. jesteś nikim po prostu.

a co do autora temat- na razie sie tak nie przejmuj, co prawda nie sądze żeby ci urósł dwa razy większy, ale kilka cm na pewno ci jeszcze urośnie przez najbliższe lata...
_________________
Ph'nglui mglw'nafh Cthulhu R'lyeh wgah'nagl fhtan
 

SweetGirl  

Pogromca postów

nie taka słodka



Wiek: 28

Do³±czy³a: 18 Mar 2009

   

Wys³any: 2009-12-26, 23:16   

Jak znajdziesz dziewczyną która cię faktycznie pokocha to nie będzie się przejmowała tym. . Więc głowa do góry , może jeszcze będzie mial czzas jakiegoś gwałtownego zwrostu xD
_________________
` jedziemy żółtą ciężarówką... jest droga i same możliwości `
 

CheeryLipstick  

Pogromca postów


Do³±czy³a: 08 Kwi 2009

   

Wys³any: 2009-12-27, 01:39   

Zgadzam się z przed mówczynią i myślę ,że jeśli Cię będzie dziewczyna kochała to taki drobny szczegół zbytnio Wam nie przeszkodzi. No chyba ,że trafisz na tępą "sexy" laskę której tylko jedno w głowie , oby nie.
_________________
W każdym z Was jest wariat.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com