Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeś hasła?

Przypomnij je

Zamknięty przez: motyl | 2009-08-11, 19:38

Autor

Wiadomo¶ć

Laziale  

User



Doł±czył: 19 Gru 2008

Sk±d: a ró¿nie...

   

Wysłany: 2009-01-27, 02:35   MĂłj problem...

Ktoś mi polecił założenie nowego tematu, wiec tak też zrobiłem. Skierowałem się tutaj w sprawie dość osobistej, a mianowicie mam jeden mały problem. Wielkimi krokami zbliżają się bowiem walentynki, święto zakochanych, a mój problem polega na tym, że tak naprawdę nie wiem jak danej osobie sprawić w tym dniu przyjemność i w łatwy sposób spowodować aby u tej właśnie wybranki pojawił się na twarzy uśmiech. Nie znamy się osobiście, rozmawiamy ze sobą od 6 miesięcy głównie za pomocą komunikatora internetowego (wiem, że to dość dziwne) ale jestem dość nieśmiałym facetem w takich sprawach, dlatego też kieduję się z tym tutaj. Przed walentynkami, dokładnie po jutrze ta właśnie osoba będzie miała urodziny. Mam nadzieję, że znajdzie się dobroduszna osoba, która uraczy mnie jakąś dobrą radą. Nie pozostaje mi nic innego czekać. ;)

[ Dodano: 2009-01-27, 02:48 ]
A i jeszcze jedno zapytanie, co można w takim momencie kupić dziewczynie, która kończy 18 lat (przepraszam, że wypominam dziewczynie wiek) :-)
 

Reggaent  

User

Pan ÂŻubr



ImiÄ™: Piotr

Wiek: 31

Doł±czył: 23 Sty 2009

Sk±d: ¦widnica

   

Wysłany: 2009-01-27, 10:56   

Jeżeli Cię nie widziała, to po prostu jej się pokaż i urządź jej miły dzień. Zabierz ją gdzieś na obiad potem możecie spacerować. Moja dziewczyna kocha obłędnie góry i na walentynki zabrałem ją na taką polanę z której rozciąga się widok na Koronę Karkonoszy.
_________________
Dozwolona ilość znaków wynosi 255. Ciekawe dlaczego akurat tyle. Może dlatego ,że 255 jest między 254 a 256. Ale co mają do rzeczy te dwie liczby? Nie mam już miejsca na odpowiedź.
 

Laziale  

User



Doł±czył: 19 Gru 2008

Sk±d: a ró¿nie...

   

Wysłany: 2009-01-27, 11:16   

Pomijając już ten aspekt walentynkowy to co można kupić dziewczynie na 18-stke?
 

paulinax77

User


Doł±czył: 28 Sty 2009

   

Wysłany: 2009-01-28, 16:08   

dziewczyny zazwyczaj lubia dostawać kwiaty albo maskotki jakies....
myślę ze kwiaty najlepiej róże będą najlepsze :-)
 

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com