Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeś hasła?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶ć

Solez01

User


Doł±czył: 06 PaĽ 2020

   

Wysłany: 2020-10-06, 14:34   Moja dziewczyna nosi za duĹĽe staniki...

Witajcie, jestem z moja dziewczyna od kilku miesiecy, mamy razem po 22 lata. Jest nam razem dobrze ale mam jeden problem. Kazdy jej stanik jest za duży. Na prawdę bardzo lubię jej piersi uwazam ze sa cudowne, wiele razy jej to mówiłem, ale ale ona konsekwentnie nosi i kupuje za duze staniki. Uwaza ze jej to powiększa biust. Klaudia bo tak jej na imię jest śliczną, szczupla blondynka i wiem ze faceci sie za nia oglądają. Na poczatku uznałem - jej bielizna jej sprawa, ale kiedy ubiera koszulki z dekoltem to juz jest tez moja sprawa kiedy wiele razy widzialem innych gosci ktorzy gapia sie w jej piersi i widza cale razem z sutkami. Czy to jest normalne? Czy tak robia dziewczyny z maltm biustem? Prosze o pomoc co mam zrobić. Moze powinienem jej pokazac to zdjęcie jak wygląda? Chociaż mysle ze ona zdaje sobie z tego sprawę tylko uwaza ze nikt przecież nie bedzie sie gapił jej w cycki...
 

Monika3322  

User

tomboy


ImiÄ™: Monika

Wiek: 17

Doł±czyła: 07 PaĽ 2020

   

Wysłany: 2020-10-07, 11:03   

Może czuje się niedowartościowana bądź też nawet gorsza.

Jeśli noszenie większego stanika pozwala jej na podniesienie sobie samooceny a także polepszenie samopoczucia to nie uważam iż jest to jakiś znaczący problem.

Nawet jeśli ty akceptujesz jej ciało takim jest, nie oznacza to że ona nie ma z tym problemu.

Rozumiem że czujesz się zazdrosny kiedy inni faceci patrzą na jej biust, najlepiej byłoby porozmawiać o tym szczerze, wyznaj jej co czujesz.

Nie mogę Ci obiecać iż to rozwiąże tę sytuacje, ale może dzięki temu staniecie się sobie jeszcze bliżsi, oraz lepiej zaczniecie siebie rozumieć.

Szczera rozmowa we dwoje jest w stanie rozwiązać naprawdę wiele problemów.

Trzymam kciuki ;)
 

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com