Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

josom  

Wymiatacz

Administartor :)


Wiek: 29

Do³±czy³: 15 Maj 2009

   

Wys³any: 2013-07-10, 12:44   Moja dziewczyna pisze z innym chÅ‚opakiem

Siemka,

Mam 19 lat, moja dziewczyna ma 18 lat, jesteśmy ze sobą w związku od 3 miesięcy.
Jest to dosyć "intensywny związek", bo często się widzimy, poznała mnie już przed całą jej rodziną, wyjeżdżamy wspólnie nad wodę itp.

Jednak zauważyłem, że od dłuższego czasu pisze ona z jakimś chłopakiem. Kiedyś jej na nim nawet zależało. Niepokoi mnie to, choć rozmawiałem z nią już na ten temat i ona mi mówi, że to tylko kolega i nic więcej. Ale po prostu wkurza mnie to jak ona z nim tak cały czas pisze.
Często mu napisze coś w stylu "uważaj na siebie" itp. taka opiekuńcza.

Jak myślicie mam uważać na to?

Bo przeprowadziłem z nią wiele szczerych rozmów i mam mieć do niej zaufanie i wiem, że nie pocałuje się z nim, ani nic więcej, ale sam FAKT, że z nim pisze ciągle mnie dobija :(
_________________
Posłuchaj moich kawałków :)
https://www.youtube.com/watch?v=eI0m7lwj07Q
 

Seelenschneider  

User

Die Verschwindende



Do³±czy³a: 09 Lip 2013

   

Wys³any: 2013-07-10, 16:24   

Jak najbardziej uważać! Zwłaszcza że wspomniałeś, że kiedyś jej na nim zależało. Twoja dziewczyna na razie może mówić że to tylko jej kolega, ale skoro pisze z nim cały czas, to chyba jasno wskazuje na to, że jest nim zainteresowana... Po jakimś czasie jej zainteresowanie może osłabnąć, ale tego nie wiemy. Bądź ostrożny i staraj się nie kontrolować jej tak, żeby była tego świadoma, bo zaczniesz ją tym męczyć. Powodzenia życzę ;)
_________________
Najbardziej przerażającą rzeczą jest całkowita akceptacja samego siebie.
 

Ranger

Hiper wymiatacz

Navigator



Do³±czy³: 14 Sie 2012

   

Wys³any: 2013-07-10, 17:04   

Cytat:

"Bądź ostrożny i staraj się nie kontrolować jej tak, żeby była tego świadoma"


Hej, chwila! Z Twojej wypowiedzi wynika, ze ma ja kontrolowac, ale tak ostroznie, by ona tego nie widziala. : ) Proponujesz mu inwigilacje dziewczyny, tyle, ze dyskretna?!

Josom, piszesz: "zalezalo jej na nim". Skad o tym wiesz? A nawet jesli to prawda, to to tez moze znaczyc wszystko - albo i nic. Moze po prostu jest fajnym kolega do pogaduch. A moze dziewczyna korzysta z jego zyczliwych rad dla Twojego wlasnie zwiazku? Moze to jest Twoj najwiekszy sojusznik? : ) Sam przeciez piszesz, ze dobrze Wam idzie! Nie rob wiec widel z igly, bo reagujesz, jakbys ja co najmniej zlapal z tamtym wspolnie pod prysznicem. ; )

Puenta: mniej paniki! : )
_________________
Smile or die!
 

Victorinox  

Wymiatacz



Do³±czy³: 06 Maj 2009

   

Wys³any: 2013-07-10, 17:21   

stara zagrywka :P może pier**** a wcale z nim nie pisze tylko tak specjalnie żeby sprawdzić czy jesteś właśnie zazdrosny i tak dalej :P
 

Jimmy FoX  

VIP



ImiÄ™: Tomasz

Wiek: 33

Do³±czy³: 26 Lip 2008

Sk±d: Birmingham

   

Wys³any: 2013-07-10, 18:09   

Ma prawo pisać z kolegami, ma prawo rozmawiać z kolegami, ma prawo spotykać się z kolegami.
_________________
Kadrowanie wspomnień
 

Seelenschneider  

User

Die Verschwindende



Do³±czy³a: 09 Lip 2013

   

Wys³any: 2013-07-10, 18:44   

[quote="Ranger"]

Cytat:

"Bądź ostrożny i staraj się nie kontrolować jej tak, żeby była tego świadoma"


Hej, chwila! Z Twojej wypowiedzi wynika, ze ma ja kontrolowac, ale tak ostroznie, by ona tego nie widziala. : ) Proponujesz mu inwigilacje dziewczyny, tyle, ze dyskretna?!

Okej, źle się wyraziłam, kontrolowanie to przesada, ale warto jest mieć oczy otwarte. Nie wiadomo czy to naprawdę jej kolega, czy może sprawdza chłopaka, czy może jest zainteresowana owym "kolegą".

Cóż, może panika to przesada, pozostaję jednak przy swoim zdaniu, że istnieje ryzyko, że ten kolega z czasem przestanie być dla niej kolegą.
 

Damn  

Pogromca postów

Queen Dude



Wiek: 28

Do³±czy³a: 10 Kwi 2010

   

Wys³any: 2013-07-10, 18:50   

Ja rozumiem, że kolega jest zazdrosny i radzę, żeby poinformował swoją drugą połówkę o tym, że czuje się z tym źle i tu nie chodzi o brak zaufania. To jest po prostu naturalne, powinni sobie wspólnie z tym problemem radzić.
_________________

If you don't wanna see that sunset,
stop looking in a demon's eye

Temporarily online
 

sheilven  

Pogromca postów



Wiek: 31

Do³±czy³a: 05 Gru 2008

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2013-07-10, 18:54   

Seelenschneider napisa³/a:

Cóż, może panika to przesada, pozostaję jednak przy swoim zdaniu, że istnieje ryzyko, że ten kolega z czasem przestanie być dla niej kolegą.


wiesz, nie wszystko na świecie kręci się wokół dupy (dla romantyków- wokół serduszka). czasem można mieć po prostu kumpla.

myślę, że dopóki nie ma nic poza ich normalnymi relacjami koleżeńskimi i twoją wyobraźnią, to wszystko jest w porządku.
_________________
i'm burning up a sun just to say goodbye.
 

Lawenda  

Wymiatacz

Oboistka



Do³±czy³a: 23 Gru 2012

   

Wys³any: 2013-07-10, 19:13   

Nie martw się. Jeśli serio coś zauważysz - wtedy możesz zacząć interweniować, a teraz? Ona nie jest Twoją niewolnicą, ma prawo na kontakt z innymi przedstawicielami Twojej płci : ).
_________________
"Dorożki mokrej w deszczu wrak
Spoczął na dnie wielkiej kałuży,
Wydęty ciszą żagla garb
Wspomina chwile wielkiej burzy."
 

Seelenschneider  

User

Die Verschwindende



Do³±czy³a: 09 Lip 2013

   

Wys³any: 2013-07-10, 20:39   

Cytat:

wiesz, nie wszystko na świecie kręci się wokół dupy (dla romantyków- wokół serduszka). czasem można mieć po prostu kumpla.



Nie twierdzę, że nie mogą być normalnymi kolegami, ale nie znamy prawdy. Cieszę się, że wierzysz w przyjaźń damsko-męską, sheilven, bo sama uważam, że jest to możliwe, ja tylko chcę zaznaczyć, że istnieje takowe ryzyko, że ich relacje mogą się z czasem zmienić.
_________________
Najbardziej przerażającą rzeczą jest całkowita akceptacja samego siebie.
 

josom  

Wymiatacz

Administartor :)


Wiek: 29

Do³±czy³: 15 Maj 2009

   

Wys³any: 2013-07-10, 21:14   

Wiem, że jej zależało, bo mi to powiedziała w oczy. Pisze z nim na 100%, bo byliśmy nad wodą wczoraj i pisała z nim sms-y i to widziałem, że już od dłuższego czasu z nim pisze, na fejsie też widziałem jak pisze. I właśnie tego się boję, że to może być teraz tylko kolega, a z czasem się to może zmienić, sam jej to mówiłem, ale ciężko się na ten temat gada, bo ona taką samą sytuację mi przedstawia, że ja mogę tak samo zrobić... i gadaj tu z kobietą.
_________________
Posłuchaj moich kawałków :)
https://www.youtube.com/watch?v=eI0m7lwj07Q
 

destrukcyjna  

Pogromca postów



Wiek: 35

Do³±czy³a: 05 Maj 2009

Sk±d: Berlin.

   

Wys³any: 2013-07-10, 21:20   

Wydaje mi sie, że ona jest świadoma swoich czynów i jeśli zależy jej na Tobie, to raczej nie będzie sobie nakręcać kogoś na boku.
To, że otwarcie Ci wyznała, że z nim pisze to już chyba wyraźnie znaczy, że nie jesteś jej obojętny. Gdyby nie była z Tobą tak szczera, mógłbyś sie bardziej niepokoić.
_________________
meow
 

josom  

Wymiatacz

Administartor :)


Wiek: 29

Do³±czy³: 15 Maj 2009

   

Wys³any: 2013-07-10, 21:32   

destrukcyjna napisa³/a:

Wydaje mi sie, że ona jest świadoma swoich czynów i jeśli zależy jej na Tobie, to raczej nie będzie sobie nakręcać kogoś na boku.
To, że otwarcie Ci wyznała, że z nim pisze to już chyba wyraźnie znaczy, że nie jesteś jej obojętny. Gdyby nie była z Tobą tak szczera, mógłbyś sie bardziej niepokoić.



Tak w sumie to racja, ale mam taki mętlik w głowie, że masakra.
_________________
Posłuchaj moich kawałków :)
https://www.youtube.com/watch?v=eI0m7lwj07Q
 

sheilven  

Pogromca postów



Wiek: 31

Do³±czy³a: 05 Gru 2008

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2013-07-10, 21:40   

Seelenschneider napisa³/a:

Nie twierdzę, że nie mogą być normalnymi kolegami, ale nie znamy prawdy. Cieszę się, że wierzysz w przyjaźń damsko-męską, sheilven, bo sama uważam, że jest to możliwe, ja tylko chcę zaznaczyć, że istnieje takowe ryzyko, że ich relacje mogą się z czasem zmienić.



tylko widzisz- jej zależało kiedyś. a teraz ma chłopaka i powiedziała mu o całej sprawie, żeby się nie martwił. mogła w zasadzie zrobić to z wyrachowania-powiedzieć mu, ukryć wszystko pod otoczką zaufania, szczerości i mieć dwóch jednocześnie, ale przyznaj- dużo znasz ludzi, którzy by temu podołali?
jasne, że jej uczucia się mogą zmienić. ale autor tematu nie ma na to zbyt dużego wpływu. może być najlepszym chłopakiem na świecie, ale jeśli ona będzie czuła coś do innego, to w końcu go zostawi. z drugiej strony- jeśli dziewczę kocha autora, to żaden kolega, który chciałby jakiejś wyższej rangi w jej serduszku nie ma szans.
ale przecież nie musimy iść w rozumowaniu aż tak daleko. dziewczyna stara się być w porządku, informuje o takiej osobie w jej życiu, daje obraz sytuacji, więc nie powodu, by tworzyć sobie nowe problemy.
_________________
i'm burning up a sun just to say goodbye.
 

arnie3  

Wymiatacz


Wiek: 29

Do³±czy³: 29 Kwi 2013

Sk±d: st±d

   

Wys³any: 2013-07-11, 00:17   Re: Moja dziewczyna pisze z innym chÅ‚opakiem

josom napisa³/a:

Jak myślicie mam uważać na to?



Przez internet się tego nie dowiesz, jeśli sam znasz najlepiej sytuacje i masz wątpliwości co o tym sądzisz to tutaj raczej nikt ci jakoś szczególnie nie pomoże.
Czy uważać? Mogę ci to opisać z mojej perspektywy, ja byłem w podobnej sytuacji, tylko po przeciwnej stronie (tj. na miejscu tego chłopaka, z którym pisze.) Na dwoje babka wróżyła. Może być tak, że twoja luby ma jakieś tajemnice z tym gościem, a on chce jej pomóc, a może być zupełnie przeciwnie. Najlepiej jakbyś wiedział o czym piszą, przynajmniej kilka smsów.
Wniosek: bądź czujny bo nie wiadomo jak to się dalej potoczy...

sheilven napisa³/a:

myślę, że dopóki nie ma nic poza ich normalnymi relacjami koleżeńskimi i twoją wyobraźnią, to wszystko jest w porządku.


Zgoda, tylko żeby w pewnym momencie nie okazało się, że jest już za późno...
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com