Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj si!

Zapomniae hasa?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo

Lady Virgin  

Moderator



Wiek: 28

Doczya: 19 Cze 2012

   

Wysany: 2018-11-19, 20:00   

Moja mama ma całą pracownie, kilka owerloków i klika maszyn (każda do innego rodzaju tkanin i innego rodzaju szycia: skóry, hafty itd).
Ja nie przepadam za szyciem, ale czasem korzystam, najczęściej, gdy potrzebuje nowe akcesoria dla zwierzaków, albo chce poznęcać się nad kotem - ubierając go w sweterki :evil:
_________________
There are no unlockable doors
There are no unwinnable wars
There are no unrightable wrongs
Or unsingable songs
 

Aleksandra123

User


Doczy: 20 Lis 2018

   

Wysany: 2018-11-20, 21:12   

Hej, hej!
Ja zaczęłam szyć dosyć niedawno, bo poszłam na kurs w moim mieście i bardzo mi się spodobało :D. Mam Łucznika o wdzięcznym imieniu Karina /jak się zacina, to mówię na nią Karyna/ i baaardzo chciałabym kiedyś kupić owerloka. A głównie tworzę ubrania i chciałabym zacząć robić cosplay'e/ 1 już uszyłam, to było chyba jedno z moich największych życiowych osiągnięć haha
 

kas99

User


Doczy: 26 Lis 2018

   

Wysany: 2018-12-03, 21:26   

cześć! ja jestem w szyciu początkująca mimo tego że już jakiś czas pracuję w zakładzie krawieckim. mam zwykłą domową maszynę ale umiem też szyć na przemysłowej i również na owerlocku. na guzikarce, dziurkarce i podwijarce też umiem :D jak na razie nie mam rzeczy godnych pokazania, bardziej wolę przerabianie ubrań chociaż w przyszłości planuje się dokształcać :D
 

Forum modzieowe e-Mlodzi.com