Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

KlaWisz2580  

User



ImiÄ™: Mateusz

Wiek: 30

Do³±czy³: 01 Sie 2010

Sk±d: LU

   

Wys³any: 2015-02-17, 23:04   

Ja miałem najpierwej skuterek TGB 50ccm, później Yamaha XJ600 i teraz Fazer 600 '02.

Motocyklowanie to zajefajna zajawka, polecam każdemu, a z obczajonymi do zobaczenia na jakims zlocie :D
 

DeSade  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 20 Lip 2011

   

Wys³any: 2015-02-18, 01:27   

Bardzo lubię jeździć jako osoba towarzysząca. Szczególnie nocą, kiedy prawie nikogo nie ma na drogach. Coś niesamowitego, mój strach wtedy wzrasta a zarazem moja ekscytacja. Dlatego zawsze jeździłam z moim partnerem, na długie wycieczki, zamykając przy tym oczy .
Ja natomiast nie mogę sama jeździć , może dlatego, że lubię spore ryzyko i z pewności stanowiłabym niebezpieczeństwo dla innych uczestników ruchu drogowego.

[ Dodano: 2015-02-18, 01:32 ]
do innych mam większe zaufanie niż do siebie. to przede wszystkim.
mieliśmy jeden wypadek. kiedy przeskoczyłam przez swojego partnera i wylądowałam na ulicy, na szczęście na tylku.
niemniej nie zraziło mnie to. zawsze będą jakieś przewrotki mniejsze większe
_________________
W miękkim futrze kota
 

ErwinRommel  

Stały User



Wiek: 27

Do³±czy³: 26 Mar 2014

   

Wys³any: 2015-03-15, 14:26   

Motocykle super sprawa ;) Na chwile obecną mam chińczyka 72cm ze względów ekonomicznych ( mało pali dobrze wygląda nawet jedzie :D ) W przyszłości planuje najpierw mocna 125 a potem może Suzuki SV650 :mrgreen: Jak na razie musze się zadowolić samochodem BMW E46 328i :evil: Szkoda że zima już się skończyła bo można było się świetnie pobawić na parkingach i różnych placach bez nadmiernego zdzierania opon , polecam każdemu tylni naped z mieszance z rozwagą ;)
_________________
Historię piszą zwycięzcy!
Robert Brasillach

*Nie jestem nazistą, nie propaguje poglądów nazistowskich! Jestem socjalistą , szowinista i patriotą. Ty możesz to nazywać jak ci wygodnie.
 

borsuk

User


Do³±czy³: 19 Cze 2014

   

Wys³any: 2015-10-24, 11:25   

¦wietny
_________________
http://www.[SPAMER] [ZG£O¦ TEN POST DO MODERATORA]
 

Celestyna

User


Do³±czy³: 02 Sie 2016

Sk±d: Radom

   

Wys³any: 2016-08-02, 20:15   

Hej ja od roku jeżdżę i już pokochałam tą pasje, pierwsze kroki stawiałam na motocyklu chłopak czyli Suzuki GSX 600 F aktualnie jeżdżę R6 :)
 

Edytama  

User


Wiek: 26

Do³±czy³a: 22 Lis 2016

   

Wys³any: 2016-11-22, 00:10   

Jeszcze motocykla nie miałam i nawet nie jeździłam ale może kiedyś spróbuję.
 

Riio

User


Do³±czy³: 15 Kwi 2018

   

Wys³any: 2018-04-15, 17:19   

To prawda motocykl + piękna pogoda czego chcieć więcej, można wtedy trzaskać kilometry :D A motoromoaniacy co myślicie o motocyklu dominar 400 zastanawiam się nad nim
 

Huterp

User


Do³±czy³: 21 Kwi 2018

   

Wys³any: 2018-04-21, 23:08   

Riio napisa³/a:

To prawda motocykl + piękna pogoda czego chcieć więcej, można wtedy trzaskać kilometry :D A motoromoaniacy co myślicie o motocyklu dominar 400 zastanawiam się nad nim



Ma abs, fajny design, na testach też prawidłowo się spisał więc raczej dobrze się prezentuje. A wiesz moze w jakiej jest cenie?
 

Riio

User


Do³±czy³: 15 Kwi 2018

   

Wys³any: 2018-04-23, 18:40   

Huterp napisa³/a:

Ma abs, fajny design, na testach też prawidłowo się spisał więc raczej dobrze się prezentuje. A wiesz moze w jakiej jest cenie?


Kosztuje 15 tyś (na okrągło) ale z tego co się orientuje to można kupić na raty, myślisz że to dobra cena ?
 

deathcherry  

User


ImiÄ™: artur

Do³±czy³: 23 Kwi 2018

   

Wys³any: 2018-04-23, 20:24   

Huterp napisa³/a:

Riio napisa³/a:

To prawda motocykl + piękna pogoda czego chcieć więcej, można wtedy trzaskać kilometry :D A motoromoaniacy co myślicie o motocyklu dominar 400 zastanawiam się nad nim



Ma abs, fajny design, na testach też prawidłowo się spisał więc raczej dobrze się prezentuje. A wiesz moze w jakiej jest cenie?


nówka około 15 tys z tego co np ja widziałem :) mam ochotę umówić się na jazdę testową aby go lepiej sprawdzić - ktoś próbował już jazdy na nim?
 

Huterp

User


Do³±czy³: 21 Kwi 2018

   

Wys³any: 2018-04-23, 20:53   

Riio napisa³/a:


Kosztuje 15 tyś (na okrągło) ale z tego co się orientuje to można kupić na raty, myślisz że to dobra cena ?


Raty jakie? 0% ? to by było piękne :D A cena , pewnie że dobra, w tej cenie ciężko o coś lepszego z takim wyposażeniem :p

deathcherry napisa³/a:

nówka około 15 tys z tego co np ja widziałem :) mam ochotę umówić się na jazdę testową aby go lepiej sprawdzić - ktoś próbował już jazdy na nim?



No jazda testowa to super opcja, i w sumie tak powinno się robić zanim kupimy maszynę, najgorzej brac kota w worku :/ A w jakiej miejscowości są jazdy testowe?
 

Riio

User


Do³±czy³: 15 Kwi 2018

   

Wys³any: 2018-04-24, 10:46   

Huterp napisa³/a:

Raty jakie? 0% ? to by było piękne :D A cena , pewnie że dobra, w tej cenie ciężko o coś lepszego z takim wyposażeniem :p


z tego co się orientowałem to raty rzeczywiście są 0% a to prawda że Bajaj jest wprowadzany za pośrednictwem rometa ?

Huterp napisa³/a:

No jazda testowa to super opcja, i w sumie tak powinno się robić zanim kupimy maszynę, najgorzej brac kota w worku :/ A w jakiej miejscowości są jazdy testowe?


chyba dowiadujemy się jak już wypełnimy formularz, wydaje mi się że wpisujesz swoje miasto i po prostu wyskakuje Ci najbliższa miejscowość gdzie można go przetestować, tak mi sięwydaje ale mogę się mylić :mrgreen:
 

deathcherry  

User


ImiÄ™: artur

Do³±czy³: 23 Kwi 2018

   

Wys³any: 2018-05-02, 12:54   

Riio napisa³/a:

Huterp napisa³/a:

Raty jakie? 0% ? to by było piękne :D A cena , pewnie że dobra, w tej cenie ciężko o coś lepszego z takim wyposażeniem :p


z tego co się orientowałem to raty rzeczywiście są 0% a to prawda że Bajaj jest wprowadzany za pośrednictwem rometa ?


tak - nawet na stronie bajaj.pl masz logo rometa

Riio napisa³/a:


Huterp napisa³/a:

No jazda testowa to super opcja, i w sumie tak powinno się robić zanim kupimy maszynę, najgorzej brac kota w worku :/ A w jakiej miejscowości są jazdy testowe?


chyba dowiadujemy się jak już wypełnimy formularz, wydaje mi się że wpisujesz swoje miasto i po prostu wyskakuje Ci najbliższa miejscowość gdzie można go przetestować, tak mi sięwydaje ale mogę się mylić :mrgreen:


chyba jest tak jak mówisz bo zapisałem się i czekam na telefon - mieszkam w dość małym mieście i nie wyskoczył żaden błąd. Zobaczymy jak oddzwonią gdzie mam jechać na jazdę próbną
 

Riio

User


Do³±czy³: 15 Kwi 2018

   

Wys³any: 2018-05-07, 17:36   

deathcherry napisa³/a:

tak - nawet na stronie bajaj.pl masz logo rometa


mam nadzieję że motory zostaną dłużej na rynku niż tylko na chwlię


deathcherry napisa³/a:

chyba jest tak jak mówisz bo zapisałem się i czekam na telefon - mieszkam w dość małym mieście i nie wyskoczył żaden błąd. Zobaczymy jak oddzwonią gdzie mam jechać na jazdę próbną


i co oddzwonili może? :D daj znać koniecznie !
 

deathcherry  

User


ImiÄ™: artur

Do³±czy³: 23 Kwi 2018

   

Wys³any: 2018-05-08, 11:47   

Riio napisa³/a:

deathcherry napisa³/a:

tak - nawet na stronie bajaj.pl masz logo rometa


mam nadzieję że motory zostaną dłużej na rynku niż tylko na chwlię


masz na myśli ogólnie czy motory bajaj i dystrybucję przez rometa?


Riio napisa³/a:


deathcherry napisa³/a:

chyba jest tak jak mówisz bo zapisałem się i czekam na telefon - mieszkam w dość małym mieście i nie wyskoczył żaden błąd. Zobaczymy jak oddzwonią gdzie mam jechać na jazdę próbną


i co oddzwonili może? :D daj znać koniecznie !


niestety jeszcze nie :/ Ale pamiętajmy, że dopiero co majówka się skończyła...
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com