Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Przesuniêty przez: slow | 2010-03-21, 08:50

Autor

Wiadomo¶æ

Keraj  

User


ImiÄ™: Jarek

Wiek: 28

Do³±czy³: 06 Cze 2009

   

Wys³any: 2009-06-07, 14:02   Motoryzacja

wasze motocykle lub skutery. Ja mam zippa vapora 50cc przerabiany na 80cc. Jakie macie maszyny???

Rozwinąłem nieco temat, ponieważ to juz trzeci o takiej samej nazwie.
//s.
 

michalmichal  

User


ImiÄ™: Mariusz

Do³±czy³: 29 Cze 2009

Sk±d: masz tak± koszulke?

   

Wys³any: 2009-06-29, 01:06   

WSK 125 którą jeżdżę na papierach od Rometa Ogara 205 :D
Przeróbki? Pomalowana na czarno, amorki od Jawy 350, frędzelki, naklejki, lusterka :)
 

well-bullit  

Wymiatacz


Imię: Michał

Wiek: 28

Do³±czy³: 06 Mar 2009

   

Wys³any: 2009-06-30, 07:48   

ja może będę miał na początku przyszłego tygodnia Peugeota Speedfighta (używanego)
 

TQIT  

VIP


Do³±czy³: 22 Gru 2008

   

Wys³any: 2009-06-30, 16:05   

Hehe, ja mam nowego Rometa 717 z silnikiem czterosuwowym. Fajny skuter, chciałem sobie kupić Rometa CRS 50, ale był "trochę" za drogi ;)
Cichy silnik (nie to co w dwusuwach :-D ), mało pali, 3 KM, dość mocny jak na czterosuwowy. Od wspomnianego wyżej Peugota różni go tylko logo, a reszta jest identyczna. Dla porównania:
Speedfight

Romet:
_________________
"I dam wam serce nowe i ducha nowego tchnę do waszego wnętrza, odbiorę wam serce kamienne, a dam wam serce z ciała." Ez 36, 26
 

michalmichal  

User


ImiÄ™: Mariusz

Do³±czy³: 29 Cze 2009

Sk±d: masz tak± koszulke?

   

Wys³any: 2009-06-30, 18:43   

Widzę koledzy to "bogacze" :D Ja niestety nie dysponuję taką kwotą, a jakbym dysponował, to bym kupił już coś naprawde mocnego, typu Jawa 350 albo MZ 301 :)
 

well-bullit  

Wymiatacz


Imię: Michał

Wiek: 28

Do³±czy³: 06 Mar 2009

   

Wys³any: 2009-06-30, 19:46   

TQIT napisa³/a:

Od wspomnianego wyżej Peugota różni go tylko logo, a reszta jest identyczna


znaczek też jest ważny
 

TQIT  

VIP


Do³±czy³: 22 Gru 2008

   

Wys³any: 2009-06-30, 19:51   

Cytat:

znaczek też jest ważny


LOL

Liczy sie jakość nie marka.
Nie mam zamiaru płacić za starego Peugota, skoro w zasięgu ręki mam nowiutkiego Rometa NIE ustępującemu mu wiele technicznie.
_________________
"I dam wam serce nowe i ducha nowego tchnę do waszego wnętrza, odbiorę wam serce kamienne, a dam wam serce z ciała." Ez 36, 26
 

well-bullit  

Wymiatacz


Imię: Michał

Wiek: 28

Do³±czy³: 06 Mar 2009

   

Wys³any: 2009-06-30, 19:57   

a na samochód też tak patrzysz: wolę nowe kia ceed, niż kilkuletniego (najwyżej 3-4 lata) vw golfa?

[ Dodano: 2009-06-30, 20:58 ]

TQIT napisa³/a:

Nie mam zamiaru płacić


ty czy twoi rodzice?
 

TQIT  

VIP


Do³±czy³: 22 Gru 2008

   

Wys³any: 2009-06-30, 20:01   

well-bullit napisa³/a:

a na samochód też tak patrzysz: wolę nowe kia ceed, niż kilkuletniego (najwyżej 3-4 lata) vw golfa?


1) KIA oczywiście
2) Golfy wszelkie to shit jak dla mnie i nawet nie mam zamiaru się takiego dotykać
3) Wolę Poloneza, bo choć nikt nim nie zaszpanuje, to po pierwsze jeździ, po drugie jeździ. I to wystarcza

Marka nie ma żadnego znaczenia :] Najmniejszego. Romet jest opłacalniejszy po stokroć niż kilkuletni peugot.
_________________
"I dam wam serce nowe i ducha nowego tchnę do waszego wnętrza, odbiorę wam serce kamienne, a dam wam serce z ciała." Ez 36, 26
 

well-bullit  

Wymiatacz


Imię: Michał

Wiek: 28

Do³±czy³: 06 Mar 2009

   

Wys³any: 2009-06-30, 20:04   

TQIT napisa³/a:

Golfy wszelkie to shit jak dla mnie i nawet nie mam zamiaru się takiego dotykać



na pewno lepsze niż "cud" polskiej myśli technicznej, "super - wóz" Polonez Caro Plus :mrgreen:
 

michalmichal  

User


ImiÄ™: Mariusz

Do³±czy³: 29 Cze 2009

Sk±d: masz tak± koszulke?

   

Wys³any: 2009-07-02, 21:45   

well-bullit napisa³/a:

TQIT napisa³/a:

Golfy wszelkie to shit jak dla mnie i nawet nie mam zamiaru się takiego dotykać



na pewno lepsze niż "cud" polskiej myśli technicznej, "super - wóz" Polonez Caro Plus :mrgreen:



To znaczy, że nie wiesz NIC o mechanice :D
Jak umiesz sam wymienić olej, wymienić parę części i trochę podregulować, to dwudziestoletni Polonez jest pojazdem dużo tańszym w użyciu niż inne.
 

Kamilgostyn  

Stały User



ImiÄ™: Kamil

Wiek: 31

Do³±czy³: 24 Cze 2009

Sk±d: siê bior± dzieci?

   

Wys³any: 2009-07-02, 22:13   

Przeczytając to co napiszę możecie pomyśleć że nie mam oleju w głowie :P


W 2007 roku w marcu kupiłem Suzuki Rg80 (1995r), miałem problemy z zarejestrowaniem, ponieważ koleś od którego go kupiłem miał mi załatwić przegląd na 50. No trochę czasu minęło no ale wreszcie dostałem blachę itd :) motor kupiłem za nie całe 1000zł :P No było w średnim stanie... Jeździłem nim rzadko ponieważ nie był zrobiony tak na cyk :/ Po roku sprzedałem go z małym zyskiem (kupno + rejestracja - trochę mnie to uczyniło).
Od jakiegoś czasu mam Keewaya Hurricane :) 2007 rocznik - aktualny przebieg prawie 12tyś :) trochę jest, używany ponad rok. Kupiony za 1100zł :P V max mniejszy od RG o wiele x) ale za to jak na razie bez awaryjny (jeśli chodzi o silnik)

[ Dodano: 2009-07-02, 23:17 ]

TQIT napisa³/a:

2) Golfy wszelkie to shit jak dla mnie i nawet nie mam zamiaru się takiego dotykać
3) Wolę Poloneza, bo choć nikt nim nie zaszpanuje, to po pierwsze jeździ, po drugie jeździ. I to wystarcza

Marka nie ma żadnego znaczenia :] Najmniejszego. Romet jest opłacalniejszy po stokroć niż kilkuletni peugot.



Golf- Niemieckie auto, nadal jeżdżące po naszym kraju (chociażby), ekonomiczny, dostęp do części bardzo łatwy !

Polonez - spalanie! Komfort jazdy - lepsza Syrena ! Jeździ :mrgreen: co Ty chłopie gadasz ... Romet ze skuterów to jak tani chińczyk ! Kilkuletni Peugeot Speedfight 1 bez remontu (oczywiście bez blokad) sypie 80km/h ! Wiem, bo kumpel kupił z 4 lata temu i nigdy w nim nic rył a swój przebieg i wiek ma :)
_________________
Chciałbym iść do nieba ze względu na klimat, ale wolę do piekła ze względu na towarzystwo...
 

stubarwny  

Pogromca postów

Ten zły



Wiek: 18

Do³±czy³: 13 Pa¼ 2008

   

Wys³any: 2009-07-03, 06:53   

Proponuję trzymać się tamatu. A przypominam, że dotyczy on motocykli i skuterów. Nie spalania i doskonałości Poloneza. Za uwagę dziękuję.
 

michalmichal  

User


ImiÄ™: Mariusz

Do³±czy³: 29 Cze 2009

Sk±d: masz tak± koszulke?

   

Wys³any: 2009-07-04, 12:23   

Ja tam wolę sprzęty, które można samemu naprawić, bez korzystania z usług serwisów.
 

Kluadia  

Stały User



Wiek: 32

Do³±czy³a: 03 Lip 2009

   

Wys³any: 2009-07-04, 12:31   

A ja mam stary Piaggio Free, ale co tam :hyhy: ważne, że jeździ hehe :D
Ale oprócz tego mam samochód :-|
_________________
Go¶æ, pozdrawiam CiÄ™! :)
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com