Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Placebowa  

Pogromca postów

lachrymology



ImiÄ™: nomen nescio

Do³±czy³a: 02 Wrz 2009

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2010-08-20, 21:06   

Muszol napisa³/a:

inny rozum ma 15 niz 18 letnia dziewczyna.


Osobiście znam poważniejsze piętnastki niż niejedna osiemnastka. Ale co prawda, to prawda- różnica wieku wśród nastolatek jest istotna i szczególnie widoczna na tle intelektualnym, bo w tym czasie ciało młodej kobiety przechodzi wiele etapów myślowych i fizycznych.
Gustowanie w "męskich dziewczynach" kojarzy mi się z chłopcami, którzy w partnerkach szukają kumpla. Trzeba zrozumieć, ze to inna płeć i pewne charakterystyczne cechy nie są oznaką niedojrzałości. Oczywiście rozumiem, że można mieć taki, nie inny gust, ale trochę śmieszy mnie negowanie typowych, kobiecych cech charakteru. Niektóre dziewczęta rzeczywiście zachowują się dziecinnie i niedojrzale, ale czego można spodziewać się po nastolatkach?
_________________
Połowa ludzkości nie istnieje; jej życie- to żart, dążenia naiwne, uczucia przelotne, poglądy śmieszne.
 

Jimmy FoX  

VIP



ImiÄ™: Tomasz

Wiek: 33

Do³±czy³: 26 Lip 2008

Sk±d: Birmingham

   

Wys³any: 2010-08-20, 21:13   Re: MÄ™ska dziewczyna ?

mentos napisa³/a:

(3Gim).


Cytat:

Może to poprostu kwestia niedojrzałości, ale dziewczyny w moim wieku, idiotycznię się zachowują, kiedy słyszą komplement.


Cytat:

Mam dopiero 15 lat.


Wiek: 15 lat. I Ty się, chłopczyku, dziwisz? Nie martw się, w liceum już dorośleją. Jeszcze coś?
_________________
Kadrowanie wspomnień
 

Ozi  

User

Kaizoku!



Wiek: 36

Do³±czy³a: 16 Sie 2010

   

Wys³any: 2010-08-20, 21:33   

Po pierwsze - Jimmy ma rację. Macie jeszcze po 15 lat, Wasze gusta, opinie i charaktery się jeszcze nie ustabilizowały. IMO nawet lepiej by było, gdybyś takiej powiedział "dziewczyno, zmień repertuar, bo te dowcipy nie są śmieszne." Jak inaczej się o tym dowie, skoro się uśmiechasz? Dwulicowiec.

Po drugie - owszem, jesteś gnojem. Sam nie wiesz, czego chcesz. Z jednej strony chciałbyś, żeby dziewczyna psychicznie była podobna do faceta (NIE S¡ - są najwyżej chłopczycami, ale my nie jesteśmy skonstruowane tak, aby myśleć jak wy. może nas śmieszyć wasz humor, możemy chodzić w spodniach i odbierać wam posady, ale jesteśmy stworzone do rodzenia i wychowywania dzieci - zawsze będziemy myśleć o wielu rzeczach na raz i martwić się stanowczo za dużo, a w czasie burz hormonalnych potrzebujemy silnego i cierpliwego faceta, który taką burzę wytrzyma), a z drugiej strony dobrze by było, gdyby się nie biły, no i przecież, na przykład, zawsze miło jest przyjść do dziewczyny do domu i dostać zrobiony przez nią smaczny obiad.

Nie mów, żeby Cię nie krytykować - Twój charakter, osobowość i gusta dopiero się kształtują. To nie tak, że jesteś w fazie buntu i z tej racji poznałeś odpowiedzi na wszystkie pytania, więc nikt nie ma prawa Cię poprawiać, bo na pewno nie ma racji. Otwórz się na opinie innych ludzi, bo wyrośniesz na zamkniętego w sobie durnia.

A jeśli chodzi o obrażanie się - co druga poznana przez internet osoba uważa mnie za faceta. PODRYWA£AM DZIEWCZYNY przez internet. Nawet IRL faceci podchodzą do mnie jakoś inaczej - bo ze mną i o WoW można pogadać, i o dziewczynach, i o piłce nożnej, bo czemu nie. Więc owszem, jestem chłopczycą.
A mimo to Twój post wydał mi się wyjątkowo głupi.
_________________
Somehow I haven't given up on myself, and I live on.
If I laugh just once, it's worth crying however many times.
 

Barbara77  

Wymiatacz



Do³±czy³a: 02 Wrz 2008

   

Wys³any: 2010-09-04, 21:32   

14-15 letnie dziewczyny sa jeszcze w wieku rozwojowym, burza hormonow i te historie ;) W tym wieku maja oczy na mokrym miejscu i robia z g problemy ale potem to przechodzi. A ja jeszcze zauwazylam ze jak takie towarzystwo kretynek sie dobierze to sie wzajemnie napedzaja, patrza jedna na druga i mimo woli sie wzoruja, w zachowaniach histerycznych tez, np jedna mowi "O matko boska, zlamalam sobie paznokiec, tragedia!!!", druga placze "Uuu, poplamilam spodnie !!!I jeszcze na lewym poldupku mi sie zrobil pryszcz!" i wyrabia sie taki styl. No na pewno to jest meczace. :-x Ale tez wydaje mi sie ze takie zachowanie jest troche spowodowane tym ze chca sie spodobac chlopakom. Bo jest niestety duzo chlopakow co lubia takie debilki, lubia glupsze od siebie, moga przy nich pokazac, ze oni to ho-ho :-D A dziewczynom sie wydaje, ze sa "kobiece", nie wiedza, ze robia z siebie dubeltowe idiotki :-P
***
I co wy stale z tym genderowym mysleniem, skad to sie u was bierze? Jak to "chlopczyca"? Dlaczego to kobieta ma harowac w kuchni? Co w tym dziwnego, ze interesuje sie motoryzacja i uwielbia pogapic sie na hokej?
***
Mentos, a rzuc prosze pare przykladow takiego "jak to nazywasz "kobiecego" humoru, a potem "meskiego". Bardzo mnie to zaciekawilo
 

Heartwork  

Mega wymiatacz

all right now



ImiÄ™: Mateusz

Wiek: 35

Do³±czy³: 29 Mar 2010

Sk±d: Wadowice

   

Wys³any: 2010-09-05, 15:35   

Poczucie humoru albo się ma, albo się nie ma i to jest absolutnie niezależne od płci;-) Poza tym są różne poziomy poczucia humoru. Jednych bawią polskie komedie romantyczne, a innych czarny humor Tarantino. Jednych bawi kabaret Ani Mru Mru, a innych Kuba Wojewódzki Show.

Odnośnie zainteresowań, to dobrze jest jak ma się ich wiele. Zawsze ubarwia to i rozwija osobowość. Nie tylko u kobiet rzecz jasna. Ale wymaganie od kogokolwiek interesowania się tym samym jest nierozważne i głupie, bo każdy powinien się interesować tylko i wyłącznie tym... co jest dla niego interesujące:-P Na tej zasadzie mało kto się interesował F1, dopóki Kubica nie zaczął brać w niej udziału. Albo mało kto się interesował życiem osobistym Dody, dopóki nie stała się sławna (wtedy nagle okazało się być ciekawe). Nie oczekuj zatem, że kobiety będą wiedziały co to łożysko, a co to dyferencjał (albo faceci znali się na peelingach i maseczkach do twarzy), dopóki nie błyśnie iskra zapłonowa.

Na koniec mogę dodać, że zauważyłem iż inaczej wychowuje się chłopców, a inaczej dziewczynki. Inaczej wychowują ich nie tylko rodzice, ale i kultura, społeczeństwo, media, czy szkoła. Jest to oczywiście uwarunkowane biologicznie i genetycznie, przez co nikt tego do końca nie odwróci;-)
Tak samo jak i płci mózgu, o której napisano nie mało książek, ale przedłożę tu tylko artykuł z serwisu kolegi http://www.neurotyk.net/2...ety-maja-cycki/
_________________
 

mentos  

User

The Fresh Maker



ImiÄ™: Daariusszz

Do³±czy³: 20 Sie 2010

Sk±d: Poznañ

   

Wys³any: 2010-09-05, 19:39   

Temat można zamknąć, dowiedziałem się czego miałem się dowiedzieć ( może nie na spokojnię, bo zostałem urażony) i coś sobie uswiadomiłem ;)


Temat do zamknięcia !
_________________
 

Damn  

Pogromca postów

Queen Dude



Wiek: 28

Do³±czy³a: 10 Kwi 2010

   

Wys³any: 2010-09-05, 19:55   

Kotek, czemu się wypinasz do nas dupą? W tym temacie może się nadal toczyć fajna dyskusja, ktoś może chcieć jeszcze wyrazić swoje zdanie. Faktycznie niektórzy przesadzili z szybką oceną autora, ubraną w zbyt ordynarne słowa, no ale daj ten temat dalej prowadzić, fajny jest...
_________________

If you don't wanna see that sunset,
stop looking in a demon's eye

Temporarily online
 

Straho  

Pogromca postów



Imię: Jacław

Wiek: 35

Do³±czy³: 04 Wrz 2008

   

Wys³any: 2010-09-05, 20:06   



A takie meskie dziewczyny preferujesz?
Bo piszesz o zainteresowaniach, charakterze, ale o wyglądzie nie wspomniałeś.
_________________
https://www.photoblog.pl/straho
 

KnifeInAwife

Mega wymiatacz



Do³±czy³: 28 Lut 2009

Sk±d: pan jezus.

   

Wys³any: 2010-09-05, 20:46   

Pewnie lubi takie z penisem.
_________________
Every Reason Is A Right To Hate.

http://www.lastfm.pl/user/NozWzonie
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com