Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

mentos  

User

The Fresh Maker



ImiÄ™: Daariusszz

Do³±czy³: 20 Sie 2010

Sk±d: Poznañ

   

Wys³any: 2010-08-20, 02:41   MÄ™ska dziewczyna ?

Cześć,
jestem nowy na forum, więc jeszcze raz Witam wszystkich :).
Tak, nie mogłem dobrać tematu, do tego co chce napisać, może ze zmęczenia... nie wiem.
Pewnie trochę przesadziłem z "Męską dziewczyną", ale nie mogłem nic innego wymyślić - płytka wyobraźnia ;D.
Zacznę od tego, że to co napiszę, może się wydać ironiczne dla nie których, lecz garstka osób to zrozumie.
No więc, nie wolicie czasem dziewczyn, które mają męskie zachowania, zainteresowania ?
Dobija mnie dziewczyna, która na większość naturalnych rzeczy mówi " o fuuj".
Przykładem jest moja koleżanka z klasy, która będąc mokra na plaży, a dokładnie na boisku do siatki, przewróciła się i omal się nie popłakała, bo była cała w piasku. Tak robi większość dziewczyn z mojej klasy (3Gim).
Damski humor:
Szczerze ? ¯adna dziewczyna jeszcze mnie nie rozbawiła swoim humorem. Bez urazy, ale zawsze jest on żałosny, kompromitujący ją. Staram się wtedy uśmiechać, ale często dziewczyna robi z siebie idiotkę. Oczywiście są przypadki, gdzie dziewczyna mnie rozśmieszy, ale to nie jest typowy humor kobiet.
Zainteresowania:
Bardzo podoba mi się u dziewczyny to, że interesuję się typowo męskim zainteresowaniami, jak: Piłka Nożna, Mechanika.
Charakter:
Doceniam dziewczyny, które nie wpadają z byle czego w depresje. Przedewszystkim, dla mnie i dla całej społeczności jej otaczającej dziewczyna musi być prawdziwa. Chodzi mi tu o obgadywanie itp. Nienawidzę kiedy dziewczyna płaczę, bo chcę zwrócić na siebie uwagę. Poprostu, dziewczyna musi mieć charakter. Oczywiście powinna być delikatna. Wku*wia mnie to, kiedy dziewczyna uderza chłopaka, chociaż on chciał dobrze, chłopak jest wtedy bezradny. Może to poprostu kwestia niedojrzałości, ale dziewczyny w moim wieku, idiotycznię się zachowują, kiedy słyszą komplement.

Ahh, jeszcze jedno. NienawidzÄ™ kiedy dziewczyny siÄ™ bijÄ….


Jestem już trochę zmęczony, pewnie to co napisałem, wydaję się niepoważne.
Przedstawiłem Wam, moją ideologię. Może moje poglądy są szczeniackie, może z tego wyrosnę. Mam dopiero 15 lat. Jednak po szczerej rozmowie z kolegami, doszliśmy do wniosku, że mamy podobne poglądy.
Jednak mam prośbę, nie krytykujcie mojego gustu, tak mi się poprostu podoba.

Zachęcam do dyskusji, bo wiem, że sporo osób ma podobny gust jak ja.




Ps: Przepraszam za błędy ( Dyslektyk).
_________________
 

MaliaDhey  

Hiper wymiatacz

Plum Plum Plum



ImiÄ™: Ja

Wiek: 28

Do³±czy³a: 17 Lis 2009

   

Wys³any: 2010-08-20, 12:29   

mentos napisa³/a:

Przepraszam za błędy ( Dyslektyk).



Nie usprawiedliwiaj się dysleksją, bo ciocia ff podkreśla Ci je czerwoną kreseczką ;)

Co do humoru, to nie dzieli się go na 'damski' i 'męski'. To zależy indywidualnie od osoby. Aczkolwiek popieram Cię ad histeryzowania. To jest jakaś masakra...Chyba dlatego wole mieć kolegów, niż koleżanki (dlatego mam problem z organizacją urodzin, bo wyjdzie straszne [jak to powiedział mój kolega] gej party :D) Prawdziwe metalówki wymiatają :hyhy: A punk-woman to już w ogóle :P Więc takiej sobie poszukaj. Ewentualnie harcerki :P
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=AtA-FpTZOQw
 

Muszol  

Stały User



ImiÄ™: Monika

Do³±czy³a: 19 Sie 2010

Sk±d: Kalisz

   

Wys³any: 2010-08-20, 12:35   

mentos napisa³/a:

Tak robi większość dziewczyn z mojej klasy (3Gim).

zapewne może dziewczęta w 3 gim się jeszcze tak zachowują. lecz wiedz że Twoje dziewczęta z klasy to nie jedyne dziewczęta na świecie :) wiec nie przesadzaj.

mentos napisa³/a:

Szczerze ? ¯adna dziewczyna jeszcze mnie nie rozbawiła swoim humorem. Bez urazy, ale zawsze jest on żałosny, kompromitujący ją. Staram się wtedy uśmiechać, ale często dziewczyna robi z siebie idiotkę. Oczywiście są przypadki, gdzie dziewczyna mnie rozśmieszy, ale to nie jest typowy humor kobiet.



dwa wnioski :) albo jestes ponurakiem albo masz styczność z bardzo mała ilością kobiet.

mentos napisa³/a:

Ahh, jeszcze jedno. NienawidzÄ™ kiedy dziewczyny siÄ™ bijÄ….

przecież lubisz męskie rzeczy :)
_________________
Czy kochałeś kiedyś kogoś tak bardzo, że ledwo mogłeś oddychać?

Ktoś kiedyś powiedział : " W życiu piękne są tylko chwile. " A ja dopowiem że : jeśli jesteś z tą 'drugą połówką' te chwile następują jedna po drugiej. " :)
 

mentos  

User

The Fresh Maker



ImiÄ™: Daariusszz

Do³±czy³: 20 Sie 2010

Sk±d: Poznañ

   

Wys³any: 2010-08-20, 12:49   

Muszol napisa³/a:

dwa wnioski :) albo jestes ponurakiem albo masz styczność z bardzo mała ilością kobiet.

To, że jakoś mnie najczęściej, nie śmieszą żarty dziewczyn/kobiet to znaczy, że jestem ponurakiem ? Poprostu jakoś on mnie nie śmieszy - proste. Najlepszym przykładem jest to, że kiedy siedzimy z dziewczynami w jednym pokoju, te śmieją się z byle czego, z tego, że jedna dziewczyna powiedziała coś głupiego. Jakoś nie zauważyłem jeszcze chłopaka, który by się śmiał z tego.

Cytat:

Co do humoru, to nie dzieli się go na 'damski' i 'męski'. To zależy indywidualnie od osoby

Może go tak nie dzieli, ale na pewno jest on inny.

MaliaDhey napisa³/a:

(dlatego mam problem z organizacjÄ… urodzin, bo wyjdzie straszne

hah, ja od 2 lat nie organizuję urodzin odkąd to, dziewczyny całe urodziny przesiedziały w "tajnym kąciku" w garderobie za łazienką. Tak, że nie mogliśmy ich znaleść - myśleliśmy, że sobie poszły.

Muszol napisa³/a:

mentos napisał/a:
Ahh, jeszcze jedno. NienawidzÄ™ kiedy dziewczyny siÄ™ bijÄ….
przecież lubisz męskie rzeczy :)


Lubię, lubię, lecz często są to oznaki zwrócenia na siebie uwagi. (tak przynajmniej mi się wydaję) Nie toleruję agresji w śród dziewczyn/ kobiet.
_________________
 

diego  

Pogromca postów



Wiek: 33

Do³±czy³: 29 Sty 2010

   

Wys³any: 2010-08-20, 12:51   

mentos napisa³/a:

Damski humor:
Szczerze ? ¯adna dziewczyna jeszcze mnie nie rozbawiła swoim humorem.



Szczerze nieco się zastanowiłem nad tym co napisałeś i masz trochę racji kobiety nie potrafią czasem zrozumieć naszego męskiego poczucia humoru i ich humor jest jakiś taki nijaki.
Dałeś mi tym do myślenia.

Ogólnie kobieto dla mnie nie może być twarda jak skała bo od tego jest facet ale nie może też histeryzować z byle powodu. Nie bój się przejdzie gimnazjalistkom i z czasem zaczną się zachowywać normalniej. Oczywiście wielkie paniusie wielkie też są ale to czy będziesz chciał z taką być to kwestia gustu, nie którzy lubią.
_________________
"I know what I want, I say what I want and no one can take it away"

Każdy wie co ten sport dla nas znaczy, w naszym mieście- my dzielni Krzyżacy.
Wiesław Jaguś - legenda na zawsze
 

kotek:*  

Wymiatacz



ImiÄ™: ka$ia

Do³±czy³a: 22 Mar 2010

   

Wys³any: 2010-08-20, 12:54   

No właśnie jak już moje poprzedniczki napisały nie oceniaj wszystkich dziewczyn na podstawie tych które znasz, bo nie wszystkie są takie same :-) . Sama nie lubię rozhisteryzowanych nastolatek, jednak moje kumpele do nich nie należą ;) . A już najbardziej denerwujące jest to jak takie przyjdą na boisko i robią z siebie kompletne sieroty :wstyd: . Dobrze, że większość dziewczyn taka nie jest :]
 

mentos  

User

The Fresh Maker



ImiÄ™: Daariusszz

Do³±czy³: 20 Sie 2010

Sk±d: Poznañ

   

Wys³any: 2010-08-20, 13:01   

Hm, oceniam tylko te które znam, a poznałem ich wiele (Kolonie, obozy itp.)

Muszol napisa³/a:

nie oceniaj wszystkich dziewczyn na podstawie tych które znasz


A co, mam oceniać dziewczyny których nie znam
_________________
 

Profesor

User


Do³±czy³: 19 Sie 2010

   

Wys³any: 2010-08-20, 13:05   

Z kobietami wielka bieda, ale żyć się bez nich nie da.
O ile meszczyźni zawsze w jakiś sposób się porozumiewają, dziewczyny mają z tym większy problem. Chodzi o to, wg. mnie Kobiety są o wiele bardziej złożone i bardziej oryginalne w swym zachowaniu i stylu, różnią się od siebie. Niektóre twarde nieugięte "bez serca" inne rzekł bym troszeczkę przewrażliwione. A my (chłopaki) musimy to akceptować, pamiętaj jednak iż każda kobieta to kwiat Który prędzej czy później roskwitnie pełnią wdzięku i kobiecością.
 

Muszol  

Stały User



ImiÄ™: Monika

Do³±czy³a: 19 Sie 2010

Sk±d: Kalisz

   

Wys³any: 2010-08-20, 13:06   

mentos napisa³/a:

A co, mam oceniać dziewczyny których nie znam



nie ale dużo dziewczyn nie znasz 'tego kwiatu jest pół światu' wiec nie mów o dziewczynach tylko z własnych doświadczen ;) poczekaj na ta jedną ;p
_________________
Czy kochałeś kiedyś kogoś tak bardzo, że ledwo mogłeś oddychać?

Ktoś kiedyś powiedział : " W życiu piękne są tylko chwile. " A ja dopowiem że : jeśli jesteś z tą 'drugą połówką' te chwile następują jedna po drugiej. " :)
 

QukuÅ‚ka  

Pogromca postów

'taka katarynka'



Wiek: 32

Do³±czy³a: 21 Mar 2010

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2010-08-20, 13:07   

Ja sama jakoś nieszczególnie się z dziewczynami dogaduję. Mimo iż mieszanka ze mnie straszna, bo bywam potwornie rozczulająco - słodka, to uważana jestem za chłopczycę i mam "męski" styl bycia. Jednak jeśli chodzi o poczucie humoru czy zachowanie względem własnych odczuć... cóż. Nie bardzo wiem jak to ująć, ale w moim przypadku jest tak:
Jestem bardzo emocjonalna i bywa że przesadzam. Jednak znam chłopców, co potrafią się zachować nawet żałośniej ode mnie, co jest wyczynem.
Nie lubię jak ktoś przy mnie dźwiga, zawsze pomagam nosić ciężkie rzeczy zarówno kolegom jak i koleżankom.
Co do zainteresowań, no to mam zainteresowanie neutralne płciowo.

Jak dla mnie, tutaj zaleciało trochę skrajnością. Oceniłeś baby na podstawie tych indywiduów jakie znasz osobiście. Tak się generalizować nie powinno.

I bez ładu i składu mi post wyszedł. Nie myślę dzisiaj. :wstyd:
 

mentos  

User

The Fresh Maker



ImiÄ™: Daariusszz

Do³±czy³: 20 Sie 2010

Sk±d: Poznañ

   

Wys³any: 2010-08-20, 13:10   

Ehh, powinienem się domyślić, że płeć piękna też jest obecna w dziale "mężczyzn". Pewnie nie które uraziłem- przepraszam.
WracajÄ…c do tematu:
Osobiście lubię dziewczyny, które mają trochę twardszy charakter ( bez przesady). Chodzi mi tu o to, żeby dziewczyna nie płakała/ smuciła się z byle czego.
_________________
 

Muszol  

Stały User



ImiÄ™: Monika

Do³±czy³a: 19 Sie 2010

Sk±d: Kalisz

   

Wys³any: 2010-08-20, 13:11   

mentos napisa³/a:

Chodzi mi tu o to, żeby dziewczyna nie płakała/ smuciła się z byle czego.

jeśli znasz tylko takie to współczuć ;p

dziewczyny to twarde bestie ;D
_________________
Czy kochałeś kiedyś kogoś tak bardzo, że ledwo mogłeś oddychać?

Ktoś kiedyś powiedział : " W życiu piękne są tylko chwile. " A ja dopowiem że : jeśli jesteś z tą 'drugą połówką' te chwile następują jedna po drugiej. " :)
 

mentos  

User

The Fresh Maker



ImiÄ™: Daariusszz

Do³±czy³: 20 Sie 2010

Sk±d: Poznañ

   

Wys³any: 2010-08-20, 13:15   

Dobra, napisałem gdzieś, że wszystkie dziewczyny są takie ?
Osobiście znam kilka takich, jednak jest to trochę starszy wiek 18-19.
_________________
 

Muszol  

Stały User



ImiÄ™: Monika

Do³±czy³a: 19 Sie 2010

Sk±d: Kalisz

   

Wys³any: 2010-08-20, 13:39   

Cytat:

Osobiście znam kilka takich, jednak jest to trochę starszy wiek 18-19.



widzisz sam. wiek ma znaczenie :) inny rozum ma 15 niz 18 letnia dziewczyna. dojrzewanie i tyle :)
_________________
Czy kochałeś kiedyś kogoś tak bardzo, że ledwo mogłeś oddychać?

Ktoś kiedyś powiedział : " W życiu piękne są tylko chwile. " A ja dopowiem że : jeśli jesteś z tą 'drugą połówką' te chwile następują jedna po drugiej. " :)
 

Damn  

Pogromca postów

Queen Dude



Wiek: 28

Do³±czy³a: 10 Kwi 2010

   

Wys³any: 2010-08-20, 14:34   

mentos napisa³/a:

No więc, nie wolicie czasem dziewczyn, które mają męskie zachowania, zainteresowania ?



To jest fajne!

Cytat:

Przykładem jest moja koleżanka z klasy, która będąc mokra na plaży, a dokładnie na boisku do siatki, przewróciła się i omal się nie popłakała, bo była cała w piasku. Tak robi większość dziewczyn z mojej klasy (3Gim).



Albo jest głupiutka albo ma gorszy dzień, nie znam jej, ale jako dziewczyna rozumiem, że to jest bardzo głupie zachowanie. Jest faktycznie coś takiego jak histeryzowanie u młodych dziewcząt, jednak jeśli mówisz o ogóle kobiet, to w takim razie źle formułujesz swoją historię. Jesteś w takim wieku, że większość stanowią właśnie takie dziewczyny.

Cytat:

Oczywiście są przypadki, gdzie dziewczyna mnie rozśmieszy, ale to nie jest typowy humor kobiet.



Każda kobieta ma inne poczucie humoru, nie możesz tego nazywać "humorem kobiet". Jedne to idiotki a inne zaś potrafią być ironiczne i zabawne będąc stuprocentowymi kobietami. Humor zależy od człowieka.

Cytat:

Bardzo podoba mi się u dziewczyny to, że interesuję się typowo męskim zainteresowaniami, jak: Piłka Nożna, Mechanika.



Cóż, bycie chłopczycą a posiadanie takich zainteresowań to różnica. Ja na przykład nie znoszę piłki nożnej z całego serca (a chętnie oglądam siatkówkę, bardziej wiem o co chodzi), nie znam się na mechanice, ale za to motoryzacja to dla mnie całkiem fajny temat, lubię fajne auta i motocykle. Mój facet może się fascynować futbolem czy mechaniką ale ja z nim meczu nie obejrzę.

Cytat:

Doceniam dziewczyny, które nie wpadają z byle czego w depresje. Przedewszystkim, dla mnie i dla całej społeczności jej otaczającej dziewczyna musi być prawdziwa. Chodzi mi tu o obgadywanie itp. Nienawidzę kiedy dziewczyna płaczę, bo chcę zwrócić na siebie uwagę. Poprostu, dziewczyna musi mieć charakter. Oczywiście powinna być delikatna.



Ja to rozumiem, ale wyluzuj, każdy czasem musi popłakać, a dziewczyna to już w ogóle. Ja też jestem w podobnym przedziale wiekowym i naprawdę dużo widzę, wiem, o czym piszesz. A i właśnie przez rzeczy które opisałeś jak i inne zachowania także ze strony chłopców, zdarza mi się popłakać. Ludzka rzecz.

Cytat:

Ehh, powinienem się domyślić, że płeć piękna też jest obecna w dziale "mężczyzn"



Trzeba było Cię sprostować :D.

Muszol napisa³/a:

widzisz sam. wiek ma znaczenie :) inny rozum ma 15 niz 18 letnia dziewczyna. dojrzewanie i tyle :)



Nie nazwałabym tego innym rozumem, rozum się ma albo się nie ma. Po prostu nieraz inaczej się zachowują co jest spowodowane hormonami i dopiero przechodzeniem w dorosłe życie. Chłopcy też to mają, jak słyszę o chłopaku który ma 15 lat, to zaczynam się martwić. A są przecież wyjątki.
_________________

If you don't wanna see that sunset,
stop looking in a demon's eye

Temporarily online
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com