Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

$karbówka  

VIP

Najwyższy Autorytet



Do³±czy³: 08 Pa¼ 2013

   

Wys³any: 2014-07-06, 00:57   

Wszystko przed tobą, ja dopiero w wieku 22 lat zobaczyłem Polaków na Euro 2008. :-|

Szkoda Kostaryki, zaangażowanie i organizacja świetna, no ale generalnie Holandia miała więcej sytuacji - wynik raczej sprawiedliwy.

Za to komentarze tak zwanych ekspertów w studio, rozwalają mnie za każdym razem, naiwniacy twierdzą, że Argentyna-Holandia będzie widowiskiem - uczciwie przyznając to dawno już mecz drużyn z najwyższych miejsc w rankingu FIFA nie jest widowiskiem, ale nudnym klepaniskiem.
Tak jest już od kilku turniejów wliczając Euro. Nie wiem czy tu się jest czym podniecać.
 

borgia_acm

User


ImiÄ™: Borgia

Wiek: 29

Do³±czy³: 22 Cze 2014

Sk±d: ¦l±sk

   

Wys³any: 2014-07-06, 01:03   

$karbówka, racja, lepsze wrażenie zrobiła Holandia, mimo tylu niewykorzystanych sytuacji. Ale Kostaryka zaskarbiła sobie chyba serca kibiców, a moje na pewno. Mając taką kadrę grała jak równy z równym z faworytami turnieju i część z nich wyeliminowała. Brawa dla nich za walkę :D
 

Akeyo20  

Pogromca postów



Wiek: 31

Do³±czy³: 16 Cze 2010

   

Wys³any: 2014-07-06, 13:18   

Byłem za Kostaryką, ale to jednak Holandia ma większe szanse na wyeliminowanie Argentyny. Jestem ciekaw, co Krul mówił do strzelców karnych z Kostaryki
_________________
There can be only one
 

$karbówka  

VIP

Najwyższy Autorytet



Do³±czy³: 08 Pa¼ 2013

   

Wys³any: 2014-07-06, 13:56   

Akeyo20 napisa³/a:

Jestem ciekaw, co Krul mówił do strzelców karnych z Kostaryki



http://ekstraklasa.net/kr...b9d3a35521f993f
 

Akeyo20  

Pogromca postów



Wiek: 31

Do³±czy³: 16 Cze 2010

   

Wys³any: 2014-07-06, 15:14   

Oooo, jaki przebiegły
_________________
There can be only one
 

Damn  

Pogromca postów

Queen Dude



Wiek: 28

Do³±czy³a: 10 Kwi 2010

   

Wys³any: 2014-07-06, 20:43   

Zmieniam nazwę tematu, bo stara przestała być adekwatna.
_________________

If you don't wanna see that sunset,
stop looking in a demon's eye

Temporarily online
 

borgia_acm

User


ImiÄ™: Borgia

Wiek: 29

Do³±czy³: 22 Cze 2014

Sk±d: ¦l±sk

   

Wys³any: 2014-07-09, 00:44   

Nie wiem czy wy widzieliście to co ja, ale ja nie wierzyłem w to co widziałem, haha. Zwycięstwo Niemców było raczej do przewidzenia, ale chyba nikt się takiego wyniku nie spodziewał! :D
 

Akeyo20  

Pogromca postów



Wiek: 31

Do³±czy³: 16 Cze 2010

   

Wys³any: 2014-07-09, 02:23   

I dobrze tym p*erdołom
_________________
There can be only one
 

$karbówka  

VIP

Najwyższy Autorytet



Do³±czy³: 08 Pa¼ 2013

   

Wys³any: 2014-07-09, 08:15   

Mając całkiem przeciętną jak na Brazylię drużynę napompowali sobie balon od zwycięstwa w pucharze konfederacji w 2013 i mocno zlecieli na pysk - niestety, ale z Neymarem czy bez niewiele by to zmieniło, bo obrona to była kompletna porażka. Pierwszy gol, zupełnie niewyciągnięcie wniosków z meczu Francja-Niemcy - niemal kopia tamtego, nawet podobny czas.
Gole w 26 i 29 minutach były na własne życzenie. Potem już byli tylko workiem.

Taka Brazylia mistrzem nie powinna zostać, więc nie ma co żałować, natomiast Niemcy mimo spuszczania się nad nimi Szpakowskiego, nie byli wcale tacy znowuż kosmiczni - o wiele lepiej grała reprezentacja Niemiec na mundialu w 2006r.
Wczoraj grali tak samo jak z Ghaną czy Francją, to po prostu Brazylia dała ciała na całego.
Ja bym się wstrzymał z wręczaniem Niemcom pucharu już teraz.

Brazylia, ma natomiast czas na naukę i nabycie doświadczenia, za 4 lata tez jest mundial.
 

Akeyo20  

Pogromca postów



Wiek: 31

Do³±czy³: 16 Cze 2010

   

Wys³any: 2014-07-10, 00:49   

Ani Holandia, ani tym bardziej Argentyna nie zasłużyła na finał
_________________
There can be only one
 

$karbówka  

VIP

Najwyższy Autorytet



Do³±czy³: 08 Pa¼ 2013

   

Wys³any: 2014-07-10, 17:36   

Jak pisałem, było klepanisko, a nie widowisko - jest mi obojętne kto wygra finał, Niemcom nie kibicuję nigdy, Argentyny i Messiego nie trawię bo się po prostu doczołgali do finału jak Hiszpania przez ostatnie turnieje.
Jednak nie zdziwiłbym się gdyby wygrali finał, to jest turniej jednak, nie zawsze najlepiej dla oka grający triumfuje, bo wtedy to, ani Hiszpania, ani Włochy, ani tym bardziej Grecja by nic nie wygrały. Niestety tak nie jest. Więc kto zasłużył, a kto nie, to nie ma znaczenia.

Jeśli jednak wygrają Niemcy, to przy cudem uciułanym remisie 0:0 w październiku w Warszawie, będziemy mieć kolejne kilka lat wychwalania "polskiej myśli futbolowej". :->
 

borgia_acm

User


ImiÄ™: Borgia

Wiek: 29

Do³±czy³: 22 Cze 2014

Sk±d: ¦l±sk

   

Wys³any: 2014-07-11, 00:56   

Przynajmniej będą mieli alibi, że niby jak mieli pokonać mistrzów świata :-o
 

$karbówka  

VIP

Najwyższy Autorytet



Do³±czy³: 08 Pa¼ 2013

   

Wys³any: 2014-07-11, 01:42   

borgia_acm napisa³/a:

Przynajmniej będą mieli alibi, że niby jak mieli pokonać mistrzów świata :-o



Haha alibi to oni mają czy im łomot spuszczą Niemcy, Ukraina czy Czarnogóra, a potem i tak banda popaprańców krzyczy "nic się nie stało", no to gwiazdeczki się mają przejmować? :oczami:
 

borgia_acm

User


ImiÄ™: Borgia

Wiek: 29

Do³±czy³: 22 Cze 2014

Sk±d: ¦l±sk

   

Wys³any: 2014-07-11, 16:16   

$karbówka, no właśnie, to jest ten problem, że nie będą się przejmować. Powiedzą w wywiadzie, że im bardzo przykro, że się starali i koniec tematu :)
A co do M¦ to ciekawi mnie jak zagrają Niemcy, bo według mnie po za tym meczem półfinałowym i może 1 z Portugalią, nie zachwycili mnie jakoś.
 

Alternatywny  

Mega wymiatacz



Wiek: 28

Do³±czy³: 21 Lut 2013

   

Wys³any: 2014-07-11, 23:33   

borgia_acm napisa³/a:

A co do M¦ to ciekawi mnie jak zagrają Niemcy, bo według mnie po za tym meczem półfinałowym i może 1 z Portugalią, nie zachwycili mnie jakoś.


A która druzyna zachwycila Cie wiecej razy niz Niemcy? Zmiazdzyli dwie mocne ekipy (Portugalia, Brazylia), a z pozostalymi druzynami caly czas mecz mieli pod kontrola. To, ze nie wygrali kazdego spotkanai roznica przynajmniej 3 bramek nie oznacza, ze nie graja dobrych mistrzostw, bo grajac co 3 dni nie da sie byc ciagle w gazie. Jedyna wpadka to mecz z Ghana. W 2006 i 2010 Niemcy zajeli 3 miejsce, zwyciestwo w Brazylii nalezy im sie jak psu buda, zwlaszcza, ze w finale mierza sie z do bolu przecietna i nudna Argentyna.
_________________
wygrywam zycie, nie pytaj jak leci
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com