Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

xxmooniiczkaxx  

User


ImiÄ™: Paulina

Wiek: 46

Do³±czy³a: 16 Sie 2009

   

Wys³any: 2010-04-14, 14:42   

A ile lat
 

ljuskrigare

User



Do³±czy³: 13 Kwi 2010

   

Wys³any: 2010-04-14, 15:07   

Co ile lat?
_________________
Ołów łamie czaszkę, poczuj krew i klękaj,
Pamiętasz? Razem na zawsze, razem do piekła.
 

xxmooniiczkaxx  

User


ImiÄ™: Paulina

Wiek: 46

Do³±czy³a: 16 Sie 2009

   

Wys³any: 2010-04-14, 16:23   

No ile masz lat. To też jest ważne bo na pewno 15 letniej dziewczynie by takich rzeczy rodzice nie pozwalali, przynajmniej tak mi sie wydaje więc ile masz?
 

Cy¦  

Mega wymiatacz

S.M.O.K



ImiÄ™: CyÅ›

Wiek: 73

Do³±czy³a: 12 Sty 2009

Sk±d: wzi±æ kasê na piwo?

   

Wys³any: 2010-04-14, 18:21   

Od roku, czyli lat miałam wówczas szesnaście nieco ponad, robię co chcę, kiedy chcę... i tak dalej.
Nie pytam o pozwolenie, stawiam przed faktem dokonanym - będę o tej i o tej, wtedy i wtedy. Ale, fakt faktem, w tygodniu o 22 w domu, bo szkoła. W weekendy mogę robić co chcę i wracać o której chcę.
A w domu... Hmm, palić mogę jak babci nie ma, pić w sumie też ;P
_________________

Moje maleństwo <3
 

ljuskrigare

User



Do³±czy³: 13 Kwi 2010

   

Wys³any: 2010-04-15, 10:41   

W wieku szesnastu lat poszłam na pierwszy koncert, jak miałam lat szesnaście i mniej to moi rodzice już godzili się praktycznie na wszystko, choć wcześniej nocowanie u kolegów było kojarzone z czymś zupełnie innym niż teraz. Jedyną rzeczą, której jako dziecko nie mogłam robić, było oglądanie filmów do pierwszej w nocy. Teraz tylko krzywo się patrzą, jak piję w domu.
To chyba wystarczy.
_________________
Ołów łamie czaszkę, poczuj krew i klękaj,
Pamiętasz? Razem na zawsze, razem do piekła.
 

Davidman  

User

WprzyszłosciBeatels



ImiÄ™: Michal

Wiek: 28

Do³±czy³: 04 Mar 2010

Sk±d: World

   

Wys³any: 2010-04-16, 13:57   

14 lat i przeważnie kiedy chce wychodzę lecz zawsze powiadamiam o tym rodziców.
 

CzeczenskiCzolg  

Wymiatacz

Kontrrewolucjonista



Do³±czy³: 20 Kwi 2010

Sk±d: Niepodleg³y ¦l±sk

   

Wys³any: 2010-04-21, 18:21   

Od początku liceum, czyli od 15 lat teoretycznie zakazów nie mam. Wracam kiedy chcę, wychodzę kiedy chcę. Oglądam co chcę. Oczywiście, rodzicieli trzeba powiadomić że się wychodzi, czy też nie wróci...
 

kejcior  

User


Imię: Ka¦tarzyna

Wiek: 29

Do³±czy³a: 30 Mar 2010

   

Wys³any: 2010-04-21, 20:26   

ogólnie nie jest źle, chociaż jestem jedyną córką, więc chyba trochę się martwią, w tygodniu muszę być w domu 0 21.30, weekendy ewentualnie do 24.00, w sumie zależy od okazji.
tak to jest jak ma siÄ™ mamÄ™ nauczycielkÄ™ =/...
_________________
Przy spotkaniu po dłuższej rozłące znajomi pytają, co z nami, a przyjaciele, co w nas się działo.
 

jutro  

Hiper wymiatacz

kryzysowy narzeczony



Wiek: 33

Do³±czy³: 05 Lip 2009

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2010-04-25, 22:00   

Nie miałem tak jak niektórzy, że mogę wrócić o której chcę do domu nie mówiąc nawet rodzicom gdzie idę. Gdy już zaczynało się robić ciemno musiałem wracać w domu, a jeżeli chodzi o jakieś większe wyjścia to zawsze pytali gdzie idę i do kogo, co będę robił itp. i że mam nie wracać na pieszo i że mogą po mnie przyjechać.
Jak zbliżała się już godzina o której miałem przyjść to był już telefon. Nie wspomnę już o reprymendzie jaką dostałem gdy pewnego razu wyczuli ode mnie alkohol;p
To było w LO, a wcześniej to mogłem sobie tylko pomarzyć, że gdzieś wyjdę i wrócę późno.
W sumie się im nie dziwie, swojemu dziecku też nie pozwolę, aby się gdzieś błąkało po nocach.
_________________
żyć dobrze, eliminować problem.
 

roxana

User



Do³±czy³: 09 Pa¼ 2009

   

Wys³any: 2010-05-10, 22:14   

Ja mam 15 lat, właściwie nie mam wyznaczonej godziny powrotu do domu wieczorami, bo teoretycznie nie mam czasu na wychodzenie ;) Zazwyczaj muszę przychodzić po zmroku. Na imprezy do klubów nie chodzę, co jest oczywiste patrząc na mój wiek, poza tym nie kręci mnie to ;) Jeśli chodzi o domówki - jeżeli moja mama wie gdzie i z kim - nie ma problemu. Jestem dość kontrolowana, częste telefony itd. Jednak mam sporo luzu biorąc pod uwagę fakt że mogę sama wyjeżdżać do innego miasta na koncerty czy do znajomych. Ale jest to raczej kwestia mojego uporu i szantażu niż zaufanie mojej mamy do mnie ;D
_________________
Anarchia w samym środku mojej głowy
Mój mózg pracuje niezależnie
I nikt mi nie może zakazać myślenia
Anarchia w głowie to początek wyzwolenia
 

Jendrol  

Mega wymiatacz

Bass Player



Wiek: 31

Do³±czy³: 22 Kwi 2010

Sk±d: Bochnia

   

Wys³any: 2010-05-10, 22:46   

ja mam zakazy na wszystko zawsze wywiad gdzie co jak z kim i co będę robić itd powrót max o 21 godzinie nawet w weekendy lub wakacje a już będzie 18 rocznik jestem sobie takim po prostu więźniem jak nie będę w domu 5 po 21 to matka na policje dzwoni o zaginiecie już takie numery mi wywinęła
_________________
I wanna lead my life alone
 

rainbow  

Hiper wymiatacz



Do³±czy³a: 28 Gru 2009

Sk±d: po³udnie

   

Wys³any: 2010-05-11, 02:17   

Za miesiąc kończę 15 lat. W roku szkolnym wolno mi wychodzić tylko w weekendy i to nie na długo, oczywiście muszą wiedzieć z kim i gdzie. W wakacje jest trochę lepiej, mogę być poza domem tak do 22. Chciałabym więcej swobody, no ale cóż poradzić.. nigdy rodziców nie okłamałam, dobrze się uczę, mam "normalnych" znajomych, żadnych imprez, palenia. No i oni dobrze o tym wiedzą. Może w te wakacje będzie lepiej... :-x
 

in30seconds  

Stały User

.



ImiÄ™: Ada

Wiek: 31

Do³±czy³a: 05 Maj 2010

   

Wys³any: 2010-05-11, 15:55   

Od zawsze rodzice pozwalali mi na wszystko. To nie oznacza,że ja chciałam palić,pić i narkotyzować się.
Nigdy nie zapaliłam papierosa,piwo piłam razem z rodzicami i nadal piję,a narkotyki mnie nie interesują.Wychodziłam z domu kiedy chciałam. Oczywiście zawiadamiałam gdzie idę,ale nie dlatego,że oni mnie pytali tylko,że nie było powodu nie mówić im,gdzie będę się szlajać. Zresztą co tu się rozdrabniać,moi rodzice mają do mnie zaufanie i wiedzą,że jestem odpowiedzialną dziewczyną,więc są wobec mnie okej i pozwalają na wszystko.
_________________
"Mądrość wszędzie ma daleko, głupota wszędzie ma blisko; mądrość - tylko czasem dociera, głupota - zawsze."
 

Sputnik  

Wymiatacz

WÅ‚adca Kosmosu



ImiÄ™: Bartek

Wiek: 32

Do³±czy³: 11 Maj 2010

Sk±d: Stalowa Wola

   

Wys³any: 2010-05-11, 18:59   

Jak nie miałem 18 lat to mi mamusia ciągle zabraniała... Za każdym wyjściem z domu krzyczała ,,Tylko nie mieszaj!!" Ech i gdzie tu wolność i zaufanie.. Normalnie XIX wiek! :]
_________________
Chciałby nad poziomy człek
a tu ciągle niż...
Nie uciÄ…gnie pusty Å‚eb
ciężkiej dupy wzwyż
 

Nirnaeth  

Hiper wymiatacz



Do³±czy³a: 14 Mar 2009

   

Wys³any: 2010-05-11, 20:15   

U mnie bywa bardzo różnie. Ze skrajności w skrajność. Ostatnio rodzice pozwolili mi wyjść z kuzynką i jej znajomym i wrócić o 22:00 (to naprawdę późno, jak na mnie). A do koleżanki, którą doskonale znają, nie pozwolili mi iść na noc, chociaż mieszka 3 minuty drogi ode mnie. Kolejna skrajność - znaleźli u mnie w kurtce pudełko z zapałkami i odtąd robili mi awantury, że palę. Przyznam szczerze, że w życiu nie miałam w ustach papierosa. Natomiast dobrze wiedzieli, że w poprzednie wakacje (kiedy byłam u kuzynki), miałam do czynienia z alkoholem, często wracałam do domu grubo po północy i przymrużyli na to oko. W ogóle nie było sprawy.
Generalnie nie ma problemu, bo w ciągu roku szkolnego nie chodzę na żadne imprezy. Ale czasem zdarzało się, że chciałam iść na koncert i nie pozwalali, nawet, jeżeli był o przyzwoitej godzinie itd. Słowem, różnie bywa.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com