Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Share  

Wymiatacz



ImiÄ™: Marika

Wiek: 30

Do³±czy³a: 05 Sty 2012

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2012-03-12, 21:08   

Też się zastanawiałam nad tym "Sponsoringiem", ale opinie na temat tego filmu są bardzo podzielone i nie jestem na 100% przekonana czy warto iść na to do kina. Ale jeśli najdzie mnie ochota na kino jeszcze przed premierą "igrzysk" to zapewne właśnie na ten pójdę.
 

gettingout  

User



Do³±czy³: 10 Sty 2012

   

Wys³any: 2012-03-14, 14:55   

jestem ciekaw jak Jennifer poradziła sobie z łukiem po tych intensywnych szkoleniach które przechodziła przed zdjęciami,
idę do kina na igrzyska ze znajomym który uprawia łucznictwo, mówił mi że z materiałów jakie są w necie wygląda że poradziła sobie całkiem dobrze,

to ciekawe ile musi czasami przejść/opanować i nauczyć się aktor żeby się przygotować do jakiejś roli,
to łucznictwo jest akurat przyjemne, gorzej jak trzeba schudnąć albo przytyć 30 kilo...

:hyhy:
 

CherryCherry  

Mega wymiatacz

CherryCherry


ImiÄ™: Anka

Do³±czy³a: 20 Wrz 2011

Sk±d: MAZOWSZE

   

Wys³any: 2012-03-14, 15:01   

Może przyjemne, ale na pewno niełatwe! Podobno trenerka była dumna z Jennie -dziewczyna ma talent ;)

Ja chcę iść dziś do kina i nie wiem na co :/ nie ma już nic do oglądania, chyba na "muminki" pójdę :mrgreen:
_________________
Myślę, więc jestem - i zniknął...
 

slow  

Moderator



Wiek: 33

Do³±czy³a: 15 Gru 2008

Sk±d: Barcelona

   

Wys³any: 2012-03-14, 18:07   

Kupiliśmy zoo :-)
_________________
Drugs&hugs.
 

Share  

Wymiatacz



ImiÄ™: Marika

Wiek: 30

Do³±czy³a: 05 Sty 2012

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2012-03-14, 21:00   

Ostatni raz strzelałam z łuku (a raczej próbowałam strzelać) jak miałam chyba 12 lat! Więc ten łuk był prawie tak wielki jak ja. Pamiętam, że to było dla mnie trudne więc domyślam się, że też się musiała namęczyć aż opanowała to na tyle dobrze by wyglądało jakby robiła to przez większość życia: ) Ale ja bym wolała nauczyć się strzelać z łuku na potrzeby filmu niż np. przytyć, lub ogolić głowę na łyso ;o
 

¦piÄ…cy  

Wymiatacz

wieczny śpioch



ImiÄ™: Marcin

Wiek: 34

Do³±czy³: 24 Sty 2012

Sk±d: wawa

   

Wys³any: 2012-03-14, 23:00   

gettingout napisa³/a:


to ciekawe ile musi czasami przejść/opanować i nauczyć się aktor żeby się przygotować do jakiejś roli,
to łucznictwo jest akurat przyjemne, gorzej jak trzeba schudnąć albo przytyć 30 kilo...

:hyhy:


Jak ten koleś co grał w filmie mechanic kilka lat temu. :P Ja wyglądam podobnie tylko, że jestem wysoki i muszę wysłuchiwać tekstów, że powinienem robić za statystę w filmach o obozach. Ale rodziny się nie wybiera i jeszcze jakiś czas będę musiał tego słuchać:P.
A już tylko czekam na Igrzyska. Zastanawiam się też czy nie pójść na maraton scie fi bo mają puszczać igrzyska z avatarem i dystryktem 9. Nie wiem tylko czy moje pośladki by to wytrzymały.
 

CherryCherry  

Mega wymiatacz

CherryCherry


ImiÄ™: Anka

Do³±czy³a: 20 Wrz 2011

Sk±d: MAZOWSZE

   

Wys³any: 2012-03-15, 09:04   

Fajny taki maraton, ale ja akurat wolałabym się delektować samymi igrzyskami :hyhy:

Udany tydzień kinowy :] Najpierw John Carter -naprawde dobra produkcja Disneya, a wczoraj spontanicznie "Wstyd' -film 18 +, także całkowita odmiana względem Johna, ale równie warta polecenia.

Widziałam trialer Kupiliśmy zoo -słodki filmik familijny się szykuje.
na pewno nie pójdę na egzorcyzmy - już trailer mnie wystarczająco przeraził :przestraszony:
i szczerze nic więcej nie było godnego uwagi, takze pozostaje czekać na Igrzyska ;)
_________________
Myślę, więc jestem - i zniknął...
 

akwarela  

Wymiatacz



ImiÄ™: Agnieszka

Do³±czy³a: 10 Lis 2011

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2012-03-15, 10:42   

Serio ktoś tu strzelał z łuku? Alem czad. Mnie się to zawsze wydawało mega trudne. A Johna Cartera to mi sporo osób polecało. :) W końcu się wybrałam i nie żałowałam, spoko naprawdę zwłaszcza jak ktoś lubi inne planety i dziwne stwory.
 

gettingout  

User



Do³±czy³: 10 Sty 2012

   

Wys³any: 2012-03-15, 13:23   

¦piÄ…cy napisa³/a:

gettingout napisa³/a:


to ciekawe ile musi czasami przejść/opanować i nauczyć się aktor żeby się przygotować do jakiejś roli,
to łucznictwo jest akurat przyjemne, gorzej jak trzeba schudnąć albo przytyć 30 kilo...

:hyhy:


Jak ten koleś co grał w filmie mechanic kilka lat temu. :P Ja wyglądam podobnie tylko, że jestem wysoki i muszę wysłuchiwać tekstów, że powinienem robić za statystę w filmach o obozach. Ale rodziny się nie wybiera i jeszcze jakiś czas będę musiał tego słuchać:P.
A już tylko czekam na Igrzyska. Zastanawiam się też czy nie pójść na maraton scie fi bo mają puszczać igrzyska z avatarem i dystryktem 9. Nie wiem tylko czy moje pośladki by to wytrzymały.



dokładnie, przykład mechanica to klasyk ;]
Christian Bale ważył tam chyba ze 40 kg
a potem przytył do podejrzewam 90 do roli w Batmanie,

to chyba nie pozostaje bez wpływu na zdrowie.....

:kwasny:
 

Share  

Wymiatacz



ImiÄ™: Marika

Wiek: 30

Do³±czy³a: 05 Sty 2012

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2012-03-15, 21:59   

Skoro zdrowie można kupić, to można i sprzedać. A zarobić na tym tyle, że w wieku lat 50 będzie się wyglądało jak np. Lenny Kravitz. Chociaż nie wyobrażam sobie przytyć albo schudnąć do roli nawet 20 kilo. za to tutaj widzę że mówimy o dwukrotnie większej masie. Mnie to przeraża. Ale jeśli ktoś ma silną motywację i wystarczająco silną wolę. Można wszystko.
 

slow  

Moderator



Wiek: 33

Do³±czy³a: 15 Gru 2008

Sk±d: Barcelona

   

Wys³any: 2012-03-18, 08:48   

//Proszę, byście nie offtopowali. Nic nie stoi na przeszkodzie, by założyć wątek poświęcony przeobrażeniom aktorów na rzecz filmu.
_________________
Drugs&hugs.
 

wikaG  

User



Do³±czy³a: 07 Lis 2010

   

Wys³any: 2012-03-20, 13:40   

ja idę teraz na "Igrzyska śmierci" :) jestem bardzo podekscytowana :)
_________________
Pesymista - były optymista dobrze poinformowany ;)
 

Michael Cera  

Pogromca postów

angielski lord



Do³±czy³: 30 Gru 2010

   

Wys³any: 2012-03-21, 18:18   

"Kupiliśmy zoo". Czekam, aż ten film dotrze do mojego miasta.
_________________
"Pamiętaj, aby codziennie brać swoje piguły.. to znaczy witaminy."
 

CherryCherry  

Mega wymiatacz

CherryCherry


ImiÄ™: Anka

Do³±czy³a: 20 Wrz 2011

Sk±d: MAZOWSZE

   

Wys³any: 2012-04-23, 14:11   

To chyba wypad familijny planujesz??

Ja z małą krółewną bylam niedawno na ¦niezce ;) najs!
W środę planuję iść na "Nietykalnych" jakaś komedia francuska, mój men to wynalazł, a potem jeszcze >musimy< iść na "Dorwać Gringo". Słyszął, ze film jest zakazany w Stanach, był kręcony w prawdziwym meksykanskim wiezieniu i on musi to zobaczyć... A ja Melem Gibsonem tez nie pogardzę :P
_________________
Myślę, więc jestem - i zniknął...
 

Ower  

Hiper wymiatacz



Wiek: 27

Do³±czy³: 08 Lut 2010

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2012-04-23, 14:39   

REC 3 Jedynka była dobra, dwójka w miarę, zobaczymy co będzie w 3..
_________________
[...] samotność nie jest naszym przeznaczeniem, a samych siebie poznajemy tylko wtedy, kiedy możemy się przejrzeć w oczach innych ludzi.

P.C
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com