Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

miśkaa2

User


Do³±czy³: 08 Lis 2013

   

Wys³any: 2013-11-22, 12:04   

maniana napisa³/a:

Dlaczego? Zazwyczaj tak jest, że film się trochę różnie. W szczególności kiedy się najpierw czytało książkę ma się jakieś swoje wyobrażenia, które często są zupełni inne. Ja mam na przykład zazwyczaj inne wyobrażenia o wyglądzie bohaterów, w przypadku Igrzysk tak było. Ale lubię sobie porównać wizję autorów.



Ja zawsze tak mam że moja wizja się różni od wizji reżysera, czasami mnie to irytuje troszkę.
Przeczytałam pierwsza cześć "Igrzysk .. " i jak poszłam na film to czasami coś mi się "nie zgadzało", pomimo tego film bardzo mi się podobał. Drugiej części nie czytałam więc mogę iść na "W Pierścieniu Ognia" i zadowolić się tylko wersją twórcy !

Czekam jeszcze na premierę "Wielki Liberace" i drugiej części "Hobbita"
 

expirion

Stały User



ImiÄ™: Marcin

Wiek: 33

Do³±czy³: 27 Sie 2012

   

Wys³any: 2013-11-23, 08:07   

To ja się zdziwiłem, że w "W pierścieniu ognia" jednak większość część wątków przedstawiono w filmie. Filmowcy już wcześniej poinformowali jakich scen nie będzie i tego się trzymali. Nawet była Johanna rozbierająca się do rosołu :-)
_________________

 

miśkaa2

User


Do³±czy³: 08 Lis 2013

   

Wys³any: 2013-11-25, 11:27   

expirion napisa³/a:

To ja się zdziwiłem, że w "W pierścieniu ognia" jednak większość część wątków przedstawiono w filmie. Filmowcy już wcześniej poinformowali jakich scen nie będzie i tego się trzymali. Nawet była Johanna rozbierająca się do rosołu :-)



Skoro mówisz że wszystkie najważniejsze wątki były, to ci wierzę i już nie będę czytać książki :) Widziałam wczoraj film i jest niesamowity !
 

¦piÄ…cy  

Wymiatacz

wieczny śpioch



ImiÄ™: Marcin

Wiek: 34

Do³±czy³: 24 Sty 2012

Sk±d: wawa

   

Wys³any: 2013-11-28, 16:52   

Johanna była zarąbista. :D Na początku jej nie lubiłem, bo myślałem, że ona jest jednym z tych, co lubią tylko zabijać. A ona co prawda potrafiła to robić, ale była bardziej taka "wredna", niż zła. W końcu jakby nie ona, to by długo nie pożyli. :P
W ogóle w tej części zmienia się wiecej niż myślałem. To już nie są igrzyska takie jak rok temu, gdzie Katniss się chowała i starała przeżyć. Teraz to część tych "złych" musiała się chować. :D
 

kornelia  

Wymiatacz



Do³±czy³a: 16 Cze 2009

   

Wys³any: 2014-05-13, 12:08   

Wybieram się w sobotę do Bluecity (Warszawa) na imprezę kulinarną w czasie której w "kinie dla smakoszy" będzie można obejrzeć kilka filmów. Wybrałam indyjski dramat "Smak curry" oraz dokument pod tytułem "Jiro śni o sushi" :-) . W czasie seansów widzowie będą częstowani jakimiś smacznymi niespodziankami :-P
 

Tigre  

User


ImiÄ™: Bartek

Wiek: 29

Do³±czy³: 12 Sie 2014

Sk±d: Wroc³aw.

   

Wys³any: 2014-08-12, 19:24   

Jeszcze dziś zamierzam się wybrać na 'Strażników galaktyki'. Film bije rekordy popularności w USA i zbiera pochlebne recenzje wiec mam nadzieje,że się nie zawiodę ;)
_________________
"Poglądy są jak du­pa, każdy ja­kieś ma, ale po co od ra­zu pokazywać..."
Andrzej Sapkowski
 

Yoona246  

User



ImiÄ™: Ewa

Do³±czy³a: 20 Lip 2014

Sk±d: Bia³ystok

   

Wys³any: 2014-08-12, 22:40   

Od czwartku będzie premiera Dzwoneczka i Piratów :) świetna bajka na pożegnanie wakacji ;)
Nie polecam Step up:all in - ta część im nie wyszła. Oglądałam w 3D i szału nie było..
 

LadyX

Stały User


Do³±czy³: 16 Gru 2013

   

Wys³any: 2014-10-28, 12:09   

Rodzinnie byliśmy na Pinokiu a teraz "starszyzna" na Igrzyska kolejną cześć się wybiera za jakiś czas (no za niedługo w sumie).
 

Malolatka  

Hiper wymiatacz

wyrafinowana :-)



ImiÄ™: Magda

Do³±czy³a: 12 Kwi 2011

Sk±d: z daleka

   

Wys³any: 2014-10-30, 11:56   

Wybieram siÄ™ na film "Bogowie".
_________________
Patrz w przyszłość z nadzieją,a nie w przeszłość z żalem.
 

¦piÄ…cy  

Wymiatacz

wieczny śpioch



ImiÄ™: Marcin

Wiek: 34

Do³±czy³: 24 Sty 2012

Sk±d: wawa

   

Wys³any: 2014-11-12, 17:04   

"Igrzyska" za tydzień w piątek. To jest coś coś na co pójdę. I w tym miesiącu, to chyba tylko na to.
 

Kitsune  

User

psychopatka



ImiÄ™: Karolina

Wiek: 27

Do³±czy³a: 14 Lis 2014

Sk±d: Irlandia

   

Wys³any: 2014-11-15, 20:28   

Również Igrzyska.
_________________
Trudno wypuścić z ręki coś czego człowiek się kurczowo trzymał.
Nawet kiedy to coś jest najeżone cierniami. Może zwłaszcza wtedy.

Stephen King
 

MarioBros  

User



ImiÄ™: Mariusz

Wiek: 26

Do³±czy³: 09 Pa¼ 2014

Sk±d: stamt±d

   

Wys³any: 2014-11-20, 11:14   

Odświeżam temat, bo już jutro Igrzyska w kinach :) Wybiera się ktoś?

Byłem ostatnio na Interstellar i jest zaje*******, Igrzyska podobały mi się już wcześniej - ogólnie takie sci-fi i fantasy są genialne ;)
_________________
Lay beside me, tell me what they've done
Speak the words I wanna hear, to make my demons run
 

CherryCherry  

Mega wymiatacz

CherryCherry


ImiÄ™: Anka

Do³±czy³a: 20 Wrz 2011

Sk±d: MAZOWSZE

   

Wys³any: 2014-11-20, 11:34   

MarioBros napisa³/a:

Odświeżam temat, bo już jutro Igrzyska w kinach :) Wybiera się ktoś?

Byłem ostatnio na Interstellar i jest zaje*******, Igrzyska podobały mi się już wcześniej - ogólnie takie sci-fi i fantasy są genialne ;)


Ja czasami też, ale bardziej mnie skusiły ostatnio polskie filmy ;) A na kosogłosa to koniecnzie, ba już na sobotę bileciki są :mrgreen: Na filmwebie ludzie z oficjalnej premiery mówili, że najlepsza część.
_________________
Myślę, więc jestem - i zniknął...
 

slow  

Moderator



Wiek: 33

Do³±czy³a: 15 Gru 2008

Sk±d: Barcelona

   

Wys³any: 2014-11-20, 13:05   

Z niecierpliwością czekam na Inherent Vice

No i Igrzyska.
_________________
Drugs&hugs.
 

Straho  

Pogromca postów



Imię: Jacław

Wiek: 35

Do³±czy³: 04 Wrz 2008

   

Wys³any: 2014-11-20, 13:11   

Czekałem niecierpliwie na Służby Specjalne. Trochę się rozczarowałem. Reklama była dobra, wykonanie za natomiast takie sobie. Dlatego apeluję do wszystkich entuzjastów, dobry trailer nie oznacza wiekopomnego dzieła. Warto ochłonąć.
_________________
https://www.photoblog.pl/straho
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com