Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Ostia  

VIP


Do³±czy³a: 02 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-06-21, 10:22   

A może czas odstawić osobiste "ale" do Straha i faktycznie rozczytać dokładnie to, co napisał?
 

Porcelana.  

Pogromca postów

Laura Palmer



Do³±czy³a: 13 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-06-21, 10:48   

Ostia napisa³/a:

A może czas odstawić osobiste "ale" do Straha i faktycznie rozczytać dokładnie to, co napisał?


To jak on jest tu traktowany jest tylko i wyłącznie na jego życzenie. Gdyby umiał się dostosować do regulaminu, przestał wymyślać teorie dotyczące tego, jak wszyscy go tu nienawidzą i chcą go zniszczyć i wykazałby odrobinę, ODROBINÊ ogłady - jestem pewna, że byłoby inaczej.
Czasami mam wrażenie, że coś takiego, jak forum młodzieżowe go przerasta.
_________________
Później luki w pamięci, zapatrzenia w okno -
tam mała dziewczynka w bloku naprzeciwko
uśmiecha się z żyletką pomiędzy zębami.
Myślę o jej chłodnych pocałunkach.




fire, walk with me...
 

slow  

Moderator



Wiek: 33

Do³±czy³a: 15 Gru 2008

Sk±d: Barcelona

   

Wys³any: 2009-06-21, 10:53   

Porcelana. napisa³/a:

Gdyby umiał się dostosować do regulaminu, przestał wymyślać teorie dotyczące tego, jak wszyscy go tu nienawidzą i chcą go zniszczyć i wykazałby odrobinę, ODROBINÊ ogłady - jestem pewna, że byłoby inaczej.


Otóż to. Jak już napisałam, po to jest owy dział,ale jeśli skarga jest odpowiednio napisana ,a nie zmienia się w 4 tematową telenowelę. Skargi, prośby,zażalenia, ale konkretnie,a zresztą..można się cofnąć stronę wcześniej i przeczytać co napisałam.
_________________
Drugs&hugs.
 

Ostia  

VIP


Do³±czy³a: 02 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-06-21, 11:30   

Nie mówię, że Straho jest bez winy - nawet ja miałam z nim na pieńku, ale tym bardziej jestem skłonna sądzić, że obecnie nie ważne jest to, co napisze i jak napisze - może to być popis dyplomacji i umiejętności językowych - to i tak zostanie olany i obrzucony błotem tylko dlatego, że jest Strahem.
Zwłaszcza, że jego posty z zażaleniami naprawdę zawierają argumenty.
 

vialink  

Administrator

też człowiek .. :)



ImiÄ™: Bartek

Wiek: 31

Do³±czy³: 01 Pa¼ 2007

Sk±d: Stalowa Wola

   

Wys³any: 2009-06-21, 12:06   

Cytat:

Napisał wątek Przepraszam was było to dla jaj.


W takim razie trzeba było umieścić to w dziale humor.

Cytat:

Ani Mizantrop ani nikt z moderatorów się nie przyczepił, ze robię coś nie zgodnego z regulaminem, bo to było zgodne z nim właśnie. Ale Kometa się przyczepiła.


A skąd wiesz, że nikt się nie przyczepił? Taka jedna uwaga ... to, że dostajesz warna, od któregoś z moderatorów, mnie albo Michała, zazwyczaj nie jest to decyzja pojedynczej osoby. W wielu przypadkach dyskutujemy wspólnie. Warna daje po prostu jedna osoba, bo nie ma możliwości podpisania pod ostrzeżeniem całej administracji. Te ostrzeżenia równie dobrze mogłeś dostać odemnie, czy kogo innego ... :-)

Cytat:

Mam powody aby sadzić, że daje mi ostrzezenia z powódek osobistych. Sama pisze prowokująco, jak to kobieta zmienna jest, tak i ona ciepie warnami jak rolnik cepem. Wielu moderatorów nie daje innym ostrzeżeń bo sami wiedzą, ze ktoś coś pisze zgodnie z regulaminem, ale Komecie jak zwykle coś musi nie pasować. Czy to też nie dziwne, ze to ona daje najwięcej ostrzeżeń a powody ich są absurdalne wręcz? Nie wiem, może macie klapki na oczach.


Pogrubione zdanie, wydaje mi się, że wytłumaczyłem wyżej.
Odnośnie tego jak pisze ... momentami, być może i masz rację. Na pewno o tym porozmawiamy.

Czy daje najwięcej warnów. Wydaje mi się, że nie. Wystarczy wejść w ogólny panel ostrzeżeń, gdzie wypisane są wszystkie ostrzeżenia z forum.

Cytat:

Druga rzecz. Miała być tępiona prowokacja na forum. Przyglądnijcie się poem sometimes bo nie wiem czy to robicie.


Przyglądniemy się, tutaj Ci muszę racje przyznać. Ale...

Cytat:

Taka Iskra też prowokuje. Mysicie, ze madzik2601 by coś odpisała gdyby nie post Iskry w grach forumowych : "nie wymagaj zbyt wiele od madzi" nic by nie napisała, to była ewidentna prowokacja. Zamiast Iskre to eM magde zbanował. Na prawde pogratulowac rozwagi.


...tutaj nie. Przejrzałem posty Iskry. Praktycznie nie ma tam prowokujących postów, prócz tego jednego. Fakt, w tedy zachowała się nie tak, jednak ona nie robi tego codziennie. Był to pojedynczy przypadek, dlatego nie dostała ostrzeżenia. Gdyby robiła to nagminnie, na pewno nie zostałby potraktowana inaczej jak Madzia.
A odnośnie jej. Madzik, na forum wprowadzała zamieszanie od dłuższego czasu...
w tedy miarka się przebrała, i została ukarana w ten, a nie inny sposób.


Pozdrawiam, Vialink.
 

McLarenLbn  

Pogromca postów

Deadnight Warrior



ImiÄ™: Kuba

Wiek: 30

Do³±czy³: 29 Sty 2009

Sk±d: Lublin

   

Wys³any: 2009-06-21, 12:29   

vialink napisa³/a:

...tutaj nie. Przejrzałem posty Iskry. Praktycznie nie ma tam prowokujących postów, prócz tego jednego. Fakt, w tedy zachowała się nie tak, jednak ona nie robi tego codziennie. Był to pojedynczy przypadek, dlatego nie dostała ostrzeżenia. Gdyby robiła to nagminnie, na pewno nie zostałby potraktowana inaczej jak Madzia.
A odnośnie jej. Madzik, na forum wprowadzała zamieszanie od dłuższego czasu...
w tedy miarka się przebrała, i została ukarana w ten, a nie inny sposób.



Jakby ten fragment usunąć z Twojego posta to byłby on w stu procentach słuszny.
_________________
Satan
Laughs
As
You
Eternally
Rot
www.lastfm.pl/user/McLarenLbn
 

Straho  

Pogromca postów



Imię: Jacław

Wiek: 35

Do³±czy³: 04 Wrz 2008

   

Wys³any: 2009-06-21, 13:06   

vialink napisa³/a:

Był to pojedynczy przypadek, dlatego nie dostała ostrzeżenia.


No to ja już widzę jak forum się zajmujesz skoro tego nie widzisz. Za czasów mojej "świetności" byłem przez nią prowokowany przez cały czas, jednak wy udawaliście że nic się nie dzieje. Tutaj na prawdę zalezy kto jakie ma z kim układy.

Porcelana. napisa³/a:

Czasami mam wrażenie, że coś takiego, jak forum młodzieżowe go przerasta.


Uwierz, ze jestem większy od tego forum.

[ Dodano: 2009-06-21, 13:17 ]

eM napisa³/a:

Straho, Wiesz, że na 3653 obecnie zarejestrowanych użytkowników 33,3% tematów w dziale "Prośby, skargi, zażalenia" jest twojego autorstwa? Opanuj się trochę...


Bez powodu bym ich tutaj nie umieszczał.
_________________
https://www.photoblog.pl/straho
 

vialink  

Administrator

też człowiek .. :)



ImiÄ™: Bartek

Wiek: 31

Do³±czy³: 01 Pa¼ 2007

Sk±d: Stalowa Wola

   

Wys³any: 2009-06-21, 13:22   

Straho napisa³/a:

Bez powodu bym ich tutaj nie umieszczał.


A jednak to robisz. Dlaczego prawie tylko Ty masz zawsze problemy? Z co drugim moderatorem jakieÅ› konflikty?


Straho napisa³/a:

No to ja już widzę jak forum się zajmujesz skoro tego nie widzisz. Za czasów mojej "świetności" byłem przez nią prowokowany przez cały czas, jednak wy udawaliście że nic się nie dzieje. Tutaj na prawdę zalezy kto jakie ma z kim układy.


Tak, przejrzałeś nas ... Mieliśmy układ z Iskrą, ona płaciła nam ... a w zamian mogła robić co chciała.
^^
Weź się zastanów co piszesz. Chciałem być kulturalny i grzecznie odpisać .. jednak się nie da. Czy jesteś aż tak ograniczony, że nie widzisz, jak absurdalne rzeczy piszesz?
Gdzie masz racje to masz ... ale momentami na prawdę nie wiem co mam odpisać, bo i tak nic nie dociera ...

Jaki to ma sens. Ty masz w kółko swoje - te same argumenty, ile razy można odpisywać na to samo?
 

poem sometimes  

Pogromca postów


Do³±czy³: 15 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-06-21, 13:23   

Straho napisa³/a:

Uwierz, ze jestem większy od tego forum.



Fizycznie może tak, ale masz niestety problemy z pisaniem po polsku (co chyba każdy widzi), więc może rzeczywiście warto przemyśleć swoją obecność tutaj?
_________________
"wiemy, że Bóg umarł, powiedziano
nam o tym, czytając ciebie nie byłem tego całkiem pewny."
 

Straho  

Pogromca postów



Imię: Jacław

Wiek: 35

Do³±czy³: 04 Wrz 2008

   

Wys³any: 2009-06-21, 13:25   

vialink napisa³/a:

Jaki to ma sens. Ty masz w kółko swoje - te same argumenty, ile razy można odpisywać na to samo?


To sie odbija rykoszetem bo wy też ciągle to samo paplacie.

vialink napisa³/a:

ale momentami na prawdę nie wiem co mam odpisać, bo i tak nic nie dociera ...


Pozwól, że sprostuję. momentami na prawdę nie wiem co mam odpisać bo masz rację i brak mi już kłamstw.

vialink napisa³/a:

Czy jesteś aż tak ograniczony, że nie widzisz, jak absurdalne rzeczy piszesz?


Posłuchaj człeku. ¯aden z moich argumentów nie przejawia minimum absurdalizmu. Każdy mój argument jest przemyslany. Od pewnego czasu nauczyłem sie ignorować no ale kurna człowiek ma granice wytrzymałości.
_________________
https://www.photoblog.pl/straho
 

slow  

Moderator



Wiek: 33

Do³±czy³a: 15 Gru 2008

Sk±d: Barcelona

   

Wys³any: 2009-06-21, 13:33   

Straho napisa³/a:

Od pewnego czasu nauczyłem sie ignorować no ale kurna człowiek ma granice wytrzymałości.


A nie przyszło Ci do głowy ,że już dawno ty przekroczyłeś 'nasze' granice wytrzymałości ?

[ Dodano: 2009-06-21, 13:34 ]

Straho napisa³/a:

Pozwól, że sprostuję. momentami na prawdę nie wiem co mam odpisać bo masz rację i brak mi już kłamstw.


Nie ja myślę ,że brakuje Ci argumentów i sam tak naprawdę nie wiesz czego chcesz i w jaki sposób do tego dążysz, na każdy Twój problem , została udzielona odpowiedź więc ? Może jakieś wnioski ?
_________________
Drugs&hugs.
 

vialink  

Administrator

też człowiek .. :)



ImiÄ™: Bartek

Wiek: 31

Do³±czy³: 01 Pa¼ 2007

Sk±d: Stalowa Wola

   

Wys³any: 2009-06-21, 13:36   

Straho napisa³/a:

To sie odbija rykoszetem bo wy też ciągle to samo paplacie.


Więc kończę temat bo i tak do niczego nie dojdziemy.

Cytat:

Pozwól, że sprostuję. momentami na prawdę nie wiem co mam odpisać bo masz rację i brak mi już kłamstw.


Pisząc, że ktoś kłamie, trzeba mieć na to dowody. A więc poproszę.


Reszty nie komentuję, bo już mi się po prostu nie chce z Tobą dyskutować ... i tak zaraz odpiszesz to samo, co tłuczesz przez 4 strony tego tematu.
 

Straho  

Pogromca postów



Imię: Jacław

Wiek: 35

Do³±czy³: 04 Wrz 2008

   

Wys³any: 2009-06-21, 13:36   

Kometa napisa³/a:

sam tak naprawdę nie wiesz czego chcesz i w jaki sposób do tego dążysz, na każdy Twój problem , została udzielona odpowiedź więc ? Może jakieś wnioski ?


Tak mam zdanie podsumowujące. WY mi utrudniacie tutaj po prostu pobyt. Jestem dla was czarną owcą, jak Lech Wałęsa dla komunistów, więc zgrupowanie chcie mnie stąd usunąć.
_________________
https://www.photoblog.pl/straho
 

psychopathicwizard

Pogromca postów



Wiek: 30

Do³±czy³: 22 Sty 2009

   

Wys³any: 2009-06-21, 13:42   

hm jeszcze odnośnie warnów to czemu, ach czemu KnifeInAwife dostał warna i za co? tak samo mogłabym się przyczepić do margoli. proszę o wytłumaczenie.
_________________
Zacznę od tego, czego nie ma. Nie ma wspólnego dyskursu.


Potem pomyÅ›laÅ‚em 'pier****™!" i przeleżaÅ‚em caÅ‚y miesiÄ…c...ćpaÅ‚em, oglÄ…daÅ‚em telewizjÄ™, lizaÅ‚em rany. ByÅ‚o fajnie.
 

slow  

Moderator



Wiek: 33

Do³±czy³a: 15 Gru 2008

Sk±d: Barcelona

   

Wys³any: 2009-06-21, 13:45   

Straho napisa³/a:

Tak mam zdanie podsumowujące. WY mi utrudniacie tutaj po prostu pobyt. Jestem dla was czarną owcą, jak Lech Wałęsa dla komunistów, więc zgrupowanie chcie mnie stąd usunąć.


Boże człowieku..sory ,ale to już jest nienormalne , my ci utradniamy tutaj pobyt ? :znudzony:
dobra..koniec..tylko proszę , zrób nam chociaż jeden dzień przerwy od swych 'zażaleń'
_________________
Drugs&hugs.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com