Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Straho  

Pogromca postów



Imię: Jacław

Wiek: 35

Do³±czy³: 04 Wrz 2008

   

Wys³any: 2009-06-22, 12:17   

Kometa napisa³/a:

Boże człowieku..sory ,ale to już jest nienormalne


Sorry przed dwa R się pisze, ale to jako wstęp. ¯e niby ja was załamuję co? Ludzie wy popatrzcie jakie farmazony bredzicie. Filozofujecie jak jakieś Sofoklesy. Dobrze Ostia napisała cokolwiek napisze to bede zgnojony a czemu? Bo jestem ten zły Straho, kurna odstawcie to ale do mnie swoje i rozwiążcie ten problem po ludzku normalnie i na poważnie. Bo to co tutaj prezentujecie to nonszalancja.
_________________
https://www.photoblog.pl/straho
 

slow  

Moderator



Wiek: 33

Do³±czy³a: 15 Gru 2008

Sk±d: Barcelona

   

Wys³any: 2009-06-22, 12:41   

Straho napisa³/a:

Bo to co tutaj prezentujecie to nonszalancja.


Wiesz , ja nadal myślę ,że powinieneś najpierw spokojnie przeczytać to co tutaj piszesz i zajrzeć od czasu do czasu do słownika, ponieważ Twoje posty to jak na razie przysłowiowe "lanie wody" mnóstwo awanturowania się i żadnych konkretów.
Została Ci już udzielona odpowiedź , więc czego ty jeszcze chcesz ?

Wyrobiłeś sobie taką, a nie inną opinię na własne życzenie, staramy się obiektywnie traktować Ciebie jako zwykłego użytkownika,ale proszę , po prostu zwykłe " nie da rady", uświadom sobie jedno, to co już zauważył eM, dlaczego Tylko ty zakładasz tematy ze skargami, uważasz ,że tylko ty jeden dostrzegasz prawdziwe problemy tego forum ? I jesteś wielce oświecony i nikt Ciebie nie rozumie i ignoruje ? Zwłaszcza jeśli połowa użytkowników pisze Straho skończ wreszcie ?
Myślę ,że musisz wyciągnąć pewne wnioski.
Nie podoba Ci się to przypominam ,że wystarczy tylko zamknąć okienko.
To jest męczące piąty temat o tym samym i jakże nic nie wnoszący bo obojętnie ile czekamy na konkrety to dostajemy jakieś dziwne treści nie wiedząc jak to przeczytać,odczytać, co z tym zrobić.
_________________
Drugs&hugs.
 

Straho  

Pogromca postów



Imię: Jacław

Wiek: 35

Do³±czy³: 04 Wrz 2008

   

Wys³any: 2009-06-22, 12:45   

Kometa napisa³/a:

Zwłaszcza jeśli połowa użytkowników pisze Straho skończ wreszcie ?


Większość osób w tym temacie przyznaje mi rację, więc skąd ta teza, że kazdy przeciw mnie? Wy też sobie taką opinie wyrobili. Ja starałem się być grzeczny, ale urodzajne czasy sie skończyły. Moment prysnęło.
_________________
https://www.photoblog.pl/straho
 

slow  

Moderator



Wiek: 33

Do³±czy³a: 15 Gru 2008

Sk±d: Barcelona

   

Wys³any: 2009-06-22, 12:50   

Straho napisa³/a:

Większość osób w tym temacie przyznaje mi rację,


tak, tak, jak we wszystkich Twoim tematach.
Ja jakoś nie mogę się doszukać osoby w owym temacie ,która całkowicie ,albo chociaż w większy sposób przyznała Ci rację.
_________________
Drugs&hugs.
 

Straho  

Pogromca postów



Imię: Jacław

Wiek: 35

Do³±czy³: 04 Wrz 2008

   

Wys³any: 2009-06-22, 12:53   

Cytat:

Ja jakoś nie mogę się doszukać osoby w owym temacie ,która całkowicie ,albo chociaż w większy sposób przyznała Ci rację.


KnifeInAWife, margola, psychopaticwizard :]

Widzisz, sÄ… :hyhy:
_________________
https://www.photoblog.pl/straho
 

slow  

Moderator



Wiek: 33

Do³±czy³a: 15 Gru 2008

Sk±d: Barcelona

   

Wys³any: 2009-06-22, 13:04   

Cytat:

która całkowicie ,albo chociaż w większy sposób przyznała Ci rację.

_________________
Drugs&hugs.
 

TQIT  

VIP


Do³±czy³: 22 Gru 2008

   

Wys³any: 2009-06-22, 16:03   

Straho napisa³/a:

Widzisz, sÄ… :hyhy:


Wymieniłeś trzy osoby. Na forum jest dużo więcej.

Po drugie ja też mam dość czytania kolejnych skarg od Ciebie. Przesadzasz, pisząc w kółko to samo. Skończ wreszcie z żaleniem się na wszystkich i wszystko, piszesz żę byłeś spokojnym użytkownikiem, a jakoś w żaden sposób tego nie pokazujesz.
_________________
"I dam wam serce nowe i ducha nowego tchnę do waszego wnętrza, odbiorę wam serce kamienne, a dam wam serce z ciała." Ez 36, 26
 

Straho  

Pogromca postów



Imię: Jacław

Wiek: 35

Do³±czy³: 04 Wrz 2008

   

Wys³any: 2009-06-22, 17:29   

TQIT napisa³/a:

piszesz żę byłeś spokojnym użytkownikiem


Jak ma to człowieku pokazać skoro byłem? A byłem to czas przeszły tak więc z tego tytułu nie jestem.

Skoro tak macie gdzieś moje skargi to po co w nich piszecie. Vialink bredzisz mówiąc, że traktujesz mnie obiektywnie. Jak se to wyśnisz. Poem sometimes mnie "atakował" nic mu nie robiłeś a gdy ja zripostowałem od razu poleciały warny.
_________________
https://www.photoblog.pl/straho
 

TQIT  

VIP


Do³±czy³: 22 Gru 2008

   

Wys³any: 2009-06-22, 18:32   

Straho napisa³/a:

A byłem to czas przeszły tak więc z tego tytułu nie jestem.


Więc nie dziw się że masz kolekcję ostrzeżeń
_________________
"I dam wam serce nowe i ducha nowego tchnę do waszego wnętrza, odbiorę wam serce kamienne, a dam wam serce z ciała." Ez 36, 26
 

Porcelana.  

Pogromca postów

Laura Palmer



Do³±czy³a: 13 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-06-22, 19:35   

Straho napisa³/a:

Poem sometimes mnie "atakował" nic mu nie robiłeś a gdy ja zripostowałem od razu poleciały warny.


Między Wami jest delikatna, ale znacząca różnica - jeden z Was poza tym, że lubi prowokować głupszych, co zresztą zdarza się sporadycznie, pisze całą masę wartościowych postów. Drugiemu, poza szeregiem głupot/wyzwisk/skarg/chorych teorii, udaję się czasem (o ile w ogóle się udaje) napisać coś sensowniejszego.

To nic dziwnego, że moderacja w pierwszej kolejności ukarze się tego, który jest mniej wartościowy, po którego odejściu forum mniej straci, który ma większe problemy z dostosowaniem się.

(I nie spinaj się teraz, nie wrzucaj mi, nie strasz mnie bandą szalonych chłopaków ze swojego miasta i nie zasypuj mnie prywatnymi wiadomościami o tym, jaka ja jestem głupia - to jest tylko MOJE zdanie)

Spokojniej troszkÄ™, proszÄ™ //TQIT
_________________
Później luki w pamięci, zapatrzenia w okno -
tam mała dziewczynka w bloku naprzeciwko
uśmiecha się z żyletką pomiędzy zębami.
Myślę o jej chłodnych pocałunkach.




fire, walk with me...
 

McLarenLbn  

Pogromca postów

Deadnight Warrior



ImiÄ™: Kuba

Wiek: 30

Do³±czy³: 29 Sty 2009

Sk±d: Lublin

   

Wys³any: 2009-06-22, 20:54   

Porcelana., o właśnie, jak to ktoś wcześniej powiedział "Strahowi oberwało się za to, że jest Strahem".
_________________
Satan
Laughs
As
You
Eternally
Rot
www.lastfm.pl/user/McLarenLbn
 

Straho  

Pogromca postów



Imię: Jacław

Wiek: 35

Do³±czy³: 04 Wrz 2008

   

Wys³any: 2009-06-22, 21:01   

Porcelana. napisa³/a:

(I nie spinaj się teraz, nie wrzucaj mi, nie strasz mnie bandą szalonych chłopaków ze swojego miasta i nie zasypuj mnie prywatnymi wiadomościami o tym, jaka ja jestem głupia - to jest tylko MOJE zdanie)


Nie przypominam sobie aby prowadził z tobą jakąkolwiek rozmowę po przez prywatne wiadomości :]

McLarenLbn napisa³/a:

Porcelana., o właśnie, jak to ktoś wcześniej powiedział "Strahowi oberwało się za to, że jest Strahem".


Tyle, że nasza administracja zachowuje sie jak Batiuszko Stalin za czasów II wojny światowej. Chciał dostawać informacje, które mu pasowały, a gdy ktoś mu dał złe wieści skazywał go na śmierć. Dlatego kłamano. Podobnie jest tutaj :]
_________________
https://www.photoblog.pl/straho
 

Porcelana.  

Pogromca postów

Laura Palmer



Do³±czy³a: 13 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-06-22, 21:09   

Straho napisa³/a:

Nie przypominam sobie aby prowadził z tobą jakąkolwiek rozmowę po przez prywatne wiadomości :]


Widzisz, a jednak. ;)
_________________
Później luki w pamięci, zapatrzenia w okno -
tam mała dziewczynka w bloku naprzeciwko
uśmiecha się z żyletką pomiędzy zębami.
Myślę o jej chłodnych pocałunkach.




fire, walk with me...
 

slow  

Moderator



Wiek: 33

Do³±czy³a: 15 Gru 2008

Sk±d: Barcelona

   

Wys³any: 2009-06-22, 21:34   

Straho napisa³/a:

Tyle, że nasza administracja zachowuje sie jak Batiuszko Stalin za czasów II wojny światowej. Chciał dostawać informacje, które mu pasowały, a gdy ktoś mu dał złe wieści skazywał go na śmierć. Dlatego kłamano. Podobnie jest tutaj


A ja nadal apeluje ,żebyć choć raz tylko raz przeczytał to co wypisujesz.Ponieważ głupota zawarta w tych porównaniach nie zna granic.
_________________
Drugs&hugs.
 

Nosferatu  

Hiper wymiatacz

Wysłannik dobra


ImiÄ™: Adolf

Wiek: 24

Do³±czy³: 06 Kwi 2009

   

Wys³any: 2009-06-22, 23:01   

Chyba każdy moderator kiedy daje warny, kieruje się w większości osobistymi poglądami itp. zamiast regulaminem, chyba modzi powinni być wymienieni bo są nimi po znajomości?

Co do poem to chyba nie jestem lepszy ale zgodzę się że czasem prowokuje to i to w irytujący sposób.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com