Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Gray  

Hiper wymiatacz



Do³±czy³a: 18 Maj 2009

   

Wys³any: 2009-06-22, 23:12   

Cytat:

Co do poem to chyba nie jestem lepszy ale zgodzę się że czasem prowokuje to i to w irytujący sposób.


ale przynajmniej na poziomie i nie robi z siebie idioty, jak Ty o.O
 

Iskra

Hiper wymiatacz



Do³±czy³: 20 Gru 2008

   

Wys³any: 2009-06-22, 23:18   

przeczytałam pierwsze posty i wybuchnęłam śmiechem.

Straho, jesteÅ› moim idolem na tym forum :-D
wrzuć na luz i nie wymyślaj. Po co Ci takie durnowate tematy o swoich żalach? Nikt Cie tu nie trzyma, więc o co biega? jest 1500100900 innych for.
chociaż w sumie bez Ciebie byłoby tu nudno xD :-D

a niektórzy niech sie pukną w łeb :mrgreen:
_________________
Bazgram na czystej BIA£EJ kartce, nie chce wprowadzać poprawek.

¯yje bez brudnopisu.
 

malinkaa  

Pogromca postów


Wiek: 37

Do³±czy³a: 24 Pa¼ 2008

Sk±d: to pytanie ?

   

Wys³any: 2009-06-22, 23:24   

No widzicie, jak ja byłam modem to też każdy sie czepiał, bo jaka zła.. A człowiek próbował podnieśc poziom forum. Teraz każdy trzepia się Komety, bo też próbuje zrobić co nie co, i nie ma co się jej dziwić, że też czasem puszczają jej nerwy bo sama najlepiej wiem jaki panował i nadal panuje tutaj bałagan. Mod musi być ostry i troche jechać żeby dotarło, bo czasem cięzko jest.
Jest w cholere takich samych tematów i dlaczego inni modzi nic z tym nie robią? przeiceż jak ktoś już jest modem to mógłby coś zrobic. Jak nie ma czasu to rezygnuje jak ja i po sprawie.

Co do Straha, jakoś nie zauważyłam żeby ostatnio po kimś jechał bez powodu, ba, nawet normalnie z nim rozmawiałam, wiec nic do niego nie mam.
Poema znam długo, jest ok, ale czasem niepotrzebnie prowokuje. A można dać sobie spokój i pobiegać po lesie.

Syf na tym forum będzie jeszcze długo. Od zaprowadzania porządku powinni być administratorzy, ktorzy jak widać niewiele robią. Powinno się ustalic jasne zasady a nie takie ni to ni sio. I takie jest moje zdanie.
 

Nosferatu  

Hiper wymiatacz

Wysłannik dobra


ImiÄ™: Adolf

Wiek: 24

Do³±czy³: 06 Kwi 2009

   

Wys³any: 2009-06-22, 23:53   

To że syf na forum młodzieżowym jest to normalne, są tutaj niedorosłe dzieci (kto chce napisać że takie jak ja?) które zakładają tematy które były już milion razy i na dużej ilości for już byłem i wszędzie jest mniej więcej tak samo, a jak chcecie być tym wyjątkowym przestrzegającym regulaminu słowo w słowo to ja bym wolał forum szanownego Pana Rubika.
 

slow  

Moderator



Wiek: 33

Do³±czy³a: 15 Gru 2008

Sk±d: Barcelona

   

Wys³any: 2009-06-23, 09:13   

A ja troszkę odbiegne a może i nie odbiegnę od tematu i zadam pytanie.
Przepraszam gdzie waszym zdaniem jest syf na tym forum ? Rozprawiacie o tym, jakby forum było nie wiadomo jak zapuszczone, działy spełniałyby tylko rolę umowną, a w każdym zakątku tlił się spam albo offtop.
I oczywiście przypominam o jednej podstawowej rzeczy.
Nie jesteśmy botami, nie widzimy wszystkiego.
Czy tak trudno zgłaszać posty ?
_________________
Drugs&hugs.
 

vialink  

Administrator

też człowiek .. :)



ImiÄ™: Bartek

Wiek: 31

Do³±czy³: 01 Pa¼ 2007

Sk±d: Stalowa Wola

   

Wys³any: 2009-06-23, 09:26   

Cytat:

Chyba każdy moderator kiedy daje warny, kieruje się w większości osobistymi poglądami itp. zamiast regulaminem, chyba modzi powinni być wymienieni bo są nimi po znajomości?


Więc tak. Jeśli chodzi o pierwszą część. Faktem jest, że na tym świecie nie ma w 100% obiektywnych wyroków, sądów itp. Zawsze i wszędzie można dostrzec nutkę subiektywizmu - to jest ludzkie.
Nie da się napisać regulaminu, który będzie odpowiedni do każdej sytuacji.

My możemy napisać w regulaminie:
1) Używanie wulgaryzmów - 1 ostrzeżenie
2) Obraza użytkownika - 1 ostrzeżenie
itd...

Jednak, czy zawsze ma to zastosowanie. Gdybyśmy chcieli trzymać się SZTYWNO takiego regulaminu ... 3/4 obecnych naszych stałych userów miało by po kilka ostrzeżeń, bo nie ma co ukrywać - każdemu coś się czasem zdarzy, każdemu czasem puszczą nerwy.

Dwa, jak tu wprowadzić jakieś nowe zasady, jak w kółko wyciągane są sprawy, sprzed miesięcy, pół roku albo i dalej ...

--
Druga część. Proszę jedynie napisać mi, kto dostał na tym forum kiedykolwiek moderatora po znajomości.


--
Piszecie, że Straho obrywa za to, że jest Strahem.
To kilka slow do niego.

Straho, chcesz być na tym forum traktowany tak, jakbyś był nowym userem, tak jak inni... to pokaż, że chcesz zmienić swój obecny wizerunek tutaj. Pisz tak jak inni, zachowuj się jak inni ... za samo pisanie, wypowiadanie się itp ... nikt się Ciebie nie czepi. Uważasz, że każdy kto ma "czyste konto" ma jakieś znajomości tutaj?
Bądź neutralny, przestań robić sobie jaja na forum (tam gdzie nie trzeba), przestań w kółko wypominać każdemu to samo, czepiać się najdrobniejszych szczegółów w zachowaniu moderatorów czy nas, przestań prowokować ...

Samą nazwą swojego nicku, takiej reputacji sobie nie wyrobiłeś ...


--
Odnośnie tego "syfu" na forum bardzo dobrze napisała kometa.
Piszecie tak, jakby nie wiem co działo się na tym forum.
A dwa ... jeżeli jest tak źle, to pomóżcie przy naprawie tego, są opcje zgłaszania postów, jest PW, shoutbox. Ja wychodzę z założenia, że forum nie prowadzimy z Michałem dla siebie ... jest on nasz wszystkich, bo wszyscy z niego korzystamy.
Więc niech każdy coś da z siebie?



Tyle odemnie.
 

motyl  

Moderator

gryzÄ™.



Wiek: 34

Do³±czy³a: 13 Cze 2009

Sk±d: Wielkopolska

   

Wys³any: 2009-06-23, 10:00   

Kometa napisa³/a:

Czy tak trudno zgłaszać posty ?


Haha;p. Od tego teraz macie mnie;p.

I fakt syf na forum jest straszny. Zasady jakieś trzeba wprowadzić. Po co komuś tysiąc pięćset takich samych tematów? Dalej offtopy, które ciągną sami modzi;p. Można się powstrzymać czasem, prawda? Albo stworzyć do tego specjalnie przeznaczony dział i tam je poprzenosić i dalej ciągnąc rozmowę.
_________________
"Nadal wierzę w marzenia z dzieciństwa.
W niewysłane listy, że nadejdą...
Wierzę, że pijąc wódkę za błędy nigdy nie powiem "żałuję" i wciąż nowe popełniać będę...
W numery telefonów, które w słuchawkach nigdy nie zamilkną..."
 

slow  

Moderator



Wiek: 33

Do³±czy³a: 15 Gru 2008

Sk±d: Barcelona

   

Wys³any: 2009-06-23, 10:14   

Motyl wierz mi ,że zasady są tutaj przestrzegane i forum czyszczone, syf jak syf,ale coś mi się wydaje ,że nie widziała jednak prawdziwego syfu na forum ;)
_________________
Drugs&hugs.
 

motyl  

Moderator

gryzÄ™.



Wiek: 34

Do³±czy³a: 13 Cze 2009

Sk±d: Wielkopolska

   

Wys³any: 2009-06-23, 10:19   

Kometa, mylisz się;). Byłam modem na dwóch forach;p. Na jednym był straszny syf;). I byłam strasznym modem, bo próbowałam to zmienić;p. Więc wiem jak to jest;).

A po co na forum posty typu: ja nie lubię, nie podoba mi się, itd? Nie można uzasadnić chociaż krótko? Takie od razu bym wywalała;p. Bo po co nabijać jak nie ma się nic konkretnego do powiedzenia?
_________________
"Nadal wierzę w marzenia z dzieciństwa.
W niewysłane listy, że nadejdą...
Wierzę, że pijąc wódkę za błędy nigdy nie powiem "żałuję" i wciąż nowe popełniać będę...
W numery telefonów, które w słuchawkach nigdy nie zamilkną..."
 

eM  

Administrator


ImiÄ™: lipek92@gmail.com

Do³±czy³: 01 Pa¼ 2007

   

Wys³any: 2009-06-23, 11:20   

Dlatego od jakiegoś czasu cały czas powtarzamy Wam, że macie możliwość zgłaszania nam takich syfiastych postów. Chyba łatwiej jest gdy kilkaset użytkowników przegląda forum i wyłapuje takie posty niż nasza mała grupa administracyjna. Kiedy zgłaszacie posty do moderacji otrzymujemy powiadomienie na e-mail oraz na forum więc szybko możemy taki post sprawdzić.

Jesteśmy naprawdę wdzięczni użytkownikom, którym zależy na tym forum i którzy pomagają nam w dbaniu o nie. :-)
 

TQIT  

VIP


Do³±czy³: 22 Gru 2008

   

Wys³any: 2009-06-23, 11:24   

motyl napisa³/a:

Takie od razu bym wywalała;p


Bo siÄ™ wywala jak siÄ™ widzi.
A opcja zgłaszania postów jest, ale mało kto z niej korzysta.

Po drugie:
Straho, pisałeś kiedyś że nie dasz nam satysfakcji i nie dasz nam powodów do dania ci warnów. A założyłeś dwa tematy które miały na celu jedynie prowokację.
Warny się dostaje za nagminne nieprzestrzeganie regulaminu, a nie jednokrotne. A ty robisz to ciągle, ciągle wywlekasz stare sprawy i nie dostrzegasz że w tej walce ponosisz klęskę.
_________________
"I dam wam serce nowe i ducha nowego tchnę do waszego wnętrza, odbiorę wam serce kamienne, a dam wam serce z ciała." Ez 36, 26
 

malinkaa  

Pogromca postów


Wiek: 37

Do³±czy³a: 24 Pa¼ 2008

Sk±d: to pytanie ?

   

Wys³any: 2009-06-23, 11:34   

TQIT napisa³/a:

Bo siÄ™ wywala jak siÄ™ widzi.


aha.. jakoś jak ja byłam na innym forum to modzi od razu wywalali wszystkie puste posty typu sam uśmieszek czy 'racja'.
Tu jest 5 modów, no dajcie spokój, powinno być tutaj czyściutko a jest jak jest. Modem nie jest sie dla koloru tylko dla zaprowadzenia porządku. Jak ktoś nie ma czasu to powinien zrezygnować..

vialink napisa³/a:

My możemy napisać w regulaminie:
1) Używanie wulgaryzmów - 1 ostrzeżenie
2) Obraza użytkownika - 1 ostrzeżenie
itd...

Jednak, czy zawsze ma to zastosowanie. Gdybyśmy chcieli trzymać się SZTYWNO takiego regulaminu ... 3/4 obecnych naszych stałych userów miało by po kilka ostrzeżeń, bo nie ma co ukrywać - każdemu coś się czasem zdarzy, każdemu czasem puszczą nerwy.


No i właśnie nie rozumiecie o co chodzi. na każdym forum musi sie coś dziać, muszą być jakieś kłótnie, żeby nie było nudno. Nawet głupie przekleństwo przecież może czasem przejść. Mi chodzi o sam poziom forum, który tworzą nic nie wnoszące do tematu posty, albo prymitywne czy powtarzające sie tematy.
 

TQIT  

VIP


Do³±czy³: 22 Gru 2008

   

Wys³any: 2009-06-23, 11:42   

malinkaa napisa³/a:

Tu jest 5 modów, no dajcie spokój, powinno być tutaj czyściutko a jest jak jest


Widziałaś statystki forum? Na forum w jednym miesiącu przybywa około 15000 postów. Każdy ma swoje życie prywatne, nie będziemy tu siedzieć 48 godzin na dobę.
_________________
"I dam wam serce nowe i ducha nowego tchnę do waszego wnętrza, odbiorę wam serce kamienne, a dam wam serce z ciała." Ez 36, 26
 

motyl  

Moderator

gryzÄ™.



Wiek: 34

Do³±czy³a: 13 Cze 2009

Sk±d: Wielkopolska

   

Wys³any: 2009-06-23, 11:46   

TQIT napisa³/a:

Każdy ma swoje życie prywatne, nie będziemy tu siedzieć 48 godzin na dobę.


Jeśli sobie nie radzicie wystarczy zwiększyć liczbę modów.

Aha i to jest tema Straha o czymś innym, a nie o bałaganie na forum;p. Rozdzielcie tematy, bądź załóżcie nowy;p.

[ Dodano: 2009-06-23, 11:48 ]
Jeśli nie czytacie wszystkich postów i ich nie wyłapujecie to nie można zrobić podziału modów na działy? Tak każdy będzie miał swój dział, o który powinien w szczególności 'dbać'.
_________________
"Nadal wierzę w marzenia z dzieciństwa.
W niewysłane listy, że nadejdą...
Wierzę, że pijąc wódkę za błędy nigdy nie powiem "żałuję" i wciąż nowe popełniać będę...
W numery telefonów, które w słuchawkach nigdy nie zamilkną..."
 

slow  

Moderator



Wiek: 33

Do³±czy³a: 15 Gru 2008

Sk±d: Barcelona

   

Wys³any: 2009-06-23, 11:50   

Nie ma takiej potrzeby.
Hm..cóż przyjęliśmy to do wiadomości , chociaż faktem jest to ,że łatwiej jest nawet jeśli się tego doświadczyło,pisać ze strony obserwatora i zapomnieć jak to jest w praktyce ;)
Jest to wielkie forum młodzieżowe i to jest fakt, robimy co w naszej mocy i nawet śmiemy twierdzić ,że wcale tak źle nie jest.
_________________
Drugs&hugs.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com