Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Straho  

Pogromca postów



Imię: Jacław

Wiek: 35

Do³±czy³: 04 Wrz 2008

   

Wys³any: 2009-06-23, 11:57   

vialink napisa³/a:

Straho, chcesz być na tym forum traktowany tak, jakbyś był nowym userem, tak jak inni... to pokaż, że chcesz zmienić swój obecny wizerunek tutaj. Pisz tak jak inni, zachowuj się jak inni


Gdybyście mi to w ogóle umożliwili to owszem ale jak się nie denerwować na tą cała bandę warchołów, która cały czas kieruje do mnie aluzje? Zróbcie coś z tym to i ja sie zmienię.
_________________
https://www.photoblog.pl/straho
 

malinkaa  

Pogromca postów


Wiek: 37

Do³±czy³a: 24 Pa¼ 2008

Sk±d: to pytanie ?

   

Wys³any: 2009-06-23, 11:58   

Cytat:

Nie ma takiej potrzeby.


no.. właśnie widzimy jak nie ma : P

Kometa napisa³/a:

Hm..cóż przyjęliśmy to do wiadomości , chociaż faktem jest to ,że łatwiej jest nawet jeśli się tego doświadczyło,pisać ze strony obserwatora i zapomnieć jak to jest w praktyce


w praktyce to jest tak, że mod który w końcu chce ruszyc dupe i zrobić porządek musi wszystko robić sam, bo reszta dalej ma "życie prywatne", a na forum jest żeby sobie popisać. Wystarczyłyby trzy osoby, które nadawałbyby sie na moda i już byłoby czysto.

TQIT napisa³/a:

Widziałaś statystki forum? Na forum w jednym miesiącu przybywa około 15000 postów. Każdy ma swoje życie prywatne, nie będziemy tu siedzieć 48 godzin na dobę.


Przerosła Cie rola moda? Zrezygnuj. Popatrzcie jaki Straho jest chętny co do zmian, dajcie mu szanse.
 

slow  

Moderator



Wiek: 33

Do³±czy³a: 15 Gru 2008

Sk±d: Barcelona

   

Wys³any: 2009-06-23, 12:08   

malinkaa napisa³/a:

Przerosła Cie rola moda? Zrezygnuj. Popatrzcie jaki Straho jest chętny co do zmian, dajcie mu szanse.


oh , wiesz ironię możesz sobie darować, ponieważ inaczej dyskusja nie ma sensu i wybacz ,ale cóż ja nie potrafię przyjmować od Ciebie rad patrząc przez pryzmat przeszłości i,ale to już jest moja indywidualna sprawa.

Wszelkie uwagi dotarły do nas i postaramy się zrobić wszystko co w naszej mocy.
Jeśli się nie podoba zawsze można złożyć swoją kandydaturę na moderatora forum bądź napisać bezpośrednią skargę do administracji :)
_________________
Drugs&hugs.
 

Porcelana.  

Pogromca postów

Laura Palmer



Do³±czy³a: 13 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-06-23, 14:02   

Już nie podważając Waszych niewątpliwych "modowych" kwalifikacji :-P
- Forum jest ogromne, użytkowane głównie przez młodzież, często taką, która jeszcze nie bardzo orientuje się "co i jak", i to normalne, że postów/tematów/kont do zweryfikowania jest więcej niż np. na zwykłym forum dyskusyjnym. Nic dziwnego. Nie uważam, żeby praca administracji/moderacji była zła, ale z tym, że jest Was zbyt mało inni mają rację.
Czasem trzeba czekać cały dzień, żeby sto tematów figurujących na pierwszych trzech stronach "nieprzeczytanych" w stylu "jak ją poderwać????" założonych przez jakiegoś frustrata znalazło się w koszu.
_________________
Później luki w pamięci, zapatrzenia w okno -
tam mała dziewczynka w bloku naprzeciwko
uśmiecha się z żyletką pomiędzy zębami.
Myślę o jej chłodnych pocałunkach.




fire, walk with me...
 

Ostia  

VIP


Do³±czy³a: 02 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-06-23, 14:07   

Gdzie można kandydować na moda? : D
 

motyl  

Moderator

gryzÄ™.



Wiek: 34

Do³±czy³a: 13 Cze 2009

Sk±d: Wielkopolska

   

Wys³any: 2009-06-23, 14:09   

http://www.e-mlodzi.com/n...atora-vt720.htm
Tu coÅ› jest, ale stare;p.
_________________
"Nadal wierzę w marzenia z dzieciństwa.
W niewysłane listy, że nadejdą...
Wierzę, że pijąc wódkę za błędy nigdy nie powiem "żałuję" i wciąż nowe popełniać będę...
W numery telefonów, które w słuchawkach nigdy nie zamilkną..."
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com